Filters
- 1º Nationale Dames
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=0&kal_datum=0&kal_reeks=3
Kalender en uitslagen
1º Nationale Dames
14-15 sep
- 1ND
- 09/09/2023
- 19:00
- KBC Heist
- 20 - 42
- KBC St. Michiels A
Maenhout Eric
- 1ND
- 09/09/2023
- 16:15
- KBC Male
- 30 - 18
- KBC St. Michiels B
Calleeuw Kristof
- 1ND
- 09/09/2023
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 17 - 15
- Grenskracht Menen
Stassijns Jean-Pierre
- 1ND
- 10/09/2023
- 09:00
- WWR Ingelmunster
- 18 - 16
- KRB Jabbeke
Flameyn Bjorn
- 1ND
- 10/09/2023
- 09:30
- Atlas Varsenare
- 22 - 20
- Noordster Dudzele
Sevenhant Kobe
21-22 sep
- 1ND
- 16/09/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels A
- 24 - 28
- KBC Male
Marchand Filip
- 1ND
- 16/09/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels B
- 31 - 23
- KBC Heist
Clarysse Michael
- 1ND
- 16/09/2023
- 09:00
- Grenskracht Menen
- 24 - 20
- WWR Ingelmunster
Timmerman Kurt
- 1ND
- 17/09/2023
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 25 - 21
- t Klaverken Buggenhout
Maenhout Eric
28-29 sep
- 1ND
- 23/09/2023
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 24 - 20
- KBC St. Michiels A
Roggeman Bart
- 1ND
- 23/09/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 22 - 24
- KBC St. Michiels B
Vanhoutte Wim
- 1ND
- 24/09/2023
- 10:00
- Atlas Varsenare
- 13 - 18
- t Klaverken Buggenhout
Maenhout Eric
- 1ND
- 24/09/2023
- 10:30
- KRB Jabbeke
- 21 - 10
- Noordster Dudzele
Verpoest John
5-6 okt
- 1ND
- 30/09/2023
- 14:15
- KBC St. Michiels A
- 38 - 18
- Grenskracht Menen
Calleeuw Kristof
- 1ND
- 30/09/2023
- 17:30
- KBC Male
- 21 - 7
- Noordster Dudzele
Strobbe Luc
- 1ND
- 01/10/2023
- 12:45
- WWR Ingelmunster
- 23 - 26
- t Klaverken Buggenhout
Sevenhant Kobe
- 1ND
- 01/10/2023
- 10:45
- Atlas Varsenare
- 11 - 14
- KRB Jabbeke
Verpoest John
12-13 okt
- 1ND
- 07/10/2023
- 20:00
- Noordster Dudzele
- 21 - 19
- KBC St. Michiels B
Vander Stichele Robbe
- 1ND
- 08/10/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 17 - 20
- KBC Male
Van Verre Willy
- 1ND
- 08/10/2023
- 11:30
- KRB Jabbeke
- 10 - 24
- t Botterken Baasrode
Van Bosstraeten Charlot
- 1ND
- 08/10/2023
- 10:00
- Atlas Varsenare
- 19 - 15
- WWR Ingelmunster
D*hoore Marc
19-20 okt
- 1ND
- 14/10/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels A
- 27 - 21
- Noordster Dudzele
Vanhoutte Wim
- 1ND
- 14/10/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels B
- 30 - 23
- t Klaverken Buggenhout
Demeulenaere Luc
- 1ND
- 14/10/2023
- 16:30
- KBC Male
- 17 - 11
- KRB Jabbeke
Maenhout Eric
- 1ND
- 14/10/2023
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 34 - 26
- WWR Ingelmunster
Stassijns Jean-Pierre
- 1ND
- 14/10/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 25 - 13
- Atlas Varsenare
De Love Sandra
26-27 okt
- 1ND
- 22/10/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 20 - 31
- KBC St. Michiels A
Van Oudenhove Ignace
- 1ND
- 22/10/2023
- 11:30
- KRB Jabbeke
- 19 - 27
- KBC St. Michiels B
Kerkaert Geert
- 1ND
- 21/10/2023
- 16:15
- KBC Male
- 21 - 17
- WWR Ingelmunster
Deleye Karel
- 1ND
- 22/10/2023
- 10:00
- Atlas Varsenare
- 11 - 24
- t Botterken Baasrode
Van Deynse Andre
2-3 nov
- 1ND
- 28/10/2023
- 15:00
- KBC Heist
- 18 - 24
- t Klaverken Buggenhout
Demunter Marc
- 1ND
- 28/10/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels A
- 31 - 20
- KRB Jabbeke
D*hoore Marc
- 1ND
- 28/10/2023
- 19:30
- KBC St. Michiels B
- 29 - 16
- WWR Ingelmunster
Vander Stichele Robbe
- 1ND
- 28/10/2023
- 20:00
- KBC Male
- 26 - 13
- Atlas Varsenare
Maenhout Eric
- 1ND
- 28/10/2023
- 20:00
- Noordster Dudzele
- 18 - 28
- Grenskracht Menen
Van Deynse Andre
9-10 nov
- 1ND
- 04/11/2023
- 13:45
- KBC St. Michiels A
- 30 - 24
- WWR Ingelmunster
Roze Eddy
16-17 nov
23-24 nov
30 nov - 1 dec
- 1ND
- 25/11/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels A
- 33 - 20
- KBC Heist
Marchand Filip
- 1ND
- 25/11/2023
- 19:30
- KBC St. Michiels B
- 21 - 28
- KBC Male
Marchand Filip
- 1ND
- 25/11/2023
- 14:30
- Grenskracht Menen
- 17 - 31
- t Botterken Baasrode
Van Bosstraeten Charlot
- 1ND
- 25/11/2023
- 20:00
- Noordster Dudzele
- 17 - 12
- Atlas Varsenare
Maenhout Eric
- 1ND
- 26/11/2023
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 21 - 24
- WWR Ingelmunster
Maenhout Eric
7-8 dec
14-15 dec
- 1ND
- 09/12/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels A
- 31 - 14
- t Botterken Baasrode
Calleeuw Kristof
- 1ND
- 09/12/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels B
- 15 - 25
- Grenskracht Menen
Deleye Karel
- 1ND
- 09/12/2023
- 14:30
- KBC Male
- 22 - 10
- KBC Heist
Reybrouck Erik
- 1ND
- 10/12/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 22 - 13
- Atlas Varsenare
Stassijns Jean-Pierre
21-22 dec
- 1ND
- 16/12/2023
- 19:00
- KBC Heist
- 23 - 26
- WWR Ingelmunster
Van Deynse Andre
- 1ND
- 16/12/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels A
- 27 - 17
- Atlas Varsenare
Flameyn Bjorn
- 1ND
- 16/12/2023
- 16:00
- KBC St. Michiels B
- 21 - 34
- t Botterken Baasrode
Sevenhant Kobe
- 1ND
- 16/12/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 15 - 25
- KBC Male
Van Deynse Andre
- 1ND
- 16/12/2023
- 20:00
- Noordster Dudzele
- 16 - 25
- t Klaverken Buggenhout
Sevenhant Kobe
11-12 jan
18-19 jan
- 1ND
- 13/01/2024
- 14:45
- KBC St. Michiels B
- 19 - 23
- Noordster Dudzele
Reybrouck Erik
- 1ND
- 13/01/2024
- 17:30
- KBC Male
- 33 - 9
- t Klaverken Buggenhout
Calleeuw Kristof
- 1ND
- 14/01/2024
- 09:00
- WWR Ingelmunster
- 24 - 10
- Atlas Varsenare
Deleye Karel
1-2 feb
- 1ND
- 27/01/2024
- 17:30
- Noordster Dudzele
- 11 - 31
- KBC St. Michiels A
Reybrouck Erik
- 1ND
- 28/01/2024
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 25 - 22
- KBC St. Michiels B
Stassijns Jean-Pierre
- 1ND
- 28/01/2024
- 10:00
- Atlas Varsenare
- 12 - 20
- Grenskracht Menen
Strobbe Luc
8-9 feb
- 1ND
- 03/02/2024
- 16:15
- KBC Heist
- 16 - 19
- Noordster Dudzele
De Love Sandra
- 1ND
- 03/02/2024
- 14:30
- KBC St. Michiels A
- 37 - 16
- t Klaverken Buggenhout
Bonne Curt
- 1ND
- 03/02/2024
- 18:15
- KBC St. Michiels B
- 23 - 28
- KRB Jabbeke
Maenhout Eric
- 1ND
- 04/02/2024
- 09:00
- WWR Ingelmunster
- 20 - 23
- KBC Male
Dhaese Antoon
- 1ND
- 03/02/2024
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 31 - 14
- Atlas Varsenare
Stassijns Jean-Pierre
15-16 feb
- 1ND
- 10/2/2024
- 17:30
- KBC Male
- 19 - 32
- KBC St. Michiels A
Flameyn Bjorn
- 1ND
- 10/2/2024
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 11 - 14
- Noordster Dudzele
Van Lierde Milan
- 1ND
- 11/2/2024
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 18 - 26
- KRB Jabbeke
Meersman Bert
- 1ND
- 10/2/2024
- 13:30
- WWR Ingelmunster
- 30 - 25
- Grenskracht Menen
Compernolle Roland
22-23 feb
- 1ND
- 17/02/2024
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 13 - 15
- Noordster Dudzele
Van Bosstraeten Charlot
- 1ND
- 18/02/2024
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 32 - 15
- KBC Heist
Bosman Dirk
- 1ND
- 18/02/2024
- 11:30
- KRB Jabbeke
- 12 - 25
- KBC St. Michiels A
Marchand Filip
- 1ND
- 18/02/2024
- 09:00
- WWR Ingelmunster
- 30 - 18
- KBC St. Michiels B
Maenhout Eric
1-2 maa
- 1ND
- 25/02/2024
- 09:00
- WWR Ingelmunster
- 22 - 23
- KBC St. Michiels A
Strobbe Luc
- 1ND
- 24/02/2024
- 15:45
- KBC St. Michiels B
- 19 - 18
- Atlas Varsenare
Calleeuw Kristof
- 1ND
- 24/02/2024
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 27 - 21
- t Klaverken Buggenhout
Van Deynse Andre
8-9 maa
- 1ND
- 02/03/2024
- 16:30
- KBC Male
- 24 - 13
- Grenskracht Menen
Maenhout Eric
- 1ND
- 03/03/2024
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 21 - 15
- Noordster Dudzele
Neckebroeck Bart
- 1ND
- 03/03/2024
- 09:00
- WWR Ingelmunster
- 30 - 17
- KBC Heist
Demeulenaere Luc
- 1ND
- 03/03/2024
- 10:00
- Atlas Varsenare
- 16 - 20
- KBC St. Michiels A
De Love Sandra
15-16 maa
- 1ND
- 09/03/2024
- 17:30
- KBC Heist
- 11 - 21
- Atlas Varsenare
Van Deynse Andre
- 1ND
- 09/03/2024
- 13:00
- KBC St. Michiels A
- 36 - 22
- KBC St. Michiels B
Van Bosstraeten Charlot
- 1ND
- 09/03/2024
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 15 - 20
- t Klaverken Buggenhout
Stassijns Jean-Pierre
- 1ND
- 10/03/2024
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 23 - 23
- Grenskracht Menen
Sevenhant Kobe
- 1ND
- 10/03/2024
- 09:00
- WWR Ingelmunster
- 23 - 15
- Noordster Dudzele
Deleye Karel
22-23 maa
- 1ND
- 16/3/2024
- 19:00
- KBC Heist
- 14 - 21
- t Botterken Baasrode
Maenhout Eric
- 1ND
- 16/3/2024
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 18 - 36
- KBC St. Michiels A
Bonne Curt
- 1ND
- 17/3/2024
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 20 - 23
- WWR Ingelmunster
Blommaert Joren
- 1ND
- 17/3/2024
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 12 - 17
- Atlas Varsenare
De Love Sandra
29-30 maa
- 1ND
- 23/3/2024
- 18:15
- KBC St. Michiels B
- 24 - 42
- KBC St. Michiels A
Flameyn Bjorn
- 1ND
- 23/3/2024
- 20:00
- Noordster Dudzele
- 15 - 19
- WWR Ingelmunster
Reybrouck Erik
- 1ND
- 24/3/2024
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 22 - 19
- t Botterken Baasrode
Van Oudenhove Ignace
- 1ND
- 24/3/2024
- 10:00
- Atlas Varsenare
- 20 - 18
- KBC Heist
Timmerman Kurt
21 apr
- 1ND
- 14/4/2024
- 17:00
- KBC Male
- 21 - 15
- t Botterken Baasrode
Maenhout Eric
- 1ND
- 14/4/2024
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 30 - 19
- Grenskracht Menen
Van Verre Willy
- 1ND
- 14/4/2024
- 10:15
- Atlas Varsenare
- 19 - 24
- KBC St. Michiels B
Demeulenaere Luc
26-27 apr
- 1ND
- 20/4/2024
- 20:00
- Noordster Dudzele
- 20 - 16
- t Botterken Baasrode
Maenhout Eric
1 mei
- 1ND
- 27/4/2024
- 18:45
- Noordster Dudzele
- 21 - 16
- KBC Heist
Timmerman Dirk
3-4 mei
- 1ND
- 1/5/2024
- 10:15
- Noordster Dudzele
- 29 - 14
- KRB Jabbeke
Maenhout Eric
7 mei
- 1ND
- 5/5/2024
- 11:00
- WWR Ingelmunster
- 22 - 22
- t Botterken Baasrode
Timmerman Kurt
14 mei
- 1ND
- 9/5/2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 32 - 19
- KBC St. Michiels B
Van Verre Willy