Filters
- Osiris Aalst
- KBC Aalter
- KSVV Inter Assebroek
- t Botterken Baasrode
- HO Beitem
- Z.A.K.Beveren
- Molenkracht Bree
- Sporting Brugge
- t Klaverken Buggenhout
- Noordster Dudzele
- KBC Edegem
- Helios Halle
- KBC Heist
- KBK Ichtegem
- WWR Ingelmunster
- KRB Jabbeke
- PJ Kaulille
- D&W Koekelare
- Avanti Lissewege
- KBC Maldegem-Donk
- KBC Male
- Grenskracht Menen
- KB Moerdamme
- KBC Opstal
- KBC Overpelt
- Buffalo s Sijsele
- KBC St. Michiels
- Krachtbal Snellegem
- KBK Temse
- Krachtbal Torhout
- Atlas Varsenare
- 22-23 feb
- 1º Nationale Heren
- 1º Nationale Heren Beloften
- 1º Nationale Dames
- 2º Nationale Heren
- 2º Nationale Heren Beloften
- Landelijke Heren
- Landelijke Dames
- Regionale Dames A
- Regionale Heren A
- Regionale Dames B
- U18 jongens
- U18 meisjes
- U16 meisjes A
- U 14 meisjes
- U14 jongens A
- U16 meisjes B
- U14 jongens B
- Regionale Heren B
- Recrea Limburg
- U12 reeks 2A
- U12 reeks 2B
- U12 reeks 2C
- U16 Jongens 2
- U16 Jongens 3
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=0&kal_datum=22&kal_reeks=0
Kalender en uitslagen
22-23 feb
1º Nationale Heren
- 1NHA
- 17/02/2024
- 20:00
- Sporting Brugge
- 22 - 37
- KBC Male
Reybrouck Erik
- 1NHA
- 17/02/2024
- 18:45
- KSVV Inter Assebroek
- 20 - 22
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
- 1NHA
- 17/02/2024
- 18:00
- Osiris Aalst
- 25 - 25
- Avanti Lissewege
Van Verre Willy
- 1NHA
- 18/02/2024
- 11:30
- KBK Ichtegem
- 19 - 10
- t Klaverken Buggenhout
Flameyn Bjorn
- 1NHA
- 18/02/2024
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 11 - 26
- KBC St. Michiels
Steyaert Piet
- 1NHA
- 18/02/2024
- 10:15
- HO Beitem
- 19 - 25
- KRB Jabbeke
Calleeuw Kristof
1º Nationale Heren Beloften
- 1NHB
- 17/02/2024
- 18:45
- Sporting Brugge
- 18 - 21
- KBC Male
Reybrouck Erik
- 1NHB
- 17/02/2024
- 17:30
- KSVV Inter Assebroek
- 17 - 26
- D&W Koekelare
Maenhout Eric
- 1NHB
- 17/02/2024
- 16:45
- Osiris Aalst
- 24 - 20
- Avanti Lissewege
Van Verre Willy
- 1NHB
- 18/02/2024
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 9 - 9
- t Klaverken Buggenhout
Flameyn Bjorn
- 1NHB
- 18/02/2024
- 09:00
- WWR Ingelmunster
- 16 - 31
- KBC St. Michiels
Steyaert Piet
- 1NHB
- 18/02/2024
- 09:00
- HO Beitem
- 12 - 19
- KRB Jabbeke
Calleeuw Kristof
1º Nationale Dames
- 1ND
- 17/02/2024
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 13 - 15
- Noordster Dudzele
Van Bosstraeten Charlot
- 1ND
- 18/02/2024
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 32 - 15
- KBC Heist
Bosman Dirk
- 1ND
- 18/02/2024
- 11:30
- KRB Jabbeke
- 12 - 25
- KBC St. Michiels A
Marchand Filip
- 1ND
- 18/02/2024
- 09:00
- WWR Ingelmunster
- 30 - 18
- KBC St. Michiels B
Maenhout Eric
2º Nationale Heren
- 2NHA
- 17/02/2024
- 14:45
- KBC Male
- 22 - 17
- Grenskracht Menen
Timmerman Kurt
2º Nationale Heren Beloften
- 2NHB
- 17/02/2024
- 13:30
- KBC Male
- 26 - 15
- Grenskracht Menen
Timmerman Kurt
Landelijke Heren
- LH
- 17/02/2024
- 18:15
- D&W Koekelare
- 37 - 30
- Z.A.K.Beveren (2LH)
Strobbe Luc
- LH
- 17/02/2024
- 20:00
- KSVV Inter Assebroek
- 30 - 0
- KBC St. Michiels
Vander Stichele Robbe
- LH
- 18/02/2024
- 10:00
- KBK Ichtegem (2LH)
- 21 - 29
- KBC Aalter A (2LH)
Vanhecke Jan
- LH
- 17/02/2024
- 19:00
- KB Moerdamme (2LH)
- 10 - 17
- KBC Aalter B (2LH)
Demeulenaere Luc
Landelijke Dames
- LD
- 18/02/2024
- 10:00
- KBC Maldegem-Donk (2LD)
- 15 - 23
- KBK Temse (2LD)
Compernolle Roland
Regionale Dames A
- REG DA
- 18/02/2024
- 14:15
- Krachtbal Torhout
- 7 - 18
- D&W Koekelare
Vanhecke Jan
- REG DA
- 18/02/2024
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 12 - 19
- KBC Male
Maenhout Eric
- REG DA
- 17/02/2024
- 15:00
- t Botterken Baasrode
- 22 - 16
- Noordster Dudzele
Beyens Timo
- REG DA
- 18/02/2024
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 16 - 22
- KBC Heist
Bosman Dirk
- REG DA
- 18/02/2024
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 19 - 21
- Avanti Lissewege
Marchand Filip
Regionale Dames B
- REG DB
- 18/02/2024
- 11:15
- Atlas Varsenare
- 12 - 18
- D&W Koekelare
Demunter Marc
- REG DB
- 17/02/2024
- 20:00
- Sporting Brugge
- 24 - 16
- Grenskracht Menen
Maenhout Eric
- REG DB
- 18/02/2024
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 24 - 14
- KBC St. Michiels
Bosman Dirk
- REG DB
- 17/02/2024
- 13:45
- t Botterken Baasrode
- 18 - 19
- KBK Ichtegem
Beyens Timo
- REG DB
- 17/02/2024
- 17:30
- Avanti Lissewege B
- 0 - 30
- KBC Heist
Van Deynse Andre
- REG DB
- 18/02/2024
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 9 - 18
- Avanti Lissewege A
Marchand Filip
Regionale Heren A
- REG HA
- 17/02/2024
- 18:45
- D&W Koekelare
- 19 - 12
- Grenskracht Menen
Dhaese Antoon
- REG HA
- 18/02/2024
- 10:45
- Atlas Varsenare
- 16 - 10
- KBC St. Michiels
Verpoest John
- REG HA
- 18/02/2024
- 09:00
- KBK Ichtegem
- 27 - 8
- t Klaverken Buggenhout
Flameyn Bjorn
Regionale Heren B
- REG HB
- 17/02/2024
- 16:15
- KSVV Inter Assebroek
- 25 - 17
- KBC St. Michiels
Maenhout Eric
- REG HB
- 18/02/2024
- 11:30
- HO Beitem
- 25 - 14
- KRB Jabbeke
Calleeuw Kristof
Recrea Limburg
U18 jongens
- U18J
- 18/02/2024
- 13:00
- Krachtbal Torhout
- 8 - 42
- Sporting Brugge
Vanhecke Jan
- U18J
- 18/02/2024
- 11:30
- WWR Ingelmunster
- 30 - 0
- KBC St. Michiels A
Steyaert Piet
- U18J
- 17/02/2024
- 11:00
- KBC St. Michiels B
- 29 - 14
- t Botterken Baasrode
Defreyne Lies
- U18J
- 17/02/2024
- 16:15
- Avanti Lissewege
- 0 - 30
- KBC Male
Van Deynse Andre
U18 meisjes
- U18M
- 17/02/2024
- 14:30
- HO Beitem
- 11 - 31
- KBC St. Michiels
Sevenhant Kobe
- U18M
- 18/02/2024
- 11:00
- Noordster Dudzele
- 25 - 12
- KBK Ichtegem
Van Torre Louis
U16 Jongens 2
- U16J-2
- 18/02/2024
- 10:00
- Krachtbal Torhout
- 7 - 8
- KBK Ichtegem A
Van Nieuwkerke Stefaan
- U16J-2
- 18/02/2024
- 9:15
- KRB Jabbeke A
- 16 - 10
- KBK Ichtegem B
Deleu Lars
U16 Jongens 3
- U16J-3
- 17/02/2024
- 13:15
- KBC St. Michiels A
- 10 - 11
- D&W Koekelare
Deleu Lars
- U16J-3
- 17/02/2024
- 12:15
- KBC St. Michiels B
- 12 - 15
- Avanti Lissewege
Deleu Lars
U16 meisjes A
- U16MA
- 17/02/2024
- 17:45
- D&W Koekelare
- 21 - 12
- t Klaverken Buggenhout
Dhaese Antoon
- U16MA
- 17/02/2024
- 14:30
- HO Beitem
- 30 - 0
- Avanti Lissewege
Sevenhant Kobe
- U16MA
- 18/02/2024
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 10 - 19
- KBC St. Michiels
Demeulenaere Luc
- U16MA
- 17/02/2024
- 15:30
- Osiris Aalst
- 18 - 14
- KBK Ichtegem
Van Verre Willy
U16 meisjes B
- U16MB
- 17/02/2024
- 17:15
- D&W Koekelare
- 11 - 13
- t Botterken Baasrode
Strobbe Luc
- U16MB
- 18/02/2024
- 11:15
- KRB Jabbeke
- 10 - 14
- Noordster Dudzele
Demeulenaere Luc
- U16MB
- 18/02/2024
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 22 - 4
- KBK Ichtegem
Blommaert Joren
U14 jongens A
- U14JA
- 17/02/2024
- 10:00
- KBC St. Michiels
- 30 - 0
- KBK Temse
Deleu Lars
- U14JA
- 17/02/2024
- 11:00
- Grenskracht Menen
- 17 - 8
- KRB Jabbeke
Van Bosstraeten Charlot
- U14JA
- 18/02/2024
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 12 - 16
- D&W Koekelare
Blommaert Joren
U14 jongens B
- U14JB
- 18/02/2024
- 11:15
- KBK Ichtegem
- 4 - 7
- t Klaverken Buggenhout
Vanhecke Jan
- U14JB
- 18/02/2024
- 09:30
- Buffalo s Sijsele
- 16 - 8
- Krachtbal Snellegem
Braem Walter
- U14JB
- 18/02/2024
- 12:00
- Krachtbal Torhout
- 16 - 12
- Avanti Lissewege
Van Nieuwkerke Stefaan
U 14 meisjes
- U14M
- 17/02/2024
- 16:15
- D&W Koekelare
- 16 - 12
- t Botterken Baasrode
Bonne Curt
- U14M
- 17/02/2024
- 10:30
- Sporting Brugge
- 0 - 30
- Noordster Dudzele
Braem Walter
- U14M
- 17/02/2024
- 18:45
- Avanti Lissewege
- 27 - 3
- Buffalo s Sijsele
Van Deynse Andre
- U14M
- 17/02/2024
- 12:15
- KBC St. Michiels
- 14 - 14
- KBK Ichtegem
Defreyne Lies
- U14M
- 17/02/2024
- 13:30
- HO Beitem
- 18 - 14
- KRB Jabbeke
Sevenhant Kobe
U12 reeks 2A
- U12 2A
- 18/02/2024
- 11:00
- Krachtbal Torhout
- 9 - 12
- KBC Aalter
Van Nieuwkerke Stefaan
- U12 2A
- 17/02/2024
- 11:00
- Avanti Lissewege B
- 1 - 19
- Noordster Dudzele
Compernolle Roland
- U12 2A
- 17/02/2024
- 10:00
- Avanti Lissewege A
- 4 - 21
- HO Beitem
Compernolle Roland
U12 reeks 2B
- U12 2B
- 17/02/2024
- 10:00
- KBC St. Michiels
- 9 - 8
- HO Beitem
Defreyne Lies
- U12 2B
- 18/02/2024
- 9:00
- KBK Ichtegem
- 16 - 4
- Krachtbal Snellegem
Vanhecke Jan
U12 reeks 2C
- U12 2C
- 17/02/2024
- 10:30
- KBC Heist
- 14 - 9
- t Klaverken Buggenhout A
Demunter Marc
- U12 2C
- 17/02/2024
- 15:15
- D&W Koekelare
- 9 - 10
- Grenskracht Menen A
Bonne Curt
- U12 2C
- 17/02/2024
- 9:30
- Sporting Brugge
- 17 - 5
- Atlas Varsenare
Braem Walter
- U12 2C
- 17/02/2024
- 10:00
- Grenskracht Menen B
- 3 - 10
- Buffalo s Sijsele
Van Bosstraeten Charlot
- U12 2C
- 18/02/2024
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout B
- 30 - 0
- Noordster Dudzele