13-14 maa
1NHA
16:15 KBC St. MichielsSporting Bruggeuitg.
16:00 t Klaverken BuggenhoutHO Beitemuitg.
20:00 Avanti LissewegeKRB Jabbekeuitg.
13:00 Grenskracht MenenD&W Koekelareuitg.
20:00 t Botterken BaasrodeKBK Ichtegemuitg.
16:45 KSVV Inter AssebroekKBC Maleuitg.
 
1. KRB Jabbeke8(2)
2. KSVV Inter Assebroek8(2)
3. KBC St. Michiels8(2)
4. t Klaverken Buggenhout6(2)
5. KBK Ichtegem6(2)
6. Sporting Brugge6(2)
7. HO Beitem6(2)
8. KBC Male4(1)
9. Grenskracht Menen4(2)
10. t Botterken Baasrode4(2)
11. D&W Koekelare4(2)
12. Avanti Lissewege2(1)
13-14 maa
1NHB
15:00 KBC St. MichielsSporting Bruggeuitg.
14:45 t Klaverken BuggenhoutHO Beitemuitg.
18:45 Avanti LissewegeKRB Jabbekeuitg.
11:45 Grenskracht MenenD&W Koekelareuitg.
18:45 t Botterken BaasrodeKBK Ichtegemuitg.
15:30 KSVV Inter AssebroekKBC Maleuitg.
 
1. KRB Jabbeke8(2)
2. D&W Koekelare8(2)
3. KBK Ichtegem8(2)
4. KBC St. Michiels8(2)
5. Grenskracht Menen6(2)
6. t Botterken Baasrode6(2)
7. KBC Male4(1)
8. Sporting Brugge4(2)
9. KSVV Inter Assebroek4(2)
10. t Klaverken Buggenhout4(2)
11. HO Beitem4(2)
12. Avanti Lissewege2(1)
13-14 maa
1NDA
10:15 WWR IngelmunsterKBC St. Michielsuitg.
20:00 t Botterken BaasrodeNoordster Dudzeleuitg.
10:45 HO BeitemKBK Ichtegemuitg.
17:30 KBC Heistt Klaverken Buggenhoutuitg.
18:30 KBC MaleAvanti Lissewegeuitg.
 
1. t Botterken Baasrode8(2)
2. WWR Ingelmunster6(2)
3. KBC St. Michiels4(1)
4. KBC Male4(1)
5. t Klaverken Buggenhout4(1)
6. Noordster Dudzele4(1)
7. HO Beitem4(2)
8. KBK Ichtegem4(2)
9. Avanti Lissewege2(1)
10. KBC Heist2(1)
13-14 maa
1NDB
09:00 WWR IngelmunsterKBC St. Michielsuitg.
18:45 t Botterken BaasrodeNoordster Dudzeleuitg.
09:30 HO BeitemKBK Ichtegemuitg.
16:15 KBC Heistt Klaverken Buggenhoutuitg.
17:15 KBC MaleAvanti Lissewegeuitg.
 
1. t Botterken Baasrode6(2)
2. HO Beitem6(2)
3. KBK Ichtegem6(2)
4. Noordster Dudzele4(1)
5. KBC St. Michiels4(1)
6. KBC Male4(1)
7. Avanti Lissewege4(1)
8. WWR Ingelmunster4(2)
9. t Klaverken Buggenhout2(1)
10. KBC Heist2(1)
13-14 maa
2NHA
17:15 KBC St. MichielsOsiris Aalstuitg.
10:45 HO BeitemHelios Halleuitg.
16:00 KBC MaleKRB Jabbekeuitg.
11:30 Krachtbal SnellegemD&W Koekelareuitg.
10:00 VrijKBC Opstaluitg.
10:15 WWR IngelmunsterKBK Temseuitg.
 
1. D&W Koekelare8(2)
2. Krachtbal Snellegem8(2)
3. Helios Halle6(2)
4. KBC St. Michiels6(2)
5. KBC Opstal5(2)
6. KBC Male4(1)
7. WWR Ingelmunster3(1)
8. Osiris Aalst2(1)
9. KRB Jabbeke2(1)
10. HO Beitem2(2)
11. KBK Temse0(0)
13-14 maa
2NHB
16:00 KBC St. MichielsOsiris Aalstuitg.
09:30 HO BeitemHelios Halleuitg.
14:45 KBC MaleKRB Jabbekeuitg.
10:15 Krachtbal SnellegemD&W Koekelareuitg.
10:00 VrijKBC Opstaluitg.
09:00 WWR IngelmunsterKBK Temseuitg.
 
1. HO Beitem8(2)
2. D&W Koekelare6(2)
3. KBC St. Michiels6(2)
4. KBC Opstal6(2)
5. Krachtbal Snellegem6(2)
6. KBC Male4(1)
7. Osiris Aalst4(1)
8. Helios Halle4(2)
9. KRB Jabbeke2(1)
10. WWR Ingelmunster2(1)
11. KBK Temse0(0)
13-14 maa
1LD
10:00 VrijKBC St. Michielsuitg.
17:30 t Botterken BaasrodeSporting Bruggeuitg.
11:15 Meraki AalstKBK Ichtegemuitg.
09:15 Atlas Varsenaret Klaverken Buggenhoutuitg.
13:00 Grenskracht MenenKBC Opstaluitg.
 
1. Grenskracht Menen8(2)
2. KBC Opstal6(2)
3. KBC St. Michiels6(2)
4. t Botterken Baasrode6(2)
5. Sporting Brugge4(1)
6. Meraki Aalst4(1)
7. Atlas Varsenare4(2)
8. KBK Ichtegem4(2)
9. t Klaverken Buggenhout4(2)
13-14 maa
2LH
18:45 KB Moerdammet Klaverken Buggenhout Buitg.
15:30 t Klaverken Buggenhout AMeraki Aalstuitg.
09:30 Z.A.K.BeverenKrachtbal Torhoutuitg.
10:00 VrijBuffalo s Sijseleuitg.
19:30 KBC AalterNoordster Dudzeleuitg.
09:00 WWR IngelmunsterKBK Temseuitg.
 
1. WWR Ingelmunster8(2)
2. KBK Temse8(2)
3. t Klaverken Buggenhout A8(2)
4. Z.A.K.Beveren6(2)
5. Buffalo s Sijsele6(2)
6. KB Moerdamme6(2)
7. Krachtbal Torhout4(1)
8. Meraki Aalst4(2)
9. KBC Aalter4(2)
10. Noordster Dudzele4(2)
11. t Klaverken Buggenhout B2(1)
13-14 maa
REG D/2LD A
13:30 KBC MaleKBC St. Michielsuitg.
16:15 t Botterken Baasrode (2LD)Noordster Dudzeleuitg.
11:30 KRB Jabbeke (2LD)KB Moerdammeuitg.
09:30 KBK Temse (2LD)Krachtbal Torhoutuitg.
09:00 KRB JabbekeAvanti Lissewegeuitg.
 
1. KB Moerdamme8(2)
2. Noordster Dudzele6(2)
3. Avanti Lissewege6(2)
4. KBC Male4(1)
5. KBK Temse (2LD)4(1)
6. KRB Jabbeke4(1)
7. KRB Jabbeke (2LD)4(1)
8. t Botterken Baasrode (2LD)4(2)
9. Krachtbal Torhout4(2)
10. KBC St. Michiels4(2)
13-14 maa
REG D/2LD B
09:00 Krachtbal SnellegemKBC St. Michielsuitg.
10:00 VrijKRB Loppem (2LD)uitg.
10:15 KRB JabbekeD&W Koekelareuitg.
16:00 HO BeitemKBC Maldegem-Donkuitg.
11:45 Grenskracht MenenKBC Opstal (2LD)uitg.
 
1. Grenskracht Menen6(2)
2. KBC Opstal (2LD)6(2)
3. KBC St. Michiels6(2)
4. KRB Jabbeke4(1)
5. KRB Loppem (2LD)4(1)
6. D&W Koekelare4(1)
7. KBC Maldegem-Donk4(1)
8. HO Beitem4(2)
9. Krachtbal Snellegem4(2)
13-14 maa
RRL
18:00 HO Grote BrogelPJ Kaulille Auitg.
11:00 Lozen Bocholt BLozen Bocholt Auitg.
19:00 Molenkracht BreePJ Kaulille Cuitg.
10:00 PJ Kaulille BKrachtbal Mechelenuitg.
10:30 KBC EdegemKBC Overpeltuitg.
 
1. PJ Kaulille C8(2)
2. Molenkracht Bree8(2)
3. KBC Overpelt8(2)
4. KBC Edegem6(2)
5. PJ Kaulille A6(2)
6. HO Grote Brogel6(2)
7. Lozen Bocholt B6(2)
8. PJ Kaulille B4(2)
9. Lozen Bocholt A4(2)
10. Krachtbal Mechelen4(2)
13-14 maa
U18J
18:30 KBC St. MichielsSporting Bruggeuitg.
10:45 HO BeitemHelios Halleuitg.
09:15 KBC Male AKRB Jabbekeuitg.
14:00 KBC HeistD&W Koekelareuitg.
17:30 t Botterken BaasrodeKBK Ichtegemuitg.
10:30 KBC Male BAvanti Lissewegeuitg.
 
1. t Botterken Baasrode8(2)
2. KBC St. Michiels8(2)
3. Sporting Brugge8(2)
4. KBC Heist6(2)
5. KBK Ichtegem4(1)
6. D&W Koekelare4(1)
7. Helios Halle4(2)
8. KRB Jabbeke4(2)
9. HO Beitem2(1)
10. KBC Male A2(1)
11. KBC Male B2(1)
12. Avanti Lissewege2(1)
13. Sporting Brugge0(0)
13-14 maa
U18M
11:30 WWR IngelmunsterKBC St. Michielsuitg.
15:00 t Botterken Baasrode ASporting Bruggeuitg.
09:00 KRB JabbekeD&W Koekelareuitg.
10:30 Atlas VarsenareHO Beitemuitg.
15:00 t Botterken Baasrode BVrijuitg.
 
1. KRB Jabbeke8(2)
2. D&W Koekelare8(2)
3. t Botterken Baasrode B6(2)
4. Sporting Brugge4(1)
5. Atlas Varsenare4(1)
6. KBC St. Michiels4(2)
7. WWR Ingelmunster4(2)
8. t Botterken Baasrode A2(2)
9. HO Beitem0(0)
13-14 maa
U16J
17:45 KBC OpstalKBC St. Michielsuitg.
16:00 D&W Koekelare AKBK Ichtegemuitg.
13:15 t Klaverken BuggenhoutD&W Koekelare Buitg.
09:00 Sporting BruggeKrachtbal Torhoutuitg.
10:00 KBC MaleAvanti Lissewegeuitg.
 
1. Avanti Lissewege8(2)
2. D&W Koekelare A8(2)
3. KBK Ichtegem8(2)
4. t Klaverken Buggenhout6(2)
5. KBC St. Michiels4(1)
6. KBC Male4(1)
7. Sporting Brugge4(2)
8. KBC Opstal4(2)
9. D&W Koekelare B4(2)
10. Krachtbal Torhout4(2)
13-14 maa
U16M
10:00 KBC St. Michiels ANoordster Dudzeleuitg.
11:00 KBC St. Michiels BSporting Bruggeuitg.
10:15 KRB JabbekeKBK Ichtegemuitg.
15:00 KBC Heistt Klaverken Buggenhoutuitg.
09:30 Helios HalleVrijuitg.
 
1. KBK Ichtegem8(2)
2. KBC St. Michiels A7(2)
3. KBC St. Michiels B6(2)
4. Noordster Dudzele6(2)
5. Sporting Brugge6(2)
6. KRB Jabbeke5(2)
7. KBC Heist4(1)
8. t Klaverken Buggenhout2(1)
9. Helios Halle2(2)
13-14 maa
U14JA
12:00 KBC St. MichielsSporting Bruggeuitg.
09:00 KRB Jabbeke AKRB Jabbeke Auitg.
18:00 KBC OpstalKrachtbal Torhoutuitg.
13:00 KBC Heistt Klaverken Buggenhoutuitg.
16:30 t Botterken BaasrodeKBK Ichtegemuitg.
16:30 Osiris AalstAvanti Lissewegeuitg.
 
1. KBC Heist8(2)
2. t Klaverken Buggenhout8(2)
3. KBC St. Michiels7(2)
4. KBK Ichtegem7(2)
5. Avanti Lissewege6(2)
6. Sporting Brugge6(2)
7. Krachtbal Torhout6(2)
8. KRB Jabbeke A5(2)
9. KBC Opstal5(2)
10. t Botterken Baasrode2(1)
11. Osiris Aalst2(1)
12. KRB Jabbeke B2(2)
13-14 maa
U14JB
11:00 KBC St. MichielsSporting Bruggeuitg.
10:00 KRB JabbekeHO Beitemuitg.
10:15 WWR IngelmunsterGrenskracht Menenuitg.
09:00 Krachtbal SnellegemD&W Koekelareuitg.
18:30 KBC AalterNoordster Dudzeleuitg.
10:00 VrijKBC Heistuitg.
 
1. Sporting Brugge8(2)
2. KBC St. Michiels8(2)
3. WWR Ingelmunster8(2)
4. HO Beitem6(2)
5. KRB Jabbeke6(2)
6. Krachtbal Snellegem6(2)
7. Grenskracht Menen2(1)
8. Noordster Dudzele2(1)
9. KBC Aalter0(0)
10. KBC Heist0(2)
11. D&W Koekelare0(2)
13-14 maa
U14M
10:00 VrijNoordster Dudzeleuitg.
17:45 Osiris AalstGrenskracht Menenuitg.
11:15 KRB JabbekeKBK Ichtegemuitg.
15:00 HO BeitemKrachtbal Torhoutuitg.
09:00 KBC MaleAvanti Lissewegeuitg.
 
1. Krachtbal Torhout8(2)
2. HO Beitem7(2)
3. KBK Ichtegem6(2)
4. Noordster Dudzele4(1)
5. Avanti Lissewege4(2)
6. KBC Male3(1)
7. Grenskracht Menen2(1)
8. Osiris Aalst2(1)
9. KRB Jabbeke0(0)
13-14 maa
U12A
16:30 KBC St. MichielsKBK Temseuitg.
12:30 t Klaverken Buggenhout At Klaverken Buggenhout Buitg.
13:00 HO BeitemAvanti Lissewegeuitg.
09:00 KBK Ichtegem AD&W Koekelare Auitg.
09:00 KBK Ichtegem BKRB Jabbekeuitg.
16:00 D&W Koekelare BGrenskracht Menenuitg.
 
1. KBC St. Michiels8(2)
2. KBK Ichtegem B8(2)
3. HO Beitem6(2)
4. t Klaverken Buggenhout B6(2)
5. Avanti Lissewege6(2)
6. Grenskracht Menen6(2)
7. t Klaverken Buggenhout A6(2)
8. KRB Jabbeke5(2)
9. KBK Temse4(1)
10. D&W Koekelare A4(2)
11. KBK Ichtegem A4(2)
12. D&W Koekelare B3(1)
13-14 maa
U12B
11:00 KBC St. MichielsWWR Ingelmunsteruitg.
15:30 Noordster Dudzelet Klaverken Buggenhoutuitg.
15:00 HO BeitemAvanti Lissewege Auitg.
11:00 KBK IchtegemKrachtbal Torhoutuitg.
11:30 Avanti Lissewege BKRB Jabbekeuitg.
17:00 D&W KoekelareKrachtbal Snellegemuitg.
 
1. t Klaverken Buggenhout8(2)
2. D&W Koekelare8(2)
3. KBK Ichtegem8(2)
4. KRB Jabbeke6(2)
5. Avanti Lissewege A6(2)
6. HO Beitem4(1)
7. Noordster Dudzele4(1)
8. KBC St. Michiels4(2)
9. Avanti Lissewege B4(2)
10. WWR Ingelmunster4(2)
11. Krachtbal Snellegem4(2)