16/10/2019 Instaptornooien U8-U10-U12
Aanstaande zaterdag 19/10 e.k. zijn er volgende instaptornooien:
  • U10-U12 bij gastclub Avanti Lissewege - wedstrijdschema
  • U8-U10-U12 bij gastclub Klaverken Buggenhout - wedstrijdschema
    Algemene info: klik hier
  • 3/10/2019 Instaptornooi 5/10/2019 - U10-U12
  • Gastclub: KBC Maldegem-Donk
  • Wedstrijdschema: klik hier
  • 30/09/2019 SRCWVL
    Georges Mouton zal afwezig zijn van 17/10 tot en met 23/10. Tijdens zijn afwezigheid moeten de afzeggingen van scheidsrechterstaken gebeuren bij Jan Vanhecke 0497/505084
    30/09/2019 Controle (digitale) ledenlijst
    Competitieledenlijst bij voorkeur online controleren, maar om de overgang te faciliteren wordt voor de competitie 2019-2020 volgende ook toegestaan:
  • voorleggen van een Print, met datum van de match, van de speciale onlineledenlijst (= de lijst met beperkte gegevens!).
  • SRs noteren dan bij opmerkingen op het wedstrijdblad “print ledenlijst + naam club” (zodat NSC even kan nakijken)
  • 25/09/2019 Info
  • Verslagen comités via competitie/verslagen
  • Bijeenkomst SRs 13092019 klik hier
  • 20/09/2019 Data instaptornooien regio West en Oost
    Op onderstaande data worden instaptornooien voorzien voor nieuwjaar.
    Op basis van de inschrijvingen worden dan wedstrijden voorzien.
    (De data voor de 2e helft van de competitie worden bepaald na evaluatie van de tornooien voor nieuwjaar.)
  • 5/10/2019 – U8-U10-U12
  • 19/10/2019 – U8-U10-U12
  • 2/11/2019 -U8-U10-U12
  • 16/11/2019 – U8-U10-U12
  • 30/11/2019 – U8-U10-U12
    Inschrijven voor de tornooien ten laatste op maandag voor het tornooi:
  • Regio West: nsckrachtbal@gmail.com
  • Regio Oost: info@krachtbal.be
    Wie gastclub kan/wil zijn, gelieve kandidatuur te melden op de bovenstaande mailadressen.
  • 6/9/2019 Info
  • Coolste sportclub : van 1 tot 30 september gaan MNM en Sport Vlaanderen op zoek naar de "Coolste sportclub van Vlaanderen".
    Moedig je club aan om deel te nemen aan de actie en om naast de titel ook de hoofdprijs van € 2.000 binnen te halen.
    Hoe kunnen sportclubs deelnemen?:
    Door een filmpje van maximaal 1 minuut in te sturen via de website van Sport Vlaanderen. Het filmpje moet de volgende 3 zaken bevatten: hun sport - de beleving/sfeer in de club - de trainers of medewerkers
    Meer info: klik hier
  • Verslagen comités: via competitie/verslagen
  • 5/09/2019 Digitaal
    Zoals eerder aangekondigd trekken wij - na de testfase vorig jaar - voor de competitie 2019-2020 volledig "de digitale lidkaart" ;-)
    Clubs kregen (vorig jaar al) een specifieke log-in die elke ploegcoach in staat stelt om de digitale ledenlijst - waar duidelijk in kleur te zien is wie in orde is met de medische kaart - voor te leggen aan de scheidsrechter van dienst.
    2/09/2019 SRCWVL
  • Secretaris: Jan Vanhecke
  • srcwvl@gmail.com - 0497/505084
  • (afzeggingen SRS blijven via G. Mouton)
  • 29/8/2019 Bekerfinales 2020
    De gastclub voor de bekerfinales op zondag 24/5/2020 = SPORTING BRUGGE. Proficiat!
    26/08/2019 Competitie 2019-2020
  • Draaiboek : klik hier
  • Reeksindeling en modaliteiten: klik hier
  • Wedstrijdkalender 2019_2020 : klik hier
  • 1/07/2019 Info
  • Ook dit jaar weer nieuw recordaantal leden en voor het eerst boven de 2400. Aantal jeugdspelers stijgt voor de 7e (!) competitie op rij. Proficiat aan alle clubs en hun medewerkers.
  • Roland Verdonck nam afscheid als lid van het SRCWVL. Bedankt voor de jarenlange inzet!
  • (Her)Verkozen: Kris Blomme (RVB), Lies Defreyne (NSC), John Verpoest (SRCWVL) / Gecoöpteerd: Jan Vanhecke (SRCWVL)
  • Aanpassingen RVIO: art. 7 - art. 12 - art. 35 - klik hier
  • Bijsturingen RCVK: klik hier
  • Resultaat werkgroeg jeugd U8-U10-U12: klik hier
  • Laureaten JSF 2019 : klik hier
  • 28/06/2019 Info
  • (jaar)Verslagen comites via competitie/verslagen
  • 24/06/2019 Fotomateriaal bekerfinales 2019
    Beeldverslag (fotos) van de bekerfinales 2019 in Jabbeke: klik hier
    Zodra beschikbaar, publiceren wij hier ook de bewegende beelden.
    19/6/2019 Info
  • Verslagen SRCOVL en NSC (3) via competitie/verslagen
  • 1/10/2019 Minikrachtbal i.s.m MOEV
    Minikrachtbal ism MOEV - data en locaties voor interscholen minikrachtbal op woensdagnamiddag.Stip ze al aan in uw agenda!
  • 02/10/2019: Beveren en Buggenhout
  • 09/10/2019: Oostduinkerke
  • 16/10/2019: Varsenare
  • 11/12/2019: Overpelt
  • 11/03/2020: Halle en Menen
  • 25/03/2020: Ledegem
  • 01/04/2020: Meulebeke
  • 22/04/2020: Brugge
  • 06/05/2020: Ichtegem
  • 13/05/2020: Torhout
  • 27/05/2020: Moorslede
  • 27/05/2020: Secundair - St. Lodewijkscollege Brugge
  • 27/05/2019 Bekerfinales - kampioenen 2018-2019
    Van harte proficiat aan alle bekerwinnaars en - finalisten, kampioenen, laureaten referendum en deelnemers superstars jeugd.
  • Overzicht competitie 2018-2019 klik hier
    Dikke pluim ook voor gastclub KRB Jabbeke en hun grote groep medewerkers voor de sublieme organisatie.
  • 27/5/2019 Beker van Limburg - 1/6/2019 - Overpelt
  • 01/06/19 BVL F04 za 12.30 KBC Verenigde krachtballers - PJ Kaulille B
  • 01/06/19 BVL F03 za 13.45 Lozen-Bocholt - HO Grote-Brogel
  • 01/06/19 BVL F02 za 15.00 PJ Kaulille C - KBC Overpelt
  • 01/06/19 BVL F01 za 16.15 PJ Kaulille A - Molenkracht Bree
  • 23/05/2019 Testwedstrijden
    Algemeen kampioen U12
  • Sporting Brugge - t Klaverken Buggenhout 13-11 na verlengingen.
    Stijger naar 1NA
  • KBK Temse - t Botterken Baasrode 22 - 23
  • 16/05/2019 Info
  • Aangepast wedstrijdschema IP instaptornooi U8-U10-U12 van 18/5 in Loppem via Jeugd
  • Verslag NSC via competitie/verslagen