Filters
- D&W Koekelare
- 14-15 sep
- 21-22 sep
- 28-29 sep
- 5-6 okt
- 12-13 okt
- 19-20 okt
- 26-27 okt
- 2-3 nov
- 9-10 nov
- 16-17 nov
- 23-24 nov
- 30 nov - 1 dec
- 7-8 dec
- 14-15 dec
- 21-22 dec
- 11-12 jan
- 18-19 jan
- 25-26 jan
- 1-2 feb
- 8-9 feb
- 15-16 feb
- 22-23 feb
- 1-2 maa
- 8-9 maa
- 15-16 maa
- 22-23 maa
- 29-30 maa
- 19-20 apr
- 21 apr
- 26-27 apr
- 1 mei
- 3-4 mei
- 7 mei
- 10-11 mei
- 14 mei
- 17-18 mei
- 24 mei
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=22&kal_datum=0&kal_reeks=0
Kalender en uitslagen
1º Nationale Heren
- 1NHA
- 10/09/2023
- 10:15
- HO Beitem
- 26 - 18
- D&W Koekelare
Maenhout Eric
- 1NHA
- 24/09/2023
- 11:30
- KBK Ichtegem
- 18 - 11
- D&W Koekelare
Vanhecke Jan
- 1NHA
- 01/10/2023
- 11:30
- KRB Jabbeke
- 36 - 26
- D&W Koekelare
Marchand Filip
- 1NHA
- 07/10/2023
- 18:45
- D&W Koekelare
- 15 - 27
- KBC St. Michiels
Van Deynse Andre
- 1NHA
- 15/10/2023
- 16:15
- t Klaverken Buggenhout
- 8 - 21
- D&W Koekelare
Blommaert Marc
- 1NHA
- 28/10/2023
- 18:45
- D&W Koekelare
- 16 - 19
- KSVV Inter Assebroek
Steyaert Piet
- 1NHA
- 04/11/2023
- 17:30
- KBC Male
- 29 - 18
- D&W Koekelare
Reybrouck Erik
- 1NHA
- 13/01/2024
- 17:15
- KBC St. Michiels
- 38 - 15
- D&W Koekelare
Reybrouck Erik
- 1NHA
- 27/01/2024
- 18:45
- D&W Koekelare
- 32 - 14
- t Klaverken Buggenhout
Steyaert Piet
- 1NHA
- 03/02/2024
- 20:00
- Avanti Lissewege
- 24 - 28
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- 1NHA
- 10/2/24
- 20:00
- Sporting Brugge
- 20 - 25
- D&W Koekelare
Demeulenaere Luc
- 1NHA
- 17/02/2024
- 18:45
- KSVV Inter Assebroek
- 20 - 22
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
- 1NHA
- 02/03/2024
- 16:45
- Osiris Aalst
- 17 - 24
- D&W Koekelare
Meersman Bert
- 1NHA
- 10/03/2024
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 15 - 27
- D&W Koekelare
Maenhout Eric
- 1NHA
- 23/3/2024
- 19:30
- D&W Koekelare
- 17 - 11
- WWR Ingelmunster
Timmerman Kurt
- 1NHA
- 27-4-2024
- 19:30
- D&W Koekelare
- 34 - 12
- Avanti Lissewege
Deleye Karel
1º Nationale Heren Beloften
- 1NHB
- 10/09/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 13 - 13
- D&W Koekelare
Maenhout Eric
- 1NHB
- 24/09/2023
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 18 - 18
- D&W Koekelare
Vanhecke Jan
- 1NHB
- 01/10/2023
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 25 - 15
- D&W Koekelare
Marchand Filip
- 1NHB
- 07/10/2023
- 17:30
- D&W Koekelare
- 9 - 26
- KBC St. Michiels
Van Deynse Andre
- 1NHB
- 15/10/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 19 - 21
- D&W Koekelare
Blommaert Marc
- 1NHB
- 28/10/2023
- 17:30
- D&W Koekelare
- 23 - 22
- KSVV Inter Assebroek
Steyaert Piet
- 1NHB
- 04/11/2023
- 16:15
- KBC Male
- 14 - 19
- D&W Koekelare
Reybrouck Erik
- 1NHB
- 13/01/2024
- 16:00
- KBC St. Michiels
- 26 - 22
- D&W Koekelare
Reybrouck Erik
- 1NHB
- 27/01/2024
- 17:30
- D&W Koekelare
- 31 - 11
- t Klaverken Buggenhout
Steyaert Piet
- 1NHB
- 03/02/2024
- 18:45
- Avanti Lissewege
- 11 - 26
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- 1NHB
- 10/2/24
- 18:45
- Sporting Brugge
- 15 - 29
- D&W Koekelare
Demeulenaere Luc
- 1NHB
- 17/02/2024
- 17:30
- KSVV Inter Assebroek
- 17 - 26
- D&W Koekelare
Maenhout Eric
- 1NHB
- 02/03/2024
- 16:45
- Osiris Aalst
- 0 - 30
- D&W Koekelare
- 1NHB
- 10/03/2024
- 09:00
- WWR Ingelmunster
- 13 - 23
- D&W Koekelare
Maenhout Eric
- 1NHB
- 27-4-2024
- 18:15
- D&W Koekelare
- 27 - 12
- Avanti Lissewege
Deleye Karel
2º Nationale Heren
- 2NHA
- 10/09/2023
- 10:15
- HO Beitem
- 22 - 22
- D&W Koekelare
Strobbe Luc
- 2NHA
- 01/10/2023
- 10:45
- KBK Temse
- 17 - 20
- D&W Koekelare
Van Lierde Milan
- 2NHA
- 07/10/2023
- 19:30
- D&W Koekelare
- 17 - 21
- KBC St. Michiels
Demeulenaere Luc
- 2NHA
- 14/10/2023
- 16:00
- D&W Koekelare
- 19 - 28
- Krachtbal Snellegem
Nog toe te kennen
- 2NHA
- 13/01/2024
- 19:45
- KBC St. Michiels
- 21 - 17
- D&W Koekelare
Steyaert Piet
- 2NHA
- 27/01/2024
- 17:15
- Krachtbal Snellegem
- 16 - 16
- D&W Koekelare
Calleeuw Kristof
- 2NHA
- 10/2/2024
- 14:45
- KBC Male
- 21 - 18
- D&W Koekelare
Vanhoutte Wim
- 2NHA
- 09/03/2024
- 16:15
- t Botterken Baasrode
- 33 - 11
- D&W Koekelare
Kindermans Lander
- 2NHA
- 23/3/2024
- 17:00
- D&W Koekelare
- 11 - 33
- t Botterken Baasrode
Strobbe Luc
- 2NHA
- 6/4/2024
- 19:00
- D&W Koekelare
- 17 - 33
- KBC Heist
Van Nieuwkerke Stefaan
- 2NHA
- 13/4/2024
- 14:30
- Grenskracht Menen
- 25 - 15
- D&W Koekelare
Deleye Karel
- 2NHA
- 4/5/2024
- 20:00
- D&W Koekelare
- 17 - 25
- Grenskracht Menen
Vanhecke Jan
2º Nationale Heren Beloften
- 2NHB
- 10/09/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 15 - 11
- D&W Koekelare
Strobbe Luc
- 2NHB
- 01/10/2023
- 09:30
- KBK Temse
- 11 - 30
- D&W Koekelare
Van Lierde Milan
- 2NHB
- 07/10/2023
- 18:15
- D&W Koekelare
- 28 - 21
- KBC St. Michiels
Demeulenaere Luc
- 2NHB
- 14/10/2023
- 14:45
- D&W Koekelare
- 12 - 22
- Krachtbal Snellegem
Nog toe te kennen
- 2NHB
- 13/01/2024
- 18:30
- KBC St. Michiels
- 16 - 24
- D&W Koekelare
Steyaert Piet
- 2NHB
- 27/01/2024
- 16:00
- Krachtbal Snellegem
- 19 - 21
- D&W Koekelare
Calleeuw Kristof
- 2NHB
- 10/2/2024
- 13:30
- KBC Male
- 12 - 14
- D&W Koekelare
Vanhoutte Wim
- 2NHB
- 09/03/2024
- 15:00
- t Botterken Baasrode
- 32 - 5
- D&W Koekelare
Kindermans Lander
- 2NHB
- 23/3/2024
- 15:45
- D&W Koekelare
- 0 - 30
- t Botterken Baasrode
Strobbe Luc
- 2NHB
- 6/4/2024
- 17:45
- D&W Koekelare
- 22 - 15
- KBC Heist
Van Nieuwkerke Stefaan
- 2NHB
- 13/4/2024
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 18 - 14
- D&W Koekelare
Deleye Karel
- 2NHB
- 4/5/2024
- 18:45
- D&W Koekelare
- 17 - 22
- Grenskracht Menen
Vanhecke Jan
Landelijke Heren
- LH
- 09/09/2023
- 18:15
- D&W Koekelare
- 38 - 14
- KSVV Inter Assebroek
Vanhoutte Wim
- LH
- 17/09/2023
- 11:00
- KBC St. Michiels
- 14 - 20
- D&W Koekelare
Compernolle Roland
- LH
- 23/09/2023
- 18:15
- D&W Koekelare
- 48 - 14
- KBC Aalter A (2LH)
Van Deynse Andre
- LH
- 01/10/2023
- 10:30
- Buffalo s Sijsele (2LH)
- 8 - 34
- D&W Koekelare
Dhaese Antoon
- LH
- 08/10/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem (2LH)
- 10 - 34
- D&W Koekelare
Sevenhant Kobe
- LH
- 14/10/2023
- 12:15
- D&W Koekelare
- 41 - 6
- KB Moerdamme (2LH)
Vanhecke Jan
- LH
- 22/10/2023
- 09:30
- Atlas Varsenare
- 11 - 19
- D&W Koekelare
Verpoest John
- LH
- 29/10/2023
- 09:30
- Z.A.K.Beveren (2LH)
- 8 - 37
- D&W Koekelare
Van den Berghe Ronald
- LH
- 13/01/2024
- 17:30
- D&W Koekelare
- 28 - 20
- KBK Ichtegem (2LH)
Vanhecke Jan
- LH
- 27/01/2024
- 19:00
- KB Moerdamme (2LH)
- 23 - 33
- D&W Koekelare
Braem Walter
- LH
- 03/02/2024
- 18:15
- D&W Koekelare
- 25 - 17
- Atlas Varsenare
Nog toe te kennen
- LH
- 10/2/2024
- 18:15
- D&W Koekelare
- 27 - 18
- KBC St. Michiels
Van Deynse Andre
- LH
- 17/02/2024
- 18:15
- D&W Koekelare
- 37 - 30
- Z.A.K.Beveren (2LH)
Strobbe Luc
- LH
- 25/02/2024
- 10:45
- KBK Temse
- 20 - 19
- D&W Koekelare
Bieseman Helena
- LH
- 4/5/2024
- 15:45
- D&W Koekelare
- 45 - 16
- KBC Aalter B (2LH)
Van Bosstraeten Charlot
Regionale Dames A
- REG DA
- 09/09/2023
- 17:00
- D&W Koekelare
- 21 - 21
- Noordster Dudzele
Vanhoutte Wim
- REG DA
- 16/09/2023
- 15:00
- KBC Male
- 12 - 25
- D&W Koekelare
Vanhoutte Wim
- REG DA
- 23/09/2023
- 17:00
- D&W Koekelare
- 28 - 11
- t Botterken Baasrode
Van Deynse Andre
- REG DA
- 30/09/2023
- 17:00
- D&W Koekelare
- 21 - 14
- KRB Jabbeke
Vander Stichele Robbe
- REG DA
- 08/10/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 9 - 20
- D&W Koekelare
Van Verre Willy
- REG DA
- 14/10/2023
- 13:30
- D&W Koekelare
- 22 - 13
- Krachtbal Torhout
Vanhecke Jan
- REG DA
- 28/10/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 17 - 16
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
- REG DA
- 16/12/2023
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 14 - 18
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- REG DA
- 13/01/2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 11 - 15
- D&W Koekelare
Meersman Bert
- REG DA
- 28/01/2024
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 11 - 14
- D&W Koekelare
Verpoest John
- REG DA
- 03/02/2024
- 17:30
- D&W Koekelare
- 26 - 14
- t Klaverken Buggenhout
Strobbe Luc
- REG DA
- 11/2/2024
- 09:00
- HO Beitem
- 8 - 18
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- REG DA
- 18/02/2024
- 14:15
- Krachtbal Torhout
- 7 - 18
- D&W Koekelare
Vanhecke Jan
- REG DA
- 25/02/2024
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 9 - 23
- D&W Koekelare
Strobbe Luc
- REG DA
- 09/03/2024
- 17:30
- Avanti Lissewege
- 9 - 25
- D&W Koekelare
Vanneste Andreas
- REG DA
- 23/03/2024
- 17:00
- D&W Koekelare
- 28 - 5
- Grenskracht Menen
Timmerman Kurt
- REG DA
- 27/4/2024
- 19:00
- D&W Koekelare
- 19 - 17
- Avanti Lissewege
Vander Stichele Robbe
- REG DA
- 04/05/2024
- 17:00
- D&W Koekelare
- 21 - 16
- HO Beitem
Van Bosstraeten Charlot
- REG DA
- 11/5/2024
- 18:45
- Noordster Dudzele
- 7 - 25
- D&W Koekelare
Demunter Marc
Regionale Dames B
- REG DB
- 09/09/2023
- 17:30
- D&W Koekelare
- 24 - 20
- KBK Ichtegem
Clarysse Michael
- REG DB
- 16/09/2023
- 16:15
- KBC Male
- 32 - 14
- D&W Koekelare
Vanhoutte Wim
- REG DB
- 23/09/2023
- 17:30
- D&W Koekelare
- 16 - 20
- t Botterken Baasrode
Braem Walter
- REG DB
- 07/10/2023
- 17:30
- Avanti Lissewege B
- 24 - 18
- D&W Koekelare
Reybrouck Erik
- REG DB
- 28/10/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 21 - 9
- D&W Koekelare
D*hoore Marc
- REG DB
- 10/12/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem
- 24 - 17
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- REG DB
- 16/12/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 24 - 8
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- REG DB
- 03/02/2024
- 20:00
- D&W Koekelare
- 15 - 26
- Avanti Lissewege B
Deleu Lars
- REG DB
- 18/02/2024
- 11:15
- Atlas Varsenare
- 12 - 18
- D&W Koekelare
Demunter Marc
- REG DB
- 09/03/2024
- 10:00
- Avanti Lissewege A
- 18 - 11
- D&W Koekelare
Steyaert Piet
- REG DB
- 23/03/2024
- 18:15
- D&W Koekelare
- 11 - 23
- Grenskracht Menen
Timmerman Kurt
- REG DB
- 13/04/2024
- 20:00
- Sporting Brugge
- 26 - 21
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- REG DB
- 27/4/2024
- 17:45
- D&W Koekelare
- 18 - 16
- Avanti Lissewege A
Vander Stichele Robbe
- REG DB
- 1/5/2024
- 17:30
- D&W Koekelare
- 26 - 28
- Sporting Brugge
Maenhout Eric
- REG DB
- 04/05/2024
- 18:15
- D&W Koekelare
- 30 - 0
- t Klaverken Buggenhout
Van Bosstraeten Charlot
Regionale Heren A
- REG HA
- 10/09/2023
- 10:45
- Atlas Varsenare
- 0 - 30
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- REG HA
- 16/09/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels
- 27 - 9
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- REG HA
- 23/09/2023
- 18:45
- D&W Koekelare
- 14 - 26
- t Klaverken Buggenhout
Braem Walter
- REG HA
- 30/09/2023
- 18:15
- D&W Koekelare
- 15 - 17
- Avanti Lissewege
Vander Stichele Robbe
- REG HA
- 08/10/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem
- 24 - 10
- D&W Koekelare
Calleeuw Kristof
- REG HA
- 14/10/2023
- 14:15
- D&W Koekelare
- 12 - 22
- t Botterken Baasrode
Devoldere Arwen
- REG HA
- 22/10/2023
- 11:30
- HO Beitem
- 23 - 11
- D&W Koekelare
Maenhout Eric
- REG HA
- 28/10/2023
- 14:30
- Grenskracht Menen
- 14 - 17
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
- REG HA
- 10/12/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 9 - 17
- D&W Koekelare
Van Oudenhove Ignace
- REG HA
- 27/01/2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 7 - 9
- D&W Koekelare
Van Verre Willy
- REG HA
- 10/2/2024
- 17:00
- D&W Koekelare
- 19 - 13
- KBC St. Michiels
Van Deynse Andre
- REG HA
- 17/02/2024
- 18:45
- D&W Koekelare
- 19 - 12
- Grenskracht Menen
Dhaese Antoon
- REG HA
- 16/3/2024
- 20:00
- Avanti Lissewege
- 25 - 22
- D&W Koekelare
Strobbe Luc
Regionale Heren B
- REG HB
- 09/09/2023
- 18:45
- D&W Koekelare
- 22 - 22
- KSVV Inter Assebroek
Clarysse Michael
- REG HB
- 16/09/2023
- 13:15
- KBC St. Michiels
- 10 - 17
- D&W Koekelare
Marchand Filip
- REG HB
- 23/09/2023
- 19:30
- D&W Koekelare
- 16 - 10
- Krachtbal Snellegem
Van Deynse Andre
- REG HB
- 14/10/2023
- 15:30
- D&W Koekelare
- 19 - 9
- Noordster Dudzele
Devoldere Arwen
- REG HB
- 22/10/2023
- 11:30
- HO Beitem
- 21 - 10
- D&W Koekelare
Compernolle Roland
- REG HB
- 28/10/2023
- 17:30
- KBC Male
- 14 - 12
- D&W Koekelare
Nog toe te kennen
- REG HB
- 25/11/2023
- 16:15
- KSVV Inter Assebroek
- 22 - 18
- D&W Koekelare
Bonne Curt
- REG HB
- 09/12/2023
- 15:00
- Krachtbal Snellegem
- 10 - 8
- D&W Koekelare
Steyaert Piet
- REG HB
- 27/01/2024
- 17:30
- Noordster Dudzele
- 30 - 0
- D&W Koekelare
Reybrouck Erik
- REG HB
- 03/02/2024
- 19:30
- D&W Koekelare
- 15 - 28
- HO Beitem
Nog toe te kennen
- REG HB
- 10/2/2024
- 19:30
- D&W Koekelare
- 15 - 12
- KBC St. Michiels
Van Deynse Andre
- REG HB
- 25/02/2024
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 23 - 12
- D&W Koekelare
Maenhout Eric
U18 jongens
- U18J
- 10/09/2023
- 13:00
- Krachtbal Torhout
- 11 - 24
- D&W Koekelare
Steyaert Piet
- U18J
- 16/09/2023
- 19:00
- D&W Koekelare
- 9 - 17
- KBC St. Michiels B
Kerkaert Geert
- U18J
- 23/09/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 19 - 13
- D&W Koekelare
Roggeman Bart
- U18J
- 30/09/2023
- 10:00
- KBC St. Michiels A
- 18 - 7
- D&W Koekelare
Defreyne Lies
- U18J
- 07/10/2023
- 20:00
- D&W Koekelare
- 10 - 18
- KBK Ichtegem
Van Deynse Andre
- U18J
- 04/11/2023
- 16:15
- Avanti Lissewege
- 15 - 13
- D&W Koekelare
Demunter Marc
- U18J
- 13/01/2024
- 20:00
- D&W Koekelare
- 20 - 18
- t Botterken Baasrode
Vanhecke Jan
- U18J
- 27/01/2024
- 20:00
- D&W Koekelare
- 15 - 12
- KBC St. Michiels A
Steyaert Piet
- U18J
- 04/02/2024
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 12 - 17
- D&W Koekelare
Timmerman Kurt
- U18J
- 25/02/2024
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 42 - 12
- D&W Koekelare
Meersman Bert
- U18J
- 03/03/2024
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 17 - 14
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- U18J
- 16/3/2024
- 11:15
- KBC St. Michiels B
- 30 - 8
- D&W Koekelare
Strubbe Celesta
- U18J
- 24/03/2024
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 0 - 30
- D&W Koekelare
Dhaese Anja
- U18J
- 13/04/2024
- 18:15
- D&W Koekelare
- 12 - 25
- Sporting Brugge
Vanhecke Jan
- U18J
- 25/4/2024
- 19:00
- D&W Koekelare
- 22 - 10
- Krachtbal Torhout
Strobbe Luc
- U18J
- 04/05/2024
- 10:30
- KBC Male
- 30 - 0
- D&W Koekelare
Devoldere Arwen
- U18J
- 8/5/2024
- 20:00
- D&W Koekelare
- 11 - 37
- t Klaverken Buggenhout
Vandepoele Kurt
U16 jongens
- U16J
- 01/10/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 26 - 0
- D&W Koekelare
Stassijns Jean-Pierre
- U16J
- 07/10/2023
- 16:15
- D&W Koekelare
- 11 - 16
- KRB Jabbeke B
Demeulenaere Luc
- U16J
- 14/10/2023
- 13:15
- D&W Koekelare
- 7 - 16
- Krachtbal Snellegem
Maenhout Eric
- U16J
- 28/10/2023
- 12:00
- KBC St. Michiels B
- 14 - 9
- D&W Koekelare
Vanhoutte Wim
- U16J
- 26/11/2023
- 09:15
- KRB Jabbeke A
- 16 - 13
- D&W Koekelare
Maenhout Eric
- U16J
- 10/12/2023
- 10:15
- KBK Ichtegem A
- 17 - 10
- D&W Koekelare
Demeulenaere Luc
- U16J
- 13/01/2024
- 10:00
- Avanti Lissewege
- 15 - 8
- D&W Koekelare
De Love Sandra
- U16J
- 27/01/2024
- 16:30
- D&W Koekelare
- 14 - 17
- Krachtbal Torhout
Deleye Karel
U16 Jongens 3
- U16J-3
- 17/02/2024
- 13:15
- KBC St. Michiels A
- 10 - 11
- D&W Koekelare
Deleu Lars
- U16J-3
- 9/03/2024
- 15:15
- D&W Koekelare
- 8 - 17
- Avanti Lissewege
Braem Walter
U16 meisjes A
- U16MA
- 16/09/2023
- 16:00
- D&W Koekelare
- 17 - 10
- Avanti Lissewege
Vandepoele Niels
- U16MA
- 23/09/2023
- 15:30
- Osiris Aalst
- 16 - 20
- D&W Koekelare
- U16MA
- 07/10/2023
- 15:30
- D&W Koekelare
- 19 - 9
- t Klaverken Buggenhout
Tamsin Frederik
- U16MA
- 14/10/2023
- 12:30
- KBC St. Michiels
- 25 - 16
- D&W Koekelare
Demunter Marc
- U16MA
- 26/11/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 17 - 13
- D&W Koekelare
Blommaert Joren
- U16MA
- 10/12/2023
- 11:00
- KRB Jabbeke
- 14 - 17
- D&W Koekelare
Defreyne Lies
- U16MA
- 27/01/2024
- 15:30
- Osiris Aalst
- 8 - 25
- D&W Koekelare
Meersman Bert
- U16MA
- 03/02/2024
- 16:15
- D&W Koekelare
- 19 - 14
- KBK Ichtegem
Nog toe te kennen
- U16MA
- 10/2/2024
- 16:45
- D&W Koekelare
- 16 - 19
- KBC St. Michiels
Dhaese Antoon
- U16MA
- 17/02/2024
- 17:45
- D&W Koekelare
- 21 - 12
- t Klaverken Buggenhout
Dhaese Antoon
- U16MA
- 24/02/2024
- 12:15
- KBC St. Michiels
- 29 - 8
- D&W Koekelare
Steyaert Piet
- U16MA
- 9/3/2024
- 9:00
- Avanti Lissewege
- 13 - 22
- D&W Koekelare
De Love Sandra
- U16MA
- 16/3/2024
- 14:30
- HO Beitem
- 10 - 28
- D&W Koekelare
Van Nieuwkerke Stefaan
- U16MA
- 24/3/2024
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 10 - 16
- D&W Koekelare
Devoldere Arwen
U16 meisjes B
- U16MB
- 09/09/2023
- 09:45
- Grenskracht Menen
- 8 - 18
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
- U16MB
- 24/09/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 22 - 8
- D&W Koekelare
Blommaert Joren
- U16MB
- 07/10/2023
- 17:15
- D&W Koekelare
- 11 - 13
- t Botterken Baasrode
Demeulenaere Luc
- U16MB
- 14/10/2023
- 11:15
- D&W Koekelare
- 11 - 27
- Noordster Dudzele
Vanhoutte Wim
- U16MB
- 28/10/2023
- 18:30
- D&W Koekelare
- 31 - 14
- Grenskracht Menen
Dhaese Antoon
- U16MB
- 25/11/2023
- 18:00
- t Botterken Baasrode
- 17 - 9
- D&W Koekelare
Van Lierde Milan
- U16MB
- 10/12/2023
- 10:00
- KRB Jabbeke
- 6 - 19
- D&W Koekelare
Defreyne Lies
- U16MB
- 16/12/2023
- 17:15
- D&W Koekelare
- 12 - 23
- t Klaverken Buggenhout
Stagiair
- U16MB
- 28/01/2024
- 16:15
- t Klaverken Buggenhout
- 28 - 11
- D&W Koekelare
Stassijns Jean-Pierre
- U16MB
- 03/02/2024
- 17:15
- D&W Koekelare
- 20 - 13
- KBK Ichtegem
Nog toe te kennen
- U16MB
- 17/02/2024
- 17:15
- D&W Koekelare
- 11 - 13
- t Botterken Baasrode
Strobbe Luc
- U16MB
- 24/02/2024
- 16:30
- Noordster Dudzele
- 20 - 12
- D&W Koekelare
Demunter Marc
- U16MB
- 16/3/2024
- 12:15
- Grenskracht Menen
- 19 - 11
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
- U16MB
- 24/3/2024
- 11:00
- KBK Ichtegem
- 9 - 19
- D&W Koekelare
Demeulenaere Luc
U14 jongens A
- U14JA
- 09/09/2023
- 15:30
- D&W Koekelare
- 12 - 1
- Sporting Brugge
Steyaert Piet
- U14JA
- 16/09/2023
- 14:30
- t Botterken Baasrode
- 15 - 15
- D&W Koekelare
Kindermans Lander
- U14JA
- 30/09/2023
- 12:30
- KBC St. Michiels
- 9 - 16
- D&W Koekelare
Kerkaert Geert
- U14JA
- 08/10/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 11 - 11
- D&W Koekelare
Blommaert Marc
- U14JA
- 14/10/2023
- 11:00
- D&W Koekelare
- 20 - 10
- Grenskracht Menen
Maenhout Eric
- U14JA
- 22/10/2023
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 8 - 18
- D&W Koekelare
Devoldere Arwen
- U14JA
- 28/10/2023
- 11:30
- Sporting Brugge
- 4 - 10
- D&W Koekelare
Maenhout Eric
- U14JA
- 25/11/2023
- 16:30
- D&W Koekelare
- 18 - 12
- t Klaverken Buggenhout
Dhaese Antoon
- U14JA
- 13/01/2024
- 12:30
- t Botterken Baasrode
- 9 - 13
- D&W Koekelare
Van Lierde Milan
- U14JA
- 03/02/2024
- 12:15
- KBC St. Michiels
- 9 - 16
- D&W Koekelare
Demeulenaere Luc
- U14JA
- 10/2/2024
- 11:00
- Grenskracht Menen
- 9 - 19
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
- U14JA
- 18/02/2024
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 12 - 16
- D&W Koekelare
Blommaert Joren
- U14JA
- 03/03/2024
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 11 - 18
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- U14JA
- 9/3/2024
- 14:15
- D&W Koekelare
- 19 - 13
- t Botterken Baasrode
Braem Walter
- U14JA
- 23/3/2024
- 16:00
- D&W Koekelare
- 17 - 5
- KBC St. Michiels
Timmerman Kurt
U 14 meisjes
- U14M
- 09/09/2023
- 16:30
- D&W Koekelare
- 30 - 0
- Sporting Brugge
Steyaert Piet
- U14M
- 16/09/2023
- 15:30
- Noordster Dudzele
- 14 - 11
- D&W Koekelare
Verpoest John
- U14M
- 23/09/2023
- 16:30
- D&W Koekelare
- 24 - 5
- Krachtbal Snellegem
Braem Walter
- U14M
- 30/09/2023
- 16:30
- D&W Koekelare
- 18 - 13
- Buffalo s Sijsele
Braem Walter
- U14M
- 14/10/2023
- 10:15
- D&W Koekelare
- 24 - 8
- KBC St. Michiels
Vanhoutte Wim
- U14M
- 21/10/2023
- 13:30
- HO Beitem
- 13 - 17
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- U14M
- 28/10/2023
- 15:30
- t Botterken Baasrode
- 14 - 14
- D&W Koekelare
Bosman Dirk
- U14M
- 09/12/2023
- 18:45
- Krachtbal Snellegem
- 8 - 18
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
- U14M
- 17/12/2023
- 11:00
- KBK Ichtegem
- 7 - 18
- D&W Koekelare
Sevenhant Kobe
- U14M
- 27/01/2024
- 12:00
- KBC St. Michiels
- 15 - 18
- D&W Koekelare
Roze Eddy
- U14M
- 10/2/2024
- 15:45
- D&W Koekelare
- 21 - 14
- Noordster Dudzele
Dhaese Antoon
- U14M
- 17/02/2024
- 16:15
- D&W Koekelare
- 16 - 12
- t Botterken Baasrode
Bonne Curt
- U14M
- 09/03/2024
- 17:15
- D&W Koekelare
- 20 - 24
- Avanti Lissewege
Catry Senne
- U14M
- 16/3/2024
- 10:30
- Buffalo s Sijsele
- 9 - 27
- D&W Koekelare
Vandenberghe Thomas
- U14M
- 23/3/2024
- 11:00
- Avanti Lissewege
- 11 - 19
- D&W Koekelare
De Love Sandra
U12 reeks A
- U12 A
- 09/09/2023
- 14:00
- HO Beitem
- 11 - 7
- D&W Koekelare
Defreyne Lies
- U12 A
- 16/09/2023
- 15:30
- D&W Koekelare
- 7 - 14
- Avanti Lissewege
Kerkaert Geert
- U12 A
- 24/09/2023
- 11:15
- KBK Ichtegem
- 15 - 5
- D&W Koekelare
D*hoore Alexander
- U12 A
- 15/10/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 7 - 10
- D&W Koekelare
Meersman Bert
- U12 A
- 04/11/2023
- 09:00
- Grenskracht Menen
- 12 - 8
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
U12 reeks B
U12 reeks 2C
U12 reeks 2C
- U12 2C
- 13/01/2024
- 15:30
- D&W Koekelare
- 15 - 2
- t Klaverken Buggenhout B
Roze Eddy
- U12 2C
- 28/01/2024
- 10:00
- Noordster Dudzele
- 6 - 19
- D&W Koekelare
Demunter Marc
- U12 2C
- 11/2/2024
- 9:00
- Atlas Varsenare
- 2 - 12
- D&W Koekelare
Braem Walter
- U12 2C
- 17/02/2024
- 15:15
- D&W Koekelare
- 9 - 10
- Grenskracht Menen A
Bonne Curt
- U12 2C
- 25/02/2024
- 9:30
- Buffalo s Sijsele
- 3 - 20
- D&W Koekelare
Verpoest John
- U12 2C
- 02/03/2024
- 14:00
- D&W Koekelare
- 11 - 2
- Grenskracht Menen B
Braem Walter
- U12 2C
- 09/03/2024
- 16:15
- D&W Koekelare
- 9 - 6
- t Klaverken Buggenhout A
Braem Walter
- U12 2C
- 20/4/2024
- 16:30
- D&W Koekelare
- 8 - 9
- Sporting Brugge
Timmerman Kurt