Filters
- Osiris Aalst
- KBC Aalter
- KSVV Inter Assebroek
- t Botterken Baasrode
- HO Beitem
- Z.A.K.Beveren
- Lozen Bocholt
- Sporting Brugge
- t Klaverken Buggenhout
- Noordster Dudzele
- HO Grote Brogel
- Helios Halle
- KBC Heist
- KBK Ichtegem
- WWR Ingelmunster
- KRB Jabbeke
- PJ Kaulille
- D&W Koekelare
- Avanti Lissewege
- KBC Male
- Grenskracht Menen
- KB Moerdamme
- KBC Opstal
- KBC Overpelt
- Buffalo s Sijsele
- KBC St. Michiels
- Krachtbal Snellegem
- KBK Temse
- Krachtbal Torhout
- Atlas Varsenare
- 14-15 dec
- 1º Nationale Heren
- 1º Nationale Heren Beloften
- 1º Nationale Dames
- 2º Nationale Heren
- 2º Nationale Heren Beloften
- Landelijke Heren
- Landelijke Dames
- Regionale Dames A
- Regionale Heren A
- Regionale Dames B
- U18 jongens
- U18 meisjes
- U16 meisjes A
- U16 jongens
- U 14 meisjes
- U14 jongens A
- U16 meisjes B
- U14 jongens B
- Regionale Heren B
- Recrea Limburg
- U12 reeks 2A
- U12 reeks 2B
- U12 reeks 2C
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=0&kal_datum=14&kal_reeks=0
Kalender en uitslagen
14-15 dec
1º Nationale Heren
- 1NHA
- 10/12/2023
- 16:15
- t Klaverken Buggenhout
- 21 - 26
- Sporting Brugge
Van Oudenhove Ignace
- 1NHA
- 09/12/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 42 - 20
- KSVV Inter Assebroek
Deleye Karel
- 1NHA
- 10/12/2023
- 11:30
- KRB Jabbeke
- 25 - 22
- Avanti Lissewege
Strobbe Luc
- 1NHA
- 10/12/2023
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 11 - 24
- KBC Male
Roze Eddy
- 1NHA
- 10/12/2023
- 10:15
- HO Beitem
- 28 - 16
- Osiris Aalst
Dhaese Antoon
1º Nationale Heren Beloften
- 1NHB
- 10/12/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 28 - 16
- Sporting Brugge
Van Oudenhove Ignace
- 1NHB
- 09/12/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 35 - 16
- KSVV Inter Assebroek
Calleeuw Kristof
- 1NHB
- 10/12/2023
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 31 - 12
- Avanti Lissewege
Strobbe Luc
- 1NHB
- 10/12/2023
- 09:00
- WWR Ingelmunster
- 12 - 49
- KBC Male
Roze Eddy
- 1NHB
- 10/12/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 19 - 8
- Osiris Aalst
Dhaese Antoon
1º Nationale Dames
- 1ND
- 09/12/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels A
- 31 - 14
- t Botterken Baasrode
Calleeuw Kristof
- 1ND
- 09/12/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels B
- 15 - 25
- Grenskracht Menen
Deleye Karel
- 1ND
- 09/12/2023
- 14:30
- KBC Male
- 22 - 10
- KBC Heist
Reybrouck Erik
- 1ND
- 10/12/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 22 - 13
- Atlas Varsenare
Stassijns Jean-Pierre
2º Nationale Heren
- 2NHA
- 09/12/2023
- 17:30
- Krachtbal Snellegem
- 22 - 17
- KBC Male
Vander Stichele Robbe
- 2NHA
- 10/12/2023
- 10:15
- HO Beitem
- 19 - 25
- KBC Opstal
Van Bosstraeten Charlot
2º Nationale Heren Beloften
- 2NHB
- 09/12/2023
- 16:15
- Krachtbal Snellegem
- 19 - 17
- KBC Male
Steyaert Piet
- 2NHB
- 10/12/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 18 - 24
- KBC Opstal
Van Bosstraeten Charlot
Landelijke Heren
- LH
- 10/12/2023
- 10:45
- KBK Temse
- 38 - 14
- Buffalo s Sijsele (2LH)
Van Verre Willy
- LH
- 10/12/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem (2LH)
- 10 - 30
- KBC St. Michiels
Demeulenaere Luc
- LH
- 09/12/2023
- 19:00
- KB Moerdamme (2LH)
- 15 - 12
- Z.A.K.Beveren (2LH)
Steyaert Piet
Landelijke Dames
- LD
- 10/12/2023
- 09:30
- KBK Temse (2LD)
- 18 - 24
- KBC St. Michiels
Van Verre Willy
- LD
- 10/12/2023
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 18 - 22
- KRB Jabbeke
Van Deynse Andre
Regionale Dames A
- REG DA
- 09/12/2023
- 15:45
- KBC Male
- 16 - 24
- KBC Heist
Reybrouck Erik
- REG DA
- 10/12/2023
- 11:30
- WWR Ingelmunster
- 13 - 14
- Avanti Lissewege
Roze Eddy
Regionale Dames B
- REG DB
- 09/12/2023
- 20:00
- Sporting Brugge
- 28 - 15
- Atlas Varsenare
Vanhoutte Wim
- REG DB
- 10/12/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem
- 24 - 17
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- REG DB
- 09/12/2023
- 17:00
- KBC Male
- 24 - 16
- KBC Heist
Reybrouck Erik
- REG DB
- 10/12/2023
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 10 - 24
- t Klaverken Buggenhout
Van Torre Louis
Regionale Heren A
- REG HA
- 10/12/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 9 - 17
- D&W Koekelare
Van Oudenhove Ignace
- REG HA
- 09/12/2023
- 13:15
- KBC St. Michiels
- 6 - 21
- KBK Ichtegem
Van Bosstraeten Charlot
Regionale Heren B
- REG HB
- 09/12/2023
- 15:00
- Krachtbal Snellegem
- 10 - 8
- D&W Koekelare
Steyaert Piet
- REG HB
- 10/12/2023
- 11:30
- HO Beitem
- 24 - 16
- Helios Halle
Dhaese Antoon
Recrea Limburg
U18 jongens
- U18J
- 10/12/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem
- 10 - 18
- Sporting Brugge
Dhaese Anja
- U18J
- 10/12/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 30 - 0
- KBC St. Michiels B
U18 meisjes
- U18M
- 09/12/2023
- 12:00
- KBC St. Michiels
- 27 - 14
- HO Beitem
Van Bosstraeten Charlot
- U18M
- 10/12/2023
- 11:30
- KBK Ichtegem
- 16 - 28
- Noordster Dudzele
Van Deynse Andre
U16 jongens
- U16J
- 10/12/2023
- 09:00
- KRB Jabbeke A
- 14 - 20
- Krachtbal Snellegem
Defreyne Lies
- U16J
- 10/12/2023
- 10:15
- KBK Ichtegem A
- 17 - 10
- D&W Koekelare
Demeulenaere Luc
- U16J
- 10/12/2023
- 11:15
- KBK Ichtegem B
- 20 - 12
- KBC Opstal
Demeulenaere Luc
- U16J
- 10/12/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 22 - 5
- KBC St. Michiels C
Stassijns Jean-Pierre
U16 meisjes A
- U16MA
- 10/12/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 10 - 15
- KBC St. Michiels
Stassijns Jean-Pierre
- U16MA
- 09/12/2023
- 15:30
- HO Beitem
- 30 - 0
- Osiris Aalst
Braem Walter
- U16MA
- 10/12/2023
- 11:00
- KRB Jabbeke
- 14 - 17
- D&W Koekelare
Defreyne Lies
U16 meisjes B
- U16MB
- 10/12/2023
- 10:00
- KRB Jabbeke
- 6 - 19
- D&W Koekelare
Defreyne Lies
U14 jongens A
- U14JA
- 10/12/2023
- 12:00
- KBK Temse
- 11 - 3
- Sporting Brugge
Bosman Dirk
U14 jongens B
- U14JB
- 10/12/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 21 - 6
- Krachtbal Snellegem
Van Oudenhove Ignace
- U14JB
- 09/12/2023
- 13:30
- HO Beitem
- 12 - 12
- Krachtbal Torhout
Braem Walter
- U14JB
- 10/12/2023
- 09:30
- Buffalo s Sijsele
- 14 - 11
- KBK Ichtegem
Maenhout Eric
U 14 meisjes
- U14M
- 09/12/2023
- 18:45
- Krachtbal Snellegem
- 8 - 18
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
- U14M
- 09/12/2023
- 11:00
- KBC St. Michiels
- 15 - 15
- t Botterken Baasrode
Van Bosstraeten Charlot
- U14M
- 09/12/2023
- 14:30
- HO Beitem
- 9 - 19
- Avanti Lissewege
Braem Walter
U12 reeks 2A
- U12 2A
- 09/12/2023
- 14:00
- HO Beitem
- 18 - 6
- Avanti Lissewege A
Van Deynse Andre
U12 reeks 2B
- U12 2B
- 09/12/2023
- 15:00
- HO Beitem
- 5 - 7
- KBC St. Michiels
Van Deynse Andre
- U12 2B
- 09/12/2023
- 14:00
- Krachtbal Snellegem
- 2 - 18
- KBK Ichtegem
Steyaert Piet
- U12 2B
- 10/12/2023
- 12:00
- KRB Jabbeke
- 21 - 2
- t Botterken Baasrode
Defreyne Lies
U12 reeks 2C
- U12 2C
- 09/12/2023
- 19:00
- KBC Heist
- 12 - 11
- Grenskracht Menen A
Van Deynse Andre
- U12 2C
- 10/12/2023
- 11:30
- t Klaverken Buggenhout A
- 14 - 7
- Atlas Varsenare
Stassijns Jean-Pierre
- U12 2C
- 10/12/2023
- 10:30
- Buffalo s Sijsele
- 5 - 12
- Noordster Dudzele
Maenhout Eric