maak uw keuze




downloads
maak excel-file
kalender en uitslagen
1° Nationale Heren (1NHA)
11/09/202113:00Grenskracht Menen KBK Ichtegem 19 - 16Defreyne Lies
12/09/202110:45KBC St. Michiels KRB Jabbeke 18 - 22Calleeuw Kristof
11/09/202118:45KSVV Inter Assebroek HO Beitem 24 - 16Vanhecke Jan
11/09/202118:45D&W Koekelare Avanti Lissewege 23 - 12Deleye Karel
11/09/202117:45t Botterken Baasrode KBC Male 20 - 30Van Verre Willy
11/09/202120:00Sporting Brugge t Klaverken Buggenhout 12 - 29Reybrouck Erik
 
1° Nationale Heren Beloften (1NHB)
11/09/202111:45Grenskracht Menen KBK Ichtegem 30 - 0Defreyne Lies
12/09/202109:30KBC St. Michiels KRB Jabbeke 33 - 25Calleeuw Kristof
11/09/202117:30KSVV Inter Assebroek HO Beitem 25 - 21Vanhecke Jan
11/09/202117:30D&W Koekelare Avanti Lissewege 30 - 0Deleye Karel
11/09/202117:45t Botterken Baasrode KBC Male 30 - 0geen beschikbaar
11/09/202118:45Sporting Brugge t Klaverken Buggenhout 11 - 35Reybrouck Erik
 
1° Nationale Dames (1NDA)
10/09/202120:00HO Beitem Avanti Lissewege 22 - 14Vanhecke Jan
11/09/202118:15KBC St. Michiels t Botterken Baasrode 18 - 32Calleeuw Kristof
11/09/202110:30KBC Heist Noordster Dudzele 29 - 14Maenhout Eric
12/09/202116:15t Klaverken Buggenhout WWR Ingelmunster 30 - 25Stassijns Jean-Pierre
12/09/202111:30KBK Ichtegem KBC Male 10 - 36D*hoore Marc
 
1e Nationale Dames Beloften (1NDB)
10/09/202118:45HO Beitem Avanti Lissewege 15 - 23Vanhecke Jan
11/09/202117:00KBC St. Michiels t Botterken Baasrode 31 - 15Calleeuw Kristof
11/09/202109:15KBC Heist Noordster Dudzele 23 - 6Maenhout Eric
12/09/202115:00t Klaverken Buggenhout WWR Ingelmunster 30 - 0geen beschikbaar
12/09/202110:15KBK Ichtegem KBC Male 17 - 22D*hoore Marc
 
2° Nationale Heren (2NHA)
11/09/202120:00KBC Opstal Krachtbal Snellegem 11 - 20Van Verre Willy
11/09/202117:00KBC St. Michiels D&W Koekelare 25 - 17Van Deynse Andre
11/09/202110:00Vrij Helios Halle - Vrij - geen SR nodig
12/09/202112:00KBK Temse WWR Ingelmunster 14 - 18Van Verre Willy
11/09/202119:00Osiris Aalst KBC Male 17 - 17geen beschikbaar
 
2° Nationale Heren Beloften (2NHB)
11/09/202118:45KBC Opstal Krachtbal Snellegem 11 - 18Van Verre Willy
11/09/202115:45KBC St. Michiels D&W Koekelare 9 - 25Van Deynse Andre
11/09/202110:00Vrij Helios Halle - Vrij - geen SR nodig
12/09/202109:30KBK Temse WWR Ingelmunster 0 - 30geen beschikbaar
11/09/202117:45Osiris Aalst KBC Male 11 - 9geen beschikbaar
 
1° Landelijke Heren (1LH)
11/09/202118:00KBC Male D&W Koekelare 22 - 28Strobbe Luc
11/09/202119:30KBC Aalter KSVV Inter Assebroek 29 - 12Van Bosstraeten Charlot
12/09/202109:00HO Beitem KBC Heist 29 - 12Strobbe Luc
11/09/202116:30Osiris Aalst Atlas Varsenare 23 - 21geen beschikbaar
 
1° Landelijke Dames (1LD)
11/09/202117:30KBC Opstal Sporting Brugge 12 - 24Van Verre Willy
10/09/202120:00KBC St. Michiels t Botterken Baasrode 34 - 9Van Deynse Andre
12/09/202111:30KRB Jabbeke Meraki Aalst 31 - 11Declercq Carlos
12/09/202115:00t Klaverken Buggenhout Atlas Varsenare 14 - 33Van Verre Willy
12/09/202109:00KBK Ichtegem Grenskracht Menen 13 - 30D*hoore Marc
 
2° Landelijke Heren (2LH)
11/09/202118:15KBC Aalter t Klaverken Buggenhout A 14 - 15Van Bosstraeten Charlot
12/09/202109:30Z.A.K.Beveren t Klaverken Buggenhout B 17 - 15Neckebroeck Bart
12/09/202109:30Buffalo s Sijsele Meraki Aalst 14 - 16Maenhout Eric
12/09/202110:45KBK Temse KB Moerdamme 23 - 4Van Verre Willy
12/09/202114:00Krachtbal Torhout Noordster Dudzele 27 - 15Van Deynse Andre
 
Regionale Dames / 2°Landelijke Dames A (REG D/2LD A)
11/09/202116:15HO Beitem Krachtbal Snellegem 21 - 14Nog toe te kennen
12/09/202115:15t Botterken Baasrode (2LD) Atlas Varsenare (+3)25 - 8Blommaert Marc
12/09/202110:15KRB Jabbeke KRB Loppem 25 - 16Declercq Carlos
11/09/202110:00Vrij KB Moerdamme - Vrij - geen SR nodig
11/09/202120:00D&W Koekelare KBC Male 13 - 22Deleye Karel
 
Regionale Dames / 2°Landelijke Dames B (REG D/2LD B)
11/09/202110:00Vrij Avanti Lissewege - Vrij - geen SR nodig
11/09/202115:45KBC St. Michiels KBC Maldegem-Donk 18 - 23Calleeuw Kristof
12/09/202109:00KRB Jabbeke HO Beitem 21 - 15Vanhecke Jan
12/09/202109:30KBK Temse (2LD) Vrij (+3)0 - 0Vrij - geen SR nodig
12/09/202115:15Krachtbal Torhout Grenskracht Menen 4 - 20Van Deynse Andre
 
Regionale Heren A (REG HA)
11/09/202117:00D&W Koekelare Sporting Brugge 19 - 23Demeulenaere Luc
11/09/202114:30KBC St. Michiels KBK Ichtegem 9 - 29Calleeuw Kristof
12/09/202110:15HO Beitem A KRB Loppem 15 - 32Strobbe Luc
11/09/202116:30t Botterken Baasrode KRB Jabbeke 30 - 0geen beschikbaar
12/09/202109:00HO Beitem B Grenskracht Menen 18 - 10Nog toe te kennen
 
Regionale Heren B (REG HB)
11/09/202117:00KBC Aalter Atlas Varsenare 24 - 13Van Bosstraeten Charlot
12/09/202112:00KBC St. Michiels Avanti Lissewege 32 - 32Calleeuw Kristof
12/09/202111:30HO Beitem KRB Loppem 28 - 9Strobbe Luc
11/09/202116:30t Botterken Baasrode KRB Jabbeke 17 - 16Van Verre Willy
11/09/202118:45KBC Heist D&W Koekelare 24 - 8Vanhoutte Wim
 
Recrea Limburg (RRL)
12/09/202110:30KBC Edegem Vrij - Vrij - geen SR nodig
12/09/202110:00PJ Kaulille B PJ Kaulille C 14 - 20Reumers Joris
12/09/202110:00Lozen Bocholt A KBC Overpelt 10 - 15Gorssen Theo
12/09/202111:00Lozen Bocholt B PJ Kaulille A 19 - 17Gorssen Theo
11/09/202118:00HO Grote Brogel Molenkracht Bree 31 - 11Cox Jos
 
U18 jongens (U18J)
11/09/202118:15D&W Koekelare t Klaverken Buggenhout 26 - 16Demeulenaere Luc
11/09/202111:00KBC St. Michiels Avanti Lissewege 16 - 24Timmerman Kurt
11/09/202117:30KBC Heist HO Beitem 30 - 0Vanhoutte Wim
11/09/202114:00t Botterken Baasrode KBC Opstal 30 - 0geen beschikbaar
12/09/202113:00Krachtbal Torhout Vrij 0 - 0Vrij - geen SR nodig
 
U18 meisjes (U18M)
12/09/202110:15KRB Jabbeke B Sporting Brugge 8 - 18Vanhecke Jan
10/09/202118:45KBC St. Michiels KBK Ichtegem 23 - 15Van Deynse Andre
12/09/202109:00KRB Jabbeke A Helios Halle 30 - 0geen beschikbaar
12/09/202113:45t Klaverken Buggenhout WWR Ingelmunster 30 - 0geen beschikbaar
12/09/202115:00t Botterken Baasrode D&W Koekelare 30 - 0geen beschikbaar
 
U16 jongens A (U16JA)
11/09/202110:30KBC Male D&W Koekelare 29 - 12Declercq Carlos
11/09/202115:15HO Beitem KBC Heist 2 - 34Nog toe te kennen
11/09/202111:15KBC St. Michiels t Klaverken Buggenhout 14 - 15D*hoore Marc
12/09/202113:00Krachtbal Torhout WWR Ingelmunster 7 - 18Van Deynse Andre
 
U16 jongens B (U16JB)
11/09/202110:00Avanti Lissewege KBK Ichtegem 14 - 10Verpoest John
11/09/202110:00Vrij Sporting Brugge - Vrij - geen SR nodig
11/09/202112:15KBC St. Michiels KRB Jabbeke 10 - 6D*hoore Marc
11/09/202116:30Noordster Dudzele Krachtbal Snellegem 21 - 3Verpoest John
 
U16 meisjes (U16M)
11/09/202109:30KBC Male Avanti Lissewege 22 - 7Declercq Carlos
11/09/202114:15HO Beitem Noordster Dudzele 20 - 12Nog toe te kennen
11/09/202112:15KBC St. Michiels KBC Heist 25 - 14Timmerman Kurt
12/09/202112:00Krachtbal Torhout Grenskracht Menen 22 - 20Van Deynse Andre
 
U14 jongens A (U14JA)
11/09/202116:15D&W Koekelare t Klaverken Buggenhout 2 - 10Deleye Karel
12/09/202110:00KBC St. Michiels KBK Ichtegem A 8 - 6D*hoore Alexander
12/09/202109:00KRB Jabbeke Osiris Aalst 10 - 2Verpoest John
12/09/202110:00KBK Ichtegem B KBC Opstal 16 - 13Defreyne Lies
11/09/202110:00Krachtbal Torhout t Botterken Baasrode 5 - 17Flameyn Bjorn
 
U14 jongens B (U14JB)
11/09/202116:00KBC Aalter Vrij 1 - 19Vrij - geen SR nodig
11/09/202110:00KBC St. Michiels Avanti Lissewege 12 - 15Timmerman Kurt
12/09/202110:00KRB Jabbeke HO Beitem 4 - 11Verpoest John
12/09/202112:00KBK Temse WWR Ingelmunster 30 - 0geen beschikbaar
12/09/202109:00KBK Ichtegem Noordster Dudzele 9 - 11Van Torre Louis
 
U14 meisjes (U14M)
12/09/202114:00t Botterken Baasrode D&W Koekelare 30 - 0geen beschikbaar
11/09/202110:15KBC St. Michiels KRB Jabbeke 19 - 5D*hoore Marc
12/09/202116:15t Klaverken Buggenhout HO Beitem 21 - 12Van Verre Willy
12/09/202109:00KBK Ichtegem A Avanti Lissewege 17 - 12Van Bosstraeten Charlot
11/09/202110:00Vrij Osiris Aalst - Vrij - geen SR nodig
12/09/202111:00KBK Ichtegem B Noordster Dudzele 9 - 19Defreyne Lies
 
U12 A (U12A)
11/09/202115:30Noordster Dudzele B t Klaverken Buggenhout 21 - 2Verpoest John
11/09/202113:00HO Beitem KBK Ichtegem 3 - 7Nog toe te kennen
11/09/202110:45Grenskracht Menen KBC St. Michiels 20 - 1Defreyne Lies
11/09/202116:00D&W Koekelare Noordster Dudzele A 17 - 3Demeulenaere Luc
 
U12 B (U12B)
11/09/202111:00Avanti Lissewege D&W Koekelare 12 - 5Verpoest John
12/09/202110:45Buffalo s Sijsele Noordster Dudzele 17 - 4Maenhout Eric
11/09/202114:00HO Beitem t Klaverken Buggenhout 0 - 29Nog toe te kennen
12/09/202110:00KBK Ichtegem Krachtbal Snellegem 17 - 4Van Torre Louis