maak uw keuze




downloads
maak excel-file
kalender en uitslagen
1° Nationale Heren (1NHA)
30/04/201710:45KBK TemseOsiris Aalst - Bosman Dirk
30/04/201710:15HO BeitemD&W Koekelare - Dhaese Antoon
30/04/201710:15KRB JabbekeKBC St. Michiels - Fack Rik
30/04/201710:15KRB LoppemKBK Ichtegem - Mouton Georges
29/04/201720:00Avanti LissewegeGrenskracht Menen - Declercq Carlos
30/04/201714:45t Klaverken BuggenhoutKBC Male - Denayer Stef
 
1° Nationale Heren Reserven (1NHR)
30/04/201709:30KBK TemseOsiris Aalst - Bosman Dirk
30/04/201709:00HO BeitemD&W Koekelare - Dhaese Antoon
30/04/201709:00KRB JabbekeKBC St. Michiels - Fack Rik
30/04/201709:00KRB LoppemKBK Ichtegem - Mouton Georges
29/04/201718:45Avanti LissewegeGrenskracht Menen - Declercq Carlos
30/04/201713:30t Klaverken BuggenhoutKBC Male - Denayer Stef
 
1e Nationale Dames A (1NDA)
29/04/201718:45KBC Maldegem-DonkRoyal KBC St. Michiels - Calleeuw Kristof
30/04/201716:00t Klaverken VierVrij - geen beschikbaar
30/04/201710:30FE MaleKBC St. Michiels - Verpoest John
29/04/201720:00t Botterken BaasrodeKBK Ichtegem - Van Verre Willy
29/04/201717:30Avanti LissewegeGrenskracht Menen - Declercq Carlos
30/04/201714:45t Klaverken BuggenhoutKBC Male - geen beschikbaar
 
1e Nationale Dames reserven (1NDR)
29/04/201717:30KBC Maldegem-DonkRoyal KBC St. Michiels - Calleeuw Kristof
30/04/201714:45t Klaverken VierVrij - geen beschikbaar
30/04/201709:15FE MaleKBC St. Michiels - Verpoest John
29/04/201718:45t Botterken BaasrodeKBK Ichtegem - Van Verre Willy
29/04/201716:15Avanti LissewegeGrenskracht Menen - Declercq Carlos
30/04/201713:30t Klaverken BuggenhoutKBC Male - geen beschikbaar
 
2° Nationale Heren (2NHA)
30/04/201710:15Atlas VarsenareKSVV Inter Assebroek - Strobbe Luc
30/04/201711:30HO BeitemSporting Brugge - Vanhecke Jan
29/04/201717:30KBC Malet Klaverken Buggenhout - De Deckere Johan
29/04/201719:30KBC AalterHelios Halle - Verdonck Roland
30/04/201711:15KBK IchtegemWWR Ingelmunster - Van Torre Louis
29/04/201714:45KSVV Eendracht AssebroekKBC Opstal - Braem Walter
 
2° Nationale Heren Reserven (2NHR)
30/04/201709:00Atlas VarsenareKSVV Inter Assebroek - Strobbe Luc
30/04/201710:15HO BeitemSporting Brugge - Vanhecke Jan
29/04/201716:15KBC Malet Klaverken Buggenhout - De Deckere Johan
29/04/201718:15KBC AalterHelios Halle - Verdonck Roland
30/04/201710:00KBK IchtegemWWR Ingelmunster - Van Torre Louis
29/04/201713:30KSVV Eendracht AssebroekKBC Opstal - Braem Walter
 
2° Nationale Dames (2ND)
29/04/201710:00Vrijt Botterken Baasrode B - geen beschikbaar
30/04/201711:30HO Beitem AHO Beitem B - Dhaese Antoon
30/04/201709:00KRB JabbekeSporting Brugge - De Love Sandra
29/04/201717:30Noordster DudzeleZ.A.K.Beveren - Demunter Marc
29/04/201717:30KBC HeistWWR Ingelmunster - Timmerman Dirk
29/04/201717:30t Botterken Baasrode AKBC Opstal - Van Verre Willy
 
3° Nationale Heren (3NHA)
30/04/201710:45KBK TemseOsiris Aalst - geen beschikbaar
29/04/201718:15D&W KoekelareKrabalko Koekelare - Clarysse Michael
29/04/201719:15MEZ SnellegemKBC St. Michiels - Casteleyn Kurt
29/04/201715:00Avanti LissewegeNoordster Dudzele - Maenhout Eric
29/04/201720:00KBC HeistGrenskracht Menen - Timmerman Dirk
30/04/201711:30t Botterken BaasrodeKBC Male - Oosterlinck Peter
 
3° Nationale Heren Reserven (3NHR)
30/04/201709:30KBK TemseOsiris Aalst - geen beschikbaar
29/04/201717:00D&W KoekelareKrabalko Koekelare - Clarysse Michael
29/04/201718:00MEZ SnellegemKBC St. Michiels - Casteleyn Kurt
29/04/201713:45Avanti LissewegeNoordster Dudzele - Maenhout Eric
29/04/201718:45KBC HeistGrenskracht Menen - Timmerman Dirk
30/04/201710:15t Botterken BaasrodeKBC Male - Oosterlinck Peter
 
Provinciale (PRO)
30/04/201712:00KBK TemseOsiris Aalst - geen beschikbaar
30/04/201709:00HO Beitem AHO Beitem B - Vanhecke Jan
30/04/201710:00t Botterken Baasrode AKBC St. Michiels - geen beschikbaar
30/04/201711:30KRB LoppemBuffalo s Sijsele - Mouton Georges
29/04/201720:00KBC OostduinkerkeKBC Hertsberge - Braem Walter
30/04/201711:15t Botterken Baasrode BKRB Jabbeke - geen beschikbaar
 
Scholieren Jongens (SJ)
29/04/201718:45KB MoerdammeOsiris Aalst - Demeulenaere Luc
29/04/201711:00KBC MaleSporting Brugge - Reybrouck Eric
30/04/201711:30KRB JabbekeD&W Koekelare - Fack Rik
29/04/201716:15Avanti Lisseweget Botterken Baasrode - Maenhout Eric
29/04/201717:30KBC HeistVrij - geen beschikbaar
29/04/201714:00Z.A.K.BeverenKBC Opstal0 - 30geen beschikbaar
 
Cadetten Meisjes A (CAM-p1)
30/04/201711:30Atlas Varsenaret Klaverken Buggenhout0 - 0Strobbe Luc
1/05/201710:00KRB Jabbeket Botterken Baasrode0 - 0Timmerman Dirk
 
Cadetten Meisjes B (CAM-p2)
29/04/201716:30KBC Maldegem-DonkKBC Male0 - 0Calleeuw Kristof
 
3° Nationale Dames P1 (1-2-3-4) (3ND-P1 (1-2-3-4))
30/04/201710:30Atlas VarsenareKBK Ichtegem (SCH) - Declercq Carlos
30/04/201711:15KRB Jabbeket Klaverken Buggenhout - De Love Sandra
 
3° Nationale Dames P1 (5-6-7) (3ND-P1 (5-6-7))
30/04/201710:45KRB Loppem (SCH)KBC Sint Michiels - Verdonck Roland
29/04/201710:00VrijD&W Koekelare B - geen beschikbaar
 
3° Nationale Dames P1 (8-9-10) (3ND-P1 (8-9-10))
29/04/201715:15D&W Koekelare ANoordster Dudzele - Vanhecke Jan
29/04/201710:00KBC AalterVrij - geen beschikbaar
 
3° Nationale Dames P2 (1-2-3) (3ND-P2 (1-2-3))
29/04/201716:30D&W KoekelareKBC Heist - Vanhecke Jan
29/04/201710:00VrijKBK Ichtegem - geen beschikbaar
 
3° Nationale Dames P2 (4-5-6) (3ND-P2 (4-5-6))
30/04/201712:00KBK TemseAvanti Lissewege - Bosman Dirk
29/04/201710:00Vrijt Klaverken Buggenhout - geen beschikbaar
 
3° Nationale Dames P2 (7-8-9) (3ND-P2 (7-8-9))
30/04/201709:30KRB LoppemHO Beitem30 - 0Verdonck Roland
29/04/201710:00Noordster DudzeleVrij - geen beschikbaar
 
Cadetten Jongens P1 (1-2-3) (CAJ-P1 (1-2-3))
29/04/201714:30HO BeitemKBC Heist - Demeulenaere Luc
29/04/201710:00VrijKBK Ichtegem - geen beschikbaar
 
Cadetten Jongens P1 (4-5-6) (CAJ-P1 (4-5-6))
29/04/201710:00KBC MaleSporting Brugge - Reybrouck Eric
29/04/201710:00VrijKBC Sint Michiels - geen beschikbaar
 
Cadetten Jongens P1 (7-8-9) (CAJ-P1 (7-8-9))
29/04/201717:30Avanti LissewegeKRB Loppem - Maenhout Eric
29/04/201710:00KBC OpstalVrij - geen beschikbaar
 
Cadetten Jongens P2 (1-2-3) (CAJ-P2 (1-2-3))
30/04/201710:15KRB Jabbeket Botterken Baasrode - De Love Sandra
29/04/201710:00VrijD&W Koekelare - geen beschikbaar
 
Cadetten Jongens P2 (4-5-6) (CAJ-P2 (4-5-6))
29/04/201713:00KBC Sint MichielsHO Beitem - Van Bosstraeten Charlot
29/04/201710:00VrijWWR Ingelmunster - geen beschikbaar
 
Cadetten Jongens P2 (7-8-9) (CAJ-P2 (7-8-9))
30/04/201712:15t Klaverken BuggenhoutAtlas Varsenare30 - 0Denayer Stef
29/04/201710:00Helios HalleVrij - geen beschikbaar
 
Miniemen Meisjes (1-2-3) (MIN-M (1-2-3))
29/04/201716:30t Botterken BaasrodeKRB Jabbeke - Van Verre Willy
29/04/201710:00VrijKBK Ichtegem - geen beschikbaar
 
Miniemen Meisjes (4-5-6) (MIN-M (4-5-6))
30/04/201709:15Atlas VarsenareAvanti Lissewege - Declercq Carlos
29/04/201710:00VrijKBC Sint Michiels - geen beschikbaar
 
Miniemen Meisjes (7-8-9) (MIN-M (7-8-9))
30/04/201716:00t Klaverken BuggenhoutD&W Koekelare - geen beschikbaar
29/04/201710:00HO Beitemvrij - geen beschikbaar