Filters
- Osiris Aalst
- KBC Aalter
- KSVV Inter Assebroek
- t Botterken Baasrode
- HO Beitem
- Z.A.K.Beveren
- Sporting Brugge
- t Klaverken Buggenhout
- Noordster Dudzele
- Helios Halle
- KBC Heist
- KBK Ichtegem
- WWR Ingelmunster
- KRB Jabbeke
- D&W Koekelare
- Avanti Lissewege
- KBC Maldegem-Donk
- KBC Male
- Grenskracht Menen
- KB Moerdamme
- KBC Opstal
- Buffalo s Sijsele
- KBC St. Michiels
- Krachtbal Snellegem
- KBK Temse
- Krachtbal Torhout
- Atlas Varsenare
- 14-15 sep
- 1º Nationale Heren
- 1º Nationale Heren Beloften
- 1º Nationale Dames
- 2º Nationale Heren
- 2º Nationale Heren Beloften
- Landelijke Heren
- Landelijke Dames
- Regionale Dames A
- Regionale Heren A
- Regionale Dames B
- U18 jongens
- U18 meisjes
- U16 meisjes A
- U16 jongens
- U 14 meisjes
- U14 jongens A
- U12 reeks A
- U12 reeks B
- U16 meisjes B
- U14 jongens B
- Regionale Heren B
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=0&kal_datum=1&kal_reeks=0
Kalender en uitslagen
14-15 sep
1º Nationale Heren
- 1NHA
- 09/09/2023
- 20:00
- Avanti Lissewege
- 25 - 18
- t Klaverken Buggenhout
Compernolle Roland
- 1NHA
- 10/09/2023
- 11:15
- KRB Jabbeke
- 21 - 20
- KBC St. Michiels
Calleeuw Kristof
- 1NHA
- 09/09/2023
- 20:00
- Sporting Brugge
- 17 - 26
- KSVV Inter Assebroek
Vanhecke Jan
- 1NHA
- 09/09/2023
- 18:00
- Osiris Aalst
- 25 - 32
- KBC Male
Blommaert Marc
- 1NHA
- 10/09/2023
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 25 - 12
- WWR Ingelmunster
Kerkaert Geert
- 1NHA
- 10/09/2023
- 10:15
- HO Beitem
- 26 - 18
- D&W Koekelare
Maenhout Eric
1º Nationale Heren Beloften
- 1NHB
- 09/09/2023
- 18:45
- Avanti Lissewege
- 13 - 26
- t Klaverken Buggenhout
Compernolle Roland
- 1NHB
- 10/09/2023
- 10:00
- KRB Jabbeke
- 13 - 19
- KBC St. Michiels
Calleeuw Kristof
- 1NHB
- 09/09/2023
- 18:45
- Sporting Brugge
- 18 - 13
- KSVV Inter Assebroek
Vanhecke Jan
- 1NHB
- 09/09/2023
- 16:45
- Osiris Aalst
- 20 - 33
- KBC Male
Blommaert Marc
- 1NHB
- 10/09/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem
- 10 - 15
- WWR Ingelmunster
Kerkaert Geert
- 1NHB
- 10/09/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 13 - 13
- D&W Koekelare
Maenhout Eric
1º Nationale Dames
- 1ND
- 09/09/2023
- 19:00
- KBC Heist
- 20 - 42
- KBC St. Michiels A
Maenhout Eric
- 1ND
- 09/09/2023
- 16:15
- KBC Male
- 30 - 18
- KBC St. Michiels B
Calleeuw Kristof
- 1ND
- 09/09/2023
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 17 - 15
- Grenskracht Menen
Stassijns Jean-Pierre
- 1ND
- 10/09/2023
- 09:00
- WWR Ingelmunster
- 18 - 16
- KRB Jabbeke
Flameyn Bjorn
- 1ND
- 10/09/2023
- 09:30
- Atlas Varsenare
- 22 - 20
- Noordster Dudzele
Sevenhant Kobe
2º Nationale Heren
- 2NHA
- 09/09/2023
- 20:00
- KBC Heist
- 12 - 27
- Krachtbal Snellegem
Flameyn Bjorn
- 2NHA
- 10/09/2023
- 12:00
- KBK Temse
- 18 - 16
- KBC St. Michiels
Gerlo Jonathan
- 2NHA
- 10/09/2023
- 10:15
- HO Beitem
- 22 - 22
- D&W Koekelare
Strobbe Luc
2º Nationale Heren Beloften
- 2NHB
- 09/09/2023
- 18:45
- KBC Heist
- 13 - 19
- Krachtbal Snellegem
Flameyn Bjorn
- 2NHB
- 10/09/2023
- 10:45
- KBK Temse
- 29 - 19
- KBC St. Michiels
Gerlo Jonathan
- 2NHB
- 10/09/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 15 - 11
- D&W Koekelare
Strobbe Luc
Landelijke Heren
- LH
- 10/09/2023
- 10:30
- Buffalo s Sijsele (2LH)
- 16 - 23
- KBC Aalter A (2LH)
Compernolle Roland
- LH
- 09/09/2023
- 18:15
- D&W Koekelare
- 38 - 14
- KSVV Inter Assebroek
Vanhoutte Wim
- LH
- 09/09/2023
- 14:00
- KB Moerdamme (2LH)
- 19 - 33
- KBK Ichtegem (2LH)
Quintijn Stefaan
- LH
- 10/09/2023
- 09:30
- Atlas Varsenare
- 10 - 24
- KBC St. Michiels
Van Deynse Andre
Landelijke Dames
- LD
- 10/09/2023
- 11:30
- KBK Ichtegem
- 22 - 24
- KBC St. Michiels
Kerkaert Geert
Regionale Dames A
- REG DA
- 09/09/2023
- 17:00
- D&W Koekelare
- 21 - 21
- Noordster Dudzele
Vanhoutte Wim
- REG DA
- 09/09/2023
- 15:15
- KBC St. Michiels
- 15 - 11
- Grenskracht Menen
Reybrouck Erik
- REG DA
- 09/09/2023
- 16:15
- Avanti Lissewege
- 25 - 9
- WWR Ingelmunster
Van Deynse Andre
- REG DA
- 10/09/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 11 - 13
- KRB Jabbeke
Nog toe te kennen
- REG DA
- 10/09/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 15 - 15
- t Botterken Baasrode
Van Verre Willy
Regionale Dames B
- REG DB
- 10/09/2023
- 10:45
- Atlas Varsenare
- 6 - 22
- Sporting Brugge
Sevenhant Kobe
- REG DB
- 09/09/2023
- 17:30
- D&W Koekelare
- 24 - 20
- KBK Ichtegem
Clarysse Michael
- REG DB
- 09/09/2023
- 14:00
- KBC St. Michiels
- 10 - 24
- Grenskracht Menen
Reybrouck Erik
- REG DB
- 09/09/2023
- 15:00
- Avanti Lissewege B
- 30 - 28
- t Botterken Baasrode
Van Deynse Andre
Regionale Heren A
- REG HA
- 09/09/2023
- 17:30
- Avanti Lissewege
- 0 - 30
- t Klaverken Buggenhout
Compernolle Roland
- REG HA
- 10/09/2023
- 10:45
- Atlas Varsenare
- 0 - 30
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- REG HA
- 09/09/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 15 - 17
- KBK Ichtegem
Stassijns Jean-Pierre
- REG HA
- 10/09/2023
- 11:30
- HO Beitem
- 27 - 17
- KBC St. Michiels
Maenhout Eric
Regionale Heren B
- REG HB
- 09/09/2023
- 18:45
- D&W Koekelare
- 22 - 22
- KSVV Inter Assebroek
Clarysse Michael
- REG HB
- 10/09/2023
- 10:00
- Helios Halle
- 28 - 13
- KBC Male
Neckebroeck Bart
- REG HB
- 10/09/2023
- 11:30
- HO Beitem
- 25 - 14
- KBC St. Michiels
Strobbe Luc
U18 jongens
- U18J
- 10/09/2023
- 13:00
- Krachtbal Torhout
- 11 - 24
- D&W Koekelare
Steyaert Piet
- U18J
- 09/09/2023
- 17:30
- Sporting Brugge
- 26 - 14
- KBK Ichtegem
Vanhecke Jan
- U18J
- 09/09/2023
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 17 - 31
- KBC Heist
Stassijns Jean-Pierre
- U18J
- 09/09/2023
- 10:30
- KBC Male
- 21 - 12
- KRB Jabbeke
Nog toe te kennen
- U18J
- 10/09/2023
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 13 - 28
- Avanti Lissewege
Flameyn Bjorn
- U18J
- 09/09/2023
- 11:15
- KBC St. Michiels B
- 9 - 21
- t Klaverken Buggenhout
Timmerman Kurt
U18 meisjes
- U18M
- 09/09/2023
- 12:30
- KBC St. Michiels
- 29 - 20
- KBK Ichtegem
Timmerman Kurt
- U18M
- 09/09/2023
- 15:00
- KBC Male
- 15 - 30
- Noordster Dudzele
Calleeuw Kristof
U16 jongens
- U16J
- 09/09/2023
- 16:30
- t Botterken Baasrode
- 18 - 6
- KBC St. Michiels C
Stassijns Jean-Pierre
- U16J
- 10/09/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem A
- 10 - 11
- KBC St. Michiels B
Roze Eddy
- U16J
- 10/09/2023
- 10:00
- KBK Ichtegem B
- 23 - 10
- KBC St. Michiels A
Steyaert Piet
- U16J
- 09/09/2023
- 09:30
- Avanti Lissewege
- 6 - 22
- Krachtbal Snellegem
Verpoest John
- U16J
- 10/09/2023
- 12:00
- Krachtbal Torhout
- 13 - 15
- KRB Jabbeke B
Steyaert Piet
U16 meisjes A
- U16MA
- 09/09/2023
- 11:30
- Avanti Lissewege
- 7 - 9
- t Klaverken Buggenhout
Verpoest John
- U16MA
- 10/09/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem
- 7 - 23
- KBC St. Michiels
Steyaert Piet
- U16MA
- 09/09/2023
- 15:30
- Osiris Aalst
- 20 - 3
- KRB Jabbeke
Blommaert Marc
U16 meisjes B
- U16MB
- 09/09/2023
- 09:45
- Grenskracht Menen
- 8 - 18
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
- U16MB
- 10/09/2023
- 10:00
- KBK Ichtegem
- 10 - 26
- Noordster Dudzele
Roze Eddy
- U16MB
- 10/09/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 17 - 7
- KRB Jabbeke
Van Verre Willy
U14 jongens A
- U14JA
- 09/09/2023
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 30 - 0
- KBC St. Michiels
Vander Stichele Robbe
- U14JA
- 09/09/2023
- 15:30
- D&W Koekelare
- 12 - 1
- Sporting Brugge
Steyaert Piet
- U14JA
- 10/09/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 11 - 10
- t Botterken Baasrode
Blommaert Marc
U14 jongens B
- U14JB
- 09/09/2023
- 13:00
- HO Beitem
- 4 - 15
- KBK Ichtegem
Defreyne Lies
- U14JB
- 09/09/2023
- 10:30
- Avanti Lissewege
- 12 - 9
- Krachtbal Snellegem
Verpoest John
- U14JB
- 10/09/2023
- 11:00
- Krachtbal Torhout
- 11 - 12
- Buffalo s Sijsele
De Love Sandra
U 14 meisjes
- U14M
- 09/09/2023
- 10:30
- Buffalo s Sijsele
- 6 - 16
- Krachtbal Snellegem
De Love Sandra
- U14M
- 10/09/2023
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 14 - 13
- KBK Ichtegem
Calleeuw Kristof
- U14M
- 09/09/2023
- 16:30
- D&W Koekelare
- 30 - 0
- Sporting Brugge
Steyaert Piet
- U14M
- 09/09/2023
- 09:30
- Avanti Lissewege
- 15 - 10
- t Botterken Baasrode
Sevenhant Kobe
- U14M
- 09/09/2023
- 13:30
- HO Beitem
- 10 - 14
- Noordster Dudzele
Roze Eddy
U12 reeks A
- U12 A
- 09/09/2023
- 17:30
- KBC Heist
- 12 - 10
- t Klaverken Buggenhout
Flameyn Bjorn
- U12 A
- 09/09/2023
- 10:30
- Avanti Lissewege
- 22 - 6
- Sporting Brugge
Sevenhant Kobe
- U12 A
- 10/09/2023
- 10:00
- Krachtbal Torhout
- 11 - 9
- Grenskracht Menen
De Love Sandra
- U12 A
- 09/09/2023
- 10:15
- KBC St. Michiels
- 12 - 8
- KBK Ichtegem
Timmerman Kurt
- U12 A
- 09/09/2023
- 14:00
- HO Beitem
- 11 - 7
- D&W Koekelare
Defreyne Lies
U12 reeks B
- U12 B
- 09/09/2023
- 09:30
- Buffalo s Sijsele
- 3 - 11
- Krachtbal Snellegem
De Love Sandra
- U12 B
- 09/09/2023
- 11:30
- Avanti Lissewege
- 24 - 3
- Atlas Varsenare
Sevenhant Kobe
- U12 B
- 10/09/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 3 - 11
- t Botterken Baasrode
Blommaert Marc
- U12 B
- 10/09/2023
- 10:00
- Noordster Dudzele
- 16 - 8
- KRB Jabbeke
Van Torre Louis