Filters
- KBC St. Michiels
- 1º Nationale Heren
- 1º Nationale Heren Beloften
- 1º Nationale Dames
- 1º Nationale Dames
- 2º Nationale Heren
- 2º Nationale Heren Beloften
- Landelijke Heren
- Regionale Dames B
- Regionale Heren A
- Regionale Heren B
- U18 jongens
- U18 jongens
- U18 meisjes
- U16 jongens
- U16 jongens
- U16 jongens
- U16 meisjes A
- U14 jongens A
- U 14 meisjes
- U12 reeks A
- Landelijke Dames
- Regionale Dames A
- U12 reeks 2B
- U16 Jongens 3
- U16 Jongens 3
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=34&kal_datum=0&kal_reeks=0
Kalender en uitslagen
1º Nationale Heren
- 1NHA
- 10/09/2023
- 11:15
- KRB Jabbeke
- 21 - 20
- KBC St. Michiels
Calleeuw Kristof
- 1NHA
- 16/09/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 30 - 11
- Avanti Lissewege
Roze Eddy
- 1NHA
- 23/09/2023
- 18:45
- KSVV Inter Assebroek
- 18 - 28
- KBC St. Michiels
Reybrouck Erik
- 1NHA
- 30/09/2023
- 16:45
- KBC St. Michiels
- 20 - 19
- KBC Male
Calleeuw Kristof
- 1NHA
- 07/10/2023
- 18:45
- D&W Koekelare
- 15 - 27
- KBC St. Michiels
Van Deynse Andre
- 1NHA
- 14/10/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 41 - 16
- Osiris Aalst
Vanhoutte Wim
- 1NHA
- 22/10/2023
- 11:30
- KBK Ichtegem
- 11 - 30
- KBC St. Michiels
Flameyn Bjorn
- 1NHA
- 28/10/2023
- 11:15
- KBC St. Michiels
- 41 - 6
- WWR Ingelmunster
Flameyn Bjorn
- 1NHA
- 25/11/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 23 - 12
- KRB Jabbeke
Marchand Filip
- 1NHA
- 09/12/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 42 - 20
- KSVV Inter Assebroek
Deleye Karel
- 1NHA
- 16/12/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 44 - 13
- Sporting Brugge
Flameyn Bjorn
- 1NHA
- 13/01/2024
- 17:15
- KBC St. Michiels
- 38 - 15
- D&W Koekelare
Reybrouck Erik
- 1NHA
- 27/01/2024
- 18:00
- Osiris Aalst
- 14 - 37
- KBC St. Michiels
Meersman Bert
- 1NHA
- 03/02/2024
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 24 - 9
- KBK Ichtegem
Bonne Curt
- 1NHA
- 10/2/2024
- 20:00
- Avanti Lissewege
- 22 - 36
- KBC St. Michiels
Calleeuw Kristof
- 1NHA
- 18/02/2024
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 11 - 26
- KBC St. Michiels
Steyaert Piet
- 1NHA
- 24/02/2024
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 31 - 16
- HO Beitem
Reybrouck Erik
- 1NHA
- 02/03/2024
- 20:00
- Sporting Brugge
- 17 - 32
- KBC St. Michiels
Deleye Karel
- 1NHA
- 10/03/2024
- 16:15
- t Klaverken Buggenhout
- 11 - 31
- KBC St. Michiels
Meersman Bert
- 1NHA
- 23/3/2024
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 37 - 7
- t Klaverken Buggenhout
Flameyn Bjorn
- 1NHA
- 14/4/2024
- 10:15
- HO Beitem
- 18 - 33
- KBC St. Michiels
Marchand Filip
- 1NHA
- 20/4/2024
- 19:00
- KBC Male
- 16 - 20
- KBC St. Michiels
Deleye Karel
1º Nationale Heren Beloften
- 1NHB
- 10/09/2023
- 10:00
- KRB Jabbeke
- 13 - 19
- KBC St. Michiels
Calleeuw Kristof
- 1NHB
- 16/09/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 30 - 0
- Avanti Lissewege
Marchand Filip
- 1NHB
- 23/09/2023
- 17:30
- KSVV Inter Assebroek
- 14 - 24
- KBC St. Michiels
Reybrouck Erik
- 1NHB
- 30/09/2023
- 15:30
- KBC St. Michiels
- 14 - 13
- KBC Male
Calleeuw Kristof
- 1NHB
- 07/10/2023
- 17:30
- D&W Koekelare
- 9 - 26
- KBC St. Michiels
Van Deynse Andre
- 1NHB
- 14/10/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 28 - 9
- Osiris Aalst
Vanhoutte Wim
- 1NHB
- 22/10/2023
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 9 - 25
- KBC St. Michiels
Flameyn Bjorn
- 1NHB
- 28/10/2023
- 10:00
- KBC St. Michiels
- 37 - 10
- WWR Ingelmunster
Flameyn Bjorn
- 1NHB
- 25/11/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 16 - 15
- KRB Jabbeke
Marchand Filip
- 1NHB
- 09/12/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 35 - 16
- KSVV Inter Assebroek
Calleeuw Kristof
- 1NHB
- 16/12/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 32 - 12
- Sporting Brugge
Flameyn Bjorn
- 1NHB
- 13/01/2024
- 16:00
- KBC St. Michiels
- 26 - 22
- D&W Koekelare
Reybrouck Erik
- 1NHB
- 27/01/2024
- 16:45
- Osiris Aalst
- 14 - 40
- KBC St. Michiels
Meersman Bert
- 1NHB
- 03/02/2024
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 28 - 16
- KBK Ichtegem
Bonne Curt
- 1NHB
- 18/02/2024
- 09:00
- WWR Ingelmunster
- 16 - 31
- KBC St. Michiels
Steyaert Piet
- 1NHB
- 24/02/2024
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 26 - 3
- HO Beitem
Reybrouck Erik
- 1NHB
- 02/03/2024
- 18:45
- Sporting Brugge
- 12 - 31
- KBC St. Michiels
Deleye Karel
- 1NHB
- 10/03/2024
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 15 - 29
- KBC St. Michiels
Meersman Bert
- 1NHB
- 23/3/2024
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 36 - 12
- t Klaverken Buggenhout
Flameyn Bjorn
- 1NHB
- 14/4/2024
- 09:00
- HO Beitem
- 13 - 17
- KBC St. Michiels
Marchand Filip
- 1NHB
- 20/4/2024
- 17:45
- KBC Male
- 21 - 20
- KBC St. Michiels
Deleye Karel
1º Nationale Dames
- 1ND
- 09/09/2023
- 19:00
- KBC Heist
- 20 - 42
- KBC St. Michiels A
Maenhout Eric
- 1ND
- 16/09/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels A
- 24 - 28
- KBC Male
Marchand Filip
- 1ND
- 23/09/2023
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 24 - 20
- KBC St. Michiels A
Roggeman Bart
- 1ND
- 30/09/2023
- 14:15
- KBC St. Michiels A
- 38 - 18
- Grenskracht Menen
Calleeuw Kristof
- 1ND
- 14/10/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels A
- 27 - 21
- Noordster Dudzele
Vanhoutte Wim
- 1ND
- 22/10/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 20 - 31
- KBC St. Michiels A
Van Oudenhove Ignace
- 1ND
- 28/10/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels A
- 31 - 20
- KRB Jabbeke
D*hoore Marc
- 1ND
- 04/11/2023
- 13:45
- KBC St. Michiels A
- 30 - 24
- WWR Ingelmunster
Roze Eddy
- 1ND
- 25/11/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels A
- 33 - 20
- KBC Heist
Marchand Filip
- 1ND
- 09/12/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels A
- 31 - 14
- t Botterken Baasrode
Calleeuw Kristof
- 1ND
- 16/12/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels A
- 27 - 17
- Atlas Varsenare
Flameyn Bjorn
- 1ND
- 27/01/2024
- 17:30
- Noordster Dudzele
- 11 - 31
- KBC St. Michiels A
Reybrouck Erik
- 1ND
- 03/02/2024
- 14:30
- KBC St. Michiels A
- 37 - 16
- t Klaverken Buggenhout
Bonne Curt
- 1ND
- 10/2/2024
- 17:30
- KBC Male
- 19 - 32
- KBC St. Michiels A
Flameyn Bjorn
- 1ND
- 18/02/2024
- 11:30
- KRB Jabbeke
- 12 - 25
- KBC St. Michiels A
Marchand Filip
- 1ND
- 25/02/2024
- 09:00
- WWR Ingelmunster
- 22 - 23
- KBC St. Michiels A
Strobbe Luc
- 1ND
- 03/03/2024
- 10:00
- Atlas Varsenare
- 16 - 20
- KBC St. Michiels A
De Love Sandra
- 1ND
- 09/03/2024
- 13:00
- KBC St. Michiels A
- 36 - 22
- KBC St. Michiels B
Van Bosstraeten Charlot
- 1ND
- 16/3/2024
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 18 - 36
- KBC St. Michiels A
Bonne Curt
- 1ND
- 23/3/2024
- 18:15
- KBC St. Michiels B
- 24 - 42
- KBC St. Michiels A
Flameyn Bjorn
1º Nationale Dames
- 1ND
- 09/09/2023
- 16:15
- KBC Male
- 30 - 18
- KBC St. Michiels B
Calleeuw Kristof
- 1ND
- 16/09/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels B
- 31 - 23
- KBC Heist
Clarysse Michael
- 1ND
- 23/09/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 22 - 24
- KBC St. Michiels B
Vanhoutte Wim
- 1ND
- 07/10/2023
- 20:00
- Noordster Dudzele
- 21 - 19
- KBC St. Michiels B
Vander Stichele Robbe
- 1ND
- 14/10/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels B
- 30 - 23
- t Klaverken Buggenhout
Demeulenaere Luc
- 1ND
- 22/10/2023
- 11:30
- KRB Jabbeke
- 19 - 27
- KBC St. Michiels B
Kerkaert Geert
- 1ND
- 28/10/2023
- 19:30
- KBC St. Michiels B
- 29 - 16
- WWR Ingelmunster
Vander Stichele Robbe
- 1ND
- 25/11/2023
- 19:30
- KBC St. Michiels B
- 21 - 28
- KBC Male
Marchand Filip
- 1ND
- 09/12/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels B
- 15 - 25
- Grenskracht Menen
Deleye Karel
- 1ND
- 16/12/2023
- 16:00
- KBC St. Michiels B
- 21 - 34
- t Botterken Baasrode
Sevenhant Kobe
- 1ND
- 13/01/2024
- 14:45
- KBC St. Michiels B
- 19 - 23
- Noordster Dudzele
Reybrouck Erik
- 1ND
- 28/01/2024
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 25 - 22
- KBC St. Michiels B
Stassijns Jean-Pierre
- 1ND
- 03/02/2024
- 18:15
- KBC St. Michiels B
- 23 - 28
- KRB Jabbeke
Maenhout Eric
- 1ND
- 18/02/2024
- 09:00
- WWR Ingelmunster
- 30 - 18
- KBC St. Michiels B
Maenhout Eric
- 1ND
- 24/02/2024
- 15:45
- KBC St. Michiels B
- 19 - 18
- Atlas Varsenare
Calleeuw Kristof
- 1ND
- 09/03/2024
- 13:00
- KBC St. Michiels A
- 36 - 22
- KBC St. Michiels B
Van Bosstraeten Charlot
- 1ND
- 23/3/2024
- 18:15
- KBC St. Michiels B
- 24 - 42
- KBC St. Michiels A
Flameyn Bjorn
- 1ND
- 14/4/2024
- 10:15
- Atlas Varsenare
- 19 - 24
- KBC St. Michiels B
Demeulenaere Luc
- 1ND
- 9/5/2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 32 - 19
- KBC St. Michiels B
Van Verre Willy
2º Nationale Heren
- 2NHA
- 10/09/2023
- 12:00
- KBK Temse
- 18 - 16
- KBC St. Michiels
Gerlo Jonathan
- 2NHA
- 16/09/2023
- 19:30
- KBC St. Michiels
- 35 - 19
- KBC Heist
Roze Eddy
- 2NHA
- 30/09/2023
- 19:15
- KBC St. Michiels
- 26 - 23
- Grenskracht Menen
Flameyn Bjorn
- 2NHA
- 07/10/2023
- 19:30
- D&W Koekelare
- 17 - 21
- KBC St. Michiels
Demeulenaere Luc
- 2NHA
- 14/10/2023
- 19:30
- KBC St. Michiels
- 30 - 19
- KBC Opstal
D*hoore Marc
- 2NHA
- 28/10/2023
- 19:30
- KBC St. Michiels
- 18 - 20
- t Botterken Baasrode
Reybrouck Erik
- 2NHA
- 25/11/2023
- 19:30
- KBC St. Michiels
- 21 - 28
- KBK Temse
Flameyn Bjorn
- 2NHA
- 16/12/2023
- 19:30
- KBC St. Michiels
- 22 - 22
- KBC Male
Steyaert Piet
- 2NHA
- 13/01/2024
- 19:45
- KBC St. Michiels
- 21 - 17
- D&W Koekelare
Steyaert Piet
- 2NHA
- 10/2/2024
- 20:00
- KBC Heist
- 16 - 21
- KBC St. Michiels
Vander Stichele Robbe
- 2NHA
- 24/02/2024
- 19:30
- KBC St. Michiels
- 27 - 21
- HO Beitem
Timmerman Kurt
- 2NHA
- 02/03/2024
- 14:45
- KBC Male
- 17 - 9
- KBC St. Michiels
Maenhout Eric
- 2NHA
- 09/03/2024
- 17:30
- Krachtbal Snellegem
- 24 - 15
- KBC St. Michiels
Calleeuw Kristof
- 2NHA
- 23/3/2024
- 19:30
- KBC St. Michiels
- 8 - 25
- Krachtbal Snellegem
Vander Stichele Robbe
- 2NHA
- 14/4/2024
- 10:15
- HO Beitem
- 18 - 20
- KBC St. Michiels
Sevenhant Kobe
- 2NHA
- 20/4/2024
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 18 - 20
- KBC St. Michiels
Bonne Curt
- 2NHA
- 4/5/2024
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 24 - 12
- KBC St. Michiels
Kindermans Lander
2º Nationale Heren Beloften
- 2NHB
- 10/09/2023
- 10:45
- KBK Temse
- 29 - 19
- KBC St. Michiels
Gerlo Jonathan
- 2NHB
- 16/09/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 26 - 24
- KBC Heist
Roze Eddy
- 2NHB
- 30/09/2023
- 18:00
- KBC St. Michiels
- 27 - 22
- Grenskracht Menen
Flameyn Bjorn
- 2NHB
- 07/10/2023
- 18:15
- D&W Koekelare
- 28 - 21
- KBC St. Michiels
Demeulenaere Luc
- 2NHB
- 14/10/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 22 - 18
- KBC Opstal
D*hoore Marc
- 2NHB
- 28/10/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 16 - 38
- t Botterken Baasrode
Reybrouck Erik
- 2NHB
- 25/11/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 20 - 17
- KBK Temse
Flameyn Bjorn
- 2NHB
- 16/12/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 16 - 29
- KBC Male
Steyaert Piet
- 2NHB
- 13/01/2024
- 18:30
- KBC St. Michiels
- 16 - 24
- D&W Koekelare
Steyaert Piet
- 2NHB
- 10/2/2024
- 18:45
- KBC Heist
- 32 - 10
- KBC St. Michiels
Vander Stichele Robbe
- 2NHB
- 24/02/2024
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 3 - 24
- HO Beitem
Timmerman Kurt
- 2NHB
- 02/03/2024
- 13:30
- KBC Male
- 21 - 17
- KBC St. Michiels
Maenhout Eric
- 2NHB
- 09/03/2024
- 16:15
- Krachtbal Snellegem
- 27 - 28
- KBC St. Michiels
Calleeuw Kristof
- 2NHB
- 23/3/2024
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 27 - 20
- Krachtbal Snellegem
Vander Stichele Robbe
- 2NHB
- 14/4/2024
- 09:00
- HO Beitem
- 20 - 15
- KBC St. Michiels
Sevenhant Kobe
- 2NHB
- 20/4/2024
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 22 - 20
- KBC St. Michiels
Bonne Curt
- 2NHB
- 4/5/2024
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 29 - 19
- KBC St. Michiels
Kindermans Lander
Landelijke Heren
- LH
- 10/09/2023
- 09:30
- Atlas Varsenare
- 10 - 24
- KBC St. Michiels
Van Deynse Andre
- LH
- 17/09/2023
- 11:00
- KBC St. Michiels
- 14 - 20
- D&W Koekelare
Compernolle Roland
- LH
- 22/09/2023
- 20:00
- KBC St. Michiels
- 20 - 24
- KBK Ichtegem (2LH)
Maenhout Eric
- LH
- 01/10/2023
- 10:45
- KBK Temse
- 22 - 19
- KBC St. Michiels
Van Oudenhove Ignace
- LH
- 08/10/2023
- 11:00
- KBC St. Michiels
- 19 - 14
- KBC Aalter B (2LH)
Van Deynse Andre
- LH
- 22/10/2023
- 11:00
- KBC St. Michiels
- 33 - 11
- Buffalo s Sijsele (2LH)
Dhaese Antoon
- LH
- 29/10/2023
- 11:00
- KBC St. Michiels
- 19 - 16
- KSVV Inter Assebroek
Van Deynse Andre
- LH
- 26/11/2023
- 11:00
- KBC St. Michiels
- 24 - 15
- Atlas Varsenare
Marchand Filip
- LH
- 10/12/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem (2LH)
- 10 - 30
- KBC St. Michiels
Demeulenaere Luc
- LH
- 13/01/2024
- 18:15
- KBC Aalter B (2LH)
- 18 - 18
- KBC St. Michiels
Compernolle Roland
- LH
- 28/01/2024
- 11:00
- KBC St. Michiels
- 42 - 18
- KBC Aalter A (2LH)
D*hoore Alexander
- LH
- 04/02/2024
- 10:30
- Buffalo s Sijsele (2LH)
- 16 - 14
- KBC St. Michiels
Strobbe Luc
- LH
- 10/2/2024
- 18:15
- D&W Koekelare
- 27 - 18
- KBC St. Michiels
Van Deynse Andre
- LH
- 17/02/2024
- 20:00
- KSVV Inter Assebroek
- 30 - 0
- KBC St. Michiels
Vander Stichele Robbe
- LH
- 25/02/2024
- 11:00
- KBC St. Michiels
- 30 - 25
- Z.A.K.Beveren (2LH)
Calleeuw Kristof
- LH
- 09/03/2024
- 19:00
- KB Moerdamme (2LH)
- 17 - 21
- KBC St. Michiels
Maenhout Eric
- LH
- 24/3/2024
- 11:00
- KBC St. Michiels
- 17 - 16
- KB Moerdamme (2LH)
Vanneste Andreas
- LH
- 14/4/2024
- 09:30
- Z.A.K.Beveren (2LH)
- 19 - 26
- KBC St. Michiels
Van Verre Willy
- LH
- 21/4/2024
- 11:00
- KBC St. Michiels
- 14 - 22
- KBK Temse
Reybrouck Erik
Landelijke Dames
- LD
- 10/09/2023
- 11:30
- KBK Ichtegem
- 22 - 24
- KBC St. Michiels
Kerkaert Geert
- LD
- 16/09/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 33 - 27
- KBC Opstal
Clarysse Michael
- LD
- 24/09/2023
- 09:15
- KRB Jabbeke
- 14 - 27
- KBC St. Michiels
Verpoest John
- LD
- 07/10/2023
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 25 - 27
- KBC St. Michiels
Oosterlinck Peter
- LD
- 14/10/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 33 - 26
- KBC Maldegem-Donk (2LD)
Demeulenaere Luc
- LD
- 21/10/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 35 - 18
- KBK Temse (2LD)
Flameyn Bjorn
- LD
- 28/10/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 17 - 17
- KBK Ichtegem
Reybrouck Erik
- LD
- 25/11/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 21 - 13
- t Botterken Baasrode
Marchand Filip
- LD
- 10/12/2023
- 09:30
- KBK Temse (2LD)
- 18 - 24
- KBC St. Michiels
Van Verre Willy
- LD
- 16/12/2023
- 14:45
- KBC St. Michiels
- 18 - 14
- KRB Jabbeke
Sevenhant Kobe
- LD
- 28/01/2024
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 16 - 22
- KBC St. Michiels
Verpoest John
- LD
- 11/2/2024
- 10:00
- KBC Maldegem-Donk (2LD)
- 18 - 25
- KBC St. Michiels
Calleeuw Kristof
- LD
- 24/02/2024
- 14:30
- KBC St. Michiels
- 29 - 20
- KBC Maldegem-Donk (2LD)
Calleeuw Kristof
- LD
- 02/03/2024
- 13:45
- KBC St. Michiels
- 23 - 19
- KBK Temse (2LD)
Calleeuw Kristof
- LD
- 21/4/2024
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 28 - 17
- KBC St. Michiels
Sevenhant Kobe
- LD
- 9/5/2024
- 12:30
- t Botterken Baasrode
- 13 - 20
- KBC St. Michiels
Blommaert Joren
Regionale Dames A
- REG DA
- 09/09/2023
- 15:15
- KBC St. Michiels
- 15 - 11
- Grenskracht Menen
Reybrouck Erik
- REG DA
- 23/09/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 20 - 11
- KBC Male
Demunter Marc
- REG DA
- 08/10/2023
- 14:15
- Krachtbal Torhout
- 8 - 29
- KBC St. Michiels
Steyaert Piet
- REG DA
- 14/10/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 18 - 11
- HO Beitem
Sevenhant Kobe
- REG DA
- 21/10/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 22 - 14
- KBC Heist
Flameyn Bjorn
- REG DA
- 28/10/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 17 - 16
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
- REG DA
- 04/11/2023
- 15:00
- KBC St. Michiels
- 21 - 14
- WWR Ingelmunster
Roze Eddy
- REG DA
- 25/11/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 30 - 10
- t Klaverken Buggenhout
Flameyn Bjorn
- REG DA
- 16/12/2023
- 16:15
- Avanti Lissewege
- 23 - 14
- KBC St. Michiels
Demunter Marc
- REG DA
- 13/01/2024
- 15:00
- KBC Male
- 20 - 17
- KBC St. Michiels
Calleeuw Kristof
- REG DA
- 03/02/2024
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 25 - 7
- Krachtbal Torhout
Maenhout Eric
- REG DA
- 11/2/2024
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 5 - 21
- KBC St. Michiels
Defreyne Lies
- REG DA
- 24/02/2024
- 17:30
- KBC Heist
- 15 - 13
- KBC St. Michiels
Demeulenaere Luc
- REG DA
- 10/03/2024
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 9 - 30
- KBC St. Michiels
Deleye Karel
- REG DA
- 23/03/2024
- 15:00
- KBC St. Michiels
- 15 - 19
- Avanti Lissewege
Roze Eddy
- REG DA
- 13/04/2024
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 19 - 23
- KBC St. Michiels
Van Lierde Milan
- REG DA
- 21/04/2024
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 30 - 0
- KBC St. Michiels
- REG DA
- 24/4/2024
- 19:30
- Noordster Dudzele
- 10 - 30
- KBC St. Michiels
Vanhoutte Wim
- REG DA
- 1/5/2024
- 15:30
- KBC St. Michiels
- 26 - 12
- t Botterken Baasrode
Demeulenaere Luc
- REG DA
- 04/05/2024
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 25 - 18
- KRB Jabbeke
Reybrouck Erik
- REG DA
- 8/5/2024
- 19:30
- Grenskracht Menen
- 21 - 24
- KBC St. Michiels
Vanneste Andreas
- REG DA
- 15/5/2024
- 19:30
- KBC St. Michiels
- 22 - 27
- Noordster Dudzele
Strobbe Luc
- REG DA
- 22/5/2024
- 19:30
- HO Beitem
- 14 - 14
- KBC St. Michiels
Roze Eddy
Regionale Dames B
- REG DB
- 09/09/2023
- 14:00
- KBC St. Michiels
- 10 - 24
- Grenskracht Menen
Reybrouck Erik
- REG DB
- 17/09/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem
- 14 - 21
- KBC St. Michiels
D*hoore Marc
- REG DB
- 23/09/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels
- 14 - 26
- KBC Male
Demunter Marc
- REG DB
- 30/09/2023
- 15:15
- KBC St. Michiels
- 22 - 33
- Sporting Brugge
Kerkaert Geert
- REG DB
- 08/10/2023
- 11:15
- Atlas Varsenare
- 21 - 24
- KBC St. Michiels
D*hoore Marc
- REG DB
- 14/10/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels
- 25 - 24
- t Klaverken Buggenhout
Sevenhant Kobe
- REG DB
- 21/10/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 16 - 18
- KBC Heist
Van Bosstraeten Charlot
- REG DB
- 28/10/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 21 - 9
- D&W Koekelare
D*hoore Marc
- REG DB
- 25/11/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels
- 16 - 15
- Avanti Lissewege B
Demunter Marc
- REG DB
- 16/12/2023
- 10:00
- Avanti Lissewege A
- 14 - 11
- KBC St. Michiels
Compernolle Roland
- REG DB
- 27/01/2024
- 20:00
- Sporting Brugge
- 33 - 22
- KBC St. Michiels
De Love Sandra
- REG DB
- 03/02/2024
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 30 - 0
- Atlas Varsenare
Maenhout Eric
- REG DB
- 11/2/2024
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 14 - 21
- KBC St. Michiels
Defreyne Lies
- REG DB
- 18/02/2024
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 24 - 14
- KBC St. Michiels
Bosman Dirk
- REG DB
- 24/02/2024
- 16:15
- KBC Heist
- 23 - 16
- KBC St. Michiels
Demeulenaere Luc
- REG DB
- 23/03/2024
- 16:15
- KBC St. Michiels
- 0 - 30
- Avanti Lissewege A
Roze Eddy
- REG DB
- 6/4/2024
- 13:00
- KBC St. Michiels
- 22 - 20
- KBK Ichtegem
Compernolle Roland
- REG DB
- 13/04/2024
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 18 - 15
- KBC St. Michiels
Van Lierde Milan
- REG DB
- 20/04/2024
- 17:30
- Avanti Lissewege B
- 30 - 5
- KBC St. Michiels
Demunter Marc
- REG DB
- 1/5/2024
- 14:15
- KBC St. Michiels
- 23 - 27
- t Botterken Baasrode
Demeulenaere Luc
- REG DB
- 04/05/2024
- 14:30
- KBC St. Michiels
- 14 - 18
- KRB Jabbeke
Reybrouck Erik
- REG DB
- 11/5/2024
- 10:00
- Grenskracht Menen
- 26 - 14
- KBC St. Michiels
Dhaese Antoon
Regionale Heren A
- REG HA
- 10/09/2023
- 11:30
- HO Beitem
- 27 - 17
- KBC St. Michiels
Maenhout Eric
- REG HA
- 16/09/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels
- 27 - 9
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- REG HA
- 24/09/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem
- 27 - 11
- KBC St. Michiels
D*hoore Marc
- REG HA
- 07/10/2023
- 12:45
- KBC St. Michiels
- 20 - 16
- KBC Aalter
Van Bosstraeten Charlot
- REG HA
- 15/10/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 9 - 20
- KBC St. Michiels
Meersman Bert
- REG HA
- 21/10/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels
- 17 - 12
- Avanti Lissewege
Van Bosstraeten Charlot
- REG HA
- 28/10/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels
- 19 - 16
- Atlas Varsenare
Kerkaert Geert
- REG HA
- 25/11/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 15 - 21
- HO Beitem
Flameyn Bjorn
- REG HA
- 09/12/2023
- 13:15
- KBC St. Michiels
- 6 - 21
- KBK Ichtegem
Van Bosstraeten Charlot
- REG HA
- 27/01/2024
- 15:15
- KBC St. Michiels
- 22 - 9
- t Klaverken Buggenhout
Roze Eddy
- REG HA
- 03/02/2024
- 16:15
- Avanti Lissewege
- 19 - 20
- KBC St. Michiels
Nog toe te kennen
- REG HA
- 10/2/2024
- 17:00
- D&W Koekelare
- 19 - 13
- KBC St. Michiels
Van Deynse Andre
- REG HA
- 18/02/2024
- 10:45
- Atlas Varsenare
- 16 - 10
- KBC St. Michiels
Verpoest John
- REG HA
- 24/02/2024
- 13:30
- KBC St. Michiels
- 44 - 2
- Grenskracht Menen
Flameyn Bjorn
- REG HA
- 23/3/2024
- 13:30
- KBC St. Michiels
- 30 - 0
- t Botterken Baasrode
Bruckner Louis
- REG HA
- 13/4/2024
- 15:45
- Grenskracht Menen
- 15 - 17
- KBC St. Michiels
Deleye Karel
Regionale Heren B
- REG HB
- 10/09/2023
- 11:30
- HO Beitem
- 25 - 14
- KBC St. Michiels
Strobbe Luc
- REG HB
- 16/09/2023
- 13:15
- KBC St. Michiels
- 10 - 17
- D&W Koekelare
Marchand Filip
- REG HB
- 01/10/2023
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 14 - 26
- KBC St. Michiels
Van Bosstraeten Charlot
- REG HB
- 15/10/2023
- 11:00
- Krachtbal Snellegem
- 14 - 10
- KBC St. Michiels
Compernolle Roland
- REG HB
- 28/10/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 18 - 26
- KSVV Inter Assebroek
Vander Stichele Robbe
- REG HB
- 04/11/2023
- 18:45
- KBC Male
- 19 - 15
- KBC St. Michiels
Reybrouck Erik
- REG HB
- 25/11/2023
- 11:15
- KBC St. Michiels
- 17 - 23
- HO Beitem
Compernolle Roland
- REG HB
- 16/12/2023
- 13:15
- KBC St. Michiels
- 23 - 13
- Helios Halle
De Love Sandra
- REG HB
- 27/01/2024
- 14:00
- KBC St. Michiels
- 9 - 14
- Krachtbal Snellegem
Roze Eddy
- REG HB
- 10/2/2024
- 19:30
- D&W Koekelare
- 15 - 12
- KBC St. Michiels
Van Deynse Andre
- REG HB
- 17/02/2024
- 16:15
- KSVV Inter Assebroek
- 25 - 17
- KBC St. Michiels
Maenhout Eric
- REG HB
- 24/02/2024
- 13:15
- KBC St. Michiels
- 16 - 18
- KBC Male
Steyaert Piet
- REG HB
- 03/03/2024
- 10:00
- Helios Halle
- 12 - 22
- KBC St. Michiels
Van Oudenhove Ignace
- REG HB
- 09/03/2024
- 17:30
- Noordster Dudzele
- 12 - 26
- KBC St. Michiels
Demeulenaere Luc
- REG HB
- 23/3/2024
- 14:00
- KBC St. Michiels
- 15 - 10
- Noordster Dudzele
Roze Eddy
- REG HB
- 20/4/2024
- 12:00
- KBC St. Michiels
- 20 - 15
- KRB Jabbeke
Vandenberghe Thomas
U18 jongens
- U18J
- 17/09/2023
- 10:00
- KBK Ichtegem
- 15 - 13
- KBC St. Michiels A
Vander Stichele Robbe
- U18J
- 23/09/2023
- 10:00
- KBC St. Michiels A
- 18 - 26
- KBC Heist
De Love Sandra
- U18J
- 30/09/2023
- 10:00
- KBC St. Michiels A
- 18 - 7
- D&W Koekelare
Defreyne Lies
- U18J
- 08/10/2023
- 13:00
- Krachtbal Torhout
- 15 - 18
- KBC St. Michiels A
Steyaert Piet
- U18J
- 14/10/2023
- 10:15
- KBC St. Michiels A
- 24 - 20
- WWR Ingelmunster
Van Deynse Andre
- U18J
- 28/10/2023
- 09:45
- KBC St. Michiels A
- 11 - 15
- Sporting Brugge
Vanhoutte Wim
- U18J
- 25/11/2023
- 10:00
- KBC St. Michiels A
- 14 - 13
- KBC St. Michiels B
Compernolle Roland
- U18J
- 16/12/2023
- 10:00
- KBC Male
- 23 - 11
- KBC St. Michiels A
Demunter Marc
- U18J
- 13/01/2024
- 17:30
- KBC Heist
- 26 - 21
- KBC St. Michiels A
Marchand Filip
- U18J
- 27/01/2024
- 20:00
- D&W Koekelare
- 15 - 12
- KBC St. Michiels A
Steyaert Piet
- U18J
- 03/02/2024
- 10:00
- KBC St. Michiels A
- 19 - 8
- Krachtbal Torhout
Timmerman Kurt
- U18J
- 18/02/2024
- 11:30
- WWR Ingelmunster
- 30 - 0
- KBC St. Michiels A
Steyaert Piet
- U18J
- 24/02/2024
- 11:00
- KBC St. Michiels A
- 30 - 0
- t Botterken Baasrode
- U18J
- 02/03/2024
- 17:30
- Sporting Brugge
- 21 - 7
- KBC St. Michiels A
Deleye Karel
- U18J
- 09/03/2024
- 10:30
- KBC St. Michiels A
- 14 - 14
- KRB Jabbeke
Deleu Lars
- U18J
- 16/3/2024
- 10:00
- KBC St. Michiels A
- 10 - 21
- KBK Ichtegem
Strubbe Celesta
- U18J
- 23/03/2024
- 11:00
- KBC St. Michiels A
- 15 - 19
- KBC Male
Borra Julie
- U18J
- 14/04/2024
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 35 - 9
- KBC St. Michiels A
Van Verre Willy
- U18J
- 20/04/2024
- 10:45
- KBC St. Michiels B
- 22 - 11
- KBC St. Michiels A
Vandenberghe Thomas
- U18J
- 1/5/2024
- 13:00
- KBC St. Michiels A
- 13 - 15
- t Klaverken Buggenhout
Demeulenaere Luc
- U18J
- 04/05/2024
- 13:15
- KBC St. Michiels A
- 13 - 18
- Avanti Lissewege
Reybrouck Erik
- U18J
- 9/5/2024
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 13 - 15
- KBC St. Michiels A
Deleu Lars
U18 jongens
- U18J
- 09/09/2023
- 11:15
- KBC St. Michiels B
- 9 - 21
- t Klaverken Buggenhout
Timmerman Kurt
- U18J
- 16/09/2023
- 19:00
- D&W Koekelare
- 9 - 17
- KBC St. Michiels B
Kerkaert Geert
- U18J
- 23/09/2023
- 11:15
- KBC St. Michiels B
- 30 - 0
- Avanti Lissewege
De Love Sandra
- U18J
- 30/09/2023
- 11:15
- KBC St. Michiels B
- 33 - 8
- Krachtbal Torhout
Defreyne Lies
- U18J
- 07/10/2023
- 11:30
- KBC St. Michiels B
- 19 - 10
- Sporting Brugge
Van Bosstraeten Charlot
- U18J
- 14/10/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 9 - 26
- KBC St. Michiels B
Stassijns Jean-Pierre
- U18J
- 21/10/2023
- 11:15
- KBC St. Michiels B
- 10 - 10
- KBC Male
D*hoore Marc
- U18J
- 04/11/2023
- 11:30
- KBC St. Michiels B
- 26 - 8
- KBK Ichtegem
Demunter Marc
- U18J
- 25/11/2023
- 10:00
- KBC St. Michiels A
- 14 - 13
- KBC St. Michiels B
Compernolle Roland
- U18J
- 10/12/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 30 - 0
- KBC St. Michiels B
- U18J
- 16/12/2023
- 10:45
- KBC St. Michiels B
- 16 - 22
- KBC Heist
De Love Sandra
- U18J
- 13/01/2024
- 11:00
- Avanti Lissewege
- 18 - 9
- KBC St. Michiels B
De Love Sandra
- U18J
- 28/01/2024
- 13:00
- Krachtbal Torhout
- 6 - 29
- KBC St. Michiels B
Van Deynse Andre
- U18J
- 03/02/2024
- 17:30
- Sporting Brugge
- 16 - 8
- KBC St. Michiels B
Roze Eddy
- U18J
- 10/2/2024
- 12:30
- KBC St. Michiels B
- 17 - 15
- KRB Jabbeke
Steyaert Piet
- U18J
- 17/02/2024
- 11:00
- KBC St. Michiels B
- 29 - 14
- t Botterken Baasrode
Defreyne Lies
- U18J
- 24/02/2024
- 10:30
- KBC Male
- 21 - 19
- KBC St. Michiels B
Braem Walter
- U18J
- 10/03/2024
- 11:30
- KBK Ichtegem
- 0 - 30
- KBC St. Michiels B
Vander Stichele Robbe
- U18J
- 16/3/2024
- 11:15
- KBC St. Michiels B
- 30 - 8
- D&W Koekelare
Strubbe Celesta
- U18J
- 23/03/2024
- 17:30
- KBC Heist
- 23 - 27
- KBC St. Michiels B
Demunter Marc
- U18J
- 13/04/2024
- 11:15
- KBC St. Michiels B
- 39 - 17
- WWR Ingelmunster
Demunter Marc
- U18J
- 20/04/2024
- 10:45
- KBC St. Michiels B
- 22 - 11
- KBC St. Michiels A
Vandenberghe Thomas
- U18J
- 1/5/2024
- 10:00
- WWR Ingelmunster
- 15 - 24
- KBC St. Michiels B
Vanneste Andreas
- U18J
- 05/05/2024
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 12 - 21
- KBC St. Michiels B
Demunter Marc
U18 meisjes
- U18M
- 09/09/2023
- 12:30
- KBC St. Michiels
- 29 - 20
- KBK Ichtegem
Timmerman Kurt
- U18M
- 23/09/2023
- 15:00
- KBC Male
- 15 - 30
- KBC St. Michiels
Flameyn Bjorn
- U18M
- 30/09/2023
- 14:00
- KBC St. Michiels
- 25 - 9
- HO Beitem
Kerkaert Geert
- U18M
- 07/10/2023
- 18:45
- Noordster Dudzele
- 30 - 25
- KBC St. Michiels
Vander Stichele Robbe
- U18M
- 15/10/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem
- 17 - 28
- KBC St. Michiels
Sevenhant Kobe
- U18M
- 28/10/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 29 - 14
- KBC Male
Kerkaert Geert
- U18M
- 09/12/2023
- 12:00
- KBC St. Michiels
- 27 - 14
- HO Beitem
Van Bosstraeten Charlot
- U18M
- 16/12/2023
- 12:00
- KBC St. Michiels
- 35 - 30
- Noordster Dudzele
De Love Sandra
- U18M
- 14/01/2024
- 11:30
- KBK Ichtegem
- 10 - 25
- KBC St. Michiels
De Love Sandra
- U18M
- 03/02/2024
- 13:15
- KBC St. Michiels
- 26 - 9
- KBC Male
Demeulenaere Luc
- U18M
- 10/2/2024
- 15:00
- KBC Male
- 18 - 29
- KBC St. Michiels
Flameyn Bjorn
- U18M
- 17/02/2024
- 14:30
- HO Beitem
- 11 - 31
- KBC St. Michiels
Sevenhant Kobe
- U18M
- 24/02/2024
- 12:15
- KBC St. Michiels
- 31 - 16
- Noordster Dudzele
Flameyn Bjorn
- U18M
- 9/3/2024
- 15:00
- HO Beitem
- 17 - 26
- KBC St. Michiels
Vandepoele Kurt
- U18M
- 23/3/2024
- 12:15
- KBC St. Michiels
- 23 - 20
- KBK Ichtegem
Bruckner Louis
- U18M
- 21/4/2024
- 11:00
- Noordster Dudzele
- 23 - 17
- KBC St. Michiels
Bruckner Louis
U16 jongens
- U16J
- 10/09/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem A
- 10 - 11
- KBC St. Michiels B
Roze Eddy
- U16J
- 16/09/2023
- 11:30
- KBC St. Michiels B
- 10 - 11
- KBK Ichtegem B
De Love Sandra
- U16J
- 23/09/2023
- 09:00
- Avanti Lissewege
- 5 - 12
- KBC St. Michiels B
Van Bosstraeten Charlot
- U16J
- 30/09/2023
- 11:00
- KBC St. Michiels B
- 18 - 12
- Krachtbal Torhout
De Love Sandra
- U16J
- 14/10/2023
- 13:30
- KBC St. Michiels B
- 12 - 19
- HO Beitem
Demunter Marc
- U16J
- 28/10/2023
- 12:00
- KBC St. Michiels B
- 14 - 9
- D&W Koekelare
Vanhoutte Wim
- U16J
- 26/11/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 24 - 12
- KBC St. Michiels B
Blommaert Joren
- U16J
- 02/12/2023
- 12:30
- KBC St. Michiels B
- Uitg.
- KBC St. Michiels C
- U16J
- 16/12/2023
- 11:30
- KBC St. Michiels B
- 7 - 14
- Krachtbal Snellegem
Van Bosstraeten Charlot
- U16J
- 14/01/2024
- 09:00
- KRB Jabbeke A
- 18 - 6
- KBC St. Michiels B
Van Deynse Andre
- U16J
- 20/01/2024
- 11:15
- KBC St. Michiels A
- Uitg.
- KBC St. Michiels B
- U16J
- 27/01/2024
- 11:00
- KBC St. Michiels B
- 10 - 18
- t Botterken Baasrode
Timmerman Kurt
U16 jongens
- U16J
- 09/09/2023
- 16:30
- t Botterken Baasrode
- 18 - 6
- KBC St. Michiels C
Stassijns Jean-Pierre
- U16J
- 16/09/2023
- 13:30
- KBC St. Michiels C
- 7 - 19
- KBK Ichtegem A
Van Deynse Andre
- U16J
- 24/09/2023
- 09:15
- KBK Ichtegem B
- 23 - 7
- KBC St. Michiels C
D*hoore Alexander
- U16J
- 30/09/2023
- 13:00
- KBC St. Michiels C
- 11 - 9
- Avanti Lissewege
Demunter Marc
- U16J
- 08/10/2023
- 12:00
- Krachtbal Torhout
- 18 - 13
- KBC St. Michiels C
Timmerman Kurt
- U16J
- 21/10/2023
- 14:30
- HO Beitem
- 22 - 6
- KBC St. Michiels C
Van Deynse Andre
- U16J
- 25/11/2023
- 13:30
- KBC St. Michiels C
- 19 - 13
- KBC St. Michiels A
Demunter Marc
- U16J
- 02/12/2023
- 12:30
- KBC St. Michiels B
- Uitg.
- KBC St. Michiels C
- U16J
- 10/12/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 22 - 5
- KBC St. Michiels C
Stassijns Jean-Pierre
- U16J
- 16/12/2023
- 13:30
- KBC St. Michiels C
- 10 - 17
- KRB Jabbeke B
Van Bosstraeten Charlot
- U16J
- 20/01/2024
- 14:00
- Krachtbal Snellegem
- Uitg.
- KBC St. Michiels C
- U16J
- 27/01/2024
- 13:00
- KBC St. Michiels C
- 16 - 19
- KRB Jabbeke A
Roze Eddy
U16 jongens
- U16J
- 10/09/2023
- 10:00
- KBK Ichtegem B
- 23 - 10
- KBC St. Michiels A
Steyaert Piet
- U16J
- 16/09/2023
- 10:30
- KBC St. Michiels A
- 14 - 15
- Avanti Lissewege
De Love Sandra
- U16J
- 24/09/2023
- 12:00
- Krachtbal Torhout
- 19 - 11
- KBC St. Michiels A
Van Bosstraeten Charlot
- U16J
- 07/10/2023
- 15:30
- HO Beitem
- 19 - 11
- KBC St. Michiels A
Van Deynse Andre
- U16J
- 14/10/2023
- 11:30
- KBC St. Michiels A
- 17 - 8
- KBC Opstal
Van Deynse Andre
- U16J
- 28/10/2023
- 11:00
- KBC St. Michiels A
- 16 - 18
- KRB Jabbeke B
Vanhoutte Wim
- U16J
- 04/11/2023
- 14:00
- Krachtbal Snellegem
- 21 - 6
- KBC St. Michiels A
Van Deynse Andre
- U16J
- 25/11/2023
- 13:30
- KBC St. Michiels C
- 19 - 13
- KBC St. Michiels A
Demunter Marc
- U16J
- 17/12/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 30 - 0
- KBC St. Michiels A
- U16J
- 06/01/2024
- 10:00
- KBC St. Michiels A
- Uitg.
- KRB Jabbeke A
- U16J
- 20/01/2024
- 11:15
- KBC St. Michiels A
- Uitg.
- KBC St. Michiels B
- U16J
- 27/01/2024
- 10:00
- KBC St. Michiels A
- 0 - 30
- KBK Ichtegem A
U16 Jongens 3
- U16J-3
- 17/02/2024
- 13:15
- KBC St. Michiels A
- 10 - 11
- D&W Koekelare
Deleu Lars
- U16J-3
- 24/02/2024
- 11:15
- KBC St. Michiels A
- 20 - 8
- KBC Aalter
Steyaert Piet
- U16J-3
- 2/03/2024
- 15:00
- KBC St. Michiels B
- 19 - 12
- KBC St. Michiels A
Calleeuw Kristof
- U16J-3
- 9/03/2024
- 11:45
- KBC St. Michiels A
- 23 - 11
- KBC Opstal
Strubbe Celesta
- U16J-3
- 23/03/2024
- 10:00
- Avanti Lissewege
- 23 - 15
- KBC St. Michiels A
Vandenberghe Thomas
U16 Jongens 3
- U16J-3
- 17/02/2024
- 12:15
- KBC St. Michiels B
- 12 - 15
- Avanti Lissewege
Deleu Lars
- U16J-3
- 2/03/2024
- 15:00
- KBC St. Michiels B
- 19 - 12
- KBC St. Michiels A
Calleeuw Kristof
- U16J-3
- 9/03/2024
- 10:45
- KBC St. Michiels B
- 18 - 5
- KBC Aalter
Strubbe Celesta
U16 meisjes A
- U16MA
- 10/09/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem
- 7 - 23
- KBC St. Michiels
Steyaert Piet
- U16MA
- 16/09/2023
- 12:30
- KBC St. Michiels
- 20 - 18
- Osiris Aalst
Van Deynse Andre
- U16MA
- 23/09/2023
- 11:15
- Avanti Lissewege
- 16 - 20
- KBC St. Michiels
Van Bosstraeten Charlot
- U16MA
- 30/09/2023
- 12:00
- KBC St. Michiels
- 28 - 11
- HO Beitem
Demunter Marc
- U16MA
- 08/10/2023
- 09:30
- KRB Jabbeke
- 6 - 23
- KBC St. Michiels
Strobbe Luc
- U16MA
- 14/10/2023
- 12:30
- KBC St. Michiels
- 25 - 16
- D&W Koekelare
Demunter Marc
- U16MA
- 21/10/2023
- 12:30
- KBC St. Michiels
- 24 - 17
- t Klaverken Buggenhout
Van Bosstraeten Charlot
- U16MA
- 28/10/2023
- 12:30
- KBC St. Michiels
- 29 - 6
- KBK Ichtegem
Flameyn Bjorn
- U16MA
- 04/11/2023
- 15:30
- Osiris Aalst
- 10 - 18
- KBC St. Michiels
Gerlo Jonathan
- U16MA
- 25/11/2023
- 12:30
- KBC St. Michiels
- 20 - 6
- KRB Jabbeke
Demunter Marc
- U16MA
- 10/12/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 10 - 15
- KBC St. Michiels
Stassijns Jean-Pierre
- U16MA
- 16/12/2023
- 12:30
- KBC St. Michiels
- 23 - 7
- Avanti Lissewege
Van Bosstraeten Charlot
- U16MA
- 13/01/2024
- 12:30
- KBC St. Michiels
- 20 - 12
- Osiris Aalst
Bonne Curt
- U16MA
- 27/01/2024
- 09:00
- Avanti Lissewege
- 18 - 20
- KBC St. Michiels
D*hoore Alexander
- U16MA
- 03/02/2024
- 11:15
- KBC St. Michiels
- 27 - 5
- HO Beitem
Timmerman Kurt
- U16MA
- 10/2/2024
- 16:45
- D&W Koekelare
- 16 - 19
- KBC St. Michiels
Dhaese Antoon
- U16MA
- 18/02/2024
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 10 - 19
- KBC St. Michiels
Demeulenaere Luc
- U16MA
- 24/02/2024
- 12:15
- KBC St. Michiels
- 29 - 8
- D&W Koekelare
Steyaert Piet
- U16MA
- 02/03/2024
- 11:30
- KBC St. Michiels
- 20 - 7
- t Klaverken Buggenhout
Vandenberghe Thomas
- U16MA
- 17/3/2024
- 09:15
- KBK Ichtegem
- 10 - 20
- KBC St. Michiels
Compernolle Roland
- U16MA
- 23/3/2024
- 14:30
- HO Beitem
- 0 - 30
- KBC St. Michiels
Steyaert Piet
U14 jongens A
- U14JA
- 09/09/2023
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 30 - 0
- KBC St. Michiels
Vander Stichele Robbe
- U14JA
- 16/09/2023
- 12:30
- KBC St. Michiels
- 3 - 7
- KRB Jabbeke
De Love Sandra
- U14JA
- 24/09/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 19 - 2
- KBC St. Michiels
Stassijns Jean-Pierre
- U14JA
- 30/09/2023
- 12:30
- KBC St. Michiels
- 9 - 16
- D&W Koekelare
Kerkaert Geert
- U14JA
- 14/10/2023
- 11:30
- Sporting Brugge
- 8 - 10
- KBC St. Michiels
Flameyn Bjorn
- U14JA
- 21/10/2023
- 10:15
- KBC St. Michiels
- 6 - 14
- t Botterken Baasrode
D*hoore Marc
- U14JA
- 28/10/2023
- 13:30
- KBC St. Michiels
- 8 - 11
- Grenskracht Menen
Kerkaert Geert
- U14JA
- 26/11/2023
- 10:45
- KBK Temse
- 9 - 5
- KBC St. Michiels
Van Oudenhove Ignace
- U14JA
- 16/12/2023
- 10:30
- KBC St. Michiels
- 2 - 14
- t Klaverken Buggenhout
Van Bosstraeten Charlot
- U14JA
- 13/01/2024
- 10:30
- KBC St. Michiels
- 8 - 9
- KRB Jabbeke
Dhaese Anja
- U14JA
- 28/01/2024
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 12 - 4
- KBC St. Michiels
Van Verre Willy
- U14JA
- 03/02/2024
- 12:15
- KBC St. Michiels
- 9 - 16
- D&W Koekelare
Demeulenaere Luc
- U14JA
- 10/2/2024
- 10:30
- KBC St. Michiels
- 12 - 4
- Sporting Brugge
Steyaert Piet
- U14JA
- 17/02/2024
- 10:00
- KBC St. Michiels
- 30 - 0
- KBK Temse
Deleu Lars
- U14JA
- 02/03/2024
- 10:30
- KBC St. Michiels
- 13 - 21
- t Botterken Baasrode
Vandenberghe Thomas
- U14JA
- 10/3/2024
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 13 - 13
- KBC St. Michiels
Van Torre Louis
- U14JA
- 16/03/2024
- 10:00
- Grenskracht Menen
- 21 - 4
- KBC St. Michiels
Vander Stichele Robbe
- U14JA
- 23/3/2024
- 16:00
- D&W Koekelare
- 17 - 5
- KBC St. Michiels
Timmerman Kurt
U 14 meisjes
- U14M
- 16/09/2023
- 10:30
- Sporting Brugge
- 16 - 8
- KBC St. Michiels
D*hoore Alexander
- U14M
- 23/09/2023
- 16:45
- t Botterken Baasrode
- 19 - 8
- KBC St. Michiels
Bieseman Helena
- U14M
- 30/09/2023
- 10:00
- KBC St. Michiels
- 5 - 25
- Avanti Lissewege
De Love Sandra
- U14M
- 07/10/2023
- 13:30
- HO Beitem
- 19 - 5
- KBC St. Michiels
Van Deynse Andre
- U14M
- 14/10/2023
- 10:15
- D&W Koekelare
- 24 - 8
- KBC St. Michiels
Vanhoutte Wim
- U14M
- 21/10/2023
- 13:30
- KBC St. Michiels
- 6 - 13
- KRB Jabbeke
Van Bosstraeten Charlot
- U14M
- 29/10/2023
- 10:00
- KBK Ichtegem
- 17 - 9
- KBC St. Michiels
Van Torre Louis
- U14M
- 04/11/2023
- 12:45
- KBC St. Michiels
- 11 - 13
- Krachtbal Snellegem
Roze Eddy
- U14M
- 09/12/2023
- 11:00
- KBC St. Michiels
- 15 - 15
- t Botterken Baasrode
Van Bosstraeten Charlot
- U14M
- 16/12/2023
- 10:30
- Buffalo s Sijsele
- 17 - 13
- KBC St. Michiels
Strubbe Celesta
- U14M
- 13/01/2024
- 11:30
- KBC St. Michiels
- 13 - 13
- HO Beitem
Dhaese Anja
- U14M
- 27/01/2024
- 12:00
- KBC St. Michiels
- 15 - 18
- D&W Koekelare
Roze Eddy
- U14M
- 04/02/2024
- 09:30
- KRB Jabbeke
- 16 - 15
- KBC St. Michiels
Verpoest John
- U14M
- 10/2/2024
- 11:30
- KBC St. Michiels
- 30 - 0
- Sporting Brugge
- U14M
- 17/02/2024
- 12:15
- KBC St. Michiels
- 14 - 14
- KBK Ichtegem
Defreyne Lies
- U14M
- 25/02/2024
- 10:00
- Krachtbal Snellegem
- 13 - 14
- KBC St. Michiels
Demeulenaere Luc
- U14M
- 02/03/2024
- 12:30
- KBC St. Michiels
- 23 - 13
- Buffalo s Sijsele
Calleeuw Kristof
- U14M
- 09/03/2024
- 11:45
- KBC St. Michiels
- 11 - 25
- Noordster Dudzele
Deleu Lars
- U14M
- 16/3/2024
- 16:45
- Avanti Lissewege
- 21 - 16
- KBC St. Michiels
Braem Walter
- U14M
- 23/3/2024
- 17:45
- Noordster Dudzele
- 21 - 10
- KBC St. Michiels
Reybrouck Erik
U12 reeks A
- U12 A
- 09/09/2023
- 10:15
- KBC St. Michiels
- 12 - 8
- KBK Ichtegem
Timmerman Kurt
- U12 A
- 16/09/2023
- 09:30
- Sporting Brugge
- 4 - 11
- KBC St. Michiels
D*hoore Alexander
- U12 A
- 23/09/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 12 - 13
- KBC St. Michiels
Vanhoutte Wim
- U12 A
- 30/09/2023
- 09:00
- KBC St. Michiels
- 8 - 9
- Krachtbal Torhout
Defreyne Lies
- U12 A
- 07/10/2023
- 14:00
- HO Beitem
- 14 - 3
- KBC St. Michiels
Roze Eddy
- U12 A
- 14/10/2023
- 11:15
- Avanti Lissewege
- 8 - 12
- KBC St. Michiels
Van Bosstraeten Charlot
- U12 A
- 04/11/2023
- 10:30
- KBC St. Michiels
- 11 - 8
- t Klaverken Buggenhout
Demunter Marc
U12 reeks 2B
- U12 2B
- 09/12/2023
- 15:00
- HO Beitem
- 5 - 7
- KBC St. Michiels
Van Deynse Andre
- U12 2B
- 14/01/2024
- 9:00
- Krachtbal Snellegem
- 3 - 10
- KBC St. Michiels
Demeulenaere Luc
- U12 2B
- 27/01/2024
- 10:00
- KBC St. Michiels
- 14 - 9
- t Botterken Baasrode
Timmerman Kurt
- U12 2B
- 04/02/2024
- 11:15
- KBK Ichtegem
- 7 - 13
- KBC St. Michiels
Marchand Filip
- U12 2B
- 10/2/2024
- 9:30
- KBC St. Michiels
- 5 - 14
- KRB Jabbeke
Steyaert Piet
- U12 2B
- 17/02/2024
- 10:00
- KBC St. Michiels
- 9 - 8
- HO Beitem
Defreyne Lies
- U12 2B
- 25/02/2024
- 9:15
- KRB Jabbeke
- 12 - 8
- KBC St. Michiels
Van Deynse Andre
- U12 2B
- 02/03/2024
- 9:30
- KBC St. Michiels
- 17 - 1
- Krachtbal Snellegem
Vandenberghe Thomas
- U12 2B
- 23/03/2024
- 10:00
- KBC St. Michiels
- 10 - 15
- KBK Ichtegem
Borra Julie