Filters

kies club


 

kies ronde


 

Kalender en uitslagen

Beker Heren (BH)

1/16e Finale
  • BH 1/16e Finale
  • 16/03/2024
  • 13:30
  • KBC St. Michiels (REGH)
  • 8 - 30
  • t Klaverken Buggenhout (1NH)
Reybrouck Erik
  • BH 1/16e Finale
  • 16/03/2024
  • 18:00
  • HO Grote Brogel (REGH)
  • 14 - 35
  • KBK Temse (2NH)
Niemand Aangeduid
  • BH 1/16e Finale
  • 16/03/2024
  • 18:45
  • Noordster Dudzele (REGH)
  • 11 - 42
  • KBC Male A (1NH)
Calleeuw Kristof
  • BH 1/16e Finale
  • 16/03/2024
  • 20:00
  • KBC Heist (2NH)
  • 21 - 32
  • D&W Koekelare A (1NH)
Maenhout Eric
  • BH 1/16e Finale
  • 16/03/2024
  • 19:00
  • PJ Kaulille (REGH)
  • 33 - 35
  • KSVV Inter Assebroek (1NH)
Niemand Aangeduid
  • BH 1/16e Finale
  • 17/03/2024
  • 11:00
  • KBC St. Michiels (1LH)
  • 25 - 31
  • Sporting Brugge (1NH)
Deleye Karel
  • BH 1/16e Finale
  • 17/03/2024
  • 10:45
  • KBK Temse (1LH)
  • 23 - 16
  • Krachtbal Snellegem (2NH)
Van Verre Willy
  • BH 1/16e Finale
  • 16/03/2024
  • 18:45
  • t Botterken Baasrode B (2NH)
  • 11 - 26
  • Grenskracht Menen (2NH)
Van Verre Willy
  • BH 1/16e Finale
  • 16/03/2024
  • 18:00
  • D&W Koekelare (1LH)
  • 28 - 27
  • D&W Koekelare B (1NH)
Vanhecke Jan
  • BH 1/16e Finale
  • 16/03/2024
  • 16:00
  • KBC St. Michiels B (1NH)
  • 30 - 15
  • Osiris Aalst (1NH)
Reybrouck Erik
  • BH 1/16e Finale
  • 16/03/2024
  • 20:00
  • t Botterken Baasrode A (2NH)
  • 27 - 10
  • KBC Male B (1NH)
Van Verre Willy
1/8e Finale
  • BH 1/8e Finale
  • 7/04/2024
  • 13:15
  • KBK Temse (1LH)
  • 30 - 22
  • HO Beitem (1NH)
Van Oudenhove Ignace
  • BH 1/8e Finale
  • 6/04/2024
  • 10:15
  • Grenskracht Menen (2NH)
  • 13 - 33
  • KBK Ichtegem (1NH)
Van Deynse Andre
  • BH 1/8e Finale
  • 6/04/2024
  • 16:45
  • D&W Koekelare (1LH)
  • 33 - 25
  • Avanti Lissewege (1NH)
Deleye Karel
  • BH 1/8e Finale
  • 7/04/2024
  • 9:00
  • KRB Jabbeke (1NH)
  • 32 - 17
  • KBC St. Michiels B (1NH)
Marchand Filip
  • BH 1/8e Finale
  • 6/04/2024
  • 9:00
  • t Botterken Baasrode A (2NH)
  • 15 - 29
  • KBC St. Michiels A (1NH)
Van Lierde Milan
  • BH 1/8e Finale
  • 7/04/2024
  • 10:45
  • KBK Temse (2NH)
  • 24 - 12
  • t Klaverken Buggenhout (1NH)
Neckebroeck Bart
  • BH 1/8e Finale
  • 6/04/2024
  • 15:00
  • KBC Male A (1NH)
  • 35 - 22
  • D&W Koekelare A (1NH)
Calleeuw Kristof
  • BH 1/8e Finale
  • 6/04/2024
  • 18:00
  • KSVV Inter Assebroek (1NH)
  • 19 - 31
  • Sporting Brugge (1NH)
Vander Stichele Robbe
1/4 Finale
  • BH 1/4 Finale
  • 28/04/2024
  • 10:45
  • KBK Temse (2NH)
  • -
  • KBC Male A (1NH)
Van Verre Willy
  • BH 1/4 Finale
  • 28/04/2024
  • 12:00
  • KBK Temse (1LH)
  • -
  • Sporting Brugge (1NH)
Van Verre Willy
  • BH 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 17:00
  • D&W Koekelare (1LH)
  • -
  • KBK Ichtegem (1NH)
Steyaert Piet
  • BH 1/4 Finale
  • 28/04/2024
  • 9:00
  • KRB Jabbeke (1NH)
  • -
  • KBC St. Michiels A (1NH)
Calleeuw Kristof
1/2 Finale
  • BH 1/2 Finale
  • 11/5/2024
  • NM
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid
  • BH 1/2 Finale
  • 11/5/2024
  • NM
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid
Finale
  • BH Finale
  • 25/5/2024
  • 16:00
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid

Beker Dames (BD)

1/16e Finale
  • BD 1/16e Finale
  • 16/03/2024
  • 14:45
  • KBC St. Michiels (REGD)
  • 19 - 23
  • KBK Temse (2LD)
Reybrouck Erik
  • BD 1/16e Finale
  • 16/03/2024
  • 11:00
  • Grenskracht Menen (REGD)
  • 17 - 36
  • KBK Ichtegem (1LD)
Vander Stichele Robbe
1/8e Finale
  • BD 1/8e Finale
  • 7/04/2024
  • 9:30
  • KBK Temse (2LD)
  • 19 - 38
  • KBC Male (1ND)
Neckebroeck Bart
  • BD 1/8e Finale
  • 7/04/2024
  • 11:30
  • KBK Ichtegem (1LD)
  • 25 - 27
  • KRB Jabbeke (1ND)
Sevenhant Kobe
  • BD 1/8e Finale
  • 6/04/2024
  • 20:00
  • Noordster Dudzele (1ND)
  • 18 - 23
  • WWR Ingelmunster (1ND)
Vanhecke Jan
  • BD 1/8e Finale
  • 7/04/2024
  • 10:15
  • KRB Jabbeke (1LD)
  • 15 - 32
  • t Klaverken Buggenhout (1ND)
Marchand Filip
  • BD 1/8e Finale
  • 7/04/2024
  • 10:15
  • t Botterken Baasrode (1ND)
  • 27 - 14
  • KBC Heist (1ND)
Van Lierde Milan
  • BD 1/8e Finale
  • 6/04/2024
  • 18:00
  • D&W Koekelare (REGD)
  • 16 - 41
  • KBC St. Michiels A (1ND)
Deleye Karel
  • BD 1/8e Finale
  • 6/04/2024
  • 16:15
  • KBC Male (REGD)
  • 17 - 24
  • Atlas Varsenare (1ND)
Calleeuw Kristof
  • BD 1/8e Finale
  • 7/04/2024
  • 11:30
  • t Botterken Baasrode (1LD)
  • 24 - 31
  • KBC St. Michiels B (1ND)
Van Lierde Milan
1/4 Finale
  • BD 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 14:00
  • KBC Male (1ND)
  • -
  • KRB Jabbeke (1ND)
Marchand Filip
  • BD 1/4 Finale
  • 28/04/2024
  • 10:30
  • WWR Ingelmunster (1ND)
  • -
  • t Klaverken Buggenhout (1ND)
Roze Eddy
  • BD 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 20:00
  • t Botterken Baasrode (1ND)
  • -
  • KBC St. Michiels A (1ND)
Stassijns Jean-Pierre
  • BD 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 18:00
  • Atlas Varsenare (1ND)
  • -
  • KBC St. Michiels B (1ND)
Calleeuw Kristof
1/2 Finale
  • BD 1/2 Finale
  • 11/5/2024
  • AV
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid
  • BD 1/2 Finale
  • 11/5/2024
  • AV
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid
Finale
  • BD Finale
  • 25/5/2024
  • 14:45
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid

Beker U18 Jongens (BU18J)

1/16e Finale
1/8e Finale
  • BU18J 1/8e Finale
  • 7/04/2024
  • 15:00
  • t Klaverken Buggenhout
  • 30 - 0
  • WWR Ingelmunster
Stassijns Jean-Pierre
  • BU18J 1/8e Finale
  • 6/04/2024
  • 11:30
  • Avanti Lissewege
  • 30 - 0
  • KBK Ichtegem
Strubbe Celesta
  • BU18J 1/8e Finale
  • 7/04/2024
  • 11:30
  • KRB Jabbeke
  • 25 - 21
  • D&W Koekelare
Marchand Filip
1/4 Finale
  • BU18J 1/4 Finale
  • 28/04/2024
  • 15:00
  • t Klaverken Buggenhout
  • 0 - 0
  • KBC St. Michiels
Van Verre Willy
  • BU18J 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 11:30
  • Avanti Lissewege
  • 0 - 0
  • t Botterken Baasrode
Van Deynse Andre
  • BU18J 1/4 Finale
  • 28/04/2024
  • 11:15
  • KRB Jabbeke
  • 0 - 0
  • KBC Heist
Calleeuw Kristof
  • BU18J 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 18:45
  • Sporting Brugge
  • 0 - 0
  • KBC Male
Vanhecke Jan
1/2 Finale
  • BU18J 1/2 Finale
  • 12/5/2024
  • NM
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid
  • BU18J 1/2 Finale
  • 12/5/2024
  • NM
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid
Finale
  • BU18J Finale
  • 25/5/2024
  • 13:30
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid

Beker U18 Meisjes (BU18M)

1/8e Finale
1/4 Finale
  • BU18M 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 13:00
  • KBC St. Michiels
  • 0 - 0
  • Noordster Dudzele
Bonne Curt
  • BU18M 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 12:00
  • KBK Ichtegem
  • 0 - 0
  • KBC Male
Vanhoutte Wim
1/2 Finale
  • BU18M 1/2 Finale
  • 11/5/2024
  • AV
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid
  • BU18M 1/2 Finale
  • 11/5/2024
  • AV
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid
Finale
  • BU18M Finale
  • 25/5/2024
  • 13:00
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid

Beker U16 Jongens (BU16J)

1/16e Finale
1/8e Finale
  • BU16J 1/8e Finale
  • 7/04/2024
  • 10:15
  • KRB Jabbeke
  • 19 - 11
  • t Klaverken Buggenhout
Maenhout Eric
  • BU16J 1/8e Finale
  • 6/04/2024
  • 12:00
  • KBC St. Michiels A
  • 30 - 0
  • Avanti Lissewege
Compernolle Roland
  • BU16J 1/8e Finale
  • 7/04/2024
  • 12:00
  • KBK Temse
  • 11 - 14
  • HO Beitem
Van Oudenhove Ignace
  • BU16J 1/8e Finale
  • 7/4/2024
  • 10:30
  • KBK Ichtegem
  • 15 - 12
  • KBC St. Michiels B
Sevenhant Kobe
1/4 Finale
  • BU16J 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 11:00
  • KBK Ichtegem
  • -
  • Krachtbal Torhout
Vanhoutte Wim
  • BU16J 1/4 Finale
  • 28/04/2024
  • 10:15
  • KRB Jabbeke
  • -
  • D&W Koekelare
Calleeuw Kristof
  • BU16J 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 12:00
  • KBC St. Michiels A
  • -
  • t Botterken Baasrode
Bonne Curt
  • BU16J 1/4 Finale
  • 28/04/2024
  • 11:30
  • HO Beitem
  • -
  • Krachtbal Snellegem
Maenhout Eric
1/2 Finale
  • BU16J 1/2 Finale
  • 12/5/2024
  • NM
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid
  • BU16J 1/2 Finale
  • 12/5/2024
  • NM
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid
Finale
  • BU16J Finale
  • 25/5/2024
  • 11:45
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid

Beker U16 Meisjes (BU16M)

1/16e Finale
1/8e Finale
  • BU16M 1/8e Finale
  • 6/04/2024
  • 19:00
  • Noordster Dudzele
  • 19 - 9
  • Avanti Lissewege
Vanhecke Jan
  • BU16M 1/8e Finale
  • 7/04/2024
  • 11:15
  • KRB Jabbeke
  • 14 - 13
  • KBC St. Michiels
Maenhout Eric
  • BU16M 1/8e Finale
  • 7/04/2024
  • 14:45
  • t Botterken Baasrode
  • 24 - 6
  • Grenskracht Menen
Van Verre Willy
1/4 Finale
  • BU16M 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 17:45
  • Noordster Dudzele
  • 0 - 0
  • HO Beitem
Timmerman Dirk
  • BU16M 1/4 Finale
  • 28/04/2024
  • 11:30
  • KRB Jabbeke
  • 0 - 0
  • t Klaverken Buggenhout
Vanhecke Jan
  • BU16M 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 13:45
  • t Botterken Baasrode
  • 0 - 0
  • Osiris Aalst
Van Lierde Milan
  • BU16M 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 16:00
  • D&W Koekelare
  • 0 - 0
  • KBK Ichtegem
Steyaert Piet
1/2 Finale
  • BU16M 1/2 Finale
  • 12/5/2024
  • VM
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid
  • BU16M 1/2 Finale
  • 12/5/2024
  • VM
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid
Finale
  • BU16M Finale
  • 25/5/2024
  • 12:30
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid

Beker U14 Jongens (BU14J)

1/16e Finale
1/8e Finale
  • BU14J 1/8e Finale
  • 6/04/2024
  • 16:00
  • Krachtbal Snellegem
  • 0 - 30
  • Grenskracht Menen
Timmerman Kurt
  • BU14J 1/8e Finale
  • 6/04/2024
  • 11:30
  • Sporting Brugge
  • 2 - 18
  • KBK Ichtegem
Demunter Marc
  • BU14J 1/8e Finale
  • 6/04/2024
  • 15:00
  • Krachtbal Torhout
  • 10 - 19
  • t Klaverken Buggenhout
Steyaert Piet
  • BU14J 1/8e Finale
  • 7/04/2024
  • 12:00
  • KBK Temse
  • 10 - 19
  • Buffalo s Sijsele
Neckebroeck Bart
1/4 Finale
  • BU14J 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 9:30
  • Grenskracht Menen
  • 0 - 0
  • D&W Koekelare
Vandepoele Kurt
  • BU14J 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 10:00
  • KBK Ichtegem
  • 0 - 0
  • Avanti Lissewege
Van Bosstraeten Charlot
  • BU14J 1/4 Finale
  • 28/04/2024
  • 11:00
  • t Klaverken Buggenhout
  • 0 - 0
  • t Botterken Baasrode
Stassijns Jean-Pierre
  • BU14J 1/4 Finale
  • 28/04/2024
  • 9:30
  • Buffalo s Sijsele
  • 0 - 0
  • KRB Jabbeke
Strobbe Luc
1/2 Finale
  • BU14J 1/2 Finale
  • 11/5/2024
  • VM
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid
  • BU14J 1/2 Finale
  • 11/5/2024
  • VM
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid
Finale
  • BU14J Finale
  • 25/5/2024
  • 10:45
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid

Beker U14 Meisjes (BU14M)

1/16e Finale
1/8e Finale
  • BU14M 1/8e Finale
  • 7/04/2024
  • 13:45
  • t Botterken Baasrode
  • 13 - 18
  • KBC St. Michiels
Van Verre Willy
  • BU14M 1/8e Finale
  • 6/04/2024
  • 10:30
  • Avanti Lissewege
  • 19 - 7
  • Krachtbal Snellegem
Strubbe Celesta
1/4 Finale
  • BU14M 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 11:00
  • KBC St. Michiels
  • 0 - 0
  • D&W Koekelare
Bonne Curt
  • BU14M 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 10:30
  • Sporting Brugge
  • 0 - 0
  • Noordster Dudzele
Maenhout Eric
  • BU14M 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 9:30
  • Avanti Lissewege
  • 0 - 0
  • HO Beitem
Van Deynse Andre
  • BU14M 1/4 Finale
  • 28/04/2024
  • 9:15
  • KRB Jabbeke
  • 0 - 0
  • KBK Ichtegem
Vanhecke Jan
1/2 Finale
  • BU14M 1/2 Finale
  • 12/5/2024
  • VM
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid
  • BU14M 1/2 Finale
  • 12/5/2024
  • VM
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid
Finale
  • BU14M Finale
  • 25/5/2024
  • 11:15
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid

Beker U12 (BU12)

1/16e Finale
1/8e Finale
  • BU12 1/8e Finale
  • 6/04/2024
  • 15:00
  • Krachtbal Snellegem
  • 8 - 15
  • KBC Heist
Timmerman Kurt
  • BU12 1/8e Finale
  • 6/04/2024
  • 14:00
  • HO Beitem
  • 15 - 7
  • KBC St. Michiels
Demeulenaere Luc
  • BU12 1/8e Finale
  • 7/04/2024
  • 11:00
  • KBC Aalter
  • 14 - 5
  • Krachtbal Torhout
Van Torre Louis
  • BU12 1/8e Finale
  • 7/04/2027
  • 9:15
  • KRB Jabbeke
  • 8 - 11
  • Noordster Dudzele
Maenhout Eric
  • BU12 1/8e Finale
  • 6/04/2024
  • 9:00
  • Grenskracht Menen
  • 13 - 20
  • KBK Ichtegem
Van Deynse Andre
  • BU12 1/8e Finale
  • 7/04/2024
  • 12:45
  • t Botterken Baasrode
  • 15 - 18
  • Sporting Brugge
Van Verre Willy
  • BU12 1/8e Finale
  • 6/04/2024
  • 9:30
  • Avanti Lissewege
  • 18 - 15
  • D&W Koekelare
Strubbe Celesta
1/4 Finale
  • BU12 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 10:30
  • Avanti Lissewege
  • 0 - 0
  • t Klaverken Buggenhout
Van Deynse Andre
  • BU12 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 15:45
  • KBC Heist
  • -
  • HO Beitem
Flameyn Bjorn
  • BU12 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 16:00
  • KBC Aalter
  • -
  • Noordster Dudzele
Dhaese Antoon
  • BU12 1/4 Finale
  • 27/04/2024
  • 9:00
  • KBK Ichtegem
  • -
  • Sporting Brugge
Van Bosstraeten Charlot
1/2 Finale
  • BU12 1/2 Finale
  • 11/5/2024
  • VM
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid
  • BU12 1/2 Finale
  • 11/5/2024
  • VM
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid
Finale
  • BU12 Finale
  • 25/5/2024
  • 10:00
  • Nog niet gekend
  • -
  • Nog niet gekend
Niemand Aangeduid
Niemand Aangeduid