Filters
- Regionale Dames A
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=0&kal_datum=0&kal_reeks=8
Kalender en uitslagen
Regionale Dames A
14-15 sep
- REG DA
- 09/09/2023
- 17:00
- D&W Koekelare
- 21 - 21
- Noordster Dudzele
Vanhoutte Wim
- REG DA
- 09/09/2023
- 15:15
- KBC St. Michiels
- 15 - 11
- Grenskracht Menen
Reybrouck Erik
- REG DA
- 09/09/2023
- 16:15
- Avanti Lissewege
- 25 - 9
- WWR Ingelmunster
Van Deynse Andre
- REG DA
- 10/09/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 11 - 13
- KRB Jabbeke
Nog toe te kennen
- REG DA
- 10/09/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 15 - 15
- t Botterken Baasrode
Van Verre Willy
21-22 sep
- REG DA
- 16/09/2023
- 11:15
- Grenskracht Menen
- 17 - 18
- Avanti Lissewege
Compernolle Roland
- REG DA
- 16/09/2023
- 15:00
- KBC Male
- 12 - 25
- D&W Koekelare
Vanhoutte Wim
- REG DA
- 17/09/2023
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 12 - 8
- HO Beitem
Roze Eddy
- REG DA
- 17/09/2023
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 0 - 30
- Krachtbal Torhout
Maenhout Eric
28-29 sep
- REG DA
- 24/09/2023
- 14:15
- Krachtbal Torhout
- 9 - 21
- HO Beitem
Van Bosstraeten Charlot
- REG DA
- 23/09/2023
- 17:00
- D&W Koekelare
- 28 - 11
- t Botterken Baasrode
Van Deynse Andre
- REG DA
- 23/09/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 20 - 11
- KBC Male
Demunter Marc
- REG DA
- 23/09/2023
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 21 - 2
- WWR Ingelmunster
Vanhoutte Wim
- REG DA
- 23/09/2023
- 16:15
- Avanti Lissewege
- 14 - 12
- Noordster Dudzele
Verpoest John
- REG DA
- 24/09/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 27 - 19
- KRB Jabbeke
Stassijns Jean-Pierre
5-6 okt
- REG DA
- 30/09/2023
- 17:00
- D&W Koekelare
- 21 - 14
- KRB Jabbeke
Vander Stichele Robbe
- REG DA
- 30/09/2023
- 16:00
- KBC Male
- 12 - 11
- Grenskracht Menen
Vanhecke Jan
- REG DA
- 30/09/2023
- 17:45
- Avanti Lissewege
- 13 - 16
- t Botterken Baasrode
Van Deynse Andre
- REG DA
- 01/10/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 17 - 23
- KBC Heist
Devoldere Arwen
- REG DA
- 01/10/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 22 - 17
- Krachtbal Torhout
Stassijns Jean-Pierre
12-13 okt
- REG DA
- 08/10/2023
- 14:15
- Krachtbal Torhout
- 8 - 29
- KBC St. Michiels
Steyaert Piet
- REG DA
- 08/10/2023
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 0 - 30
- KBC Heist
Dhaese Antoon
- REG DA
- 08/10/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 11 - 10
- Avanti Lissewege
Quintijn Stefaan
- REG DA
- 07/10/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 10 - 13
- KBC Male
Oosterlinck Peter
- REG DA
- 08/10/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 9 - 20
- D&W Koekelare
Van Verre Willy
- REG DA
- 08/10/2023
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 11 - 21
- Grenskracht Menen
Van Bosstraeten Charlot
19-20 okt
- REG DA
- 14/10/2023
- 13:30
- D&W Koekelare
- 22 - 13
- Krachtbal Torhout
Vanhecke Jan
- REG DA
- 14/10/2023
- 18:45
- Noordster Dudzele
- 18 - 14
- t Botterken Baasrode
Demunter Marc
- REG DA
- 14/10/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 18 - 11
- HO Beitem
Sevenhant Kobe
- REG DA
- 14/10/2023
- 16:30
- KBC Heist
- 32 - 6
- t Klaverken Buggenhout
Van Deynse Andre
- REG DA
- 14/10/2023
- 16:00
- KBC Male
- 21 - 12
- WWR Ingelmunster
Marchand Filip
- REG DA
- 14/10/2023
- 17:30
- Avanti Lissewege
- 15 - 15
- KRB Jabbeke
Nog toe te kennen
26-27 okt
- REG DA
- 22/10/2023
- 14:15
- Krachtbal Torhout
- 6 - 25
- Grenskracht Menen
Stagiair
- REG DA
- 21/10/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 22 - 14
- KBC Heist
Flameyn Bjorn
- REG DA
- 22/10/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 12 - 14
- Noordster Dudzele
Defreyne Lies
- REG DA
- 22/10/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 4 - 14
- Avanti Lissewege
Van Oudenhove Ignace
2-3 nov
- REG DA
- 28/10/2023
- 18:45
- Noordster Dudzele
- 22 - 12
- Krachtbal Torhout
Van Deynse Andre
- REG DA
- 28/10/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 17 - 16
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
- REG DA
- 28/10/2023
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 19 - 8
- t Klaverken Buggenhout
D*hoore Marc
- REG DA
- 28/10/2023
- 16:30
- KBC Male
- 30 - 0
- HO Beitem
Maenhout Eric
- REG DA
- 28/10/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 14 - 18
- KRB Jabbeke
Van Verre Willy
9-10 nov
- REG DA
- 04/11/2023
- 15:00
- KBC St. Michiels
- 21 - 14
- WWR Ingelmunster
Roze Eddy
16-17 nov
23-24 nov
30 nov - 1 dec
- REG DA
- 25/11/2023
- 18:45
- Noordster Dudzele
- 20 - 17
- KRB Jabbeke
Maenhout Eric
- REG DA
- 25/11/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 30 - 10
- t Klaverken Buggenhout
Flameyn Bjorn
- REG DA
- 25/11/2023
- 17:30
- Avanti Lissewege
- 30 - 0
- Krachtbal Torhout
Strobbe Luc
- REG DA
- 26/11/2023
- 11:30
- WWR Ingelmunster
- 4 - 26
- t Botterken Baasrode
Kerkaert Geert
7-8 dec
14-15 dec
- REG DA
- 09/12/2023
- 15:45
- KBC Male
- 16 - 24
- KBC Heist
Reybrouck Erik
- REG DA
- 10/12/2023
- 11:30
- WWR Ingelmunster
- 13 - 14
- Avanti Lissewege
Roze Eddy
21-22 dec
- REG DA
- 16/12/2023
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 14 - 18
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- REG DA
- 16/12/2023
- 16:30
- KBC Heist
- 25 - 17
- Noordster Dudzele
Van Deynse Andre
- REG DA
- 16/12/2023
- 16:15
- Avanti Lissewege
- 23 - 14
- KBC St. Michiels
Demunter Marc
- REG DA
- 17/12/2023
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 17 - 12
- KRB Jabbeke
Demeulenaere Luc
- REG DA
- 16/12/2023
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 18 - 8
- Krachtbal Torhout
Van Lierde Milan
- REG DA
- 17/12/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 19 - 21
- KBC Male
Van Verre Willy
11-12 jan
18-19 jan
- REG DA
- 13/01/2024
- 18:45
- Noordster Dudzele
- 22 - 19
- Avanti Lissewege
Demunter Marc
- REG DA
- 13/01/2024
- 15:00
- KBC Male
- 20 - 17
- KBC St. Michiels
Calleeuw Kristof
- REG DA
- 14/01/2024
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 10 - 16
- Grenskracht Menen
Deleye Karel
- REG DA
- 14/01/2024
- 09:00
- HO Beitem
- 26 - 1
- Krachtbal Torhout
Van Torre Louis
- REG DA
- 13/01/2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 11 - 15
- D&W Koekelare
Meersman Bert
- REG DA
- 14/01/2024
- 11:15
- KRB Jabbeke
- 15 - 16
- t Klaverken Buggenhout
Roze Eddy
1-2 feb
- REG DA
- 28/01/2024
- 14:15
- Krachtbal Torhout
- 4 - 15
- t Klaverken Buggenhout
Van Deynse Andre
- REG DA
- 27/01/2024
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 9 - 13
- KBC Male
Van Deynse Andre
- REG DA
- 28/01/2024
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 11 - 14
- D&W Koekelare
Verpoest John
8-9 feb
- REG DA
- 03/02/2024
- 17:30
- D&W Koekelare
- 26 - 14
- t Klaverken Buggenhout
Strobbe Luc
- REG DA
- 03/02/2024
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 25 - 7
- Krachtbal Torhout
Maenhout Eric
- REG DA
- 03/02/2024
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 17 - 10
- KRB Jabbeke
Van Deynse Andre
- REG DA
- 03/02/2024
- 15:00
- KBC Heist
- 26 - 7
- WWR Ingelmunster
De Love Sandra
- REG DA
- 03/02/2024
- 16:00
- KBC Male
- 19 - 15
- t Botterken Baasrode
Calleeuw Kristof
- REG DA
- 03/02/2024
- 17:30
- Avanti Lissewege
- 21 - 17
- HO Beitem
Van Deynse Andre
15-16 feb
- REG DA
- 10/2/2024
- 16:00
- KBC Male
- 23 - 14
- Noordster Dudzele
Vanhoutte Wim
- REG DA
- 11/2/2024
- 09:00
- HO Beitem
- 8 - 18
- D&W Koekelare
Van Deynse Andre
- REG DA
- 10/2/2024
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 9 - 10
- Grenskracht Menen
Van Lierde Milan
- REG DA
- 11/2/2024
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 30 - 0
- WWR Ingelmunster
- REG DA
- 11/2/2024
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 5 - 21
- KBC St. Michiels
Defreyne Lies
22-23 feb
- REG DA
- 18/02/2024
- 14:15
- Krachtbal Torhout
- 7 - 18
- D&W Koekelare
Vanhecke Jan
- REG DA
- 18/02/2024
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 12 - 19
- KBC Male
Maenhout Eric
- REG DA
- 17/02/2024
- 15:00
- t Botterken Baasrode
- 22 - 16
- Noordster Dudzele
Beyens Timo
- REG DA
- 18/02/2024
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 16 - 22
- KBC Heist
Bosman Dirk
- REG DA
- 18/02/2024
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 19 - 21
- Avanti Lissewege
Marchand Filip
1-2 maa
- REG DA
- 25/02/2024
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 9 - 23
- D&W Koekelare
Strobbe Luc
- REG DA
- 24/02/2024
- 17:30
- KBC Heist
- 15 - 13
- KBC St. Michiels
Demeulenaere Luc
- REG DA
- 24/02/2024
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 27 - 4
- Krachtbal Torhout
Van Deynse Andre
- REG DA
- 24/02/2024
- 17:30
- KBC Male
- 16 - 10
- KRB Jabbeke
Van Nieuwkerke Stefaan
- REG DA
- 24/02/2024
- 10:00
- Avanti Lissewege
- 23 - 13
- t Klaverken Buggenhout
Van Bosstraeten Charlot
8-9 maa
- REG DA
- 02/03/2024
- 16:30
- KBC Heist
- 18 - 15
- Avanti Lissewege
Vandepoele Kurt
- REG DA
- 03/03/2024
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 13 - 25
- Grenskracht Menen
Oosterlinck Peter
- REG DA
- 03/03/2024
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 11 - 18
- t Botterken Baasrode
Demunter Marc
15-16 maa
- REG DA
- 09/03/2024
- 18:45
- Noordster Dudzele
- 22 - 13
- t Klaverken Buggenhout
Demeulenaere Luc
- REG DA
- 10/03/2024
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 9 - 30
- KBC St. Michiels
Deleye Karel
- REG DA
- 09/03/2024
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 18 - 12
- KBC Heist
Flameyn Bjorn
- REG DA
- 09/03/2024
- 16:00
- KBC Male
- 28 - 12
- Krachtbal Torhout
Timmerman Kurt
- REG DA
- 09/03/2024
- 17:30
- Avanti Lissewege
- 9 - 25
- D&W Koekelare
Vanneste Andreas
- REG DA
- 09/03/2024
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 16 - 14
- HO Beitem
Stassijns Jean-Pierre
22-23 maa
- REG DA
- 17/3/2024
- 12:45
- Krachtbal Torhout
- 12 - 11
- KRB Jabbeke
Timmerman Kurt
- REG DA
- 16/3/2024
- 16:30
- KBC Heist
- 30 - 16
- t Botterken Baasrode
Roze Eddy
- REG DA
- 16/3/2024
- 16:30
- HO Beitem
- 14 - 9
- WWR Ingelmunster
Van Nieuwkerke Stefaan
29-30 maa
- REG DA
- 24/03/2024
- 13:00
- Krachtbal Torhout
- 7 - 17
- t Botterken Baasrode
Maenhout Eric
- REG DA
- 23/03/2024
- 17:00
- D&W Koekelare
- 28 - 5
- Grenskracht Menen
Timmerman Kurt
- REG DA
- 23/03/2024
- 18:45
- Noordster Dudzele
- 6 - 19
- KBC Heist
Reybrouck Erik
- REG DA
- 23/03/2024
- 15:00
- KBC St. Michiels
- 15 - 19
- Avanti Lissewege
Roze Eddy
- REG DA
- 23/03/2024
- 15:00
- KBC Male
- 23 - 10
- t Klaverken Buggenhout
Van Nieuwkerke Stefaan
- REG DA
- 24/03/2024
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 16 - 16
- WWR Ingelmunster
Vandepoele Kurt
19-20 apr
- REG DA
- 6/4/2024
- 20:00
- KBC Heist
- 23 - 20
- Grenskracht Menen
Vanneste Andreas
- REG DA
- 6/4/2023
- 16:00
- Krachtbal Torhout
- 7 - 31
- Noordster Dudzele
Steyaert Piet
21 apr
- REG DA
- 13/04/2024
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 23 - 9
- Noordster Dudzele
Borra Julie
- REG DA
- 13/04/2024
- 10:00
- Avanti Lissewege
- 16 - 16
- KBC Male
Vander Stichele Robbe
- REG DA
- 14/04/2024
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 18 - 22
- Krachtbal Torhout
Van Torre Louis
- REG DA
- 13/04/2024
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 19 - 23
- KBC St. Michiels
Van Lierde Milan
- REG DA
- 14/04/2024
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 7 - 27
- HO Beitem
Van Verre Willy
26-27 apr
- REG DA
- 21/04/2024
- 14:15
- Krachtbal Torhout
- 10 - 21
- Avanti Lissewege
Braem Walter
- REG DA
- 21/04/2024
- 09:00
- HO Beitem
- 14 - 7
- Grenskracht Menen
Flameyn Julie
- REG DA
- 20/04/2024
- 20:00
- t Botterken Baasrode
- 15 - 12
- WWR Ingelmunster
Meersman Bert
- REG DA
- 21/04/2024
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 30 - 0
- KBC St. Michiels
- REG DA
- 21/04/2024
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 14 - 25
- Noordster Dudzele
Flameyn Bjorn
1 mei
- REG DA
- 24/4/2024
- 19:30
- Noordster Dudzele
- 10 - 30
- KBC St. Michiels
Vanhoutte Wim
- REG DA
- 27/4/2024
- 17:15
- Krachtbal Torhout
- 6 - 26
- KBC Male
Van Deynse Andre
- REG DA
- 27/4/2024
- 19:00
- D&W Koekelare
- 19 - 17
- Avanti Lissewege
Vander Stichele Robbe
- REG DA
- 28-4-2024
- 09:00
- HO Beitem
- 10 - 13
- t Botterken Baasrode
Borra Julie
3-4 mei
- REG DA
- 1/5/2024
- 19:45
- Krachtbal Torhout
- 12 - 24
- WWR Ingelmunster
Vanhecke Jan
- REG DA
- 1/5/2024
- 9:00
- Noordster Dudzele
- 24 - 15
- Grenskracht Menen
Maenhout Eric
- REG DA
- 1/5/2024
- 15:30
- KBC St. Michiels
- 26 - 12
- t Botterken Baasrode
Demeulenaere Luc
- REG DA
- 1/5/2024
- 17:30
- KBC Male
- 23 - 20
- Avanti Lissewege
Demunter Marc
- REG DA
- 1/5/2024
- 9:00
- HO Beitem
- 18 - 9
- t Klaverken Buggenhout
Claeys Koen
- REG DA
- 1/5/2024
- 18:45
- KBC Heist
- 26 - 17
- KRB Jabbeke
Vander Stichele Robbe
7 mei
- REG DA
- 05/05/2024
- 14:15
- Krachtbal Torhout
- 1 - 30
- KBC Heist
Claeys Koen
- REG DA
- 04/05/2024
- 17:00
- D&W Koekelare
- 21 - 16
- HO Beitem
Van Bosstraeten Charlot
- REG DA
- 04/05/2024
- 18:45
- Noordster Dudzele
- 20 - 17
- KBC Male
Van Nieuwkerke Stefaan
- REG DA
- 04/05/2024
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 25 - 18
- KRB Jabbeke
Reybrouck Erik
- REG DA
- 04/05/2024
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 15 - 16
- t Botterken Baasrode
Maenhout Eric
- REG DA
- 05/05/2024
- 9:45
- WWR Ingelmunster
- 16 - 21
- t Klaverken Buggenhout
Timmerman Kurt
14 mei
- REG DA
- 9/5/2024
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 30 - 0
- Noordster Dudzele
- REG DA
- 8/5/2024
- 19:30
- Grenskracht Menen
- 21 - 24
- KBC St. Michiels
Vanneste Andreas
- REG DA
- 9/5/2024
- 16:15
- t Botterken Baasrode
- 19 - 13
- Avanti Lissewege
Van Verre Willy
17-18 mei
- REG DA
- 11/5/2024
- 18:45
- Noordster Dudzele
- 7 - 25
- D&W Koekelare
Demunter Marc
21 mei
- REG DA
- 15/5/2024
- 19:30
- KBC St. Michiels
- 22 - 27
- Noordster Dudzele
Strobbe Luc
- REG DA
- 15/5/2024
- 19:30
- Avanti Lissewege
- 19 - 19
- Grenskracht Menen
Vanhecke Jan
24 mei
- REG DA
- 20/5/2024
- 10:30
- WWR Ingelmunster
- 0 - 30
- Noordster Dudzele
Maenhout Eric