maak uw keuze



maak excel-file
rangschikking
1° Nationale Heren (1NHA)
   GGVGFVTSP
1KBC Male221831063341022381
2KRB Jabbeke221750053837116778
3KBC St. Michiels221660052738813976
4t Klaverken Buggenhout221561057638718975
5KBK Ichtegem22156105124278575
6KRB Loppem221570053742311474
7Avanti Lissewege2281310433514-8161
8D&W Koekelare2261330427476-4959
9Osiris Aalst2261510338500-16257
10HO Beitem2261600344476-13256
11Grenskracht Menen2241530416558-14255
12KBK Temse2202110259610-35145
 
1° Nationale Heren Reserven (1NHR)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke222101056429626887
2KRB Loppem221831059530329281
3KBC Male221750052831920978
4HO Beitem221480055134520672
5KBC St. Michiels22138104944514371
6D&W Koekelare2210912363431-6861
7t Klaverken Buggenhout2271320396450-5460
8KBK Temse2271311387446-5957
9Avanti Lissewege2261600401558-15756
10Osiris Aalst2271203302503-20152
11Grenskracht Menen2241701333505-17250
12KBK Ichtegem2241215269576-30743
 
1e Nationale Dames A (1NDA)
   GGVGFVTSP
1Royal KBC St. Michiels202000071442528980
2KBC Male201460058441716768
3t Botterken Baasrode20146006145516368
4KBK Ichtegem20137004843919366
5t Klaverken Buggenhout20137005274883966
6KBC Maldegem-Donk2010721561569-860
7Grenskracht Menen2071120442512-7056
8KBC St. Michiels2071300516616-10054
9FE Male2021530412559-14747
10t Klaverken Vier2021530402550-14847
11Avanti Lissewege2031700370548-17846
 
1e Nationale Dames reserven (1NDR)
   GGVGFVTSP
1Royal KBC St. Michiels202000079728151680
2KBC St. Michiels201730060636224474
3t Klaverken Vier201460051038712368
4t Klaverken Buggenhout201370051336215166
5Avanti Lissewege20118104414221963
6KBK Ichtegem20126024363587860
7Grenskracht Menen2061400352499-14752
8KBC Male2061211296464-16851
9t Botterken Baasrode2051500378583-20550
10FE Male2041123303476-17344
11KBC Maldegem-Donk2001109181619-43822
 
2° Nationale Heren (2NHA)
   GGVGFVTSP
1KSVV Inter Assebroek221750049036712378
2Sporting Brugge221750057045411678
3KBK Ichtegem22166004753799676
4KBC Male22136304133466773
5t Klaverken Buggenhout221381047937410571
6HO Beitem22129104213982369
7WWR Ingelmunster22111100467493-2666
8Atlas Varsenare2291210425488-6363
9Helios Halle2281310496503-761
10KBC Opstal2261420372422-5058
11KBC Aalter2231810399567-16851
12KSVV Eendracht Assebroek2221901388604-21646
 
2° Nationale Heren Reserven (2NHR)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem221930051728023782
2KBC Male221723056330326081
3HO Beitem221732052029922180
4Atlas Varsenare22147014193358470
5KSVV Inter Assebroek22143233653541168
6t Klaverken Buggenhout22119113783532565
7KBC Opstal22101110403399465
8KSVV Eendracht Assebroek2251322314431-11752
9KBC Aalter2241521330481-15152
10WWR Ingelmunster2241503318469-15146
11Helios Halle2221901267527-26046
12Sporting Brugge2283110346509-16341
 
2° Nationale Dames (2ND)
   GGVGFVTSP
1KBC Heist201820051627024676
2Noordster Dudzele201640040226913372
3KRB Jabbeke201541040424915571
4HO Beitem B20137003913009166
5HO Beitem A2081011326392-6655
6WWR Ingelmunster209902369480-11154
7t Botterken Baasrode B2071300295359-6454
8KBC Opstal2071201349419-7052
9t Botterken Baasrode A2061400292370-7852
10Z.A.K.Beveren2051500310431-12150
11Sporting Brugge2051401331446-11548
 
3° Nationale Heren (3NHA)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare221750052232419878
2t Botterken Baasrode221642053338414978
3MEZ Snellegem22146204393449574
4Avanti Lissewege22147105054515473
5KBC St. Michiels22127305024495371
6KBK Temse2212901387422-3566
7Grenskracht Menen2291030391410-1965
8Osiris Aalst22811304163932363
9Krabalko Koekelare2271500408478-7058
10KBC Male2261420361468-10758
11Noordster Dudzele2241710375533-15853
12KBC Heist2231630361544-18353
 
3° Nationale Heren Reserven (3NHR)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels222110056528927686
2MEZ Snellegem221651043627016677
3Krabalko Koekelare22147104854157073
4Grenskracht Menen22137204443925272
5KBC Male221291046735910869
6D&W Koekelare2291111371381-1061
7t Botterken Baasrode2281211380410-3059
8Noordster Dudzele229724337388-5156
9KBK Temse2291003347400-5356
10KBC Heist2261321334422-8856
11Avanti Lissewege2241800339607-26852
12Osiris Aalst2251313266438-17249
 
3° Nationale Dames A (3ND-p1)
   GGVGFVTSP
1Atlas Varsenare181800049714135672
2KBK Ichtegem (SCHM)181440041128312864
3KRB Jabbeke18126003352924360
4t Klaverken Buggenhout1810710295303-857
5KRB Loppem (SCHM)18108002872295856
6KBC St. Michiels189612331327451
7D&W Koekelare B1851300246348-10246
8D&W Koekelare A187803259358-9944
9Noordster Dudzele1821600208354-14640
10KBC Aalter1821600171405-23440
 
3° Nationale Dames B (3ND-p2)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare161600046319526864
2KBC Heist161330036820816058
3KBK Ichtegem16114103122575555
4KBK Temse1696103442499551
5Avanti Lissewege167801268281-1344
6KRB Loppem1668112882533543
7t Klaverken Buggenhout164930273277-443
8HO Beitem1621301164463-29934
9Noordster Dudzele1611500103400-29734
 
Bevordering (BEV)
   GGVGFVTSP
1Atlas Varsenare211911050521728881
2Z.A.K.Beveren211641054234319975
3KBC Aalter211380044534010568
4HO Beitem21911104293824761
5KB Moerdamme2171310314402-8857
6KRB Jabbeke219903372414-4254
7WWR Ingelmunster2151501275444-16950
8KBC Maldegem-Donk2147010246586-34030
 
Provinciale (PRO)
   GGVGFVTSP
1Osiris Aalst222110062122639586
2Buffalo s Sijsele22156103783225675
3KBC St. Michiels221560147330616772
4t Botterken Baasrode B221540346833313568
5KRB Loppem2211920314346-3268
6HO Beitem A2213513373368565
7KRB Jabbeke221012003933682564
8KBK Temse2291201364379-1560
9KBC Oostduinkerke2261411254463-20955
10t Botterken Baasrode A2251700308451-14354
11HO Beitem B2261123293494-20152
12KBC Hertsberge2221910265448-18349
 
Recrea Limburg (RRL)
   GGVGFVTSP
1PJ Kaulille C161510036822614262
2HO Grote Brogel161420041723618160
3Molenkracht Bree16115003452677854
4Lozen Bocholt1696102842721251
5KBC Overpelt167720281301-2048
6PJ Kaulille B1641020241286-4542
7KBC Edegem1631210217294-7739
8Krachtbal Mechelen1631300219338-11938
9PJ Kaulille A1631300232384-15238
 
Scholieren Jongens (SJ)
   GGVGFVTSP
1KBC Male201910062429033478
2Sporting Brugge201820064831133776
3KRB Jabbeke201460060238421868
4t Botterken Baasrode201360155439915564
5D&W Koekelare20101000435444-960
6KBC Heist2010811501540-3959
7Osiris Aalst2010514369454-8553
8KBC Opstal20712014033634052
9KB Moerdamme2051401354562-20848
10Avanti Lissewege2031403359633-27440
11Z.A.K.Beveren20010010185654-46920
 
Cadetten Jongens A (CAJ-p1)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem161420030316913460
2KBC Heist161330033418115358
3KBK Ichtegem16115002721977554
4KBC Male16114012772502752
5Sporting Brugge166910207251-4445
6KBC St. Michiels1641110171265-9441
7Avanti Lissewege1651001234306-7240
8KRB Loppem1651001159238-7940
9KBC Opstal1621301176276-10034
 
Cadetten Jongens B (CAJ-p2)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke161600036112223964
2t Botterken Baasrode B161330035614920758
3D&W Koekelare161330037217919358
4KBC St. Michiels168800221240-1948
5HO Beitem168701219224-546
6WWR Ingelmunster1641011208288-8039
7t Klaverken Buggenhout1641101163261-9838
8Atlas Varsenare164615111305-19431
9Helios Halle1611203111354-24328
 
Cadetten Meisjes A (CAM-p1)
   GGVGFVTSP
1KBC Heist211920055526129480
2KRB Jabbeke211920044624420280
3Sporting Brugge211461043728814971
4KBC St. Michiels21101100378381-362
5KBC Opstal2171040297334-3760
6t Botterken Baasrode2171130329330-159
7Atlas Varsenare2131701262493-23146
8t Klaverken Buggenhout2111901140513-37342
 
Cadetten Meisjes B (CAM-p2)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem212100046120525684
2KBC Maldegem-Donk211830046324521878
3KBC Opstal21138003412519068
4KRB Loppem2191101231295-6458
5KBC Heist2161320337369-3256
6KBC Male219813307385-7855
7Avanti Lissewege2141412247435-18847
8HO Beitem2121801239441-20244
 
Miniemen Jongens A (MJ-p1)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge181611040115125069
2t Botterken Baasrode181350037818119762
3KBK Ichtegem18126002932405360
4KBC St. Michiels1888202792522754
5Atlas Varsenare1851012179315-13643
6KRB Loppem1851102158337-17942
7Avanti Lissewege1821600142354-21240
 
Miniemen Jongens B (MJ-p2)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem181701046511235371
2KBC Male181431037220117165
3HO Beitem18107012772661154
4KBC Heist1899003383033554
5KRB Jabbeke B1881000224296-7252
6Noordster Dudzele1841400209320-11144
7D&W Koekelare180180065452-38736
 
Miniemen Meisjes (MIM)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode16150103052089763
2KRB Jabbeke161321027416710759
3KBK Ichtegem16106002832305352
4Atlas Varsenare1697002331983550
5Avanti Lissewege1688002352152048
6KBC St. Michiels167900239257-1846
7t Klaverken Buggenhout166901217264-4742
8D&W Koekelare1631300204262-5838
9HO Beitem1601600130319-18932
 
Pupillen A (PUP-p1)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem211920036115420780
2KBC Heist211821035919016979
3D&W Koekelare211362031016614470
4KRB Jabbeke21119102642214365
5Sporting Brugge211011002312102162
6KBC St. Michiels2161500157283-12654
7KB Moerdamme2151501129325-19650
8HO Beitem210210081343-26242
 
Pupillen B (PUP-p2)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege181611031311919469
2KBC Male181530034512821766
3HO Beitem18114211851691658
4KBC St. Michiels18107102061862057
5Grenskracht Menen1841400110268-15844
6D&W Koekelare1821510125256-13141
7KB Moerdamme1821510128286-15841
 
3° Nationale Dames P1 (1-2-3-4) (3ND-P1 (1-2-3-4))
   GGVGFVTSP
1Atlas Varsenare3300076423484
2KBK Ichtegem (SCH)321006164-374
3KRB Jabbeke312004862-1468
4t Klaverken Buggenhout303005168-1763
 
3° Nationale Dames P1 (5-6-7) (3ND-P1 (5-6-7))
   GGVGFVTSP
1KRB Loppem (SCH)2200051193264
2KBC Sint Michiels2110054361857
3D&W Koekelare B201011565-5048
 
3° Nationale Dames P1 (8-9-10) (3ND-P1 (8-9-10))
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare A2110038261250
2Noordster Dudzele2200049163348
3KBC Aalter20101752-4542
 
3° Nationale Dames P2 (1-2-3) (3ND-P2 (1-2-3))
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare2200049391072
2KBC Heist2110054342064
3KBK Ichtegem202002353-3059
 
3° Nationale Dames P2 (4-5-6) (3ND-P2 (4-5-6))
   GGVGFVTSP
1KBK Temse2200053153859
2Avanti Lissewege210012140-1948
3t Klaverken Buggenhout202002544-1947
 
3° Nationale Dames P2 (7-8-9) (3ND-P2 (7-8-9))
   GGVGFVTSP
1KRB Loppem2200050123851
2Noordster Dudzele2110042251740
3HO Beitem20101560-5536
 
Cadetten Jongens P1 (1-2-3) (CAJ-P1 (1-2-3))
   GGVGFVTSP
1KBC Heist2200046232366
2HO Beitem202002542-1764
3KBK Ichtegem211003036-660
 
Cadetten Jongens P1 (4-5-6) (CAJ-P1 (4-5-6))
   GGVGFVTSP
1KBC Male2110035241158
2Sporting Brugge220003229353
3KBC Sint Michiels202002034-1445
 
Cadetten Jongens P1 (7-8-9) (CAJ-P1 (7-8-9))
   GGVGFVTSP
1KRB Loppem2200030161448
2Avanti Lissewege211002727046
3KBC Opstal202001731-1438
 
Cadetten Jongens P2 (1-2-3) (CAJ-P2 (1-2-3))
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke2200053272672
2D&W Koekelare211003445-1164
3t Botterken Baasrode202002237-1562
 
Cadetten Jongens P2 (4-5-6) (CAJ-P2 (4-5-6))
   GGVGFVTSP
1KBC Sint Michiels2200065224356
2HO Beitem211003542-752
3WWR Ingelmunster202002460-3643
 
Cadetten Jongens P2 (7-8-9) (CAJ-P2 (7-8-9))
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout220004353846
2Atlas Varsenare210012247-2535
3Helios Halle202002235-1332
 
Miniemen Meisjes (1-2-3) (MIN-M (1-2-3))
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode210103528770
2KRB Jabbeke210103025566
3KBK Ichtegem202002537-1256
 
Miniemen Meisjes (4-5-6) (MIN-M (4-5-6))
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege2200035181756
2Atlas Varsenare2110038221656
3KBC Sint Michiels202001851-3350
 
Miniemen Meisjes (7-8-9) (MIN-M (7-8-9))
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout2200044123250
2D&W Koekelare210012536-1142
3HO Beitem202001839-2136