kalender
Bekercompetitie
Heren Hogere Afdelingen
voorronde
BHH0013/12/2017ZO10:45Willy Van VerreKBK Temset Botterken Baasrode2513
BHH0022/12/2017ZA18:00A. Van DeynseD&W Koekelare AHO Beitem B (+3)3125
BHH0033/12/2017ZO11:30Piet SteyaertHO Beitem AKrachtbal Snellegem (+3)2712
BHH0043/12/2017ZO10:00Eddy RozéWWR Ingelmunster (+3)Sporting Brugge1914
BHH00510/2/2018ZA19:45Osiris AalstKBC Opstal (+3)  
BHH0063/12/2017ZO16:15Jean Pierre Stassijnst Klaverken Buggenhout BGrenskracht Menen2428
achtste finale
BHH00718/2/2018ZO11:30HO Beitem AKSVV Inter Assebroek  
BHH00818/2/2018ZO10:45KBK Temse (+3)t Klaverken Buggenhout A  
BHH00917-18/2winnaar BHH005KBC Male A  
BHH01017/2/2018ZA17:30KBC Male B (+3)Avanti Lissewege  
BHH01117/2/2018ZA15:15Grenskracht Menen (+3)KBC St. Michiels  
BHH01218/2/2018ZO10:15WWR Ingelmunster (+3)KBK Ichtegem  
BHH01317/2/2018ZA18:00D&W Koekelare B (+3)KRB Jabbeke  
BHH01417/2/2018ZA19:15D&W Koekelare AKRB Loppem  
Heren Lagere Afdelingen
voorronde
BLH00110/2/2018ZA18:15KBC Aalter BKSVV Inter Assebroek (+6)  
achtste finale
BLH00218/2/2018ZO9:00HO BeitemWinnaar BLH001  
BLH00317/2/2018ZA20:00KBC Heistt Klaverken Buggenhout (+6)  
BLH00417/2/2018ZA20:00Noordster DudzeleZ.A.K.Beveren  
BLH00518/2/2018ZO10:00Meraki AalstKBC Overpelt  
BLH00617/2/2018ZA20:00KBC OostduinkerkeHO Grote Brogel  
BLH00717/2/2018ZA16:15KBC MaleKBK Temse  
BLH00818/2/2018ZO9:45KRB Jabbeke (+6)KBC St. Michiels  
BLH00917/2/2018ZA19:30KBC Aalter AD&W Koekelare  
Dames Hogere Afdelingen
voorronde
BHD0012/12/2017ZA16:45A. Van DeynseD&W Koekelare (+3)Grenskracht Menen2328
achtste finale
BHD00218/2/2018ZO9:00WWR Ingelmunster (+3)KBK Ichtegem  
BHD00317/2/2018ZA18:45KBC HeistNoordster Dudzele A  
BHD00417/2/2018ZA20:00t Botterken BaasrodeNoordster Dudzele B  
BHD00517/2/2018ZA18:45KBC Opstal (+3)KBC St. Michiels A  
BHD00617/2/2018ZA14:00Grenskracht MenenKBC St. Michiels B  
BHD00718/2/2018ZO10:15HO Beitem (+3)KBC Male  
BHD00818/2/2018ZO15:00t Klaverken BuggenhoutAvanti Lissewege (+3)  
BHD00918/2/2018ZO10:15KRB JabbekeKBC Maldegem-Donk  
Scholieren Jongens
achtste finale
BSJ00117/2/2018ZA17:30KBC HeistNoordster Dudzele  
BSJ00218/2/2018ZO11:00KBK IchtegemSporting Brugge  
BSJ00317/2/2018ZA17:30Avanti LissewegeKRB Jabbeke  
Cadetten Jongens
achtste finale
BCJ00117/2/2018ZA17:00D&W KoekelareKRB Jabbeke  
BCJ00217/2/2018ZA10:00KBC Malet Klaverken Buggenhout  
BCJ00317/2/2018ZA15:00HO BeitemKBC Heist  
Cadetten Meisjes
achtste finale
BCM00118/2/2018ZO13:45t Klaverken BuggenhoutKBK Ichtegem  
Miniemen Jongens
achtste finale
BMJ00117/2/2018ZA16:30Avanti Lisseweget Botterken Baasrode  
BMJ00218/2/2018ZO12:00KBK TemseKBC Male  
BMJ00318/2/2018ZO11:30KRB JabbekeKBC St. Michiels  
BMJ00417/2/2018ZA13:00HO BeitemD&W Koekelare  
Pupillen
voorronde
BPU0012/12/2017ZA15:30A. Van DeynseD&W KoekelareKRB Jabbeke912
BPU0023/12/2017ZO10:00Luc StrobbeKBK Ichtegem AKBC Male A916
achtste finale
BPU00318/2/2018ZO9:00KRB JabbekeKB Moerdamme  
BPU00417/2/2018ZA13:00Grenskracht MenenAvanti Lissewege  
BPU00517/2/2018ZA9:15Sporting Brugge BKBC Heist  
BPU00618/2/2018ZO10:00KBK Ichtegem BKBC Male B  
BPU00717/2/2018ZA10:15Sporting Brugge AKRB Loppem  
BPU00817/2/2018ZA15:15Noordster DudzeleKBC St. Michiels A  
BPU00917/2/2018ZA14:00KBC St. Michiels BKBC Male A  
BPU01017/2/2018ZA14:00HO Beitemt Klaverken Buggenhout