maak uw keuze



maak excel-file
rangschikking
1° Nationale Heren (1NHA)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels9900026313113236
2t Klaverken Buggenhout8710025312512830
3KRB Jabbeke871002101466430
4KSVV Inter Assebroek105500215221-630
5Sporting Brugge104600194247-5328
6HO Beitem94410185184127
7KBK Ichtegem945001861751126
8Grenskracht Menen93510198241-4325
9KBC Male84400159164-524
10KBK Temse102800184285-10124
11D&W Koekelare92610188228-4023
12Avanti Lissewege91710176264-8821
 
1° Nationale Heren Reserven (1NHB)
   GGVGFVTSP
1KBK Temse1072102141664835
2KBC St. Michiels981002341567834
3HO Beitem962102201437731
4KBC Male862001981188028
5Avanti Lissewege95400186194-828
6Sporting Brugge104600201201028
7KBK Ichtegem95301156163-726
8KRB Jabbeke84220148140826
9Grenskracht Menen93600170219-4924
10KSVV Inter Assebroek102800170226-5624
11t Klaverken Buggenhout82600115192-7720
12D&W Koekelare90900129223-9418
 
1e Nationale Dames A (1NDA)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode971102271586933
2KBC Male871002091149530
3KBC St. Michiels963002391598030
4KBK Ichtegem853001831424126
5Avanti Lissewege85300161163-226
6t Klaverken Buggenhout752001821354724
7Noordster Dudzele93600140182-4224
8HO Beitem83500150163-1322
9KRB Jabbeke83500108159-5122
10KBC Heist80710116189-7317
11Grenskracht Menen8080098249-15116
 
1e Nationale Dames reserven (1NDB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels9900028512016536
2Noordster Dudzele95310151156-529
3HO Beitem870011671293828
4t Botterken Baasrode94500162177-1526
5KBK Ichtegem844001661333324
6KRB Jabbeke84400137145-824
7Avanti Lissewege83410140157-1723
8KBC Male83500149183-3422
9t Klaverken Buggenhout73400130165-3520
10Grenskracht Menen81700130180-5018
11KBC Heist81700120192-7218
 
2° Nationale Heren (2NHA)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode1081102021663637
2KBC Male870102021277531
3Osiris Aalst963001851345130
4Krachtbal Snellegem105500199205-630
5t Klaverken Buggenhout861101991366329
6Helios Halle104600209202728
7D&W Koekelare861011791671226
8KBC St. Michiels103700194236-4226
9HO Beitem93600168198-3024
10KBC Opstal92511149189-4021
11WWR Ingelmunster91800163200-3720
12KBC Aalter81700122211-8918
 
2° Nationale Heren Reserven (2NHB)
   GGVGFVTSP
1Krachtbal Snellegem10100002459814740
2KBC St. Michiels963001871454230
3KBC Male953101801285229
4HO Beitem942301871444329
5t Botterken Baasrode1046001751552028
6Osiris Aalst944101731185527
7t Klaverken Buggenhout853001591362326
8WWR Ingelmunster94500119179-6026
9KBC Opstal93411114205-9123
10D&W Koekelare83401117147-3020
11KBC Aalter92601138201-6320
12Helios Halle91701101239-13818
 
1° Landelijke Heren (1LH)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem861101871236429
2Osiris Aalst953101791621729
3KRB Loppem862002101644628
4D&W Koekelare761001471242326
5KBC Heist853001801572326
6KBK Ichtegem83401147156-920
7Atlas Varsenare7250084129-4518
8KBC Male62310110104617
9Z.A.K.Beveren70610107174-6715
10KBC Aalter70700102174-7214
 
1° Landelijke Dames (1LD)
   GGVGFVTSP
1WWR Ingelmunster761002211249726
2KBC St. Michiels B761001971435426
3Atlas Varsenare751101621224025
4KBC Opstal84400170170024
5KBC St. Michiels A93600152243-9124
6KBK Ichtegem74300127151-2422
7Krachtbal Torhout824202041911322
8t Klaverken Buggenhout82510183184-121
9D&W Koekelare72500138156-1818
10t Botterken Baasrode82501108178-7018
 
2° Landelijke Heren (2LH)
   GGVGFVTSP
1KSVV Inter Assebroek1091002371429538
2Osiris Aalst1063102141734133
3KRB Jabbeke9720022511710832
4WWR Ingelmunster963001941118330
5Noordster Dudzele861101561154129
6KBC Opstal862001481113728
7Buffalo s Sijsele94311117142-2525
8Meraki Aalst102800130178-4824
9Z.A.K.Beveren92610110160-5023
10KBK Temse102701150169-1922
11KB Moerdamme103304106227-12118
12KBC Oostduinkerke101702104246-14218
 
2° Landelijke Dames (2 LD)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge8710022111610530
2Meraki Aalst871002121724030
3t Klaverken Buggenhout A944102091674227
4Avanti Lissewege95301164184-2026
5KBC Opstal84400150148224
6t Klaverken Buggenhout B83500125192-6722
7KBK Temse733101501302021
8Noordster Dudzele72500108117-918
9HO Beitem8080095208-11316
 
Regionale Heren (REG H)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode9900023611312336
2KBC St. Michiels871001941484630
3Krachtbal Snellegem952201741472730
4KBC Maldegem-Donk105311193206-1329
5HO Beitem1046002041911328
6D&W Koekelare A852101861592727
7Grenskracht Menen853001731403326
8KBC Heist93510155170-1525
9Krachtbal Torhout93600169216-4724
10Avanti Lissewege102800184244-6024
11D&W Koekelare B91710151193-4221
12KRB Loppem9260181173-9220
 
Regionale Dames (REG D)
   GGVGFVTSP
1KRB Loppem87100194979730
2Krachtbal Torhout861011651442126
3KRB Jabbeke853001721066626
4KB Moerdamme853002011366526
5D&W Koekelare85300165157826
6t Botterken Baasrode85201134125924
7KBC Heist94401160157324
8KBC St. Michiels83500108136-2822
9KBC Maldegem-Donk8170092171-7918
10Krachtbal Snellegem9090084246-16218
 
Recrea Limburg (RRL)
   GGVGFVTSP
1HO Grote Brogel66000125695624
2Lozen Bocholt742101321102223
3PJ Kaulille C743001441182622
4PJ Kaulille B83500115127-1222
5KBC Overpelt64110111104721
6Molenkracht Bree55000148727620
7PJ Kaulille A82600118149-3120
8KBC Edegem6140170107-3712
9Krachtbal Mechelen7060158165-10712
 
U18 jongens A (U18JA)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge8701026411814631
2KRB Jabbeke8701024610014631
3KBK Ichtegem853002011366526
4t Botterken Baasrode853001911553626
5Avanti Lissewege84301188213-2522
6KBC St. Michiels83500145170-2522
7t Klaverken Buggenhout83500135225-9022
8Atlas Varsenare81601114226-11216
9Helios Halle8060282223-14112
 
U18 jongens B (U18JB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels761001801077326
2HO Beitem761002051337226
3D&W Koekelare752001951029324
4KBC Male752001701066424
5KBC Opstal73400126125120
6t Klaverken Buggenhout72500120182-6218
7KRB Loppem7140287170-8312
8WWR Ingelmunster7030459217-1586
 
U18 meisjes (U18M)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge10820022611910736
2t Botterken Baasrode870011651056028
3KBK Ichtegem953011561451126
4KBC Opstal84400138954324
5KBC Male8260098162-6420
6KRB Loppem9060342199-15712
 
U16 jongens (U16J)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge B990003057323236
2KBK Ichtegem880002185016832
3t Botterken Baasrode871002046513930
4KBC Male86200186959128
5Avanti Lissewege853001571154226
6KRB Jabbeke93510118137-1925
7KBC Heist84400162936924
8HO Beitem844001341171724
9KRB Loppem8340194151-5720
10D&W Koekelare9170160243-18318
11Helios Halle8170045238-19318
12KBK Temse9160244233-18916
13Noordster Dudzele8141269186-11715
 
U16 meisjes (U16M)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke A990002137314036
2KBC St. Michiels972002071426532
3Atlas Varsenare87010177918631
4KRB Jabbeke B86200182968628
5KBC Heist943201791512828
6KBK Ichtegem943111641095525
7Avanti Lissewege843011551163922
8t Botterken Baasrode835001371271022
9t Klaverken Buggenhout82510138131721
10D&W Koekelare72410110125-1519
11HO Beitem7250088147-5918
12WWR Ingelmunster9160253244-19116
13Noordster Dudzele9050414265-25110
 
U14 jongens (U14J)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege98100181899234
2KBC Opstal1073001701096134
3KBC Male972001957911632
4t Klaverken Buggenhout870101571243331
5KBK Ichtegem963001311022930
6KBC St. Michiels B954001371013628
7KRB Jabbeke943201361013528
8D&W Koekelare A85210134894527
9Sporting Brugge934201191071226
10KBC St. Michiels A92700108158-5022
11D&W Koekelare B8170086113-2718
12HO Beitem8151145127-8217
13Noordster Dudzele9130552210-15810
14t Botterken Baasrode8031428170-1429
 
U14 meisjes (U14M)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem98100145786734
2KRB Jabbeke87100138815730
3HO Beitem833208997-824
4KBC St. Michiels83410108120-1223
5Sporting Brugge7430087721522
6Helios Halle83500101126-2522
7KRB Loppem8331178121-4321
8KBC Heist8260091112-2120
9KBC Maldegem-Donk8170093123-3018
 
U12 A (U12A)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge990001935314036
2KBC St. Michiels87100113456830
3Avanti Lissewege86200126705628
4KBC Male86200112763628
5KBC Heist85300124784626
6Grenskracht Menen834107789-1223
7Noordster Dudzele8341055103-4823
8KBK Ichtegem835006590-2522
9HO Beitem9180048122-7420
10KRB Jabbeke9180038128-9020
11Krachtbal Snellegem9180047144-9720
 
U12 B (U12B)
   GGVGFVTSP
1KBC Male86200133637028
2Sporting Brugge86200120615928
3KBC St. Michiels75200103426124
4HO Beitem7520096623424
5Avanti Lissewege7520098663224
6t Klaverken Buggenhout6510096484822
7D&W Koekelare715105684-2817
8WWR Ingelmunster7240135142-10716
9KRB Jabbeke8080036138-10216
10KBK Ichtegem7061036103-6715