Filters
- Osiris Aalst
- KBC Aalter
- KSVV Inter Assebroek
- t Botterken Baasrode
- HO Beitem
- Z.A.K.Beveren
- Sporting Brugge
- t Klaverken Buggenhout
- Noordster Dudzele
- Helios Halle
- KBC Heist
- KBK Ichtegem
- WWR Ingelmunster
- KRB Jabbeke
- D&W Koekelare
- Avanti Lissewege
- KBC Maldegem-Donk
- KBC Male
- Grenskracht Menen
- KB Moerdamme
- KBC Opstal
- Buffalo s Sijsele
- KBC St. Michiels
- Krachtbal Snellegem
- KBK Temse
- Krachtbal Torhout
- Atlas Varsenare
- 12-13 okt
- 1º Nationale Heren
- 1º Nationale Heren Beloften
- 1º Nationale Dames
- 2º Nationale Heren
- 2º Nationale Heren Beloften
- Landelijke Heren
- Landelijke Dames
- Regionale Dames A
- Regionale Heren A
- Regionale Dames B
- U18 jongens
- U18 meisjes
- U16 meisjes A
- U16 jongens
- U 14 meisjes
- U14 jongens A
- U12 reeks A
- U12 reeks B
- U16 meisjes B
- U14 jongens B
- Regionale Heren B
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=0&kal_datum=5&kal_reeks=0
Kalender en uitslagen
12-13 okt
1º Nationale Heren
- 1NHA
- 07/10/2023
- 20:00
- Avanti Lissewege
- 18 - 20
- KSVV Inter Assebroek
Reybrouck Erik
- 1NHA
- 07/10/2023
- 17:30
- KBC Male
- 33 - 20
- t Klaverken Buggenhout
Vanhoutte Wim
- 1NHA
- 07/10/2023
- 18:45
- D&W Koekelare
- 15 - 27
- KBC St. Michiels
Van Deynse Andre
- 1NHA
- 07/10/2023
- 18:00
- Osiris Aalst
- 27 - 29
- KRB Jabbeke
Blommaert Marc
- 1NHA
- 08/10/2023
- 11:30
- KBK Ichtegem
- 26 - 13
- Sporting Brugge
Calleeuw Kristof
- 1NHA
- 08/10/2023
- 10:15
- HO Beitem
- 26 - 24
- WWR Ingelmunster
Catry Senne
1º Nationale Heren Beloften
- 1NHB
- 07/10/2023
- 18:45
- Avanti Lissewege
- 25 - 18
- KSVV Inter Assebroek
Reybrouck Erik
- 1NHB
- 07/10/2023
- 16:15
- KBC Male
- 26 - 12
- t Klaverken Buggenhout
Vanhoutte Wim
- 1NHB
- 07/10/2023
- 17:30
- D&W Koekelare
- 9 - 26
- KBC St. Michiels
Van Deynse Andre
- 1NHB
- 07/10/2023
- 16:45
- Osiris Aalst
- 16 - 28
- KRB Jabbeke
Blommaert Marc
- 1NHB
- 08/10/2023
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 27 - 13
- Sporting Brugge
Calleeuw Kristof
- 1NHB
- 08/10/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 28 - 11
- WWR Ingelmunster
Catry Senne
1º Nationale Dames
- 1ND
- 07/10/2023
- 20:00
- Noordster Dudzele
- 21 - 19
- KBC St. Michiels B
Vander Stichele Robbe
- 1ND
- 08/10/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 17 - 20
- KBC Male
Van Verre Willy
- 1ND
- 08/10/2023
- 11:30
- KRB Jabbeke
- 10 - 24
- t Botterken Baasrode
Van Bosstraeten Charlot
- 1ND
- 08/10/2023
- 10:00
- Atlas Varsenare
- 19 - 15
- WWR Ingelmunster
D*hoore Marc
2º Nationale Heren
- 2NHA
- 07/10/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 16 - 19
- Krachtbal Snellegem
Vanhecke Jan
- 2NHA
- 07/10/2023
- 19:30
- D&W Koekelare
- 17 - 21
- KBC St. Michiels
Demeulenaere Luc
- 2NHA
- 08/10/2023
- 10:15
- HO Beitem
- 19 - 28
- t Botterken Baasrode
Marchand Filip
2º Nationale Heren Beloften
- 2NHB
- 07/10/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 31 - 18
- Krachtbal Snellegem
Vanhecke Jan
- 2NHB
- 07/10/2023
- 18:15
- D&W Koekelare
- 28 - 21
- KBC St. Michiels
Demeulenaere Luc
- 2NHB
- 08/10/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 13 - 22
- t Botterken Baasrode
Marchand Filip
Landelijke Heren
- LH
- 08/10/2023
- 10:30
- Buffalo s Sijsele (2LH)
- 14 - 19
- KSVV Inter Assebroek
Kerkaert Geert
- LH
- 08/10/2023
- 09:30
- Z.A.K.Beveren (2LH)
- 20 - 11
- KBC Aalter A (2LH)
Gerlo Jonathan
- LH
- 08/10/2023
- 11:00
- KBC St. Michiels
- 19 - 14
- KBC Aalter B (2LH)
Van Deynse Andre
- LH
- 08/10/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem (2LH)
- 10 - 34
- D&W Koekelare
Sevenhant Kobe
- LH
- 08/10/2023
- 10:00
- Atlas Varsenare
- 29 - 17
- KB Moerdamme (2LH)
D*hoore Alexander
Landelijke Dames
- LD
- 08/10/2023
- 10:00
- KBC Maldegem-Donk (2LD)
- 22 - 17
- KBK Temse (2LD)
Braem Walter
- LD
- 07/10/2023
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 25 - 27
- KBC St. Michiels
Oosterlinck Peter
Regionale Dames A
- REG DA
- 08/10/2023
- 14:15
- Krachtbal Torhout
- 8 - 29
- KBC St. Michiels
Steyaert Piet
- REG DA
- 08/10/2023
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 0 - 30
- KBC Heist
Dhaese Antoon
- REG DA
- 08/10/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 11 - 10
- Avanti Lissewege
Quintijn Stefaan
- REG DA
- 07/10/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 10 - 13
- KBC Male
Oosterlinck Peter
- REG DA
- 08/10/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 9 - 20
- D&W Koekelare
Van Verre Willy
- REG DA
- 08/10/2023
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 11 - 21
- Grenskracht Menen
Van Bosstraeten Charlot
Regionale Dames B
- REG DB
- 08/10/2023
- 11:15
- Atlas Varsenare
- 21 - 24
- KBC St. Michiels
D*hoore Marc
- REG DB
- 07/10/2023
- 20:00
- Sporting Brugge
- 20 - 19
- KBK Ichtegem
Demunter Marc
- REG DB
- 08/10/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 30 - 0
- Avanti Lissewege A
- REG DB
- 07/10/2023
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 19 - 13
- KBC Male
Oosterlinck Peter
- REG DB
- 07/10/2023
- 17:30
- Avanti Lissewege B
- 24 - 18
- D&W Koekelare
Reybrouck Erik
- REG DB
- 08/10/2023
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 13 - 18
- Grenskracht Menen
Van Bosstraeten Charlot
Regionale Heren A
- REG HA
- 08/10/2023
- 11:15
- Atlas Varsenare
- 14 - 22
- Avanti Lissewege
D*hoore Alexander
- REG HA
- 07/10/2023
- 14:30
- Grenskracht Menen
- 19 - 8
- t Klaverken Buggenhout
Vanhecke Jan
- REG HA
- 07/10/2023
- 12:45
- KBC St. Michiels
- 20 - 16
- KBC Aalter
Van Bosstraeten Charlot
- REG HA
- 08/10/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem
- 24 - 10
- D&W Koekelare
Calleeuw Kristof
- REG HA
- 08/10/2023
- 11:30
- HO Beitem
- 16 - 16
- t Botterken Baasrode
Marchand Filip
Regionale Heren B
- REG HB
- 07/10/2023
- 18:45
- KBC Male
- 20 - 12
- Krachtbal Snellegem
Vanhoutte Wim
- REG HB
- 08/10/2023
- 11:30
- HO Beitem
- 29 - 13
- Noordster Dudzele
Catry Senne
U18 jongens
- U18J
- 08/10/2023
- 13:00
- Krachtbal Torhout
- 15 - 18
- KBC St. Michiels A
Steyaert Piet
- U18J
- 07/10/2023
- 20:00
- D&W Koekelare
- 10 - 18
- KBK Ichtegem
Van Deynse Andre
- U18J
- 08/10/2023
- 09:00
- WWR Ingelmunster
- 6 - 27
- KBC Male
Dhaese Antoon
- U18J
- 08/10/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 43 - 16
- KBC Heist
Blommaert Marc
- U18J
- 07/10/2023
- 11:30
- KBC St. Michiels B
- 19 - 10
- Sporting Brugge
Van Bosstraeten Charlot
U18 meisjes
- U18M
- 07/10/2023
- 18:45
- Noordster Dudzele
- 30 - 25
- KBC St. Michiels
Vander Stichele Robbe
U16 jongens
- U16J
- 07/10/2023
- 16:15
- t Botterken Baasrode
- 10 - 20
- t Klaverken Buggenhout
Stassijns Jean-Pierre
- U16J
- 08/10/2023
- 09:15
- KBK Ichtegem A
- 18 - 16
- KRB Jabbeke A
Vanhecke Jan
- U16J
- 08/10/2023
- 10:15
- KBK Ichtegem B
- 27 - 13
- KBC Aalter
Vanhecke Jan
- U16J
- 07/10/2023
- 10:00
- Avanti Lissewege
- 12 - 18
- KBK Temse
Compernolle Roland
- U16J
- 08/10/2023
- 12:00
- Krachtbal Torhout
- 18 - 13
- KBC St. Michiels C
Timmerman Kurt
- U16J
- 07/10/2023
- 15:30
- HO Beitem
- 19 - 11
- KBC St. Michiels A
Van Deynse Andre
- U16J
- 07/10/2023
- 16:15
- D&W Koekelare
- 11 - 16
- KRB Jabbeke B
Demeulenaere Luc
U16 meisjes A
- U16MA
- 07/10/2023
- 15:30
- D&W Koekelare
- 19 - 9
- t Klaverken Buggenhout
Tamsin Frederik
- U16MA
- 07/10/2023
- 14:30
- HO Beitem
- 6 - 20
- Avanti Lissewege
Van Deynse Andre
- U16MA
- 08/10/2023
- 09:30
- KRB Jabbeke
- 6 - 23
- KBC St. Michiels
Strobbe Luc
- U16MA
- 07/10/2023
- 15:30
- Osiris Aalst
- 20 - 10
- KBK Ichtegem
Blommaert Marc
U16 meisjes B
- U16MB
- 07/10/2023
- 17:15
- D&W Koekelare
- 11 - 13
- t Botterken Baasrode
Demeulenaere Luc
- U16MB
- 08/10/2023
- 10:30
- KRB Jabbeke
- 10 - 24
- Noordster Dudzele
Strobbe Luc
- U16MB
- 08/10/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 23 - 13
- KBK Ichtegem
Blommaert Marc
U14 jongens A
- U14JA
- 07/10/2023
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 19 - 5
- KRB Jabbeke
Flameyn Bjorn
- U14JA
- 07/10/2023
- 14:15
- t Botterken Baasrode
- 14 - 3
- Sporting Brugge
Stassijns Jean-Pierre
- U14JA
- 08/10/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 11 - 11
- D&W Koekelare
Blommaert Marc
U14 jongens B
- U14JB
- 08/10/2023
- 11:15
- KBK Ichtegem
- 12 - 10
- t Klaverken Buggenhout
Vanhecke Jan
- U14JB
- 08/10/2023
- 09:30
- Buffalo s Sijsele
- 21 - 9
- Krachtbal Snellegem
Kerkaert Geert
- U14JB
- 08/10/2023
- 11:00
- Krachtbal Torhout
- 13 - 16
- Avanti Lissewege
Timmerman Kurt
U 14 meisjes
- U14M
- 07/10/2023
- 10:30
- Buffalo s Sijsele
- 25 - 6
- Sporting Brugge
Maenhout Eric
- U14M
- 07/10/2023
- 15:15
- t Botterken Baasrode
- 13 - 7
- Krachtbal Snellegem
Stassijns Jean-Pierre
- U14M
- 07/10/2023
- 17:45
- Noordster Dudzele
- 21 - 9
- KBK Ichtegem
Vander Stichele Robbe
- U14M
- 07/10/2023
- 11:00
- Avanti Lissewege
- 15 - 12
- KRB Jabbeke
Compernolle Roland
- U14M
- 07/10/2023
- 13:30
- HO Beitem
- 19 - 5
- KBC St. Michiels
Van Deynse Andre
U12 reeks A
- U12 A
- 07/10/2023
- 09:45
- Grenskracht Menen
- 16 - 10
- t Klaverken Buggenhout
Flameyn Bjorn
- U12 A
- 08/10/2023
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 8 - 10
- Avanti Lissewege
Sevenhant Kobe
- U12 A
- 07/10/2023
- 14:00
- HO Beitem
- 14 - 3
- KBC St. Michiels
Roze Eddy
U12 reeks B
- U12 B
- 07/10/2023
- 09:30
- Buffalo s Sijsele
- 7 - 9
- Atlas Varsenare
Maenhout Eric
- U12 B
- 07/10/2023
- 13:15
- t Botterken Baasrode
- 3 - 9
- Krachtbal Snellegem
Stassijns Jean-Pierre
- U12 B
- 08/10/2023
- 11:15
- KBK Ichtegem
- 15 - 3
- t Klaverken Buggenhout
Sevenhant Kobe
- U12 B
- 08/10/2023
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 10 - 5
- Avanti Lissewege
Maenhout Eric
- U12 B
- 07/10/2023
- 15:00
- HO Beitem
- 10 - 12
- Noordster Dudzele
Roze Eddy