Filters
- KBC Aalter
- KSVV Inter Assebroek
- t Botterken Baasrode
- HO Beitem
- Z.A.K.Beveren
- Lozen Bocholt
- Molenkracht Bree
- Sporting Brugge
- t Klaverken Buggenhout
- Noordster Dudzele
- HO Grote Brogel
- Helios Halle
- KBC Heist
- KBK Ichtegem
- WWR Ingelmunster
- KRB Jabbeke
- PJ Kaulille
- D&W Koekelare
- Avanti Lissewege
- KBC Maldegem-Donk
- KBC Male
- Grenskracht Menen
- KB Moerdamme
- KBC Opstal
- KBC Overpelt
- Buffalo s Sijsele
- KBC St. Michiels
- Krachtbal Snellegem
- KBK Temse
- Krachtbal Torhout
- Atlas Varsenare
- 21 apr
- 1º Nationale Heren
- 1º Nationale Heren Beloften
- 1º Nationale Dames
- 2º Nationale Heren
- 2º Nationale Heren Beloften
- Landelijke Heren
- Landelijke Dames
- Regionale Dames A
- Regionale Heren A
- Regionale Dames B
- U18 jongens
- U18 meisjes
- U16 meisjes A
- U 14 meisjes
- U16 meisjes B
- Regionale Heren B
- U12 reeks 2A
- U12 reeks 2B
- Beker van Limburg
- U16 Jongens 1
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=0&kal_datum=31&kal_reeks=0
Kalender en uitslagen
21 apr
1º Nationale Heren
- 1NHA
- 13/4/2024
- 20:00
- Sporting Brugge
- 25 - 29
- KRB Jabbeke
Dhaese Antoon
- 1NHA
- 14/4/2024
- 11:30
- KBK Ichtegem
- 23 - 15
- Avanti Lissewege
Timmerman Kurt
- 1NHA
- 14/4/2024
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 0 - 30
- t Klaverken Buggenhout
Van Deynse Andre
- 1NHA
- 14/4/2024
- 10:15
- HO Beitem
- 18 - 33
- KBC St. Michiels
Marchand Filip
1º Nationale Heren Beloften
- 1NHB
- 13/4/2024
- 18:45
- Sporting Brugge
- 21 - 28
- KRB Jabbeke
Dhaese Antoon
- 1NHB
- 14/4/2024
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 22 - 24
- Avanti Lissewege
Timmerman Kurt
- 1NHB
- 14/4/2024
- 09:00
- WWR Ingelmunster
- 32 - 18
- t Klaverken Buggenhout
Van Deynse Andre
- 1NHB
- 14/4/2024
- 09:00
- HO Beitem
- 13 - 17
- KBC St. Michiels
Marchand Filip
1º Nationale Dames
- 1ND
- 14/4/2024
- 17:00
- KBC Male
- 21 - 15
- t Botterken Baasrode
Maenhout Eric
- 1ND
- 14/4/2024
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 30 - 19
- Grenskracht Menen
Van Verre Willy
- 1ND
- 14/4/2024
- 10:15
- Atlas Varsenare
- 19 - 24
- KBC St. Michiels B
Demeulenaere Luc
2º Nationale Heren
- 2NHA
- 13/4/2024
- 14:30
- Grenskracht Menen
- 25 - 15
- D&W Koekelare
Deleye Karel
- 2NHA
- 13/4/2024
- 15:15
- t Botterken Baasrode
- 14 - 16
- Krachtbal Snellegem
Van Verre Willy
- 2NHA
- 14/4/2024
- 10:15
- HO Beitem
- 18 - 20
- KBC St. Michiels
Sevenhant Kobe
2º Nationale Heren Beloften
- 2NHB
- 13/4/2024
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 18 - 14
- D&W Koekelare
Deleye Karel
- 2NHB
- 13/4/2024
- 14:00
- t Botterken Baasrode
- 32 - 17
- Krachtbal Snellegem
Van Verre Willy
- 2NHB
- 14/4/2024
- 09:00
- HO Beitem
- 20 - 15
- KBC St. Michiels
Sevenhant Kobe
Landelijke Heren
- LH
- 14/4/2024
- 09:30
- Z.A.K.Beveren (2LH)
- 19 - 26
- KBC St. Michiels
Van Verre Willy
- LH
- 14/4/2024
- 09:00
- KBK Ichtegem (2LH)
- 22 - 10
- Buffalo s Sijsele (2LH)
Timmerman Kurt
- LH
- 13/4/2024
- 19:00
- KB Moerdamme (2LH)
- 17 - 20
- KBC Aalter A (2LH)
Braem Walter
- LH
- 14/4/2024
- 09:00
- Atlas Varsenare
- 13 - 17
- KBC Aalter B (2LH)
Demeulenaere Luc
Landelijke Dames
- LD
- 14/4/2024
- 9:00
- KRB Jabbeke
- 22 - 28
- KBC Maldegem-Donk (2LD)
Maenhout Eric
- LD
- 14/4/2024
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 22 - 14
- t Botterken Baasrode
Claeys Koen
Regionale Dames A
- REG DA
- 13/04/2024
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 23 - 9
- Noordster Dudzele
Borra Julie
- REG DA
- 13/04/2024
- 10:00
- Avanti Lissewege
- 16 - 16
- KBC Male
Vander Stichele Robbe
- REG DA
- 14/04/2024
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 18 - 22
- Krachtbal Torhout
Van Torre Louis
- REG DA
- 13/04/2024
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 19 - 23
- KBC St. Michiels
Van Lierde Milan
- REG DA
- 14/04/2024
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 7 - 27
- HO Beitem
Van Verre Willy
Regionale Dames B
- REG DB
- 13/04/2024
- 20:00
- Sporting Brugge
- 26 - 21
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- REG DB
- 13/04/2024
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 30 - 10
- KBK Ichtegem
Borra Julie
- REG DB
- 13/04/2024
- 16:15
- Avanti Lissewege A
- 14 - 19
- KBC Male
Timmerman Dirk
- REG DB
- 13/04/2024
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 18 - 15
- KBC St. Michiels
Van Lierde Milan
- REG DB
- 13/04/2024
- 17:30
- Avanti Lissewege B
- 18 - 34
- t Klaverken Buggenhout
Timmerman Dirk
Regionale Heren A
- REG HA
- 13/4/2024
- 15:45
- Grenskracht Menen
- 15 - 17
- KBC St. Michiels
Deleye Karel
- REG HA
- 14/4/2024
- 09:00
- KBK Ichtegem
- 30 - 0
- Avanti Lissewege
Claeys Koen
- REG HA
- 13/4/2024
- 12:45
- t Botterken Baasrode
- 38 - 17
- t Klaverken Buggenhout
Van Verre Willy
- REG HA
- 14/4/2024
- 11:30
- HO Beitem
- 23 - 21
- KBC Aalter
Sevenhant Kobe
- REG HA
- 17/4/204
- 20:00
- Avanti Lissewege
- 17 - 21
- Grenskracht Menen
Compernolle Roland
Regionale Heren B
- REG HB
- 14/4/2024
- 10:00
- Helios Halle
- 23 - 27
- KSVV Inter Assebroek
Bogaert Maarten
- REG HB
- 13/4/2024
- 17:30
- Noordster Dudzele
- 10 - 28
- Krachtbal Snellegem
Vanneste Andreas
Beker van Limburg
U18 jongens
- U18J
- 13/04/2024
- 18:15
- D&W Koekelare
- 12 - 25
- Sporting Brugge
Vanhecke Jan
- U18J
- 13/04/2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 22 - 28
- Avanti Lissewege
Van Lierde Milan
- U18J
- 13/04/2024
- 10:30
- KBC Male
- 18 - 22
- KBC Heist
Flameyn Bjorn
- U18J
- 14/04/2024
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 35 - 9
- KBC St. Michiels A
Van Verre Willy
- U18J
- 13/04/2024
- 11:15
- KBC St. Michiels B
- 39 - 17
- WWR Ingelmunster
Demunter Marc
U18 meisjes
- U18M
- 13/4/2024
- 14:30
- HO Beitem
- 21 - 22
- Noordster Dudzele
Pauwels Lies
U16 Jongens 1
- U16J-1
- 14/04/2024
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 13 - 14
- Krachtbal Snellegem
Stassijns Jean-Pierre
- U16J-1
- 13/04/2024
- 16:30
- t Botterken Baasrode
- 12 - 12
- HO Beitem
Maes Matthias
U16 meisjes A
U16 meisjes B
U 14 meisjes
- U14M
- 13/4/2024
- 12:45
- t Botterken Baasrode
- 12 - 22
- Noordster Dudzele
Maes Matthias
- U14M
- 13/4/2024
- 11:15
- Avanti Lissewege
- 25 - 7
- Sporting Brugge
Vander Stichele Robbe
U12 reeks 2A
- U12 2A
- 13/4/2024
- 10:30
- Krachtbal Torhout
- 10 - 17
- Noordster Dudzele
Strobbe Luc
U12 reeks 2B
- U12 2B
- 13/4/2024
- 13:45
- t Botterken Baasrode
- 3 - 21
- KBK Ichtegem
Maes Matthias