Filters
- KBC Aalter
- KSVV Inter Assebroek
- t Botterken Baasrode
- HO Beitem
- Lozen Bocholt
- Molenkracht Bree
- Sporting Brugge
- t Klaverken Buggenhout
- Noordster Dudzele
- HO Grote Brogel
- KBC Heist
- KBK Ichtegem
- KRB Jabbeke
- PJ Kaulille
- D&W Koekelare
- Avanti Lissewege
- KBC Male
- Grenskracht Menen
- KBC Overpelt
- Buffalo s Sijsele
- KBC St. Michiels
- Krachtbal Torhout
- 1 mei
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=0&kal_datum=33&kal_reeks=0
Kalender en uitslagen
1 mei
1º Nationale Heren
- 1NHA
- 27-4-2024
- 19:30
- D&W Koekelare
- 34 - 12
- Avanti Lissewege
Deleye Karel
- 1NHA
- 28-4-2024
- 10:15
- HO Beitem
- 30 - 17
- t Klaverken Buggenhout
Maenhout Eric
1º Nationale Heren Beloften
- 1NHB
- 27-4-2024
- 18:15
- D&W Koekelare
- 27 - 12
- Avanti Lissewege
Deleye Karel
- 1NHB
- 28-4-2024
- 09:00
- HO Beitem
- 27 - 15
- t Klaverken Buggenhout
Maenhout Eric
1º Nationale Dames
- 1ND
- 27/4/2024
- 18:45
- Noordster Dudzele
- 21 - 16
- KBC Heist
Timmerman Dirk
2º Nationale Heren
- 2NHA
- 27-4-2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 36 - 24
- Grenskracht Menen
Stassijns Jean-Pierre
2º Nationale Heren Beloften
- 2NHB
- 27-4-2024
- 16:15
- t Botterken Baasrode
- 24 - 17
- Grenskracht Menen
Stassijns Jean-Pierre
Landelijke Heren
- LH
- 27/4/2024
- 19:30
- KBC Aalter A (2LH)
- 23 - 19
- Buffalo s Sijsele (2LH)
Demeulenaere Luc
- LH
- 27/4/2024
- 18:15
- KBC Aalter B (2LH)
- 24 - 12
- KSVV Inter Assebroek
Demeulenaere Luc
Regionale Dames A
- REG DA
- 24/4/2024
- 19:30
- Noordster Dudzele
- 10 - 30
- KBC St. Michiels
Vanhoutte Wim
- REG DA
- 27/4/2024
- 17:15
- Krachtbal Torhout
- 6 - 26
- KBC Male
Van Deynse Andre
- REG DA
- 27/4/2024
- 19:00
- D&W Koekelare
- 19 - 17
- Avanti Lissewege
Vander Stichele Robbe
- REG DA
- 28-4-2024
- 09:00
- HO Beitem
- 10 - 13
- t Botterken Baasrode
Borra Julie
Regionale Dames B
- REG DB
- 27/4/2024
- 17:45
- D&W Koekelare
- 18 - 16
- Avanti Lissewege A
Vander Stichele Robbe
- REG DB
- 27/4/2024
- 17:00
- KBC Heist
- 24 - 22
- Grenskracht Menen
Flameyn Bjorn
- REG DB
- 24/4/2024
- 20:00
- t Klaverken Buggenhout
- 26 - 17
- t Botterken Baasrode
Stassijns Jean-Pierre
- REG DB
- 28/4/2024
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 19 - 26
- Sporting Brugge
Vanhecke Jan
Regionale Heren A
- REG HA
- 27-4-2024
- 15:00
- t Botterken Baasrode
- 23 - 12
- KBC Aalter
Kindermans Lander
Beker van Limburg
- BvL
- 27/04/2024
- 19:00
- PJ Kaulille A
- 15 - 25
- PJ Kaulille B
Reumers Joris
U18 jongens
- U18J
- 25/4/2024
- 19:00
- D&W Koekelare
- 22 - 10
- Krachtbal Torhout
Strobbe Luc
- U18J
- 27/4/2024
- 16:00
- Krachtbal Torhout
- 8 - 28
- KBK Ichtegem
Van Deynse Andre
U16 Jongens 3
U14 jongens B
- U14JB
- 27/4/2024
- 18:30
- Krachtbal Torhout
- 15 - 13
- HO Beitem