Filters
- Osiris Aalst
- KBC Aalter
- KSVV Inter Assebroek
- t Botterken Baasrode
- HO Beitem
- Z.A.K.Beveren
- Lozen Bocholt
- Molenkracht Bree
- Sporting Brugge
- t Klaverken Buggenhout
- Noordster Dudzele
- KBC Edegem
- HO Grote Brogel
- Helios Halle
- KBC Heist
- KBK Ichtegem
- WWR Ingelmunster
- KRB Jabbeke
- PJ Kaulille
- D&W Koekelare
- Avanti Lissewege
- KBC Maldegem-Donk
- KBC Male
- Grenskracht Menen
- KB Moerdamme
- KBC Opstal
- KBC Overpelt
- Buffalo s Sijsele
- KBC St. Michiels
- Krachtbal Snellegem
- KBK Temse
- Krachtbal Torhout
- Atlas Varsenare
- 19-20 okt
- 1º Nationale Heren
- 1º Nationale Heren Beloften
- 1º Nationale Dames
- 2º Nationale Heren
- 2º Nationale Heren Beloften
- Landelijke Heren
- Landelijke Dames
- Regionale Dames A
- Regionale Heren A
- Regionale Dames B
- U18 jongens
- U18 meisjes
- U16 meisjes A
- U16 jongens
- U 14 meisjes
- U14 jongens A
- U12 reeks A
- U12 reeks B
- U16 meisjes B
- U14 jongens B
- Regionale Heren B
- Recrea Limburg
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=0&kal_datum=6&kal_reeks=0
Kalender en uitslagen
19-20 okt
1º Nationale Heren
- 1NHA
- 15/10/2023
- 16:15
- t Klaverken Buggenhout
- 8 - 21
- D&W Koekelare
Blommaert Marc
- 1NHA
- 14/10/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 41 - 16
- Osiris Aalst
Vanhoutte Wim
- 1NHA
- 14/10/2023
- 20:00
- Sporting Brugge
- 34 - 14
- WWR Ingelmunster
Strobbe Luc
- 1NHA
- 14/10/2023
- 18:45
- KSVV Inter Assebroek
- 21 - 23
- HO Beitem
Vanhoutte Wim
- 1NHA
- 14/10/2023
- 19:00
- KBC Male
- 37 - 26
- Avanti Lissewege
Maenhout Eric
1º Nationale Heren Beloften
- 1NHB
- 15/10/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 19 - 21
- D&W Koekelare
Blommaert Marc
- 1NHB
- 14/10/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 28 - 9
- Osiris Aalst
Vanhoutte Wim
- 1NHB
- 14/10/2023
- 18:45
- Sporting Brugge
- 22 - 24
- WWR Ingelmunster
Strobbe Luc
- 1NHB
- 14/10/2023
- 17:30
- KSVV Inter Assebroek
- 15 - 18
- HO Beitem
Vanhoutte Wim
- 1NHB
- 14/10/2023
- 17:45
- KBC Male
- 34 - 15
- Avanti Lissewege
Maenhout Eric
1º Nationale Dames
- 1ND
- 14/10/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels A
- 27 - 21
- Noordster Dudzele
Vanhoutte Wim
- 1ND
- 14/10/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels B
- 30 - 23
- t Klaverken Buggenhout
Demeulenaere Luc
- 1ND
- 14/10/2023
- 16:30
- KBC Male
- 17 - 11
- KRB Jabbeke
Maenhout Eric
- 1ND
- 14/10/2023
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 34 - 26
- WWR Ingelmunster
Stassijns Jean-Pierre
- 1ND
- 14/10/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 25 - 13
- Atlas Varsenare
De Love Sandra
2º Nationale Heren
- 2NHA
- 14/10/2023
- 16:00
- D&W Koekelare
- 19 - 28
- Krachtbal Snellegem
Nog toe te kennen
- 2NHA
- 14/10/2023
- 19:30
- KBC St. Michiels
- 30 - 19
- KBC Opstal
D*hoore Marc
- 2NHA
- 14/10/2023
- 14:45
- KBC Male
- 10 - 23
- t Botterken Baasrode
Marchand Filip
- 2NHA
- 14/10/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 21 - 16
- KBC Heist
Vander Stichele Robbe
2º Nationale Heren Beloften
- 2NHB
- 14/10/2023
- 14:45
- D&W Koekelare
- 12 - 22
- Krachtbal Snellegem
Nog toe te kennen
- 2NHB
- 14/10/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 22 - 18
- KBC Opstal
D*hoore Marc
- 2NHB
- 14/10/2023
- 13:30
- KBC Male
- 17 - 17
- t Botterken Baasrode
Marchand Filip
- 2NHB
- 14/10/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 19 - 34
- KBC Heist
Vander Stichele Robbe
Landelijke Heren
- LH
- 15/10/2023
- 10:45
- KBK Temse
- 40 - 4
- KBK Ichtegem (2LH)
Blommaert Joren
- LH
- 14/10/2023
- 12:15
- D&W Koekelare
- 41 - 6
- KB Moerdamme (2LH)
Vanhecke Jan
- LH
- 14/10/2023
- 20:00
- KSVV Inter Assebroek
- 16 - 19
- Atlas Varsenare
Vanhoutte Wim
- LH
- 15/10/2023
- 11:30
- Z.A.K.Beveren (2LH)
- 20 - 9
- Buffalo s Sijsele (2LH)
Van Verre Willy
Landelijke Dames
- LD
- 15/10/2023
- 09:30
- KBK Temse (2LD)
- 19 - 23
- t Botterken Baasrode
Blommaert Joren
- LD
- 14/10/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 33 - 26
- KBC Maldegem-Donk (2LD)
Demeulenaere Luc
Regionale Dames A
- REG DA
- 14/10/2023
- 13:30
- D&W Koekelare
- 22 - 13
- Krachtbal Torhout
Vanhecke Jan
- REG DA
- 14/10/2023
- 18:45
- Noordster Dudzele
- 18 - 14
- t Botterken Baasrode
Demunter Marc
- REG DA
- 14/10/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 18 - 11
- HO Beitem
Sevenhant Kobe
- REG DA
- 14/10/2023
- 16:30
- KBC Heist
- 32 - 6
- t Klaverken Buggenhout
Van Deynse Andre
- REG DA
- 14/10/2023
- 16:00
- KBC Male
- 21 - 12
- WWR Ingelmunster
Marchand Filip
- REG DA
- 14/10/2023
- 17:30
- Avanti Lissewege
- 15 - 15
- KRB Jabbeke
Nog toe te kennen
Regionale Dames B
- REG DB
- 15/10/2023
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 23 - 14
- t Botterken Baasrode
Sevenhant Kobe
- REG DB
- 14/10/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels
- 25 - 24
- t Klaverken Buggenhout
Sevenhant Kobe
- REG DB
- 14/10/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 17 - 28
- Sporting Brugge
De Love Sandra
- REG DB
- 14/10/2023
- 17:45
- KBC Heist
- 25 - 13
- Avanti Lissewege B
Van Deynse Andre
- REG DB
- 14/10/2023
- 10:00
- Avanti Lissewege A
- 16 - 10
- KRB Jabbeke
Verpoest John
Regionale Heren A
- REG HA
- 15/10/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 9 - 20
- KBC St. Michiels
Meersman Bert
- REG HA
- 14/10/2023
- 14:15
- D&W Koekelare
- 12 - 22
- t Botterken Baasrode
Devoldere Arwen
- REG HA
- 15/10/2023
- 10:00
- Atlas Varsenare
- 12 - 23
- HO Beitem
Van Bosstraeten Charlot
- REG HA
- 14/10/2023
- 14:30
- Grenskracht Menen
- 15 - 25
- Avanti Lissewege
Vander Stichele Robbe
Regionale Heren B
- REG HB
- 15/10/2023
- 11:00
- Krachtbal Snellegem
- 14 - 10
- KBC St. Michiels
Compernolle Roland
- REG HB
- 14/10/2023
- 15:30
- D&W Koekelare
- 19 - 9
- Noordster Dudzele
Devoldere Arwen
- REG HB
- 14/10/2023
- 16:15
- KSVV Inter Assebroek
- 26 - 23
- HO Beitem
Vanhoutte Wim
Recrea Limburg
U18 jongens
- U18J
- 14/10/2023
- 17:30
- Sporting Brugge
- 25 - 3
- Krachtbal Torhout
Strobbe Luc
- U18J
- 15/10/2023
- 11:15
- KBK Ichtegem
- 13 - 42
- t Klaverken Buggenhout
Defreyne Lies
- U18J
- 14/10/2023
- 10:15
- KBC St. Michiels A
- 24 - 20
- WWR Ingelmunster
Van Deynse Andre
- U18J
- 14/10/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 9 - 26
- KBC St. Michiels B
Stassijns Jean-Pierre
- U18J
- 14/10/2023
- 10:30
- KBC Male
- 35 - 12
- Avanti Lissewege
Quintijn Stefaan
U18 meisjes
- U18M
- 15/10/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem
- 17 - 28
- KBC St. Michiels
Sevenhant Kobe
- U18M
- 14/10/2023
- 17:30
- Noordster Dudzele
- 23 - 16
- KBC Male
Demunter Marc
U16 jongens
- U16J
- 15/10/2023
- 09:00
- KRB Jabbeke A
- 14 - 11
- KBK Ichtegem B
D*hoore Marc
- U16J
- 14/10/2023
- 17:45
- t Botterken Baasrode
- 15 - 11
- KBK Ichtegem A
Stassijns Jean-Pierre
- U16J
- 14/10/2023
- 13:15
- D&W Koekelare
- 7 - 16
- Krachtbal Snellegem
Maenhout Eric
- U16J
- 14/10/2023
- 11:30
- KBC St. Michiels A
- 17 - 8
- KBC Opstal
Van Deynse Andre
- U16J
- 14/10/2023
- 13:30
- KBC St. Michiels B
- 12 - 19
- HO Beitem
Demunter Marc
- U16J
- 15/10/2023
- 12:00
- KBK Temse
- 16 - 7
- Krachtbal Torhout
Blommaert Joren
- U16J
- 15/10/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 10 - 8
- KRB Jabbeke B
Stassijns Jean-Pierre
U16 meisjes A
- U16MA
- 14/10/2023
- 16:30
- Avanti Lissewege
- 16 - 17
- Osiris Aalst
Nog toe te kennen
- U16MA
- 15/10/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 11 - 11
- KRB Jabbeke
Stassijns Jean-Pierre
- U16MA
- 14/10/2023
- 12:30
- KBC St. Michiels
- 25 - 16
- D&W Koekelare
Demunter Marc
U16 meisjes B
- U16MB
- 14/10/2023
- 16:45
- t Botterken Baasrode
- 21 - 7
- KRB Jabbeke
Kindermans Lander
- U16MB
- 15/10/2023
- 11:15
- KBK Ichtegem
- 21 - 17
- Grenskracht Menen
Catry Senne
- U16MB
- 14/10/2023
- 11:15
- D&W Koekelare
- 11 - 27
- Noordster Dudzele
Vanhoutte Wim
U14 jongens A
- U14JA
- 15/10/2023
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 2 - 11
- t Klaverken Buggenhout
Verpoest John
- U14JA
- 14/10/2023
- 11:00
- D&W Koekelare
- 20 - 10
- Grenskracht Menen
Maenhout Eric
- U14JA
- 14/10/2023
- 11:30
- Sporting Brugge
- 8 - 10
- KBC St. Michiels
Flameyn Bjorn
U14 jongens B
- U14JB
- 15/10/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 19 - 8
- Buffalo s Sijsele
Stassijns Jean-Pierre
- U14JB
- 14/10/2023
- 09:00
- Avanti Lissewege
- 15 - 7
- HO Beitem
Verpoest John
- U14JB
- 15/10/2023
- 09:15
- KBK Ichtegem
- 16 - 9
- Krachtbal Snellegem
Defreyne Lies
U 14 meisjes
- U14M
- 15/10/2023
- 10:00
- Krachtbal Snellegem
- 6 - 17
- Noordster Dudzele
Compernolle Roland
- U14M
- 15/10/2023
- 11:30
- KBK Ichtegem
- 10 - 17
- Avanti Lissewege
Sevenhant Kobe
- U14M
- 14/10/2023
- 10:15
- D&W Koekelare
- 24 - 8
- KBC St. Michiels
Vanhoutte Wim
- U14M
- 14/10/2023
- 10:30
- Sporting Brugge
- 16 - 14
- HO Beitem
Flameyn Bjorn
- U14M
- 14/10/2023
- 15:45
- t Botterken Baasrode
- 19 - 12
- Buffalo s Sijsele
Kindermans Lander
U12 reeks A
- U12 A
- 15/10/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 7 - 10
- D&W Koekelare
Meersman Bert
- U12 A
- 14/10/2023
- 11:15
- Avanti Lissewege
- 8 - 12
- KBC St. Michiels
Van Bosstraeten Charlot
- U12 A
- 14/10/2023
- 09:30
- Sporting Brugge
- 7 - 11
- HO Beitem
Flameyn Bjorn
- U12 A
- 14/10/2023
- 11:00
- Grenskracht Menen
- 20 - 9
- KBC Heist
De Love Sandra
U12 reeks B
- U12 B
- 14/10/2023
- 12:15
- Avanti Lissewege
- 13 - 9
- Noordster Dudzele
Van Bosstraeten Charlot
- U12 B
- 15/10/2023
- 09:00
- Atlas Varsenare
- 2 - 27
- HO Beitem
Van Bosstraeten Charlot
- U12 B
- 14/10/2023
- 14:45
- t Botterken Baasrode
- 10 - 6
- Buffalo s Sijsele
Kindermans Lander