Filters
- t Botterken Baasrode
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=5&kal_datum=0&kal_reeks=0
Kalender en uitslagen
1º Nationale Dames
- 1ND
- 09/09/2023
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 17 - 15
- Grenskracht Menen
Stassijns Jean-Pierre
- 1ND
- 23/09/2023
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 24 - 20
- KBC St. Michiels A
Roggeman Bart
- 1ND
- 08/10/2023
- 11:30
- KRB Jabbeke
- 10 - 24
- t Botterken Baasrode
Van Bosstraeten Charlot
- 1ND
- 14/10/2023
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 34 - 26
- WWR Ingelmunster
Stassijns Jean-Pierre
- 1ND
- 22/10/2023
- 10:00
- Atlas Varsenare
- 11 - 24
- t Botterken Baasrode
Van Deynse Andre
- 1ND
- 25/11/2023
- 14:30
- Grenskracht Menen
- 17 - 31
- t Botterken Baasrode
Van Bosstraeten Charlot
- 1ND
- 09/12/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels A
- 31 - 14
- t Botterken Baasrode
Calleeuw Kristof
- 1ND
- 16/12/2023
- 16:00
- KBC St. Michiels B
- 21 - 34
- t Botterken Baasrode
Sevenhant Kobe
- 1ND
- 03/02/2024
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 31 - 14
- Atlas Varsenare
Stassijns Jean-Pierre
- 1ND
- 10/2/2024
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 11 - 14
- Noordster Dudzele
Van Lierde Milan
- 1ND
- 09/03/2024
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 15 - 20
- t Klaverken Buggenhout
Stassijns Jean-Pierre
- 1ND
- 16/3/2024
- 19:00
- KBC Heist
- 14 - 21
- t Botterken Baasrode
Maenhout Eric
- 1ND
- 24/3/2024
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 22 - 19
- t Botterken Baasrode
Van Oudenhove Ignace
- 1ND
- 14/4/2024
- 17:00
- KBC Male
- 21 - 15
- t Botterken Baasrode
Maenhout Eric
- 1ND
- 20/4/2024
- 20:00
- Noordster Dudzele
- 20 - 16
- t Botterken Baasrode
Maenhout Eric
- 1ND
- 5/5/2024
- 11:00
- WWR Ingelmunster
- 22 - 22
- t Botterken Baasrode
Timmerman Kurt
- 1ND
- 9/5/2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 32 - 19
- KBC St. Michiels B
Van Verre Willy
2º Nationale Heren
- 2NHA
- 23/09/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 14 - 24
- t Botterken Baasrode
Nog toe te kennen
- 2NHA
- 30/09/2023
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 20 - 13
- KBC Opstal
Van Verre Willy
- 2NHA
- 08/10/2023
- 10:15
- HO Beitem
- 19 - 28
- t Botterken Baasrode
Marchand Filip
- 2NHA
- 14/10/2023
- 14:45
- KBC Male
- 10 - 23
- t Botterken Baasrode
Marchand Filip
- 2NHA
- 21/10/2023
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 20 - 21
- KBK Temse
Bieseman Helena
- 2NHA
- 28/10/2023
- 19:30
- KBC St. Michiels
- 18 - 20
- t Botterken Baasrode
Reybrouck Erik
- 2NHA
- 16/12/2023
- 20:00
- KBC Heist
- 11 - 29
- t Botterken Baasrode
Demeulenaere Luc
- 2NHA
- 04/02/2024
- 10:45
- KBK Temse
- 14 - 17
- t Botterken Baasrode
Van Verre Willy
- 2NHA
- 09/03/2024
- 16:15
- t Botterken Baasrode
- 33 - 11
- D&W Koekelare
Kindermans Lander
- 2NHA
- 23/3/2024
- 17:00
- D&W Koekelare
- 11 - 33
- t Botterken Baasrode
Strobbe Luc
- 2NHA
- 13/4/2024
- 15:15
- t Botterken Baasrode
- 14 - 16
- Krachtbal Snellegem
Van Verre Willy
- 2NHA
- 27-4-2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 36 - 24
- Grenskracht Menen
Stassijns Jean-Pierre
- 2NHA
- 1/5/2024
- 17:30
- Krachtbal Snellegem
- 16 - 20
- t Botterken Baasrode
Vanhoutte Wim
- 2NHA
- 4/5/2024
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 24 - 12
- KBC St. Michiels
Kindermans Lander
- 2NHA
- 11/5/2024
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 44 - 20
- KBC Heist
Van Lierde Milan
2º Nationale Heren Beloften
- 2NHB
- 23/09/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 18 - 22
- t Botterken Baasrode
Nog toe te kennen
- 2NHB
- 30/09/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 28 - 11
- KBC Opstal
Van Verre Willy
- 2NHB
- 08/10/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 13 - 22
- t Botterken Baasrode
Marchand Filip
- 2NHB
- 14/10/2023
- 13:30
- KBC Male
- 17 - 17
- t Botterken Baasrode
Marchand Filip
- 2NHB
- 21/10/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 28 - 15
- KBK Temse
Bieseman Helena
- 2NHB
- 28/10/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 16 - 38
- t Botterken Baasrode
Reybrouck Erik
- 2NHB
- 16/12/2023
- 18:45
- KBC Heist
- 19 - 17
- t Botterken Baasrode
Demeulenaere Luc
- 2NHB
- 13/01/2024
- 13:45
- t Botterken Baasrode
- 33 - 10
- HO Beitem
Van Verre Willy
- 2NHB
- 04/02/2024
- 09:30
- KBK Temse
- 12 - 25
- t Botterken Baasrode
Van Verre Willy
- 2NHB
- 24/02/2024
- 16:15
- Krachtbal Snellegem
- 17 - 24
- t Botterken Baasrode
Marchand Filip
- 2NHB
- 09/03/2024
- 15:00
- t Botterken Baasrode
- 32 - 5
- D&W Koekelare
Kindermans Lander
- 2NHB
- 23/3/2024
- 15:45
- D&W Koekelare
- 0 - 30
- t Botterken Baasrode
Strobbe Luc
- 2NHB
- 13/4/2024
- 14:00
- t Botterken Baasrode
- 32 - 17
- Krachtbal Snellegem
Van Verre Willy
- 2NHB
- 27-4-2024
- 16:15
- t Botterken Baasrode
- 24 - 17
- Grenskracht Menen
Stassijns Jean-Pierre
- 2NHB
- 4/5/2024
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 29 - 19
- KBC St. Michiels
Kindermans Lander
Landelijke Dames
- LD
- 30/09/2023
- 16:15
- t Botterken Baasrode
- 23 - 19
- KRB Jabbeke
Stassijns Jean-Pierre
- LD
- 07/10/2023
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 25 - 27
- KBC St. Michiels
Oosterlinck Peter
- LD
- 15/10/2023
- 09:30
- KBK Temse (2LD)
- 19 - 23
- t Botterken Baasrode
Blommaert Joren
- LD
- 22/10/2023
- 10:00
- KBC Maldegem-Donk (2LD)
- 23 - 16
- t Botterken Baasrode
Nog toe te kennen
- LD
- 25/11/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 21 - 13
- t Botterken Baasrode
Marchand Filip
- LD
- 03/02/2024
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 20 - 16
- KRB Jabbeke
Stassijns Jean-Pierre
- LD
- 10/2/2024
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 15 - 5
- KBK Temse (2LD)
Van Lierde Milan
- LD
- 25/02/2024
- 09:30
- KBK Temse (2LD)
- 15 - 14
- t Botterken Baasrode
Bieseman Helena
- LD
- 03/03/2024
- 10:00
- KBC Maldegem-Donk (2LD)
- 22 - 17
- t Botterken Baasrode
Compernolle Roland
- LD
- 24/3/2024
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 26 - 16
- t Botterken Baasrode
Vandepoele Kurt
- LD
- 14/4/2024
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 22 - 14
- t Botterken Baasrode
Claeys Koen
- LD
- 20/4/2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 20 - 24
- KBC Maldegem-Donk (2LD)
Meersman Bert
- LD
- 9/5/2024
- 12:30
- t Botterken Baasrode
- 13 - 20
- KBC St. Michiels
Blommaert Joren
Regionale Dames A
- REG DA
- 10/09/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 15 - 15
- t Botterken Baasrode
Van Verre Willy
- REG DA
- 23/09/2023
- 17:00
- D&W Koekelare
- 28 - 11
- t Botterken Baasrode
Van Deynse Andre
- REG DA
- 30/09/2023
- 17:45
- Avanti Lissewege
- 13 - 16
- t Botterken Baasrode
Van Deynse Andre
- REG DA
- 07/10/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 10 - 13
- KBC Male
Oosterlinck Peter
- REG DA
- 14/10/2023
- 18:45
- Noordster Dudzele
- 18 - 14
- t Botterken Baasrode
Demunter Marc
- REG DA
- 28/10/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 14 - 18
- KRB Jabbeke
Van Verre Willy
- REG DA
- 26/11/2023
- 11:30
- WWR Ingelmunster
- 4 - 26
- t Botterken Baasrode
Kerkaert Geert
- REG DA
- 16/12/2023
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 18 - 8
- Krachtbal Torhout
Van Lierde Milan
- REG DA
- 13/01/2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 11 - 15
- D&W Koekelare
Meersman Bert
- REG DA
- 03/02/2024
- 16:00
- KBC Male
- 19 - 15
- t Botterken Baasrode
Calleeuw Kristof
- REG DA
- 10/2/2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 9 - 10
- Grenskracht Menen
Van Lierde Milan
- REG DA
- 17/02/2024
- 15:00
- t Botterken Baasrode
- 22 - 16
- Noordster Dudzele
Beyens Timo
- REG DA
- 03/03/2024
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 11 - 18
- t Botterken Baasrode
Demunter Marc
- REG DA
- 09/03/2024
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 16 - 14
- HO Beitem
Stassijns Jean-Pierre
- REG DA
- 16/3/2024
- 16:30
- KBC Heist
- 30 - 16
- t Botterken Baasrode
Roze Eddy
- REG DA
- 24/03/2024
- 13:00
- Krachtbal Torhout
- 7 - 17
- t Botterken Baasrode
Maenhout Eric
- REG DA
- 13/04/2024
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 19 - 23
- KBC St. Michiels
Van Lierde Milan
- REG DA
- 20/04/2024
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 15 - 12
- WWR Ingelmunster
Meersman Bert
- REG DA
- 28-4-2024
- 09:00
- HO Beitem
- 10 - 13
- t Botterken Baasrode
Borra Julie
- REG DA
- 1/5/2024
- 15:30
- KBC St. Michiels
- 26 - 12
- t Botterken Baasrode
Demeulenaere Luc
- REG DA
- 04/05/2024
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 15 - 16
- t Botterken Baasrode
Maenhout Eric
- REG DA
- 9/5/2024
- 16:15
- t Botterken Baasrode
- 19 - 13
- Avanti Lissewege
Van Verre Willy
Regionale Dames B
- REG DB
- 09/09/2023
- 15:00
- Avanti Lissewege B
- 30 - 28
- t Botterken Baasrode
Van Deynse Andre
- REG DB
- 16/09/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 17 - 21
- KBC Heist
Meersman Bert
- REG DB
- 23/09/2023
- 17:30
- D&W Koekelare
- 16 - 20
- t Botterken Baasrode
Braem Walter
- REG DB
- 30/09/2023
- 16:30
- Avanti Lissewege A
- 19 - 19
- t Botterken Baasrode
Van Deynse Andre
- REG DB
- 07/10/2023
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 19 - 13
- KBC Male
Oosterlinck Peter
- REG DB
- 15/10/2023
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 23 - 14
- t Botterken Baasrode
Sevenhant Kobe
- REG DB
- 21/10/2023
- 20:00
- Sporting Brugge
- 32 - 16
- t Botterken Baasrode
Demunter Marc
- REG DB
- 28/10/2023
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 28 - 12
- KRB Jabbeke
Van Verre Willy
- REG DB
- 27/01/2024
- 15:00
- t Botterken Baasrode
- 8 - 13
- Avanti Lissewege A
Stassijns Jean-Pierre
- REG DB
- 03/02/2024
- 16:15
- KBC Male
- 21 - 14
- t Botterken Baasrode
Demeulenaere Luc
- REG DB
- 10/2/2024
- 16:15
- t Botterken Baasrode
- 8 - 24
- Grenskracht Menen
Van Lierde Milan
- REG DB
- 17/02/2024
- 13:45
- t Botterken Baasrode
- 18 - 19
- KBK Ichtegem
Beyens Timo
- REG DB
- 03/03/2024
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 12 - 24
- t Botterken Baasrode
Demunter Marc
- REG DB
- 09/03/2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 25 - 23
- t Klaverken Buggenhout
Stassijns Jean-Pierre
- REG DB
- 16/3/2024
- 17:45
- KBC Heist
- 24 - 11
- t Botterken Baasrode
Maenhout Eric
- REG DB
- 24/03/2024
- 11:15
- Atlas Varsenare
- 23 - 23
- t Botterken Baasrode
Timmerman Kurt
- REG DB
- 13/04/2024
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 18 - 15
- KBC St. Michiels
Van Lierde Milan
- REG DB
- 24/4/2024
- 20:00
- t Klaverken Buggenhout
- 26 - 17
- t Botterken Baasrode
Stassijns Jean-Pierre
- REG DB
- 1/5/2024
- 14:15
- KBC St. Michiels
- 23 - 27
- t Botterken Baasrode
Demeulenaere Luc
- REG DB
- 04/05/2024
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 30 - 14
- t Botterken Baasrode
Maenhout Eric
- REG DB
- 9/5/2024
- 15:00
- t Botterken Baasrode
- 23 - 13
- Sporting Brugge
Van Verre Willy
- REG DB
- 18/5/2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 15 - 13
- Avanti Lissewege B
Blommaert Marc
Regionale Heren A
- REG HA
- 09/09/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 15 - 17
- KBK Ichtegem
Stassijns Jean-Pierre
- REG HA
- 17/09/2023
- 11:15
- Atlas Varsenare
- 8 - 16
- t Botterken Baasrode
Vanhecke Jan
- REG HA
- 23/09/2023
- 14:30
- Grenskracht Menen
- 11 - 23
- t Botterken Baasrode
Nog toe te kennen
- REG HA
- 08/10/2023
- 11:30
- HO Beitem
- 16 - 16
- t Botterken Baasrode
Marchand Filip
- REG HA
- 14/10/2023
- 14:15
- D&W Koekelare
- 12 - 22
- t Botterken Baasrode
Devoldere Arwen
- REG HA
- 26/11/2023
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 24 - 11
- t Botterken Baasrode
Demeulenaere Luc
- REG HA
- 16/12/2023
- 11:15
- Avanti Lissewege
- 17 - 22
- t Botterken Baasrode
Compernolle Roland
- REG HA
- 13/01/2024
- 12:30
- t Botterken Baasrode
- 22 - 13
- HO Beitem
Van Verre Willy
- REG HA
- 27/01/2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 7 - 9
- D&W Koekelare
Van Verre Willy
- REG HA
- 25/02/2024
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 21 - 19
- t Botterken Baasrode
Bogaert Maarten
- REG HA
- 23/3/2024
- 13:30
- KBC St. Michiels
- 30 - 0
- t Botterken Baasrode
Bruckner Louis
- REG HA
- 13/4/2024
- 12:45
- t Botterken Baasrode
- 38 - 17
- t Klaverken Buggenhout
Van Verre Willy
- REG HA
- 27-4-2024
- 15:00
- t Botterken Baasrode
- 23 - 12
- KBC Aalter
Kindermans Lander
U18 jongens
- U18J
- 09/09/2023
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 17 - 31
- KBC Heist
Stassijns Jean-Pierre
- U18J
- 17/09/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 50 - 12
- t Botterken Baasrode
Van Oudenhove Ignace
- U18J
- 23/09/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 19 - 13
- D&W Koekelare
Roggeman Bart
- U18J
- 01/10/2023
- 11:30
- WWR Ingelmunster
- 21 - 14
- t Botterken Baasrode
Sevenhant Kobe
- U18J
- 14/10/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 9 - 26
- KBC St. Michiels B
Stassijns Jean-Pierre
- U18J
- 28/10/2023
- 10:30
- KBC Male
- 32 - 8
- t Botterken Baasrode
Van Deynse Andre
- U18J
- 25/11/2023
- 18:45
- Sporting Brugge
- 30 - 0
- t Botterken Baasrode
Demunter Marc
- U18J
- 13/01/2024
- 20:00
- D&W Koekelare
- 20 - 18
- t Botterken Baasrode
Vanhecke Jan
- U18J
- 03/02/2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 16 - 20
- KRB Jabbeke
Stassijns Jean-Pierre
- U18J
- 10/2/2024
- 13:45
- t Botterken Baasrode
- 23 - 14
- Krachtbal Torhout
Maes Matthias
- U18J
- 17/02/2024
- 11:00
- KBC St. Michiels B
- 29 - 14
- t Botterken Baasrode
Defreyne Lies
- U18J
- 24/02/2024
- 11:00
- KBC St. Michiels A
- 30 - 0
- t Botterken Baasrode
- U18J
- 16/3/2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 14 - 40
- t Klaverken Buggenhout
Van Verre Willy
- U18J
- 24/03/2024
- 11:15
- KBK Ichtegem
- 30 - 0
- t Botterken Baasrode
Devoldere Arwen
- U18J
- 13/04/2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 22 - 28
- Avanti Lissewege
Van Lierde Milan
- U18J
- 20/04/2024
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 4 - 35
- Sporting Brugge
Meersman Bert
- U18J
- 1/5/2024
- 18:45
- Avanti Lissewege
- 23 - 14
- t Botterken Baasrode
Van Deynse Andre
- U18J
- 05/05/2024
- 13:00
- Krachtbal Torhout
- 14 - 15
- t Botterken Baasrode
Claeys Koen
U16 jongens
- U16J
- 09/09/2023
- 16:30
- t Botterken Baasrode
- 18 - 6
- KBC St. Michiels C
Stassijns Jean-Pierre
- U16J
- 17/09/2023
- 12:00
- KBK Temse
- 15 - 12
- t Botterken Baasrode
Van Verre Willy
- U16J
- 23/09/2023
- 17:45
- t Botterken Baasrode
- 22 - 8
- KBC Aalter
Bieseman Helena
- U16J
- 01/10/2023
- 09:00
- KRB Jabbeke A
- 16 - 16
- t Botterken Baasrode
Marchand Filip
- U16J
- 07/10/2023
- 16:15
- t Botterken Baasrode
- 10 - 20
- t Klaverken Buggenhout
Stassijns Jean-Pierre
- U16J
- 14/10/2023
- 17:45
- t Botterken Baasrode
- 15 - 11
- KBK Ichtegem A
Stassijns Jean-Pierre
- U16J
- 22/10/2023
- 10:00
- KBK Ichtegem B
- 11 - 20
- t Botterken Baasrode
Van Torre Louis
- U16J
- 28/10/2023
- 16:30
- t Botterken Baasrode
- 22 - 10
- Avanti Lissewege
Van Verre Willy
- U16J
- 05/11/2023
- 12:00
- Krachtbal Torhout
- Uitg.
- t Botterken Baasrode
- U16J
- 25/11/2023
- 19:00
- t Botterken Baasrode
- 19 - 10
- KBC Opstal
Van Lierde Milan
- U16J
- 06/01/2024
- 14:00
- Krachtbal Snellegem
- Uitg.
- t Botterken Baasrode
- U16J
- 27/01/2024
- 11:00
- KBC St. Michiels B
- 10 - 18
- t Botterken Baasrode
Timmerman Kurt
U16 Jongens 1
- U16J-1
- 24/02/2024
- 15:15
- Krachtbal Snellegem
- 12 - 13
- t Botterken Baasrode
Marchand Filip
- U16J-1
- 2/03/2024
- 15:30
- HO Beitem
- 14 - 10
- t Botterken Baasrode
Timmerman Kurt
- U16J-1
- 10/03/2024
- 16:15
- t Klaverken Buggenhout
- 20 - 13
- t Botterken Baasrode
Van Verre Willy
- U16J-1
- 23/03/2024
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 16 - 8
- Krachtbal Snellegem
Van Verre Willy
- U16J-1
- 13/04/2024
- 16:30
- t Botterken Baasrode
- 12 - 12
- HO Beitem
Maes Matthias
- U16J-1
- 20/4/2024
- 15:15
- t Botterken Baasrode
- 14 - 14
- t Klaverken Buggenhout
Blommaert Joren
U16 meisjes B
- U16MB
- 16/09/2023
- 16:30
- t Botterken Baasrode
- 30 - 8
- Grenskracht Menen
Kindermans Lander
- U16MB
- 24/09/2023
- 11:30
- KBK Ichtegem
- 9 - 15
- t Botterken Baasrode
D*hoore Marc
- U16MB
- 30/09/2023
- 15:15
- t Botterken Baasrode
- 15 - 11
- t Klaverken Buggenhout
Stassijns Jean-Pierre
- U16MB
- 07/10/2023
- 17:15
- D&W Koekelare
- 11 - 13
- t Botterken Baasrode
Demeulenaere Luc
- U16MB
- 14/10/2023
- 16:45
- t Botterken Baasrode
- 21 - 7
- KRB Jabbeke
Kindermans Lander
- U16MB
- 21/10/2023
- 16:30
- Noordster Dudzele
- 19 - 14
- t Botterken Baasrode
Demunter Marc
- U16MB
- 04/11/2023
- 10:00
- Grenskracht Menen
- 5 - 15
- t Botterken Baasrode
Vander Stichele Robbe
- U16MB
- 25/11/2023
- 18:00
- t Botterken Baasrode
- 17 - 9
- D&W Koekelare
Van Lierde Milan
- U16MB
- 13/01/2024
- 13:30
- t Botterken Baasrode
- 29 - 8
- Grenskracht Menen
Van Lierde Milan
- U16MB
- 28/01/2024
- 11:15
- KBK Ichtegem
- 8 - 16
- t Botterken Baasrode
Bonne Curt
- U16MB
- 03/02/2024
- 16:30
- t Botterken Baasrode
- 8 - 18
- t Klaverken Buggenhout
Stassijns Jean-Pierre
- U16MB
- 11/2/2024
- 11:00
- KRB Jabbeke
- 11 - 12
- t Botterken Baasrode
Strobbe Luc
- U16MB
- 17/02/2024
- 17:15
- D&W Koekelare
- 11 - 13
- t Botterken Baasrode
Strobbe Luc
- U16MB
- 24/3/2024
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 21 - 12
- t Botterken Baasrode
Blommaert Joren
- U16MB
- 20/4/2024
- 14:15
- t Botterken Baasrode
- 18 - 14
- Noordster Dudzele
Blommaert Joren
- U16MB
- 9/5/2024
- 18:00
- Noordster Dudzele
- 13 - 11
- t Botterken Baasrode
Flameyn Bjorn
- U16MB
- 18/5/2024
- 16:15
- t Botterken Baasrode
- 13 - 9
- KRB Jabbeke
Blommaert Marc
U14 jongens A
- U14JA
- 10/09/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 11 - 10
- t Botterken Baasrode
Blommaert Marc
- U14JA
- 16/09/2023
- 14:30
- t Botterken Baasrode
- 15 - 15
- D&W Koekelare
Kindermans Lander
- U14JA
- 23/09/2023
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 5 - 11
- t Botterken Baasrode
Nog toe te kennen
- U14JA
- 30/09/2023
- 14:15
- t Botterken Baasrode
- 13 - 10
- KRB Jabbeke
Stassijns Jean-Pierre
- U14JA
- 07/10/2023
- 14:15
- t Botterken Baasrode
- 14 - 3
- Sporting Brugge
Stassijns Jean-Pierre
- U14JA
- 21/10/2023
- 10:15
- KBC St. Michiels
- 6 - 14
- t Botterken Baasrode
D*hoore Marc
- U14JA
- 28/10/2023
- 14:30
- t Botterken Baasrode
- 10 - 8
- t Klaverken Buggenhout
Bosman Dirk
- U14JA
- 25/11/2023
- 11:30
- Sporting Brugge
- 3 - 16
- t Botterken Baasrode
Stagiair
- U14JA
- 16/12/2023
- 15:30
- t Botterken Baasrode
- 14 - 16
- Grenskracht Menen
Van Lierde Milan
- U14JA
- 13/01/2024
- 12:30
- t Botterken Baasrode
- 9 - 13
- D&W Koekelare
Van Lierde Milan
- U14JA
- 27/01/2024
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 14 - 13
- t Botterken Baasrode
Stagiair
- U14JA
- 03/02/2024
- 14:30
- t Botterken Baasrode
- 16 - 4
- KRB Jabbeke
Stassijns Jean-Pierre
- U14JA
- 25/02/2024
- 12:00
- KBK Temse
- 13 - 9
- t Botterken Baasrode
Van Oudenhove Ignace
- U14JA
- 02/03/2024
- 10:30
- KBC St. Michiels
- 13 - 21
- t Botterken Baasrode
Vandenberghe Thomas
- U14JA
- 9/3/2024
- 14:15
- D&W Koekelare
- 19 - 13
- t Botterken Baasrode
Braem Walter
- U14JA
- 17/3/2024
- 14:00
- t Klaverken Buggenhout
- 13 - 14
- t Botterken Baasrode
Blommaert Joren
- U14JA
- 24/3/2024
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 16 - 12
- t Botterken Baasrode
Bonne Curt
- U14JA
- 9/5/2024
- 13:45
- t Botterken Baasrode
- 29 - 2
- Sporting Brugge
Blommaert Joren
U 14 meisjes
- U14M
- 09/09/2023
- 09:30
- Avanti Lissewege
- 15 - 10
- t Botterken Baasrode
Sevenhant Kobe
- U14M
- 16/09/2023
- 15:30
- t Botterken Baasrode
- 10 - 10
- HO Beitem
Kindermans Lander
- U14M
- 23/09/2023
- 16:45
- t Botterken Baasrode
- 19 - 8
- KBC St. Michiels
Bieseman Helena
- U14M
- 30/09/2023
- 13:15
- t Botterken Baasrode
- 9 - 19
- KBK Ichtegem
Stassijns Jean-Pierre
- U14M
- 07/10/2023
- 15:15
- t Botterken Baasrode
- 13 - 7
- Krachtbal Snellegem
Stassijns Jean-Pierre
- U14M
- 14/10/2023
- 15:45
- t Botterken Baasrode
- 19 - 12
- Buffalo s Sijsele
Kindermans Lander
- U14M
- 21/10/2023
- 10:30
- Sporting Brugge
- 11 - 22
- t Botterken Baasrode
Vanhecke Jan
- U14M
- 28/10/2023
- 15:30
- t Botterken Baasrode
- 14 - 14
- D&W Koekelare
Bosman Dirk
- U14M
- 25/11/2023
- 17:00
- t Botterken Baasrode
- 7 - 17
- Avanti Lissewege
Van Lierde Milan
- U14M
- 09/12/2023
- 11:00
- KBC St. Michiels
- 15 - 15
- t Botterken Baasrode
Van Bosstraeten Charlot
- U14M
- 14/01/2024
- 10:00
- Krachtbal Snellegem
- 12 - 17
- t Botterken Baasrode
Demeulenaere Luc
- U14M
- 27/01/2024
- 10:30
- Buffalo s Sijsele
- 17 - 18
- t Botterken Baasrode
Braem Walter
- U14M
- 10/2/2024
- 13:30
- HO Beitem
- 24 - 12
- t Botterken Baasrode
Nog toe te kennen
- U14M
- 17/02/2024
- 16:15
- D&W Koekelare
- 16 - 12
- t Botterken Baasrode
Bonne Curt
- U14M
- 24/02/2024
- 15:30
- Noordster Dudzele
- 19 - 10
- t Botterken Baasrode
Demunter Marc
- U14M
- 09/03/2024
- 13:45
- t Botterken Baasrode
- 10 - 13
- KRB Jabbeke
Kindermans Lander
- U14M
- 17/3/2024
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 13 - 10
- t Botterken Baasrode
Devoldere Arwen
- U14M
- 24/3/2024
- 9:15
- KRB Jabbeke
- 18 - 14
- t Botterken Baasrode
Bonne Curt
- U14M
- 13/4/2024
- 12:45
- t Botterken Baasrode
- 12 - 22
- Noordster Dudzele
Maes Matthias
U12 reeks B
- U12 B
- 10/09/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 3 - 11
- t Botterken Baasrode
Blommaert Marc
- U12 B
- 16/09/2023
- 13:30
- t Botterken Baasrode
- 1 - 23
- HO Beitem
Kindermans Lander
- U12 B
- 23/09/2023
- 15:45
- t Botterken Baasrode
- 4 - 15
- Noordster Dudzele
Bieseman Helena
- U12 B
- 07/10/2023
- 13:15
- t Botterken Baasrode
- 3 - 9
- Krachtbal Snellegem
Stassijns Jean-Pierre
- U12 B
- 14/10/2023
- 14:45
- t Botterken Baasrode
- 10 - 6
- Buffalo s Sijsele
Kindermans Lander
- U12 B
- 22/10/2023
- 09:00
- Atlas Varsenare
- 0 - 13
- t Botterken Baasrode
Van Deynse Andre
- U12 B
- 28/10/2023
- 13:30
- t Botterken Baasrode
- 4 - 24
- Avanti Lissewege
Bosman Dirk
U12 reeks 2B
- U12 2B
- 10/12/2023
- 12:00
- KRB Jabbeke
- 21 - 2
- t Botterken Baasrode
Defreyne Lies
- U12 2B
- 14/01/2024
- 9:00
- KBK Ichtegem
- 8 - 3
- t Botterken Baasrode
Clarysse Michael
- U12 2B
- 27/01/2024
- 10:00
- KBC St. Michiels
- 14 - 9
- t Botterken Baasrode
Timmerman Kurt
- U12 2B
- 03/02/2024
- 13:30
- t Botterken Baasrode
- 12 - 9
- HO Beitem
Stassijns Jean-Pierre
- U12 2B
- 10/2/2024
- 12:45
- t Botterken Baasrode
- 8 - 0
- Krachtbal Snellegem
Maes Matthias
- U12 2B
- 25/02/2024
- 9:00
- Krachtbal Snellegem
- 3 - 10
- t Botterken Baasrode
Demeulenaere Luc
- U12 2B
- 23/03/2024
- 15:00
- HO Beitem
- 14 - 9
- t Botterken Baasrode
Vanhecke Jan
- U12 2B
- 13/4/2024
- 13:45
- t Botterken Baasrode
- 3 - 21
- KBK Ichtegem
Maes Matthias