Filters
- Osiris Aalst
- KBC Aalter
- KSVV Inter Assebroek
- t Botterken Baasrode
- HO Beitem
- Sporting Brugge
- t Klaverken Buggenhout
- Noordster Dudzele
- KBC Heist
- KBK Ichtegem
- WWR Ingelmunster
- KRB Jabbeke
- D&W Koekelare
- Avanti Lissewege
- KBC Male
- Grenskracht Menen
- KBC Opstal
- Buffalo s Sijsele
- KBC St. Michiels
- Krachtbal Snellegem
- KBK Temse
- Krachtbal Torhout
- Atlas Varsenare
- 9-10 nov
- 1º Nationale Heren
- 1º Nationale Heren Beloften
- 1º Nationale Dames
- 2º Nationale Heren
- 2º Nationale Heren Beloften
- Landelijke Heren
- Landelijke Dames
- Regionale Dames A
- Regionale Heren A
- Regionale Dames B
- U18 jongens
- U18 meisjes
- U16 meisjes A
- U16 jongens
- U 14 meisjes
- U14 jongens A
- U12 reeks A
- U12 reeks B
- U16 meisjes B
- U14 jongens B
- Regionale Heren B
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=0&kal_datum=9&kal_reeks=0
Kalender en uitslagen
9-10 nov
1º Nationale Heren
- 1NHA
- 04/11/2023
- 17:30
- KBC Male
- 29 - 18
- D&W Koekelare
Reybrouck Erik
- 1NHA
- 04/11/2023
- 18:00
- Osiris Aalst
- 17 - 26
- KSVV Inter Assebroek
Gerlo Jonathan
1º Nationale Heren Beloften
- 1NHB
- 04/11/2023
- 16:15
- KBC Male
- 14 - 19
- D&W Koekelare
Reybrouck Erik
- 1NHB
- 04/11/2023
- 16:45
- Osiris Aalst
- 13 - 27
- KSVV Inter Assebroek
Gerlo Jonathan
1º Nationale Dames
- 1ND
- 04/11/2023
- 13:45
- KBC St. Michiels A
- 30 - 24
- WWR Ingelmunster
Roze Eddy
2º Nationale Heren
- 2NHA
- 04/11/2023
- 14:45
- KBC Male
- 7 - 13
- KBK Temse
Verpoest John
2º Nationale Heren Beloften
- 2NHB
- 04/11/2023
- 13:30
- KBC Male
- 20 - 10
- KBK Temse
Verpoest John
Landelijke Heren
Landelijke Dames
Regionale Dames A
- REG DA
- 04/11/2023
- 15:00
- KBC St. Michiels
- 21 - 14
- WWR Ingelmunster
Roze Eddy
Regionale Dames B
- REG DB
- 04/11/2023
- 10:00
- Avanti Lissewege B
- 19 - 11
- KBK Ichtegem
De Love Sandra
Regionale Heren A
Regionale Heren B
- REG HB
- 04/11/2023
- 18:45
- KBC Male
- 19 - 15
- KBC St. Michiels
Reybrouck Erik
U18 jongens
- U18J
- 04/11/2023
- 11:30
- KBC St. Michiels B
- 26 - 8
- KBK Ichtegem
Demunter Marc
- U18J
- 04/11/2023
- 16:15
- Avanti Lissewege
- 15 - 13
- D&W Koekelare
Demunter Marc
U18 meisjes
U16 jongens
- U16J
- 04/11/2023
- 09:00
- Avanti Lissewege
- 10 - 14
- KBK Ichtegem A
De Love Sandra
- U16J
- 05/11/2023
- 12:00
- Krachtbal Torhout
- Uitg.
- t Botterken Baasrode
- U16J
- 04/11/2023
- 14:00
- Krachtbal Snellegem
- 21 - 6
- KBC St. Michiels A
Van Deynse Andre
U16 meisjes A
- U16MA
- 04/11/2023
- 15:30
- Osiris Aalst
- 10 - 18
- KBC St. Michiels
Gerlo Jonathan
U16 meisjes B
- U16MB
- 04/11/2023
- 10:00
- Grenskracht Menen
- 5 - 15
- t Botterken Baasrode
Vander Stichele Robbe
U14 jongens A
- U14JA
- 04/11/2023
- 11:00
- Grenskracht Menen
- 8 - 5
- KBK Temse
Vander Stichele Robbe
U14 jongens B
- U14JB
- 04/11/2023
- 11:15
- Avanti Lissewege
- 10 - 12
- Buffalo s Sijsele
De Love Sandra
U 14 meisjes
- U14M
- 04/11/2023
- 12:45
- KBC St. Michiels
- 11 - 13
- Krachtbal Snellegem
Roze Eddy
U12 reeks A
- U12 A
- 04/11/2023
- 09:00
- Grenskracht Menen
- 12 - 8
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
- U12 A
- 05/11/2023
- 10:00
- Krachtbal Torhout
- Uitg.
- Sporting Brugge
- U12 A
- 04/11/2023
- 10:30
- KBC St. Michiels
- 11 - 8
- t Klaverken Buggenhout
Demunter Marc
U12 reeks B
- U12 B
- 04/11/2023
- 15:15
- Avanti Lissewege
- 15 - 3
- KBK Ichtegem
Demunter Marc