maak uw keuze



maak excel-file
rangschikking
1° Nationale Heren (1NHA)
   GGVGFVTSP
1KBC Male211731060638622077
2KRB Jabbeke211650052136415774
3t Klaverken Buggenhout211551055236019273
4KRB Loppem211560051740011772
5KBK Ichtegem20136104633917267
6KBC St. Michiels191450048034014066
7Avanti Lissewege2171310410492-8257
8D&W Koekelare2161230411453-4257
9HO Beitem2151600321460-13952
10Osiris Aalst2051410306476-17051
11Grenskracht Menen2041330378512-13451
12KBK Temse2001910236567-33141
 
1° Nationale Heren Reserven (1NHR)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke212001054928426583
2KRB Loppem211731056629627077
3KBC Male211650050730320474
4HO Beitem211380052134517668
5KBC St. Michiels19126104403994163
6D&W Koekelare2110911363401-3861
7t Klaverken Buggenhout2171220380429-4958
8KBK Temse2161311357446-8953
9Avanti Lissewege2151600379540-16152
10Osiris Aalst2061202277455-17848
11Grenskracht Menen2041501303459-15646
12KBK Ichtegem2141115262547-28541
 
1e Nationale Dames A (1NDA)
   GGVGFVTSP
1Royal KBC St. Michiels191900068039728376
2KBK Ichtegem19136004623679564
3t Botterken Baasrode19136005905296164
4t Klaverken Buggenhout18135004754264962
5KBC Male181260051836815060
6Grenskracht Menen1971020420482-6254
7KBC Maldegem-Donk179521475470552
8KBC St. Michiels1961300488592-10450
9FE Male1921430388531-14345
10t Klaverken Vier1911530383535-15243
11Avanti Lissewege1821600325507-18240
 
1e Nationale Dames reserven (1NDR)
   GGVGFVTSP
1Royal KBC St. Michiels191900076728148676
2KBC St. Michiels191630057734623170
3t Klaverken Vier191360048536512064
4t Klaverken Buggenhout191270048835513362
5Avanti Lissewege18107104013821957
6KBK Ichtegem19116024083396956
7Grenskracht Menen1961300337481-14450
8t Botterken Baasrode1951400359555-19648
9KBC Male1851111265422-15745
10FE Male1941023287447-16042
11KBC Maldegem-Donk1801008164565-40120
 
2° Nationale Heren (2NHA)
   GGVGFVTSP
1KSVV Inter Assebroek211740047134712476
2Sporting Brugge211650055144210974
3KBK Ichtegem21156004523629072
4KBC Male20125303813156667
5t Klaverken Buggenhout201271045434111365
6HO Beitem20127103943623265
7WWR Ingelmunster21111000450470-2064
8Atlas Varsenare2181210405469-6459
9Helios Halle2171310471488-1757
10KBC Opstal2041420317395-7850
11KBC Aalter2131710384542-15849
12KSVV Eendracht Assebroek2121801370567-19744
 
2° Nationale Heren Reserven (2NHR)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem211830049026622478
2HO Beitem211731049527422177
3KBC Male211623053928625377
4KSVV Inter Assebroek21143223653244168
5Atlas Varsenare21137013893355466
6t Klaverken Buggenhout20117113433103361
7KBC Opstal2081110371370157
8KSVV Eendracht Assebroek2151222303418-11550
9KBC Aalter2131521306475-16948
10WWR Ingelmunster2141403304442-13844
11Helios Halle2121801261503-24244
12Sporting Brugge2183010321484-16338
 
2° Nationale Dames (2ND)
   GGVGFVTSP
1KBC Heist191810049124324874
2Noordster Dudzele191540037126310868
3KRB Jabbeke191441038423215267
4HO Beitem B18126003542629260
5t Botterken Baasrode B1971200281338-5752
6t Botterken Baasrode A1861200260331-7148
7KBC Opstal1961201324400-7648
8Z.A.K.Beveren1951400304400-9648
9WWR Ingelmunster187902315434-11946
10Sporting Brugge1951301314426-11246
11HO Beitem A176911280349-6945
 
3° Nationale Heren (3NHA)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare211650049330918474
2t Botterken Baasrode201442047234712570
3MEZ Snellegem21136204153278870
4Avanti Lissewege20136104473955267
5KBC St. Michiels20116304614095265
6Grenskracht Menen219930373388-1563
7KBK Temse2111901367409-4262
8Osiris Aalst2089303873493859
9Krabalko Koekelare2171400393449-5656
10KBC Male2161320347443-9656
11Noordster Dudzele2141610355498-14351
12KBC Heist2121630339526-18749
 
3° Nationale Heren Reserven (3NHR)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels212010054427626882
2MEZ Snellegem211641042324917475
3Krabalko Koekelare21137104634006369
4Grenskracht Menen21137104253735269
5KBC Male211281045133311867
6D&W Koekelare2191011356359-359
7t Botterken Baasrode2071111336369-3353
8KBC Heist2161311315403-8853
9Noordster Dudzele218724314374-6052
10KBK Temse2181003318394-7652
11Osiris Aalst2151213260409-14947
12Avanti Lissewege2031700300566-26646
 
3° Nationale Dames A (3ND-p1)
   GGVGFVTSP
1Atlas Varsenare181800049714135672
2KBK Ichtegem (SCHM)181440041128312864
3KRB Jabbeke18126003352924360
4t Klaverken Buggenhout1810710295303-857
5KRB Loppem (SCHM)18108002872295856
6KBC St. Michiels189612331327451
7D&W Koekelare B1851300246348-10246
8D&W Koekelare A187803259358-9944
9Noordster Dudzele1821600208354-14640
10KBC Aalter1821600171405-23440
 
3° Nationale Dames B (3ND-p2)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare161600046319526864
2KBC Heist161330036820816058
3KBK Ichtegem16114103122575555
4KBK Temse1696103442499551
5Avanti Lissewege167801268281-1344
6KRB Loppem1668112882533543
7t Klaverken Buggenhout164930273277-443
8HO Beitem1621301164463-29934
9Noordster Dudzele1611500103400-29734
 
Bevordering (BEV)
   GGVGFVTSP
1Atlas Varsenare211911050521728881
2Z.A.K.Beveren211641054234319975
3KBC Aalter211380044534010568
4HO Beitem21911104293824761
5KB Moerdamme2171310314402-8857
6KRB Jabbeke219903372414-4254
7WWR Ingelmunster2151501275444-16950
8KBC Maldegem-Donk2147010246586-34030
 
Provinciale (PRO)
   GGVGFVTSP
1Osiris Aalst212010059121437782
2Buffalo s Sijsele21155103623055773
3KBC St. Michiels211460145230115168
4t Botterken Baasrode B211440344432212264
5KRB Loppem2110920297330-3364
6HO Beitem A2113503355350562
7KRB Jabbeke211011003823443862
8KBK Temse2191101352349358
9KBC Oostduinkerke2161401243452-20952
10t Botterken Baasrode A2151600303430-12752
11HO Beitem B2051113254459-20545
12KBC Hertsberge2021800237416-17944
 
Recrea Limburg (RRL)
   GGVGFVTSP
1PJ Kaulille C161510036822614262
2HO Grote Brogel161420041723618160
3Molenkracht Bree16115003452677854
4Lozen Bocholt1696102842721251
5KBC Overpelt167720281301-2048
6PJ Kaulille B1641020241286-4542
7KBC Edegem1631210217294-7739
8Krachtbal Mechelen1631300219338-11938
9PJ Kaulille A1631300232384-15238
 
Scholieren Jongens (SJ)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge191810063128734474
2KBC Male181710057525631970
3KRB Jabbeke181350055733921862
4KBC Heist2010811501540-3959
5t Botterken Baasrode171240147732715056
6D&W Koekelare1991000412422-1056
7KBC Opstal20712014033634052
8Osiris Aalst199514335438-10349
9KB Moerdamme1951301338528-19046
10Avanti Lissewege1931303335595-26038
11Z.A.K.Beveren20010010185654-46920
 
Cadetten Jongens A (CAJ-p1)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem161420030316913460
2KBC Heist161330033418115358
3KBK Ichtegem16115002721977554
4KBC Male16114012772502752
5Sporting Brugge166910207251-4445
6KBC St. Michiels1641110171265-9441
7Avanti Lissewege1651001234306-7240
8KRB Loppem1651001159238-7940
9KBC Opstal1621301176276-10034
 
Cadetten Jongens B (CAJ-p2)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke161600036112223964
2t Botterken Baasrode B161330035614920758
3D&W Koekelare161330037217919358
4KBC St. Michiels168800221240-1948
5HO Beitem168701219224-546
6WWR Ingelmunster1641011208288-8039
7t Klaverken Buggenhout1641101163261-9838
8Atlas Varsenare164615111305-19431
9Helios Halle1611203111354-24328
 
Cadetten Meisjes A (CAM-p1)
   GGVGFVTSP
1KBC Heist211920055526129480
2KRB Jabbeke201820043123519676
3Sporting Brugge191261038226511763
4KBC St. Michiels21101100378381-362
5KBC Opstal2171040297334-3760
6t Botterken Baasrode1979303062941255
7Atlas Varsenare2021701244484-24042
8t Klaverken Buggenhout1911701122461-33938
 
Cadetten Meisjes B (CAM-p2)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem212100046120525684
2KBC Maldegem-Donk201730044122721474
3KBC Opstal21138003412519068
4KRB Loppem2191101231295-6458
5KBC Heist2161320337369-3256
6KBC Male209713289363-7453
7Avanti Lissewege2141412247435-18847
8HO Beitem2121801239441-20244
 
Miniemen Jongens A (MJ-p1)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge181611040115125069
2t Botterken Baasrode181350037818119762
3KBK Ichtegem18126002932405360
4KBC St. Michiels1888202792522754
5Atlas Varsenare1851012179315-13643
6KRB Loppem1851102158337-17942
7Avanti Lissewege1821600142354-21240
 
Miniemen Jongens B (MJ-p2)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem181701046511235371
2KBC Male181431037220117165
3HO Beitem18107012772661154
4KBC Heist1899003383033554
5KRB Jabbeke B1881000224296-7252
6Noordster Dudzele1841400209320-11144
7D&W Koekelare180180065452-38736
 
Miniemen Meisjes (MIM)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode16150103052089763
2KRB Jabbeke161321027416710759
3KBK Ichtegem16106002832305352
4Atlas Varsenare1697002331983550
5Avanti Lissewege1688002352152048
6KBC St. Michiels167900239257-1846
7t Klaverken Buggenhout166901217264-4742
8D&W Koekelare1631300204262-5838
9HO Beitem1601600130319-18932
 
Pupillen A (PUP-p1)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem211920036115420780
2KBC Heist211821035919016979
3D&W Koekelare211362031016614470
4KRB Jabbeke21119102642214365
5Sporting Brugge211011002312102162
6KBC St. Michiels2161500157283-12654
7KB Moerdamme2151501129325-19650
8HO Beitem210210081343-26242
 
Pupillen B (PUP-p2)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege181611031311919469
2KBC Male181530034512821766
3HO Beitem18114211851691658
4KBC St. Michiels18107102061862057
5Grenskracht Menen1841400110268-15844
6D&W Koekelare1821510125256-13141
7KB Moerdamme1821510128286-15841
 
3° Nationale Dames P1 (1-2-3-4) (3ND-P1 (1-2-3-4))
   GGVGFVTSP
1Atlas Varsenare110002516976
2KBK Ichtegem (SCH)110002317668
3KRB Jabbeke101001723-662
4t Klaverken Buggenhout101001625-959
 
3° Nationale Dames P1 (5-6-7) (3ND-P1 (5-6-7))
   GGVGFVTSP
1KRB Loppem (SCH)0000000056
2KBC Sint Michiels1100035152055
3D&W Koekelare B101001535-2048
 
3° Nationale Dames P1 (8-9-10) (3ND-P1 (8-9-10))
   GGVGFVTSP
1Noordster Dudzele110003003044
2D&W Koekelare A0000000044
3KBC Aalter10001030-3040
 
3° Nationale Dames P2 (1-2-3) (3ND-P2 (1-2-3))
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare0000000064
2KBC Heist110003082262
3KBK Ichtegem10100830-2257
 
3° Nationale Dames P2 (4-5-6) (3ND-P2 (4-5-6))
   GGVGFVTSP
1KBK Temse0000000051
2Avanti Lissewege1100021101148
3t Klaverken Buggenhout101001021-1145
 
3° Nationale Dames P2 (7-8-9) (3ND-P2 (7-8-9))
   GGVGFVTSP
1KRB Loppem0000000043
2Noordster Dudzele110003052538
3HO Beitem10100530-2536
 
Cadetten Jongens P1 (1-2-3) (CAJ-P1 (1-2-3))
   GGVGFVTSP
1KBC Heist110002113862
2HO Beitem0000000060
3KBK Ichtegem101001321-856
 
Cadetten Jongens P1 (4-5-6) (CAJ-P1 (4-5-6))
   GGVGFVTSP
1KBC Male0000000052
2Sporting Brugge110001513249
3KBC Sint Michiels101001315-243
 
Cadetten Jongens P1 (7-8-9) (CAJ-P1 (7-8-9))
   GGVGFVTSP
1KRB Loppem110001641244
2Avanti Lissewege0000000040
3KBC Opstal10100416-1236
 
Cadetten Jongens P2 (1-2-3) (CAJ-P2 (1-2-3))
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke0000000064
2D&W Koekelare110001613362
3t Botterken Baasrode101001316-360
 
Cadetten Jongens P2 (4-5-6) (CAJ-P2 (4-5-6))
   GGVGFVTSP
1HO Beitem110002314950
2KBC Sint Michiels0000000048
3WWR Ingelmunster101001423-941
 
Cadetten Jongens P2 (7-8-9) (CAJ-P2 (7-8-9))
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout0000000038
2Atlas Varsenare110002217535
3Helios Halle101001722-530
 
Miniemen Meisjes (1-2-3) (MIN-M (1-2-3))
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke110001611563
2t Botterken Baasrode0000000063
3KBK Ichtegem101001116-554
 
Miniemen Meisjes (4-5-6) (MIN-M (4-5-6))
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege110002291352
2Atlas Varsenare0000000050
3KBC Sint Michiels10100922-1348
 
Miniemen Meisjes (7-8-9) (MIN-M (7-8-9))
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare110002561942
2t Klaverken Buggenhout0000000042
3HO Beitem10100625-1934