maak uw keuze



maak excel-file
rangschikking
1° Nationale Heren (1NHA)
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout222020064337826584
2KBC St. Michiels221930061736425382
3KRB Jabbeke221840059440419080
4KBC Male22137204944365872
5KSVV Inter Assebroek22119204774611668
6Sporting Brugge22111100459521-6266
7KBK Ichtegem2291210433435-263
8HO Beitem2281220458482-2462
9Grenskracht Menen2261420458549-9158
10Avanti Lissewege2241710440633-19353
11D&W Koekelare2231720395588-19352
12KBK Temse2231720357574-21752
 
1° Nationale Heren Beloften (1NHB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels222110063531232386
2KBC Male221840060435924580
3KBK Temse221821151135615579
4HO Beitem221462053336616774
5KRB Jabbeke2211830445440569
6Avanti Lissewege22101110476496-2065
7Sporting Brugge22101200484493-964
8KBK Ichtegem22101002382468-8660
9Grenskracht Menen2271401397518-12156
10t Klaverken Buggenhout2241800337545-20852
11D&W Koekelare2231810358523-16551
12KSVV Inter Assebroek2221703294580-28642
 
1e Nationale Dames A (1NDA)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode201811057833724177
2KBC Male201730053226027274
3KBC St. Michiels201640057138019172
4t Klaverken Buggenhout201460051939912068
5KBK Ichtegem20128004203705064
6Noordster Dudzele2081200319381-6256
7KRB Jabbeke2081200312416-10456
8Avanti Lissewege2071300356465-10954
9HO Beitem2051500358503-14550
10KBC Heist2041510327472-14549
11Grenskracht Menen2002000270579-30940
 
1e Nationale Dames Beloften (1NDB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels201910062527734878
2HO Beitem20163014203348670
3t Botterken Baasrode20128003753532264
4t Klaverken Buggenhout20119004253933262
5KRB Jabbeke20101000343343060
6KBK Ichtegem20811103753363957
7KBC Heist2081110379425-4657
8KBC Male2081200375436-6156
9Noordster Dudzele2071012257404-14751
10Avanti Lissewege2061211305386-8151
11Grenskracht Menen2031403259451-19240
 
2° Nationale Heren (2NHA)
   GGVGFVTSP
1KBC Male222011065437727785
2D&W Koekelare22183015724868678
3t Botterken Baasrode221642049537711878
4Krachtbal Snellegem22138104654432271
5HO Beitem22111100426462-3666
6Osiris Aalst221012004413915064
7WWR Ingelmunster2281220461454762
8t Klaverken Buggenhout2281220460491-3162
9Helios Halle2281400482496-1460
10KBC Opstal2281121414464-5060
11KBC St. Michiels2261600443534-9156
12KBC Aalter2211902309647-33842
 
2° Nationale Heren Beloften (2NHB)
   GGVGFVTSP
1Krachtbal Snellegem222200052718234588
2KBC Male221561048329418975
3HO Beitem221354046532713874
4KBC St. Michiels22128204123486470
5t Botterken Baasrode22129013963267066
6D&W Koekelare221110014103644664
7t Klaverken Buggenhout2291201368378-1060
8WWR Ingelmunster2281301321454-13358
9KBC Aalter2281202382467-8556
10KBC Opstal2281013296474-17855
11Osiris Aalst228914321373-5253
12Helios Halle2211317195589-39433
 
1° Landelijke Heren (1LH)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare18153004143298566
2KRB Loppem18144004613748764
3HO Beitem181341040425215263
4KBC Heist18107103983425657
5KBK Ichtegem18106113823087455
6Osiris Aalst188910334357-2353
7Atlas Varsenare1851300280360-8046
8KBC Male1841310315402-8745
9KBC Aalter1841301301420-11942
10Z.A.K.Beveren1841112311456-14541
 
1° Landelijke Dames (1LD)
   GGVGFVTSP
1WWR Ingelmunster181710057627530170
2KBC St. Michiels B181530048537111466
3KBK Ichtegem189900363379-1654
4t Klaverken Buggenhout1887214043584652
5KBC Opstal188901363390-2750
6Atlas Varsenare189513345356-1149
7t Botterken Baasrode187911313380-6749
8Krachtbal Torhout186921429427248
9D&W Koekelare1831500343460-11742
10KBC St. Michiels A185904248473-22538
 
2° Landelijke Heren (2LH)
   GGVGFVTSP
1KSVV Inter Assebroek222020052731321484
2KBC Opstal221840046425421080
3Osiris Aalst221741047434113379
4KRB Jabbeke221750050231518778
5Noordster Dudzele22101011396395163
6WWR Ingelmunster22119023813552662
7Buffalo s Sijsele2281022279386-10758
8KBK Temse2281202337388-5156
9Meraki Aalst2261600321368-4756
10Z.A.K.Beveren2251421300385-8554
11KB Moerdamme2281004322435-11352
12KBC Oostduinkerke2211407219587-36832
 
2° Landelijke Dames (2 LD)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge161510044023520562
2Meraki Aalst16124004003722856
3t Klaverken Buggenhout A16105103532718253
4KBK Temse1687103312666549
5KBC Opstal1688002882741448
6t Klaverken Buggenhout B1661000247351-10444
7Noordster Dudzele1651100247280-3342
8Avanti Lissewege166712251331-8041
9HO Beitem1601510197374-17733
 
2° Landelijke Dames 1-3 (2LD 1-3)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge44000124784678
2Meraki Aalst4130090118-2866
3t Klaverken Buggenhout4130084102-1863
 
2° Landelijke Dames 4-6 (2LD 4-6)
   GGVGFVTSP
1KBK Temse43100100366463
2KBC Opstal413004684-3858
3t Klaverken Buggenhout422005278-2656
 
2° Landelijke Dames 7-9 (2LD 7-9)
   GGVGFVTSP
1Noordster Dudzele4310082473556
2Avanti Lissewege4310080562455
3HO Beitem404003998-5941
 
Regionale Heren (REG H)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode222200058825333588
2Krachtbal Snellegem22135313843523271
3HO Beitem22139004673739470
4Grenskracht Menen22139004734007370
5D&W Koekelare A22129104604451569
6KBC St. Michiels2212802443440364
7Krachtbal Torhout22101200437516-7964
8Avanti Lissewege2281400468492-2460
9KBC Heist2271320374421-4760
10KBC Maldegem-Donk2281013371464-9355
11D&W Koekelare B2251610376452-7655
12KRB Loppem2251205216449-23344
 
Regionale Dames (REG D)
   GGVGFVTSP
1KRB Loppem181620042320322068
2KRB Jabbeke181260039322217160
3KB Moerdamme181260042929813160
4t Botterken Baasrode181160136123812356
5Krachtbal Torhout18115023232824154
6KBC St. Michiels1871100263311-4850
7D&W Koekelare189504282361-7946
8KBC Maldegem-Donk1861002268351-8344
9KBC Heist185805237393-15636
10Krachtbal Snellegem1811403141461-32032
 
Recrea Limburg (RRL)
   GGVGFVTSP
1Molenkracht Bree161420041726015760
2PJ Kaulille C161330035823012858
3HO Grote Brogel161330030620110558
4Lozen Bocholt168710274271349
5PJ Kaulille A167900268290-2246
6KBC Overpelt167711255313-5845
7PJ Kaulille B1661000231272-4144
8KBC Edegem1621301206306-10034
9Krachtbal Mechelen1611401166338-17232
 
U18 jongens A (U18JA)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke161501051421829663
2Sporting Brugge161411052224028261
3t Botterken Baasrode16106003862909652
4KBK Ichtegem16105013983188050
5t Klaverken Buggenhout1661000291399-10844
6Avanti Lissewege167603323405-8240
7KBC St. Michiels1651001265362-9740
8Atlas Varsenare1641101257399-14238
9Helios Halle1601006129454-32520
 
U18 jongens B (U18JB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels141220038018119952
2HO Beitem141121041224616651
3KBC Male141031034420913549
4D&W Koekelare141040038620218448
5KBC Opstal145801213288-7536
6t Klaverken Buggenhout143911200348-14833
7KRB Loppem143812193312-11931
8WWR Ingelmunster14070798440-34214
 
U18 jongens 1-4 (U18J 1-4)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke660001931355824
2KBC St. Michiels63300140155-1518
3Sporting Brugge63300152169-1718
4HO Beitem60600144170-2612
 
U18 jongens 5-8 (U18J 5-8)
   GGVGFVTSP
1KBC Male633001451063918
2KBK Ichtegem63201127963116
3t Botterken Baasrode63102122125-314
4D&W Koekelare6310294161-6714
 
U18 jongens 9-12 (U18J 9-12)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege660001897411524
2KBC Opstal632011221091316
3t Klaverken Buggenhout A6220267149-8212
4t Klaverken Buggenhout B6130283129-4610
 
U18 jongens 13-17 (U18J 13-17)
   GGVGFVTSP
1Atlas Varsenare43100112535914
2Helios Halle4300189494012
3KRB Loppem4300179681112
4KBC St. Michiels413007283-1110
5WWR Ingelmunster4020227126-994
 
U18 meisjes (U18M)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge201730046825521374
2t Botterken Baasrode201720143922021972
3KBC Opstal201180136823313560
4KBK Ichtegem209704337357-2050
5KBC Male2051302259413-15446
6KRB Loppem201901093486-39322
 
U16 jongens (U16J)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem12120003099021948
2Sporting Brugge B121110038312525846
3KBC Male12930031316015342
4KBC Heist12840028312915440
5t Botterken Baasrode11830029711418338
6HO Beitem1275002061763038
7KRB Jabbeke124710166173-733
8Avanti Lissewege125601192223-3132
9KRB Loppem115501130181-5130
10D&W Koekelare1221000110307-19728
11Noordster Dudzele122712123274-15125
12Helios Halle121100160396-33624
13KBK Temse12270371295-22422
 
U16 jongens 1-7 (U16J 1-7)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem66000130775372
2Sporting Brugge651001471014668
3KBC Male64200132933962
4KBC Heist63201117117056
5t Botterken Baasrode6141096107-1153
6HO Beitem61410103136-3353
7KRB Jabbeke6060068162-9445
 
U16 jongens 8-13 (U16J 8-13)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege5400189563348
2D&W Koekelare54100111446746
3KRB Loppem522017377-442
4Helios Halle522016692-2636
5Noordster Dudzele5130165103-3835
6KBK Temse522016193-3234
 
U16 meisjes (U16M)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke A121200027810117748
2KRB Jabbeke B121020027011515544
3Atlas Varsenare1292102331419243
4KBC St. Michiels1284002422063640
5KBC Heist1264202611798238
6t Botterken Baasrode1266002231645936
7D&W Koekelare125610200202-235
8Avanti Lissewege1265012251616434
9KBK Ichtegem1254121931613231
10HO Beitem123900160225-6530
11t Klaverken Buggenhout124512183204-2129
12WWR Ingelmunster12190259342-28322
13Noordster Dudzele12070528354-32614
 
U16 meisjes 1-7 (U16M 1-7)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke A66000139657472
2KRB Jabbeke B64200121893264
3Atlas Varsenare6240080109-2959
4t Botterken Baasrode6510095761958
5KBC St. Michiels6150086125-3954
6KBC Heist6150090139-4952
7D&W Koekelare62400101109-851
 
U16 meisjes 8-13 (U16M 8-13)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege4300177621546
2t Klaverken Buggenhout4310084463843
3HO Beitem4220081433842
4WWR Ingelmunster4220076591734
5KBK Ichtegem401036114-10833
 
U14 jongens (U14J)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege131210027912715250
2t Klaverken Buggenhout13111102531846949
3D&W Koekelare A131021026511814747
4KBC Male131030027513014546
5KBC Opstal1374202011495242
6KBK Ichtegem1376001841622240
7Sporting Brugge1365201681422640
8KBC St. Michiels B1366101791592039
9KRB Jabbeke1355301801552539
10KBC St. Michiels A124800166179-1332
11HO Beitem133811109203-9431
12D&W Koekelare B1321100154206-5230
13t Botterken Baasrode12051645266-22113
14Noordster Dudzele13130952330-27810
 
U14 jongens 1-7 (U14J 1-7)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege65010120863473
2D&W Koekelare65010141845770
3t Klaverken Buggenhout64200136667069
4KBC Male62400108116-862
5Sporting Brugge6320189109-2056
6KBC Opstal6140169108-3954
7KBK Ichtegem6050142136-9450
 
U14 jongens 8-14 (U14J 8-14)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke5500097385959
2KBC St. Michiels B5230092692353
3KBC St. Michiels A5320086523448
4D&W Koekelare53200101713046
5HO Beitem514006087-2743
6t Botterken Baasrode5100414133-11917
 
U14 meisjes (U14M)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke161510029215014262
2KBK Ichtegem161420025113811360
3Sporting Brugge16115002261656154
4HO Beitem166820198203-546
5KBC Heist1661000211216-544
6Helios Halle1661000215266-5144
7KRB Loppem166811177235-5843
8KBC St. Michiels165911210283-7341
9KBC Maldegem-Donk1611401163287-12432
 
U14 meisjes 1-3 (U14M 1-3)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem4400075373876
2KRB Jabbeke4220066442274
3Sporting Brugge403012080-6060
 
U14 meisjes 4-6 (U14M 4-6)
   GGVGFVTSP
1KBC Heist4400082334960
2HO Beitem422005759-258
3Helios Halle403013885-4750
 
U14 meisjes 7-9 (U14M 7-9)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels54100119685159
2KRB Loppem421015975-1653
3KBC Maldegem-Donk412015279-2740
 
U12 A (U12A)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge201910040113226978
2KBC St. Michiels211830035017517578
3Avanti Lissewege201730035515420174
4KBC Heist201271035922313665
5KBC Male20135022862444262
6Grenskracht Menen2081110213238-2557
7KBK Ichtegem2071120186236-5056
8Noordster Dudzele2061310154294-14053
9HO Beitem2041600136281-14548
10Krachtbal Snellegem2021800109341-23244
11KRB Jabbeke202161191316-22543
 
U12 B (U12B)
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout181512026713313468
2KBC St. Michiels181350026312613762
3Sporting Brugge181251027215711561
4KBC Male181260029817512360
5Avanti Lissewege18126002551995660
6HO Beitem18107102411647757
7D&W Koekelare1861011162228-6647
8KBK Ichtegem1831410132238-10643
9KRB Jabbeke1821600128301-17340
10WWR Ingelmunster182120476373-29732