Filters
- Osiris Aalst
- KBC Aalter
- KSVV Inter Assebroek
- t Botterken Baasrode
- HO Beitem
- Z.A.K.Beveren
- Lozen Bocholt
- Molenkracht Bree
- Sporting Brugge
- t Klaverken Buggenhout
- Noordster Dudzele
- KBC Edegem
- HO Grote Brogel
- Helios Halle
- KBC Heist
- KBK Ichtegem
- WWR Ingelmunster
- KRB Jabbeke
- PJ Kaulille
- D&W Koekelare
- Avanti Lissewege
- KBC Maldegem-Donk
- KBC Male
- Grenskracht Menen
- KB Moerdamme
- KBC Opstal
- KBC Overpelt
- Buffalo s Sijsele
- KBC St. Michiels
- Krachtbal Snellegem
- KBK Temse
- Krachtbal Torhout
- Atlas Varsenare
- 30 nov - 1 dec
- 1º Nationale Heren
- 1º Nationale Heren Beloften
- 1º Nationale Dames
- 2º Nationale Heren
- 2º Nationale Heren Beloften
- Landelijke Heren
- Landelijke Dames
- Regionale Dames A
- Regionale Heren A
- Regionale Dames B
- U18 jongens
- U18 meisjes
- U16 meisjes A
- U16 jongens
- U 14 meisjes
- U14 jongens A
- U16 meisjes B
- U14 jongens B
- Regionale Heren B
- Recrea Limburg
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=0&kal_datum=12&kal_reeks=0
Kalender en uitslagen
30 nov - 1 dec
1º Nationale Heren
- 1NHA
- 26/11/2023
- 16:15
- t Klaverken Buggenhout
- 23 - 21
- Avanti Lissewege
Blommaert Marc
- 1NHA
- 25/11/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 23 - 12
- KRB Jabbeke
Marchand Filip
- 1NHA
- 25/11/2023
- 18:45
- KSVV Inter Assebroek
- 28 - 16
- Sporting Brugge
Bonne Curt
- 1NHA
- 25/11/2023
- 17:30
- KBC Male
- 33 - 13
- Osiris Aalst
Vanhecke Jan
- 1NHA
- 26/11/2023
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 21 - 16
- KBK Ichtegem
Kerkaert Geert
1º Nationale Heren Beloften
- 1NHB
- 26/11/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 23 - 11
- Avanti Lissewege
Blommaert Marc
- 1NHB
- 25/11/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 16 - 15
- KRB Jabbeke
Marchand Filip
- 1NHB
- 25/11/2023
- 17:30
- KSVV Inter Assebroek
- 15 - 16
- Sporting Brugge
Bonne Curt
- 1NHB
- 25/11/2023
- 16:15
- KBC Male
- 36 - 5
- Osiris Aalst
Vanhecke Jan
- 1NHB
- 26/11/2023
- 09:00
- WWR Ingelmunster
- 13 - 18
- KBK Ichtegem
Kerkaert Geert
1º Nationale Dames
- 1ND
- 25/11/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels A
- 33 - 20
- KBC Heist
Marchand Filip
- 1ND
- 25/11/2023
- 19:30
- KBC St. Michiels B
- 21 - 28
- KBC Male
Marchand Filip
- 1ND
- 25/11/2023
- 14:30
- Grenskracht Menen
- 17 - 31
- t Botterken Baasrode
Van Bosstraeten Charlot
- 1ND
- 25/11/2023
- 20:00
- Noordster Dudzele
- 17 - 12
- Atlas Varsenare
Maenhout Eric
- 1ND
- 26/11/2023
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 21 - 24
- WWR Ingelmunster
Maenhout Eric
2º Nationale Heren
- 2NHA
- 25/11/2023
- 17:30
- Krachtbal Snellegem
- 30 - 16
- KBC Heist
Van Deynse Andre
- 2NHA
- 25/11/2023
- 19:30
- KBC St. Michiels
- 21 - 28
- KBK Temse
Flameyn Bjorn
- 2NHA
- 25/11/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 24 - 13
- KBC Opstal
Van Bosstraeten Charlot
2º Nationale Heren Beloften
- 2NHB
- 25/11/2023
- 16:15
- Krachtbal Snellegem
- 17 - 15
- KBC Heist
Van Deynse Andre
- 2NHB
- 25/11/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 20 - 17
- KBK Temse
Flameyn Bjorn
- 2NHB
- 25/11/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 20 - 17
- KBC Opstal
Van Bosstraeten Charlot
Landelijke Heren
- LH
- 26/11/2023
- 11:00
- KBC St. Michiels
- 24 - 15
- Atlas Varsenare
Marchand Filip
- LH
- 26/11/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem (2LH)
- 27 - 13
- KB Moerdamme (2LH)
Steyaert Piet
Landelijke Dames
- LD
- 26/11/2023
- 09:30
- KBK Temse (2LD)
- 21 - 21
- KBC Maldegem-Donk (2LD)
Van Oudenhove Ignace
- LD
- 25/11/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 21 - 13
- t Botterken Baasrode
Marchand Filip
Regionale Dames A
- REG DA
- 25/11/2023
- 18:45
- Noordster Dudzele
- 20 - 17
- KRB Jabbeke
Maenhout Eric
- REG DA
- 25/11/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 30 - 10
- t Klaverken Buggenhout
Flameyn Bjorn
- REG DA
- 25/11/2023
- 17:30
- Avanti Lissewege
- 30 - 0
- Krachtbal Torhout
Strobbe Luc
- REG DA
- 26/11/2023
- 11:30
- WWR Ingelmunster
- 4 - 26
- t Botterken Baasrode
Kerkaert Geert
Regionale Dames B
- REG DB
- 25/11/2023
- 20:00
- Sporting Brugge
- 15 - 18
- KBC Male
Demunter Marc
- REG DB
- 26/11/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem
- 21 - 13
- KRB Jabbeke
Deleye Karel
- REG DB
- 25/11/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels
- 16 - 15
- Avanti Lissewege B
Demunter Marc
Regionale Heren A
- REG HA
- 26/11/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 30 - 0
- Avanti Lissewege
- REG HA
- 25/11/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 15 - 21
- HO Beitem
Flameyn Bjorn
- REG HA
- 26/11/2023
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 24 - 11
- t Botterken Baasrode
Demeulenaere Luc
Regionale Heren B
- REG HB
- 25/11/2023
- 16:15
- KSVV Inter Assebroek
- 22 - 18
- D&W Koekelare
Bonne Curt
- REG HB
- 25/11/2023
- 18:45
- KBC Male
- 18 - 17
- Helios Halle
Vanhecke Jan
- REG HB
- 25/11/2023
- 11:15
- KBC St. Michiels
- 17 - 23
- HO Beitem
Compernolle Roland
Recrea Limburg
U18 jongens
- U18J
- 25/11/2023
- 18:45
- Sporting Brugge
- 30 - 0
- t Botterken Baasrode
Demunter Marc
- U18J
- 26/11/2023
- 10:00
- KBK Ichtegem
- 16 - 22
- Avanti Lissewege
Vander Stichele Robbe
- U18J
- 25/11/2023
- 10:00
- KBC St. Michiels A
- 14 - 13
- KBC St. Michiels B
Compernolle Roland
- U18J
- 25/11/2023
- 10:30
- KBC Male
- 47 - 2
- Krachtbal Torhout
Verpoest John
- U18J
- 26/11/2023
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 15 - 28
- t Klaverken Buggenhout
Nog toe te kennen
U18 meisjes
- U18M
- 25/11/2023
- 17:30
- Noordster Dudzele
- 17 - 12
- HO Beitem
Maenhout Eric
U16 jongens
- U16J
- 26/11/2023
- 09:15
- KRB Jabbeke A
- 16 - 13
- D&W Koekelare
Maenhout Eric
- U16J
- 25/11/2023
- 19:00
- t Botterken Baasrode
- 19 - 10
- KBC Opstal
Van Lierde Milan
- U16J
- 26/11/2023
- 11:15
- KBK Ichtegem A
- 14 - 15
- HO Beitem
Steyaert Piet
- U16J
- 25/11/2023
- 10:15
- Avanti Lissewege
- 14 - 5
- Krachtbal Torhout
Strubbe Celesta
- U16J
- 25/11/2023
- 13:30
- KBC St. Michiels C
- 19 - 13
- KBC St. Michiels A
Demunter Marc
- U16J
- 26/11/2023
- 12:00
- KBK Temse
- 12 - 11
- Krachtbal Snellegem
Van Oudenhove Ignace
- U16J
- 26/11/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 24 - 12
- KBC St. Michiels B
Blommaert Joren
U16 meisjes A
- U16MA
- 25/11/2023
- 18:30
- Avanti Lissewege
- 12 - 7
- HO Beitem
Strobbe Luc
- U16MA
- 26/11/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 17 - 13
- D&W Koekelare
Blommaert Joren
- U16MA
- 26/11/2023
- 09:15
- KBK Ichtegem
- 20 - 17
- Osiris Aalst
Demeulenaere Luc
- U16MA
- 25/11/2023
- 12:30
- KBC St. Michiels
- 20 - 6
- KRB Jabbeke
Demunter Marc
U16 meisjes B
- U16MB
- 25/11/2023
- 18:00
- t Botterken Baasrode
- 17 - 9
- D&W Koekelare
Van Lierde Milan
- U16MB
- 26/11/2023
- 11:15
- KBK Ichtegem
- 9 - 24
- t Klaverken Buggenhout
Vander Stichele Robbe
- U16MB
- 25/11/2023
- 16:30
- Noordster Dudzele
- 23 - 7
- KRB Jabbeke
Verpoest John
U14 jongens A
- U14JA
- 26/11/2023
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 6 - 16
- Grenskracht Menen
Nog toe te kennen
- U14JA
- 26/11/2023
- 10:45
- KBK Temse
- 9 - 5
- KBC St. Michiels
Van Oudenhove Ignace
- U14JA
- 25/11/2023
- 16:30
- D&W Koekelare
- 18 - 12
- t Klaverken Buggenhout
Dhaese Antoon
- U14JA
- 25/11/2023
- 11:30
- Sporting Brugge
- 3 - 16
- t Botterken Baasrode
Stagiair
U14 jongens B
- U14JB
- 26/11/2023
- 16:15
- t Klaverken Buggenhout
- 16 - 12
- KBK Ichtegem
Blommaert Joren
- U14JB
- 25/11/2023
- 11:15
- Avanti Lissewege
- 9 - 6
- Krachtbal Torhout
Strubbe Celesta
- U14JB
- 26/11/2023
- 11:00
- Krachtbal Snellegem
- 5 - 22
- Buffalo s Sijsele
Vanhecke Jan
U 14 meisjes
- U14M
- 26/11/2023
- 10:00
- Krachtbal Snellegem
- 15 - 1
- Buffalo s Sijsele
Vanhecke Jan
- U14M
- 26/11/2023
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 12 - 12
- KRB Jabbeke
Steyaert Piet
- U14M
- 25/11/2023
- 17:00
- t Botterken Baasrode
- 7 - 17
- Avanti Lissewege
Van Lierde Milan
- U14M
- 25/11/2023
- 15:30
- Noordster Dudzele
- 23 - 4
- HO Beitem
Verpoest John