Filters
- Grenskracht Menen
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=28&kal_datum=0&kal_reeks=0
Kalender en uitslagen
1º Nationale Dames
- 1ND
- 09/09/2023
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 17 - 15
- Grenskracht Menen
Stassijns Jean-Pierre
- 1ND
- 16/09/2023
- 09:00
- Grenskracht Menen
- 24 - 20
- WWR Ingelmunster
Timmerman Kurt
- 1ND
- 23/09/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 22 - 24
- KBC St. Michiels B
Vanhoutte Wim
- 1ND
- 30/09/2023
- 14:15
- KBC St. Michiels A
- 38 - 18
- Grenskracht Menen
Calleeuw Kristof
- 1ND
- 14/10/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 25 - 13
- Atlas Varsenare
De Love Sandra
- 1ND
- 28/10/2023
- 20:00
- Noordster Dudzele
- 18 - 28
- Grenskracht Menen
Van Deynse Andre
- 1ND
- 25/11/2023
- 14:30
- Grenskracht Menen
- 17 - 31
- t Botterken Baasrode
Van Bosstraeten Charlot
- 1ND
- 09/12/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels B
- 15 - 25
- Grenskracht Menen
Deleye Karel
- 1ND
- 16/12/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 15 - 25
- KBC Male
Van Deynse Andre
- 1ND
- 28/01/2024
- 10:00
- Atlas Varsenare
- 12 - 20
- Grenskracht Menen
Strobbe Luc
- 1ND
- 10/2/2024
- 13:30
- WWR Ingelmunster
- 30 - 25
- Grenskracht Menen
Compernolle Roland
- 1ND
- 17/02/2024
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 13 - 15
- Noordster Dudzele
Van Bosstraeten Charlot
- 1ND
- 24/02/2024
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 27 - 21
- t Klaverken Buggenhout
Van Deynse Andre
- 1ND
- 02/03/2024
- 16:30
- KBC Male
- 24 - 13
- Grenskracht Menen
Maenhout Eric
- 1ND
- 10/03/2024
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 23 - 23
- Grenskracht Menen
Sevenhant Kobe
- 1ND
- 16/3/2024
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 18 - 36
- KBC St. Michiels A
Bonne Curt
- 1ND
- 14/4/2024
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 30 - 19
- Grenskracht Menen
Van Verre Willy
2º Nationale Heren
- 2NHA
- 23/09/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 14 - 24
- t Botterken Baasrode
Nog toe te kennen
- 2NHA
- 30/09/2023
- 19:15
- KBC St. Michiels
- 26 - 23
- Grenskracht Menen
Flameyn Bjorn
- 2NHA
- 07/10/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 16 - 19
- Krachtbal Snellegem
Vanhecke Jan
- 2NHA
- 14/10/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 21 - 16
- KBC Heist
Vander Stichele Robbe
- 2NHA
- 28/10/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 24 - 18
- KBC Male
Vander Stichele Robbe
- 2NHA
- 25/11/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 24 - 13
- KBC Opstal
Van Bosstraeten Charlot
- 2NHA
- 13/01/2024
- 17:30
- Krachtbal Snellegem
- 23 - 13
- Grenskracht Menen
Maenhout Eric
- 2NHA
- 11/2/2024
- 10:15
- HO Beitem
- 13 - 19
- Grenskracht Menen
Marchand Filip
- 2NHA
- 17/02/2024
- 14:45
- KBC Male
- 22 - 17
- Grenskracht Menen
Timmerman Kurt
- 2NHA
- 24/3/2024
- 10:45
- KBK Temse
- 15 - 15
- Grenskracht Menen
Van Verre Willy
- 2NHA
- 13/4/2024
- 14:30
- Grenskracht Menen
- 25 - 15
- D&W Koekelare
Deleye Karel
- 2NHA
- 20/4/2024
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 18 - 20
- KBC St. Michiels
Bonne Curt
- 2NHA
- 27-4-2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 36 - 24
- Grenskracht Menen
Stassijns Jean-Pierre
- 2NHA
- 4/5/2024
- 20:00
- D&W Koekelare
- 17 - 25
- Grenskracht Menen
Vanhecke Jan
2º Nationale Heren Beloften
- 2NHB
- 23/09/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 18 - 22
- t Botterken Baasrode
Nog toe te kennen
- 2NHB
- 30/09/2023
- 18:00
- KBC St. Michiels
- 27 - 22
- Grenskracht Menen
Flameyn Bjorn
- 2NHB
- 07/10/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 31 - 18
- Krachtbal Snellegem
Vanhecke Jan
- 2NHB
- 14/10/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 19 - 34
- KBC Heist
Vander Stichele Robbe
- 2NHB
- 28/10/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 6 - 25
- KBC Male
Vander Stichele Robbe
- 2NHB
- 25/11/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 20 - 17
- KBC Opstal
Van Bosstraeten Charlot
- 2NHB
- 13/01/2024
- 16:15
- Krachtbal Snellegem
- 20 - 20
- Grenskracht Menen
Maenhout Eric
- 2NHB
- 11/2/2024
- 09:00
- HO Beitem
- 4 - 21
- Grenskracht Menen
Marchand Filip
- 2NHB
- 17/02/2024
- 13:30
- KBC Male
- 26 - 15
- Grenskracht Menen
Timmerman Kurt
- 2NHB
- 13/4/2024
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 18 - 14
- D&W Koekelare
Deleye Karel
- 2NHB
- 20/4/2024
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 22 - 20
- KBC St. Michiels
Bonne Curt
- 2NHB
- 27-4-2024
- 16:15
- t Botterken Baasrode
- 24 - 17
- Grenskracht Menen
Stassijns Jean-Pierre
- 2NHB
- 4/5/2024
- 18:45
- D&W Koekelare
- 17 - 22
- Grenskracht Menen
Vanhecke Jan
Regionale Dames A
- REG DA
- 09/09/2023
- 15:15
- KBC St. Michiels
- 15 - 11
- Grenskracht Menen
Reybrouck Erik
- REG DA
- 16/09/2023
- 11:15
- Grenskracht Menen
- 17 - 18
- Avanti Lissewege
Compernolle Roland
- REG DA
- 23/09/2023
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 21 - 2
- WWR Ingelmunster
Vanhoutte Wim
- REG DA
- 30/09/2023
- 16:00
- KBC Male
- 12 - 11
- Grenskracht Menen
Vanhecke Jan
- REG DA
- 08/10/2023
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 11 - 21
- Grenskracht Menen
Van Bosstraeten Charlot
- REG DA
- 22/10/2023
- 14:15
- Krachtbal Torhout
- 6 - 25
- Grenskracht Menen
Stagiair
- REG DA
- 28/10/2023
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 19 - 8
- t Klaverken Buggenhout
D*hoore Marc
- REG DA
- 16/12/2023
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 14 - 18
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- REG DA
- 14/01/2024
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 10 - 16
- Grenskracht Menen
Deleye Karel
- REG DA
- 27/01/2024
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 9 - 13
- KBC Male
Van Deynse Andre
- REG DA
- 03/02/2024
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 17 - 10
- KRB Jabbeke
Van Deynse Andre
- REG DA
- 10/2/2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 9 - 10
- Grenskracht Menen
Van Lierde Milan
- REG DA
- 24/02/2024
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 27 - 4
- Krachtbal Torhout
Van Deynse Andre
- REG DA
- 03/03/2024
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 13 - 25
- Grenskracht Menen
Oosterlinck Peter
- REG DA
- 09/03/2024
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 18 - 12
- KBC Heist
Flameyn Bjorn
- REG DA
- 23/03/2024
- 17:00
- D&W Koekelare
- 28 - 5
- Grenskracht Menen
Timmerman Kurt
- REG DA
- 6/4/2024
- 20:00
- KBC Heist
- 23 - 20
- Grenskracht Menen
Vanneste Andreas
- REG DA
- 13/04/2024
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 23 - 9
- Noordster Dudzele
Borra Julie
- REG DA
- 21/04/2024
- 09:00
- HO Beitem
- 14 - 7
- Grenskracht Menen
Flameyn Julie
- REG DA
- 1/5/2024
- 9:00
- Noordster Dudzele
- 24 - 15
- Grenskracht Menen
Maenhout Eric
- REG DA
- 04/05/2024
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 15 - 16
- t Botterken Baasrode
Maenhout Eric
- REG DA
- 8/5/2024
- 19:30
- Grenskracht Menen
- 21 - 24
- KBC St. Michiels
Vanneste Andreas
- REG DA
- 15/5/2024
- 19:30
- Avanti Lissewege
- 19 - 19
- Grenskracht Menen
Vanhecke Jan
Regionale Dames B
- REG DB
- 09/09/2023
- 14:00
- KBC St. Michiels
- 10 - 24
- Grenskracht Menen
Reybrouck Erik
- REG DB
- 16/09/2023
- 12:30
- Grenskracht Menen
- 20 - 9
- Avanti Lissewege A
Compernolle Roland
- REG DB
- 30/09/2023
- 16:15
- KBC Male
- 19 - 11
- Grenskracht Menen
Strobbe Luc
- REG DB
- 08/10/2023
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 13 - 18
- Grenskracht Menen
Van Bosstraeten Charlot
- REG DB
- 14/10/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 17 - 28
- Sporting Brugge
De Love Sandra
- REG DB
- 22/10/2023
- 11:15
- Atlas Varsenare
- 6 - 22
- Grenskracht Menen
Van Deynse Andre
- REG DB
- 28/10/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 23 - 7
- Avanti Lissewege B
D*hoore Marc
- REG DB
- 16/12/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 24 - 8
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- REG DB
- 27/01/2024
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 12 - 20
- KBC Male
Van Deynse Andre
- REG DB
- 03/02/2024
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 30 - 0
- KRB Jabbeke
Van Deynse Andre
- REG DB
- 10/2/2024
- 16:15
- t Botterken Baasrode
- 8 - 24
- Grenskracht Menen
Van Lierde Milan
- REG DB
- 17/02/2024
- 20:00
- Sporting Brugge
- 24 - 16
- Grenskracht Menen
Maenhout Eric
- REG DB
- 24/02/2024
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 6 - 16
- Atlas Varsenare
Van Deynse Andre
- REG DB
- 02/03/2024
- 10:00
- Avanti Lissewege B
- 16 - 13
- Grenskracht Menen
Flameyn Bjorn
- REG DB
- 09/03/2024
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 17 - 14
- KBC Heist
Maenhout Eric
- REG DB
- 23/03/2024
- 18:15
- D&W Koekelare
- 11 - 23
- Grenskracht Menen
Timmerman Kurt
- REG DB
- 13/04/2024
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 30 - 10
- KBK Ichtegem
Borra Julie
- REG DB
- 21/04/2024
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 23 - 21
- Grenskracht Menen
Van Verre Willy
- REG DB
- 27/4/2024
- 17:00
- KBC Heist
- 24 - 22
- Grenskracht Menen
Flameyn Bjorn
- REG DB
- 1/5/2024
- 10:00
- KBK Ichtegem
- 20 - 25
- Grenskracht Menen
Deleu Lars
- REG DB
- 04/05/2024
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 30 - 14
- t Botterken Baasrode
Maenhout Eric
- REG DB
- 11/5/2024
- 10:00
- Grenskracht Menen
- 26 - 14
- KBC St. Michiels
Dhaese Antoon
- REG DB
- 18/5/2024
- 17:30
- Avanti Lissewege A
- 13 - 21
- Grenskracht Menen
Reybrouck Erik
Regionale Heren A
- REG HA
- 16/09/2023
- 15:30
- Grenskracht Menen
- 15 - 24
- HO Beitem
Maenhout Eric
- REG HA
- 23/09/2023
- 14:30
- Grenskracht Menen
- 11 - 23
- t Botterken Baasrode
Nog toe te kennen
- REG HA
- 07/10/2023
- 14:30
- Grenskracht Menen
- 19 - 8
- t Klaverken Buggenhout
Vanhecke Jan
- REG HA
- 14/10/2023
- 14:30
- Grenskracht Menen
- 15 - 25
- Avanti Lissewege
Vander Stichele Robbe
- REG HA
- 22/10/2023
- 10:45
- Atlas Varsenare
- 23 - 12
- Grenskracht Menen
Verpoest John
- REG HA
- 28/10/2023
- 14:30
- Grenskracht Menen
- 14 - 17
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
- REG HA
- 17/12/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem
- 28 - 11
- Grenskracht Menen
Maenhout Eric
- REG HA
- 14/01/2024
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 12 - 13
- Grenskracht Menen
Stassijns Jean-Pierre
- REG HA
- 03/02/2024
- 14:30
- Grenskracht Menen
- 17 - 16
- Atlas Varsenare
Van Deynse Andre
- REG HA
- 11/2/2024
- 11:30
- HO Beitem
- 31 - 5
- Grenskracht Menen
Marchand Filip
- REG HA
- 17/02/2024
- 18:45
- D&W Koekelare
- 19 - 12
- Grenskracht Menen
Dhaese Antoon
- REG HA
- 24/02/2024
- 13:30
- KBC St. Michiels
- 44 - 2
- Grenskracht Menen
Flameyn Bjorn
- REG HA
- 02/03/2024
- 14:30
- Grenskracht Menen
- 9 - 31
- KBK Ichtegem
De Love Sandra
- REG HA
- 13/4/2024
- 15:45
- Grenskracht Menen
- 15 - 17
- KBC St. Michiels
Deleye Karel
- REG HA
- 17/4/204
- 20:00
- Avanti Lissewege
- 17 - 21
- Grenskracht Menen
Compernolle Roland
U16 meisjes B
- U16MB
- 09/09/2023
- 09:45
- Grenskracht Menen
- 8 - 18
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
- U16MB
- 16/09/2023
- 16:30
- t Botterken Baasrode
- 30 - 8
- Grenskracht Menen
Kindermans Lander
- U16MB
- 23/09/2023
- 09:45
- Grenskracht Menen
- 10 - 10
- KRB Jabbeke
Vanhoutte Wim
- U16MB
- 30/09/2023
- 16:30
- Noordster Dudzele
- 37 - 10
- Grenskracht Menen
Verpoest John
- U16MB
- 15/10/2023
- 11:15
- KBK Ichtegem
- 21 - 17
- Grenskracht Menen
Catry Senne
- U16MB
- 22/10/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 24 - 9
- Grenskracht Menen
Bosman Dirk
- U16MB
- 28/10/2023
- 18:30
- D&W Koekelare
- 31 - 14
- Grenskracht Menen
Dhaese Antoon
- U16MB
- 04/11/2023
- 10:00
- Grenskracht Menen
- 5 - 15
- t Botterken Baasrode
Vander Stichele Robbe
- U16MB
- 17/12/2023
- 10:30
- KRB Jabbeke
- 10 - 12
- Grenskracht Menen
Compernolle Roland
- U16MB
- 13/01/2024
- 13:30
- t Botterken Baasrode
- 29 - 8
- Grenskracht Menen
Van Lierde Milan
- U16MB
- 03/02/2024
- 16:30
- Noordster Dudzele
- 26 - 14
- Grenskracht Menen
Demunter Marc
- U16MB
- 10/2/2024
- 10:00
- Grenskracht Menen
- 15 - 17
- KBK Ichtegem
Vander Stichele Robbe
- U16MB
- 25/02/2024
- 11:00
- KBK Ichtegem
- 18 - 15
- Grenskracht Menen
De Love Sandra
- U16MB
- 03/03/2024
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 22 - 13
- Grenskracht Menen
Oosterlinck Peter
- U16MB
- 16/3/2024
- 12:15
- Grenskracht Menen
- 19 - 11
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
- U16MB
- 23/3/2024
- 10:00
- Grenskracht Menen
- 8 - 18
- Noordster Dudzele
Maenhout Eric
U14 jongens A
- U14JA
- 09/09/2023
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 30 - 0
- KBC St. Michiels
Vander Stichele Robbe
- U14JA
- 17/09/2023
- 10:45
- KBK Temse
- 8 - 8
- Grenskracht Menen
Van Verre Willy
- U14JA
- 23/09/2023
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 5 - 11
- t Botterken Baasrode
Nog toe te kennen
- U14JA
- 30/09/2023
- 11:30
- Sporting Brugge
- 2 - 15
- Grenskracht Menen
Strubbe Celesta
- U14JA
- 07/10/2023
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 19 - 5
- KRB Jabbeke
Flameyn Bjorn
- U14JA
- 14/10/2023
- 11:00
- D&W Koekelare
- 20 - 10
- Grenskracht Menen
Maenhout Eric
- U14JA
- 22/10/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 7 - 14
- Grenskracht Menen
Bosman Dirk
- U14JA
- 28/10/2023
- 13:30
- KBC St. Michiels
- 8 - 11
- Grenskracht Menen
Kerkaert Geert
- U14JA
- 04/11/2023
- 11:00
- Grenskracht Menen
- 8 - 5
- KBK Temse
Vander Stichele Robbe
- U14JA
- 26/11/2023
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 6 - 16
- Grenskracht Menen
Nog toe te kennen
- U14JA
- 16/12/2023
- 15:30
- t Botterken Baasrode
- 14 - 16
- Grenskracht Menen
Van Lierde Milan
- U14JA
- 14/01/2024
- 12:00
- KBK Temse
- 6 - 17
- Grenskracht Menen
Bosman Dirk
- U14JA
- 27/01/2024
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 14 - 13
- t Botterken Baasrode
Stagiair
- U14JA
- 03/02/2024
- 11:30
- Sporting Brugge
- 5 - 17
- Grenskracht Menen
Maenhout Eric
- U14JA
- 10/2/2024
- 11:00
- Grenskracht Menen
- 9 - 19
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
- U14JA
- 17/02/2024
- 11:00
- Grenskracht Menen
- 17 - 8
- KRB Jabbeke
Van Bosstraeten Charlot
- U14JA
- 03/03/2024
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 9 - 14
- Grenskracht Menen
Oosterlinck Peter
- U14JA
- 16/03/2024
- 10:00
- Grenskracht Menen
- 21 - 4
- KBC St. Michiels
Vander Stichele Robbe
- U14JA
- 23/3/2024
- 11:00
- Grenskracht Menen
- 16 - 1
- Sporting Brugge
Maenhout Eric
U12 reeks A
- U12 A
- 10/09/2023
- 10:00
- Krachtbal Torhout
- 11 - 9
- Grenskracht Menen
De Love Sandra
- U12 A
- 16/09/2023
- 10:15
- Grenskracht Menen
- 1 - 10
- HO Beitem
Timmerman Kurt
- U12 A
- 23/09/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 12 - 13
- KBC St. Michiels
Vanhoutte Wim
- U12 A
- 07/10/2023
- 09:45
- Grenskracht Menen
- 16 - 10
- t Klaverken Buggenhout
Flameyn Bjorn
- U12 A
- 14/10/2023
- 11:00
- Grenskracht Menen
- 20 - 9
- KBC Heist
De Love Sandra
- U12 A
- 21/10/2023
- 09:30
- Sporting Brugge
- 9 - 12
- Grenskracht Menen
Vanhecke Jan
- U12 A
- 28/10/2023
- 09:45
- Grenskracht Menen
- 5 - 14
- Avanti Lissewege
D*hoore Marc
- U12 A
- 04/11/2023
- 09:00
- Grenskracht Menen
- 12 - 8
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
U12 reeks 2C
- U12 2C
- 09/12/2023
- 19:00
- KBC Heist
- 12 - 11
- Grenskracht Menen A
Van Deynse Andre
- U12 2C
- 13/01/2024
- 12:15
- Grenskracht Menen B
- 0 - 26
- Grenskracht Menen A
Flameyn Bjorn
- U12 2C
- 27/01/2024
- 14:30
- Grenskracht Menen A
- 16 - 15
- t Klaverken Buggenhout A
Van Deynse Andre
- U12 2C
- 03/02/2024
- 10:30
- Sporting Brugge
- 12 - 18
- Grenskracht Menen A
Maenhout Eric
- U12 2C
- 10/2/2024
- 9:00
- Grenskracht Menen A
- 12 - 6
- Buffalo s Sijsele
Vander Stichele Robbe
- U12 2C
- 17/02/2024
- 15:15
- D&W Koekelare
- 9 - 10
- Grenskracht Menen A
Bonne Curt
- U12 2C
- 25/02/2024
- 10:00
- Noordster Dudzele
- 4 - 13
- Grenskracht Menen A
Dhaese Antoon
- U12 2C
- 02/03/2024
- 13:30
- Grenskracht Menen A
- 14 - 2
- Atlas Varsenare
De Love Sandra
- U12 2C
- 10/03/2024
- 12:45
- t Klaverken Buggenhout B
- 6 - 12
- Grenskracht Menen A
Meersman Bert
U12 reeks 2C
- U12 2C
- 13/01/2024
- 12:15
- Grenskracht Menen B
- 0 - 26
- Grenskracht Menen A
Flameyn Bjorn
- U12 2C
- 27/01/2024
- 10:30
- Sporting Brugge
- 20 - 2
- Grenskracht Menen B
Demunter Marc
- U12 2C
- 04/02/2024
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout A
- 16 - 4
- Grenskracht Menen B
Blommaert Marc
- U12 2C
- 11/2/2024
- 10:00
- Noordster Dudzele
- 8 - 6
- Grenskracht Menen B
Verpoest John
- U12 2C
- 17/02/2024
- 10:00
- Grenskracht Menen B
- 3 - 10
- Buffalo s Sijsele
Van Bosstraeten Charlot
- U12 2C
- 24/02/2024
- 9:45
- Grenskracht Menen B
- 4 - 16
- KBC Heist
Van Deynse Andre
- U12 2C
- 02/03/2024
- 14:00
- D&W Koekelare
- 11 - 2
- Grenskracht Menen B
Braem Walter
- U12 2C
- 09/03/2024
- 9:45
- Grenskracht Menen B
- 10 - 13
- Atlas Varsenare
Flameyn Bjorn
- U12 2C
- 20/4/2024
- 14:30
- Grenskracht Menen B
- 12 - 6
- t Klaverken Buggenhout B
Bonne Curt