22/10/2018 Instaptornooien jeugd
A.s. zaterdag instaptornooien bij volgende gastclubs
  • KBC Opstal (U8-U10-U12) en
  • HO Beitem (U8-U10)
    info via jeugd
  • 1/10/2018 Dag van de jeugdtrainer krachtbal
  • 15/12/2018 - Gent
  • De jeugdtrainers van de clubs in het jeugdsportfonds krachtbal krijgen een geschenkenbon om 4 sessies te volgen op de Dag van de Trainer van Sport Vlaanderen.
  • Infomoment mbt JSF krachtbal - 13u00 - meer info daaromtrent volgt.
  • Broodjesbuffet 13u45 - 14u30
  • Website DVT 2018 klik hier
  • 28/09/2018 Instaptornooien U8-U10-U12
  • De plaatsen en data die reeds toegewezen zijn, kan je terugvinden bij jeugd/instaptornooien.
  • Aanvulling zodra kandidaturen en/of toegewezen.
  • Inschrijvingsmodaliteiten zijn niet gewijzigd: regio Oost / regio West
  • 5/09/2018 Info
  • Aanpassingen/verduidelijkingen n.a.v. vragen/suggesties tijdens de bijeenkomst SRs : klik hier
  • Verslag SRCWVL_31082018 via competitie/verslagen
  • 30/8/2018 Bijscholing SRs - items
  • De items die aan bod kwamen tijdens de bijscholing scheidsrechters vind je hier
  • 27/8/2018 Supercup krachtbal
    Uitslagen supercup 26/8/2018:
  • Dames: KBC St. Michiels - KBK Ichtegem 24-23 (na verlengingen)
  • Heren: KBC St. Michiels - KBC Male 19-15 (na verlengingen).
  • 23/08/2018 Cursus initiator
    Inschrijvingen afgesloten. Cursus volzet.
    Aan de 20 (!) deelnemers : veel succes!
    9/07/2018 Jeugdsportfonds 2018
    Behaalde logos - klik hier:
  • Goud : KBC St. Michiels; KRB Jabbeke; KBK Ichtegem; KBC Male; Klaverken Buggenhout
  • Zilver: H.O. Beitem; Sporting Brugge; KBC Heist; D&W Koekelare; Grenskracht Menen; Krachtbal Snellegem
  • 5/7/2018 Bijscholing scheidsrechters krachtbal
  • Vrijdag 24/8/2018 - 20u00
  • Federatie
    Ev. vragen kunnen tegen 20/8 e.k. doorgestuurd worden naar info@krachtbal.be
    Ter info: op de bijscholing worden ook de shorts voor srs uitgedeeld.
  • 12/07/2018 Supercup
    Zondag 26/8/2018
  • 14u30 - supercup dames : Royal KBC St. Michiels (kampioen) tg KBK Ichtegem (bekerfinalist)
  • 16u00 - supercup heren : KBC St. Michiels (kampioen) tg KRB Jabbeke (bekerfinalist)
    Kandidaturen gastclub naar info@krachtbal.be (cfr. bericht naar clubsecretarissen)
  • 18/6/2018 Info
  • Jaarverslagen comites via competitie/verslagen.
  • Overzicht boetes/tegoeden per comité via competitie/verslagen
  • Verkozen op de A.V.: Bart Neckebroeck (NSC); Kristof Calleeuw (SRCWVL); Geert Bolle en Matthieu Verhulst (RVB)
  • 31/05/2018 Info
  • Start competitie 2018-2019: weekend 8-9 september 2018
  • Verslagen 6 en 7 van NSC via competitie/verslagen
  • Folder cursus initiator krachtbal 2018 via onze facebookpagina
  • 28/05/2018 Bekerfinales - 27/5/2018
    Proficiat aan gastclub Klaverken Buggenhout voor de uitstekende organisatie.
    Ook felicitaties voor bekerwinnaars, finalisten, superstars, winnaars fairplaycup, kampioenen en laureaten referenda.
    Zie onze facebookpagina en binnenkort de nieuwsbrief.
    Bekerfinales 2019: gastclub KRB Jabbeke.
    28/05/2018 Testwedstrijd 2ND
    Zaterdag 26/5 e.k.
  • KBC Opstal tg KBC St. Michiels 13-42
  • Atlas Varsenare geeft FF voor de wedstrijden
  • 7/06/2018 Beker van Limburg 2018
    Finale Beker van Limburg Zaterdag 26 mei in Kaulille
  • BVL F04 - Molenkracht Bree tg HO Grote-Brogel B : 26 - 14
  • BVL F03 - PJ Kaulille B tg PJ Kaulille C : 12 - 17
  • BVL F02 - KBC Overpelt tg Lozen-Bocholt : 21 - 20
  • BVL F01 - HO Grote-Brogel A tg PJ Kaulille A : 19 - 9
  • 22/05/2018 Testwedstrijden stijgers/dalers
    Maandag 21/5/2018 - Terrein KB Moerdamme:
  • test 2de daler 3NHA - Noordster Dudzele tg Atlas Varsenare 14-17
  • test 2e daler 1NHA - D&W Koekelare tg Osiris Aalst 20-14
  • 21/05/2018 Kampioenschapwedstrijden
    Maandag 21/5/2018
    Wedstrijden algemeen kampioen
  • Terrein Krachtbal Snellegem:
    * Sch J: Sporting Brugge tg KBC Male 26-21
    * Min J: Bot. Baasrode tg KBC Male 21-23
    * Cad J: KBK Ichtegem tg D&W Koekelare 23-14
  • Terrein Sporting Brugge: Pupillen - KBC Male P1 kampioen
    * KBC Male-P2 tg D&W Koekelare 20-8
    * D&W Koekelare tg KBC Male-P1 11-15
    * KBC Male-P1 tg KBC Male-P2 13-7
  • Terrein Inter KSVV Assebroek: 3ND - KRB Loppem kampioen
    * KRB Loppem tg Krachtbal Torhout -12-11
    * Krachtbal Torhout tg Sporting Brugge - 16-13
    * Sporting Brugge tg KRB Loppem - gelijkspel 16-16
  • 17/05/2018 Info
  • Officials bekerfinales via competitie/bekercompetitie of onze FB-pagina.
  • Algemene vergadering: 15/6/2018
  • Instaptornooi Lissewege: info via jeugdpagina
  • 27/04/2018 #samentegenkanker
    24u wandelen of lopen tegen kander. Iets voor jouw club?
  • Wat is Levensloop?
  • Overzicht locaties levenslopen.
  • 23/04/2018 Halve finales pupillen
    De halve finales pupillen gaan door in:
  • Sportcentrum Benny Vansteelant, Industrielaan 2, Torhout - klik hier
  • Schema: klik hier