maak uw keuze



maak excel-file
rangschikking
1° Nationale Heren (1NHA)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke222002059543216386
2KBC St. Michiels221921058934024983
3KSVV Inter Assebroek22165105044188677
4KBC Male22145305544658975
5t Klaverken Buggenhout22135314313696271
6KBK Ichtegem2291300471505-3462
7Sporting Brugge2291300422473-5162
8Grenskracht Menen2281400404487-8360
9HO Beitem2271500416477-6158
10D&W Koekelare2271500434517-8358
11Avanti Lissewege2231900413576-16350
12t Botterken Baasrode2222000367541-17448
 
1° Nationale Heren Beloften (1NHB)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke221930056837619282
2KBC St. Michiels221840055839716180
3Sporting Brugge22137204594441572
4KBK Ichtegem2214602422430-868
5t Klaverken Buggenhout22127214784275168
6KBC Male22108314984197965
7KSVV Inter Assebroek22101110504498665
8t Botterken Baasrode22913004574471062
9HO Beitem22814004704571360
10D&W Koekelare2271320431440-960
11Grenskracht Menen2261402339511-17252
12Avanti Lissewege2212001349687-33844
 
1° Nationale Dames (1NDA)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels181620050032117968
2t Botterken Baasrode181530058829529366
3KBC Male181530052027824266
4t Klaverken Buggenhout18135004543748062
5WWR Ingelmunster189810377388-1155
6HO Beitem1871100329418-8950
7Avanti Lissewege1851210288453-16547
8KBC Heist1851201304409-10544
9Noordster Dudzele1841400295430-13544
10KBK Ichtegem1801800221510-28936
 
1e Nationale Dames Beloften (1NDB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels181620053029523568
2Avanti Lissewege181340140423816660
3KBC Heist18116103943078759
4t Klaverken Buggenhout181170042629613058
5t Botterken Baasrode1897203753354056
6KBC Male1810215284326-4247
7HO Beitem186912297330-3345
8Noordster Dudzele1841301211400-18942
9KBK Ichtegem186606268402-13436
10WWR Ingelmunster1811016149409-26027
 
2° Nationale Heren (2NHA)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels161321037825112759
2WWR Ingelmunster16113203652887756
3KBC Male16114103542817355
4Osiris Aalst16105103082486053
5D&W Koekelare168620303299450
6KBC Opstal167900301344-4346
7Krachtbal Snellegem1651010315327-1243
8KBK Temse1631300240334-9438
9Helios Halle1601600279471-19232
 
2° Nationale Heren Beloften (2NHB)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare161420038717221560
2KBC Opstal1695112982336549
3Krachtbal Snellegem16113023162179948
4KBK Temse1696012972643348
5WWR Ingelmunster1688003342458948
6KBC Male168602224246-2244
7Osiris Aalst1684132672392843
8KBC St. Michiels1641200254356-10240
9Helios Halle16080867472-40518
 
1° Landelijke Heren (1LH)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare212010063036126982
2KBC Aalter211650048827920974
3HO Beitem211550145134610570
4KBC Heist21118114464242263
5KSVV Inter Assebroek219912406397957
6KBC Male2151024307471-16446
7Osiris Aalst2141403332498-16644
8Atlas Varsenare2121801263547-28444
 
1° Landelijke Dames (1LD)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels181620055826729168
2Grenskracht Menen181530045727218566
3Atlas Varsenare181530041924617366
4Sporting Brugge18116103943375759
5KBK Ichtegem1881000335354-1952
6KRB Jabbeke1871010327356-2951
7t Klaverken Buggenhout1861110328411-8349
8KBC Opstal1841301260394-13442
9t Botterken Baasrode1821501231434-20338
10Meraki Aalst184716256494-23833
 
2° Landelijke Heren (2LH)
   GGVGFVTSP
1KBK Temse181700150822628268
2Z.A.K.Beveren18144003783077164
3Krachtbal Torhout18135004053426362
4t Klaverken Buggenhout B181170038628410258
5KB Moerdamme1898103273131455
6KBC Aalter189900335371-3654
7t Klaverken Buggenhout A188910280317-3753
8Meraki Aalst1851201214359-14544
9Buffalo s Sijsele1821600213322-10940
10Noordster Dudzele1811601205410-20536
 
Regionale Dames / 2°Landelijke Dames A (REG D/2LD A)
   GGVGFVTSP
1KB Moerdamme161510048128819362
2KRB Jabbeke161141034922912055
3t Botterken Baasrode (2LD)16113023382696950
4D&W Koekelare1688003432816248
5KRB Loppem168800290287348
6KBC Male169313252260-845
7Atlas Varsenare1641002188311-12336
8HO Beitem1631102219331-11234
9Krachtbal Snellegem1621202193397-20432
 
Regionale Dames / 2°Landelijke Dames B (REG D/2LD B)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke141220031919612352
2KBK Temse (2LD)141130030317812550
3KBC Maldegem-Donk14112012912207148
4Avanti Lissewege1486002722333944
5Grenskracht Menen146800228233-540
6HO Beitem145900240288-4838
7KBC St. Michiels1431001237347-11032
8Krachtbal Torhout1401400110305-19528
 
Regionale Heren A (REG HA)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem181413037420616867
2HO Beitem B181431038722516265
3HO Beitem A18116103552847159
4t Botterken Baasrode18990034223910354
5Sporting Brugge1897113373033453
6Grenskracht Menen1888113573312651
7KRB Loppem189225348372-2446
8KBC St. Michiels1851021280406-12646
9D&W Koekelare1821510300420-12041
10KRB Jabbeke183906161455-29430
 
Regionale Heren B (REG HB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels181701048025023071
2t Botterken Baasrode181530040522218366
3KRB Jabbeke18125103762968061
4HO Beitem18116103792879259
5KBC Heist1897203443093556
6KBC Aalter18711003263071950
7Atlas Varsenare1861101262297-3546
8D&W Koekelare1831401219430-21140
9KRB Loppem185805257409-15236
10Avanti Lissewege1821213243484-24135
 
Recrea Limburg (RRL)
   GGVGFVTSP
1HO Grote Brogel161510037915822162
2PJ Kaulille C161330036819916958
3PJ Kaulille B16115003072466154
4KBC Overpelt169700283275850
5Molenkracht Bree168701307316-946
6PJ Kaulille A1651010264310-4643
7Lozen Bocholt A1651010217280-6343
8Lozen Bocholt B1641002197313-11636
9KBC Edegem1611005141366-22524
 
U18 jongens (U18J)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare161420044618226460
2KBC Heist161420042217624660
3t Klaverken Buggenhout161420040017222860
4KBC St. Michiels1697003483034550
5Avanti Lissewege1687013392706946
6t Botterken Baasrode1679003432667746
7Krachtbal Torhout1631003213398-18532
8HO Beitem1623011111405-29414
9KBC Opstal16000160450-4500
 
U18 meisjes (U18M)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke A18180005129541772
2KBK Ichtegem181530043615428266
3KBC St. Michiels181341040324915463
4Sporting Brugge18115023192328754
5t Botterken Baasrode18105123342567853
6t Klaverken Buggenhout1861101229226346
7D&W Koekelare187803258298-4044
8KRB Jabbeke B1851102252321-6942
9WWR Ingelmunster182907101503-40226
10Helios Halle18000180510-5100
 
U16 jongens A (U16JA)
   GGVGFVTSP
1KBC Male211920048920328680
2KBC St. Michiels211641039419519975
3t Klaverken Buggenhout211650037422315174
4KBC Heist21136113973049367
5D&W Koekelare2191200316308860
6Krachtbal Torhout2131710183367-18449
7WWR Ingelmunster2141502172371-19946
8HO Beitem2121711121475-35445
 
U16 jongens B (U16JB)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge18134102711779463
2Noordster Dudzele18123302781948463
3Avanti Lissewege18115202501886260
4KBK Ichtegem18107102551985757
5KBC St. Michiels1871001176222-4648
6KRB Jabbeke1831320180260-8044
7Krachtbal Snellegem1821510151322-17141
 
U16 meisjes (U16M)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem211722041926515478
2KBC St. Michiels211641043329913475
3Noordster Dudzele21146103943138171
4KBC Male21136203462767070
5Krachtbal Torhout2191200349398-4960
6KBC Heist2181120350345560
7Grenskracht Menen2121900258416-15846
8Avanti Lissewege2112000252489-23744
 
U14 jongens A (U14JA)
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout181710032914618370
2KBK Ichtegem B18135002271448362
3KRB Jabbeke18125102091862361
4KBC St. Michiels18115202271745360
5KBK Ichtegem A18108002281794956
6KBC Opstal188532213232-1951
7t Botterken Baasrode1871001217231-1448
8Krachtbal Torhout1841310204265-6145
9Osiris Aalst1831302129292-16338
10D&W Koekelare1811511132266-13437
 
U14 jongens B (U14JB)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem161510030813417462
2KBK Temse161420027711815960
3Noordster Dudzele1696102262012551
4KBC St. Michiels169601215235-2048
5Avanti Lissewege1688002471994848
6KRB Jabbeke167711190221-3145
7KBC Aalter1631201141238-9736
8KBK Ichtegem1621022133227-9434
9WWR Ingelmunster163805146310-16428
 
U14 meisjes (U14M)
   GGVGFVTSP
1Noordster Dudzele201901043717326479
2t Klaverken Buggenhout201613035419416075
3KBC St. Michiels201631042520821773
4HO Beitem209920239277-3860
5Osiris Aalst209821249296-4758
6KBK Ichtegem A209911253266-1357
7KBK Ichtegem B2081110213256-4357
8D&W Koekelare2051221239284-4550
9Avanti Lissewege2041510199335-13649
10t Botterken Baasrode207904207308-10146
11KRB Jabbeke2011801131349-21840
 
U12 A (U12A)
   GGVGFVTSP
1Noordster Dudzele B10100001754313240
2Grenskracht Menen119200155837240
3KBK Ichtegem127410118972139
4t Klaverken Buggenhout1275001691066338
5D&W Koekelare106400107961132
6KBC St. Michiels111100049140-9124
7HO Beitem10270163137-7422
8Noordster Dudzele A10091050184-13421
 
U12 B (U12B)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege129300172749842
2t Klaverken Buggenhout1192001876212540
3KBK Ichtegem119101109753438
4D&W Koekelare105410103812231
5Noordster Dudzele11380095141-4628
6Buffalo s Sijsele1036106294-3227
7Krachtbal Snellegem12290163175-11226
8HO Beitem9260151140-8920
 
U12 Titel (U12 Titel)
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout77000106683828
2Noordster Dudzele75200107743324
3Avanti Lissewege74210108792923
4KBK Ichtegem B742108578723
5Grenskracht Menen734008985420
6D&W Koekelare A725006795-2818
7KBK Ichtegem A725005085-3518
8D&W Koekelare B7070061109-4814
 
U12 NA (U12NA)
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout6600096356124
2Sporting Brugge6420073442920
3HO Beitem624004058-1816
4Noordster Dudzele606002395-7212
 
U12 NB (U12NB)
   GGVGFVTSP
1Buffalo s Sijsele6420072452720
2HO Beitem6420062422020
3Avanti Lissewege624004163-2216
4KBC St. Michiels624003459-2516
 
U12 NC (U12NC)
   GGVGFVTSP
1Krachtbal Torhout66000102346824
2Krachtbal Snellegem633005756118
3Noordster Dudzele633005271-1918
4HO Beitem606003585-5012