Filters
- Osiris Aalst
- KBC Aalter
- KSVV Inter Assebroek
- t Botterken Baasrode
- HO Beitem
- Z.A.K.Beveren
- Lozen Bocholt
- Molenkracht Bree
- Sporting Brugge
- t Klaverken Buggenhout
- Noordster Dudzele
- KBC Edegem
- HO Grote Brogel
- Helios Halle
- KBC Heist
- KBK Ichtegem
- WWR Ingelmunster
- KRB Jabbeke
- PJ Kaulille
- D&W Koekelare
- Avanti Lissewege
- KBC Maldegem-Donk
- KBC Male
- Grenskracht Menen
- KB Moerdamme
- KBC Opstal
- Buffalo s Sijsele
- KBC St. Michiels
- Krachtbal Snellegem
- KBK Temse
- Krachtbal Torhout
- Atlas Varsenare
- 26-27 okt
- 1º Nationale Heren
- 1º Nationale Heren Beloften
- 1º Nationale Dames
- 2º Nationale Heren
- 2º Nationale Heren Beloften
- Landelijke Heren
- Landelijke Dames
- Regionale Dames A
- Regionale Heren A
- Regionale Dames B
- U18 jongens
- U18 meisjes
- U16 meisjes A
- U16 jongens
- U 14 meisjes
- U14 jongens A
- U12 reeks A
- U12 reeks B
- U16 meisjes B
- U14 jongens B
- Regionale Heren B
- Recrea Limburg
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=0&kal_datum=7&kal_reeks=0
Kalender en uitslagen
26-27 okt
1º Nationale Heren
- 1NHA
- 21/10/2023
- 18:45
- KSVV Inter Assebroek
- 24 - 33
- KBC Male
Deleye Karel
- 1NHA
- 21/10/2023
- 18:00
- Osiris Aalst
- 17 - 16
- t Klaverken Buggenhout
Van Verre Willy
- 1NHA
- 22/10/2023
- 11:30
- KBK Ichtegem
- 11 - 30
- KBC St. Michiels
Flameyn Bjorn
- 1NHA
- 22/10/2023
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 11 - 16
- KRB Jabbeke
Vanhecke Jan
- 1NHA
- 22/10/2023
- 10:15
- HO Beitem
- 25 - 20
- Sporting Brugge
Compernolle Roland
1º Nationale Heren Beloften
- 1NHB
- 21/10/2023
- 17:30
- KSVV Inter Assebroek
- 10 - 32
- KBC Male
Marchand Filip
- 1NHB
- 21/10/2023
- 16:45
- Osiris Aalst
- 15 - 21
- t Klaverken Buggenhout
Van Verre Willy
- 1NHB
- 22/10/2023
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 9 - 25
- KBC St. Michiels
Flameyn Bjorn
- 1NHB
- 22/10/2023
- 09:00
- WWR Ingelmunster
- 13 - 33
- KRB Jabbeke
Vanhecke Jan
- 1NHB
- 22/10/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 16 - 14
- Sporting Brugge
Compernolle Roland
1º Nationale Dames
- 1ND
- 22/10/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 20 - 31
- KBC St. Michiels A
Van Oudenhove Ignace
- 1ND
- 22/10/2023
- 11:30
- KRB Jabbeke
- 19 - 27
- KBC St. Michiels B
Kerkaert Geert
- 1ND
- 21/10/2023
- 16:15
- KBC Male
- 21 - 17
- WWR Ingelmunster
Deleye Karel
- 1ND
- 22/10/2023
- 10:00
- Atlas Varsenare
- 11 - 24
- t Botterken Baasrode
Van Deynse Andre
2º Nationale Heren
- 2NHA
- 21/10/2023
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 20 - 21
- KBK Temse
Bieseman Helena
2º Nationale Heren Beloften
- 2NHB
- 21/10/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 28 - 15
- KBK Temse
Bieseman Helena
Landelijke Heren
- LH
- 21/10/2023
- 20:00
- KSVV Inter Assebroek
- 23 - 24
- Z.A.K.Beveren (2LH)
Deleye Karel
- LH
- 22/10/2023
- 11:00
- KBC St. Michiels
- 33 - 11
- Buffalo s Sijsele (2LH)
Dhaese Antoon
- LH
- 22/10/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem (2LH)
- 18 - 20
- KBC Aalter B (2LH)
Flameyn Bjorn
- LH
- 22/10/2023
- 09:30
- Atlas Varsenare
- 11 - 19
- D&W Koekelare
Verpoest John
Landelijke Dames
- LD
- 22/10/2023
- 10:00
- KBC Maldegem-Donk (2LD)
- 23 - 16
- t Botterken Baasrode
Nog toe te kennen
- LD
- 21/10/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 35 - 18
- KBK Temse (2LD)
Flameyn Bjorn
Regionale Dames A
- REG DA
- 22/10/2023
- 14:15
- Krachtbal Torhout
- 6 - 25
- Grenskracht Menen
Stagiair
- REG DA
- 21/10/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 22 - 14
- KBC Heist
Flameyn Bjorn
- REG DA
- 22/10/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 12 - 14
- Noordster Dudzele
Defreyne Lies
- REG DA
- 22/10/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 4 - 14
- Avanti Lissewege
Van Oudenhove Ignace
Regionale Dames B
- REG DB
- 22/10/2023
- 11:15
- Atlas Varsenare
- 6 - 22
- Grenskracht Menen
Van Deynse Andre
- REG DB
- 21/10/2023
- 20:00
- Sporting Brugge
- 32 - 16
- t Botterken Baasrode
Demunter Marc
- REG DB
- 21/10/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 16 - 18
- KBC Heist
Van Bosstraeten Charlot
- REG DB
- 22/10/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 25 - 8
- KBK Ichtegem
Van Oudenhove Ignace
- REG DB
- 21/10/2023
- 17:45
- Avanti Lissewege B
- 14 - 5
- Avanti Lissewege A
Vander Stichele Robbe
Regionale Heren A
- REG HA
- 22/10/2023
- 10:45
- Atlas Varsenare
- 23 - 12
- Grenskracht Menen
Verpoest John
- REG HA
- 21/10/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels
- 17 - 12
- Avanti Lissewege
Van Bosstraeten Charlot
- REG HA
- 22/10/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem
- 19 - 8
- KBC Aalter
De Love Sandra
- REG HA
- 22/10/2023
- 11:30
- HO Beitem
- 23 - 11
- D&W Koekelare
Maenhout Eric
Regionale Heren B
- REG HB
- 21/10/2023
- 16:15
- KSVV Inter Assebroek
- 18 - 15
- KBC Male
Marchand Filip
- REG HB
- 22/10/2023
- 11:30
- HO Beitem
- 21 - 10
- D&W Koekelare
Compernolle Roland
Recrea Limburg
- RRL
- 22/10/2023
- 10:00
- PJ Kaulille B
- 24 - 14
- Lozen Bocholt
Reumers Joris
U18 jongens
- U18J
- 22/10/2023
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 14 - 25
- Sporting Brugge
Vanhoutte Wim
- U18J
- 22/10/2023
- 11:30
- WWR Ingelmunster
- 23 - 21
- KBK Ichtegem
Vanhecke Jan
- U18J
- 21/10/2023
- 11:15
- KBC St. Michiels B
- 10 - 10
- KBC Male
D*hoore Marc
- U18J
- 21/10/2023
- 19:00
- Avanti Lissewege
- 42 - 10
- KBC Heist
Vander Stichele Robbe
U18 meisjes
- U18M
- 21/10/2023
- 15:00
- KBC Male
- 10 - 17
- KBK Ichtegem
Deleye Karel
U16 jongens
- U16J
- 22/10/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem A
- 12 - 16
- t Klaverken Buggenhout
Van Torre Louis
- U16J
- 22/10/2023
- 10:00
- KBK Ichtegem B
- 11 - 20
- t Botterken Baasrode
Van Torre Louis
- U16J
- 21/10/2023
- 10:00
- Avanti Lissewege
- 13 - 20
- KRB Jabbeke A
Reybrouck Erik
- U16J
- 22/10/2023
- 13:00
- Krachtbal Torhout
- 21 - 7
- KBC Aalter
Stagiair
- U16J
- 21/10/2023
- 14:30
- HO Beitem
- 22 - 6
- KBC St. Michiels C
Van Deynse Andre
- U16J
- 22/10/2023
- 09:15
- KRB Jabbeke B
- 13 - 14
- Krachtbal Snellegem
Devoldere Arwen
U16 meisjes A
- U16MA
- 21/10/2023
- 09:00
- Avanti Lissewege
- 16 - 15
- KBK Ichtegem
Reybrouck Erik
- U16MA
- 21/10/2023
- 12:30
- KBC St. Michiels
- 24 - 17
- t Klaverken Buggenhout
Van Bosstraeten Charlot
- U16MA
- 21/10/2023
- 15:30
- Osiris Aalst
- 19 - 9
- HO Beitem
Van Verre Willy
U16 meisjes B
- U16MB
- 21/10/2023
- 16:30
- Noordster Dudzele
- 19 - 14
- t Botterken Baasrode
Demunter Marc
- U16MB
- 22/10/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 24 - 9
- Grenskracht Menen
Bosman Dirk
U14 jongens A
- U14JA
- 22/10/2023
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 8 - 18
- D&W Koekelare
Devoldere Arwen
- U14JA
- 21/10/2023
- 10:15
- KBC St. Michiels
- 6 - 14
- t Botterken Baasrode
D*hoore Marc
- U14JA
- 22/10/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 7 - 14
- Grenskracht Menen
Bosman Dirk
U14 jongens B
- U14JB
- 22/10/2023
- 11:15
- KBK Ichtegem
- 15 - 11
- Buffalo s Sijsele
De Love Sandra
- U14JB
- 22/10/2023
- 10:30
- Krachtbal Snellegem
- 9 - 10
- t Klaverken Buggenhout
Nog toe te kennen
- U14JB
- 22/10/2023
- 12:00
- Krachtbal Torhout
- 14 - 11
- HO Beitem
Marchand Filip
U 14 meisjes
- U14M
- 21/10/2023
- 10:30
- Sporting Brugge
- 11 - 22
- t Botterken Baasrode
Vanhecke Jan
- U14M
- 21/10/2023
- 15:30
- Noordster Dudzele
- 25 - 8
- Buffalo s Sijsele
Demunter Marc
- U14M
- 21/10/2023
- 11:00
- Avanti Lissewege
- 23 - 2
- Krachtbal Snellegem
Reybrouck Erik
- U14M
- 21/10/2023
- 13:30
- KBC St. Michiels
- 6 - 13
- KRB Jabbeke
Van Bosstraeten Charlot
- U14M
- 21/10/2023
- 13:30
- HO Beitem
- 13 - 17
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
U12 reeks A
- U12 A
- 21/10/2023
- 09:30
- Sporting Brugge
- 9 - 12
- Grenskracht Menen
Vanhecke Jan
- U12 A
- 22/10/2023
- 11:00
- Krachtbal Torhout
- 14 - 8
- t Klaverken Buggenhout
Marchand Filip
- U12 A
- 22/10/2023
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 5 - 14
- KBC Aalter
De Love Sandra
- U12 A
- 21/10/2023
- 14:00
- HO Beitem
- 9 - 14
- Avanti Lissewege
Catry Senne
U12 reeks B
- U12 B
- 22/10/2023
- 09:00
- Atlas Varsenare
- 0 - 13
- t Botterken Baasrode
Van Deynse Andre
- U12 B
- 22/10/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 7 - 7
- Krachtbal Snellegem
Bosman Dirk
- U12 B
- 22/10/2023
- 10:00
- Noordster Dudzele
- 21 - 5
- KBK Ichtegem
Quintijn Stefaan