Filters
- Osiris Aalst
- KBC Aalter
- KSVV Inter Assebroek
- t Botterken Baasrode
- HO Beitem
- Z.A.K.Beveren
- Lozen Bocholt
- Molenkracht Bree
- Sporting Brugge
- t Klaverken Buggenhout
- Noordster Dudzele
- KBC Edegem
- HO Grote Brogel
- Helios Halle
- KBC Heist
- KBK Ichtegem
- WWR Ingelmunster
- KRB Jabbeke
- PJ Kaulille
- D&W Koekelare
- Avanti Lissewege
- KBC Maldegem-Donk
- KBC Male
- Grenskracht Menen
- KB Moerdamme
- KBC Opstal
- KBC Overpelt
- Buffalo s Sijsele
- KBC St. Michiels
- Krachtbal Snellegem
- KBK Temse
- Krachtbal Torhout
- Atlas Varsenare
- 28-29 sep
- 1º Nationale Heren
- 1º Nationale Heren Beloften
- 1º Nationale Dames
- 2º Nationale Heren
- 2º Nationale Heren Beloften
- Landelijke Heren
- Landelijke Dames
- Regionale Dames A
- Regionale Heren A
- Regionale Dames B
- U18 jongens
- U18 meisjes
- U16 meisjes A
- U16 jongens
- U 14 meisjes
- U14 jongens A
- U12 reeks A
- U12 reeks B
- U16 meisjes B
- U14 jongens B
- Regionale Heren B
- Recrea Limburg
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=0&kal_datum=3&kal_reeks=0
Kalender en uitslagen
28-29 sep
1º Nationale Heren
- 1NHA
- 23/09/2023
- 20:00
- Avanti Lissewege
- 18 - 35
- KRB Jabbeke
Maenhout Eric
- 1NHA
- 23/09/2023
- 20:00
- Sporting Brugge
- 21 - 29
- t Klaverken Buggenhout
Vanhecke Jan
- 1NHA
- 23/09/2023
- 18:45
- KSVV Inter Assebroek
- 18 - 28
- KBC St. Michiels
Reybrouck Erik
- 1NHA
- 23/09/2023
- 17:30
- KBC Male
- 38 - 13
- WWR Ingelmunster
Flameyn Bjorn
- 1NHA
- 24/09/2023
- 11:30
- KBK Ichtegem
- 18 - 11
- D&W Koekelare
Vanhecke Jan
1º Nationale Heren Beloften
- 1NHB
- 23/09/2023
- 18:45
- Avanti Lissewege
- 14 - 21
- KRB Jabbeke
Maenhout Eric
- 1NHB
- 23/09/2023
- 18:45
- Sporting Brugge
- 12 - 35
- t Klaverken Buggenhout
Vanhecke Jan
- 1NHB
- 23/09/2023
- 17:30
- KSVV Inter Assebroek
- 14 - 24
- KBC St. Michiels
Reybrouck Erik
- 1NHB
- 23/09/2023
- 16:15
- KBC Male
- 30 - 0
- WWR Ingelmunster
Flameyn Bjorn
- 1NHB
- 24/09/2023
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 18 - 18
- D&W Koekelare
Vanhecke Jan
1º Nationale Dames
- 1ND
- 23/09/2023
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 24 - 20
- KBC St. Michiels A
Roggeman Bart
- 1ND
- 23/09/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 22 - 24
- KBC St. Michiels B
Vanhoutte Wim
- 1ND
- 24/09/2023
- 10:00
- Atlas Varsenare
- 13 - 18
- t Klaverken Buggenhout
Maenhout Eric
- 1ND
- 24/09/2023
- 10:30
- KRB Jabbeke
- 21 - 10
- Noordster Dudzele
Verpoest John
2º Nationale Heren
- 2NHA
- 23/09/2023
- 14:45
- KBC Male
- 15 - 24
- Krachtbal Snellegem
Calleeuw Kristof
- 2NHA
- 23/09/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 14 - 24
- t Botterken Baasrode
Nog toe te kennen
2º Nationale Heren Beloften
- 2NHB
- 23/09/2023
- 13:30
- KBC Male
- 18 - 14
- Krachtbal Snellegem
Calleeuw Kristof
- 2NHB
- 23/09/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 18 - 22
- t Botterken Baasrode
Nog toe te kennen
Landelijke Heren
- LH
- 24/09/2023
- 10:30
- Buffalo s Sijsele (2LH)
- 10 - 28
- KBK Temse
Marchand Filip
- LH
- 23/09/2023
- 18:15
- D&W Koekelare
- 48 - 14
- KBC Aalter A (2LH)
Van Deynse Andre
- LH
- 23/09/2023
- 20:00
- KSVV Inter Assebroek
- 9 - 25
- KBC Aalter B (2LH)
Reybrouck Erik
- LH
- 24/09/2023
- 09:30
- Z.A.K.Beveren (2LH)
- 24 - 13
- KB Moerdamme (2LH)
Van Verre Willy
- LH
- 22/09/2023
- 20:00
- KBC St. Michiels
- 20 - 24
- KBK Ichtegem (2LH)
Maenhout Eric
Landelijke Dames
- LD
- 24/09/2023
- 09:15
- KRB Jabbeke
- 14 - 27
- KBC St. Michiels
Verpoest John
- LD
- 24/09/2023
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 29 - 10
- KBK Temse (2LD)
D*hoore Marc
Regionale Dames A
- REG DA
- 24/09/2023
- 14:15
- Krachtbal Torhout
- 9 - 21
- HO Beitem
Van Bosstraeten Charlot
- REG DA
- 23/09/2023
- 17:00
- D&W Koekelare
- 28 - 11
- t Botterken Baasrode
Van Deynse Andre
- REG DA
- 23/09/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 20 - 11
- KBC Male
Demunter Marc
- REG DA
- 23/09/2023
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 21 - 2
- WWR Ingelmunster
Vanhoutte Wim
- REG DA
- 23/09/2023
- 16:15
- Avanti Lissewege
- 14 - 12
- Noordster Dudzele
Verpoest John
- REG DA
- 24/09/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 27 - 19
- KRB Jabbeke
Stassijns Jean-Pierre
Regionale Dames B
- REG DB
- 24/09/2023
- 11:15
- Atlas Varsenare
- 14 - 14
- t Klaverken Buggenhout
Maenhout Eric
- REG DB
- 23/09/2023
- 17:30
- D&W Koekelare
- 16 - 20
- t Botterken Baasrode
Braem Walter
- REG DB
- 23/09/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels
- 14 - 26
- KBC Male
Demunter Marc
- REG DB
- 23/09/2023
- 10:00
- Avanti Lissewege A
- 15 - 5
- KBK Ichtegem
Van Bosstraeten Charlot
- REG DB
- 23/09/2023
- 17:30
- Avanti Lissewege B
- 22 - 14
- KRB Jabbeke
Maenhout Eric
Regionale Heren A
- REG HA
- 23/09/2023
- 18:45
- D&W Koekelare
- 14 - 26
- t Klaverken Buggenhout
Braem Walter
- REG HA
- 24/09/2023
- 10:45
- Atlas Varsenare
- 12 - 16
- KBC Aalter
Van Torre Louis
- REG HA
- 23/09/2023
- 14:30
- Grenskracht Menen
- 11 - 23
- t Botterken Baasrode
Nog toe te kennen
- REG HA
- 24/09/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem
- 27 - 11
- KBC St. Michiels
D*hoore Marc
Regionale Heren B
- REG HB
- 23/09/2023
- 19:30
- D&W Koekelare
- 16 - 10
- Krachtbal Snellegem
Van Deynse Andre
- REG HB
- 23/09/2023
- 18:45
- KBC Male
- 32 - 10
- Noordster Dudzele
Flameyn Bjorn
Recrea Limburg
- RRL
- 23/09/2023
- 20:00
- PJ Kaulille A
- 30 - 0
- Molenkracht Bree
Stevens Stefan
- RRL
- 23/09/2023
- 19:00
- PJ Kaulille C
- 29 - 5
- Lozen Bocholt
Stevens Stefan
U18 jongens
- U18J
- 24/09/2023
- 13:00
- Krachtbal Torhout
- 26 - 15
- WWR Ingelmunster
Van Bosstraeten Charlot
- U18J
- 23/09/2023
- 17:30
- Sporting Brugge
- 18 - 25
- t Klaverken Buggenhout
Vanhecke Jan
- U18J
- 23/09/2023
- 10:00
- KBC St. Michiels A
- 18 - 26
- KBC Heist
De Love Sandra
- U18J
- 23/09/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 19 - 13
- D&W Koekelare
Roggeman Bart
- U18J
- 23/09/2023
- 10:30
- KBC Male
- 22 - 13
- KBK Ichtegem
Timmerman Kurt
- U18J
- 23/09/2023
- 11:15
- KBC St. Michiels B
- 30 - 0
- Avanti Lissewege
De Love Sandra
U18 meisjes
- U18M
- 23/09/2023
- 16:00
- HO Beitem
- 19 - 21
- KBK Ichtegem
Clarysse Michael
- U18M
- 23/09/2023
- 15:00
- KBC Male
- 15 - 30
- KBC St. Michiels
Flameyn Bjorn
U16 jongens
- U16J
- 24/09/2023
- 10:00
- KRB Jabbeke A
- 10 - 21
- t Klaverken Buggenhout
Catry Senne
- U16J
- 23/09/2023
- 17:45
- t Botterken Baasrode
- 22 - 8
- KBC Aalter
Bieseman Helena
- U16J
- 24/09/2023
- 10:15
- KBK Ichtegem A
- 15 - 12
- KBK Temse
D*hoore Alexander
- U16J
- 24/09/2023
- 09:15
- KBK Ichtegem B
- 23 - 7
- KBC St. Michiels C
D*hoore Alexander
- U16J
- 23/09/2023
- 09:00
- Avanti Lissewege
- 5 - 12
- KBC St. Michiels B
Van Bosstraeten Charlot
- U16J
- 24/09/2023
- 12:00
- Krachtbal Torhout
- 19 - 11
- KBC St. Michiels A
Van Bosstraeten Charlot
- U16J
- 23/09/2023
- 15:00
- HO Beitem
- 16 - 12
- KRB Jabbeke B
Vandepoele Niels
U16 meisjes A
- U16MA
- 23/09/2023
- 11:15
- Avanti Lissewege
- 16 - 20
- KBC St. Michiels
Van Bosstraeten Charlot
- U16MA
- 24/09/2023
- 09:15
- KBK Ichtegem
- 14 - 10
- t Klaverken Buggenhout
Vanhecke Jan
- U16MA
- 23/09/2023
- 15:30
- Osiris Aalst
- 16 - 20
- D&W Koekelare
U16 meisjes B
- U16MB
- 23/09/2023
- 09:45
- Grenskracht Menen
- 10 - 10
- KRB Jabbeke
Vanhoutte Wim
- U16MB
- 24/09/2023
- 11:30
- KBK Ichtegem
- 9 - 15
- t Botterken Baasrode
D*hoore Marc
- U16MB
- 24/09/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 22 - 8
- D&W Koekelare
Blommaert Joren
U14 jongens A
- U14JA
- 24/09/2023
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 12 - 4
- Sporting Brugge
Catry Senne
- U14JA
- 23/09/2023
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 5 - 11
- t Botterken Baasrode
Nog toe te kennen
- U14JA
- 24/09/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 19 - 2
- KBC St. Michiels
Stassijns Jean-Pierre
U14 jongens B
- U14JB
- 23/09/2023
- 13:00
- HO Beitem
- 4 - 24
- Buffalo s Sijsele
Roze Eddy
- U14JB
- 23/09/2023
- 15:15
- Avanti Lissewege
- 9 - 18
- t Klaverken Buggenhout
Verpoest John
- U14JB
- 24/09/2023
- 11:00
- Krachtbal Torhout
- 8 - 17
- KBK Ichtegem
Compernolle Roland
U 14 meisjes
- U14M
- 23/09/2023
- 16:30
- D&W Koekelare
- 24 - 5
- Krachtbal Snellegem
Braem Walter
- U14M
- 23/09/2023
- 10:30
- Sporting Brugge
- 11 - 14
- KBK Ichtegem
Clarysse Michael
- U14M
- 23/09/2023
- 16:45
- t Botterken Baasrode
- 19 - 8
- KBC St. Michiels
Bieseman Helena
- U14M
- 23/09/2023
- 09:30
- Avanti Lissewege
- 16 - 11
- HO Beitem
Sevenhant Kobe
U12 reeks A
- U12 A
- 23/09/2023
- 10:30
- Avanti Lissewege
- 10 - 8
- t Klaverken Buggenhout
Sevenhant Kobe
- U12 A
- 23/09/2023
- 09:30
- Sporting Brugge
- 4 - 20
- KBC Aalter
Clarysse Michael
- U12 A
- 23/09/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 12 - 13
- KBC St. Michiels
Vanhoutte Wim
- U12 A
- 24/09/2023
- 10:00
- Krachtbal Torhout
- 10 - 7
- HO Beitem
Compernolle Roland
- U12 A
- 24/09/2023
- 11:15
- KBK Ichtegem
- 15 - 5
- D&W Koekelare
D*hoore Alexander
U12 reeks B
- U12 B
- 23/09/2023
- 11:30
- Avanti Lissewege
- 13 - 7
- Krachtbal Snellegem
Sevenhant Kobe
- U12 B
- 23/09/2023
- 15:45
- t Botterken Baasrode
- 4 - 15
- Noordster Dudzele
Bieseman Helena
- U12 B
- 24/09/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 6 - 15
- HO Beitem
Blommaert Joren