Filters
- 2º Nationale Heren Beloften
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=0&kal_datum=0&kal_reeks=5
Kalender en uitslagen
2º Nationale Heren Beloften
14-15 sep
- 2NHB
- 09/09/2023
- 18:45
- KBC Heist
- 13 - 19
- Krachtbal Snellegem
Flameyn Bjorn
- 2NHB
- 10/09/2023
- 10:45
- KBK Temse
- 29 - 19
- KBC St. Michiels
Gerlo Jonathan
- 2NHB
- 10/09/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 15 - 11
- D&W Koekelare
Strobbe Luc
21-22 sep
- 2NHB
- 16/09/2023
- 16:15
- Krachtbal Snellegem
- 22 - 22
- KBK Temse
Steyaert Piet
- 2NHB
- 16/09/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 26 - 24
- KBC Heist
Roze Eddy
28-29 sep
- 2NHB
- 23/09/2023
- 13:30
- KBC Male
- 18 - 14
- Krachtbal Snellegem
Calleeuw Kristof
- 2NHB
- 23/09/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 18 - 22
- t Botterken Baasrode
Nog toe te kennen
5-6 okt
- 2NHB
- 30/09/2023
- 18:00
- KBC St. Michiels
- 27 - 22
- Grenskracht Menen
Flameyn Bjorn
- 2NHB
- 01/10/2023
- 09:30
- KBK Temse
- 11 - 30
- D&W Koekelare
Van Lierde Milan
- 2NHB
- 30/09/2023
- 13:30
- KBC Male
- 20 - 22
- KBC Heist
Vanhecke Jan
- 2NHB
- 30/09/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 28 - 11
- KBC Opstal
Van Verre Willy
12-13 okt
- 2NHB
- 07/10/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 31 - 18
- Krachtbal Snellegem
Vanhecke Jan
- 2NHB
- 07/10/2023
- 18:15
- D&W Koekelare
- 28 - 21
- KBC St. Michiels
Demeulenaere Luc
- 2NHB
- 08/10/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 13 - 22
- t Botterken Baasrode
Marchand Filip
19-20 okt
- 2NHB
- 14/10/2023
- 14:45
- D&W Koekelare
- 12 - 22
- Krachtbal Snellegem
Nog toe te kennen
- 2NHB
- 14/10/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 22 - 18
- KBC Opstal
D*hoore Marc
- 2NHB
- 14/10/2023
- 13:30
- KBC Male
- 17 - 17
- t Botterken Baasrode
Marchand Filip
- 2NHB
- 14/10/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 19 - 34
- KBC Heist
Vander Stichele Robbe
26-27 okt
- 2NHB
- 21/10/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 28 - 15
- KBK Temse
Bieseman Helena
2-3 nov
- 2NHB
- 28/10/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 16 - 38
- t Botterken Baasrode
Reybrouck Erik
- 2NHB
- 29/10/2023
- 09:30
- KBK Temse
- 12 - 12
- HO Beitem
Bieseman Helena
- 2NHB
- 28/10/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 6 - 25
- KBC Male
Vander Stichele Robbe
9-10 nov
- 2NHB
- 04/11/2023
- 13:30
- KBC Male
- 20 - 10
- KBK Temse
Verpoest John
16-17 nov
23-24 nov
30 nov - 1 dec
- 2NHB
- 25/11/2023
- 16:15
- Krachtbal Snellegem
- 17 - 15
- KBC Heist
Van Deynse Andre
- 2NHB
- 25/11/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 20 - 17
- KBK Temse
Flameyn Bjorn
- 2NHB
- 25/11/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 20 - 17
- KBC Opstal
Van Bosstraeten Charlot
7-8 dec
14-15 dec
- 2NHB
- 09/12/2023
- 16:15
- Krachtbal Snellegem
- 19 - 17
- KBC Male
Steyaert Piet
- 2NHB
- 10/12/2023
- 09:00
- HO Beitem
- 18 - 24
- KBC Opstal
Van Bosstraeten Charlot
21-22 dec
- 2NHB
- 16/12/2023
- 18:45
- KBC Heist
- 19 - 17
- t Botterken Baasrode
Demeulenaere Luc
- 2NHB
- 16/12/2023
- 16:15
- Krachtbal Snellegem
- 19 - 23
- HO Beitem
Maenhout Eric
- 2NHB
- 16/12/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 16 - 29
- KBC Male
Steyaert Piet
11-12 jan
18-19 jan
- 2NHB
- 13/01/2024
- 16:15
- Krachtbal Snellegem
- 20 - 20
- Grenskracht Menen
Maenhout Eric
- 2NHB
- 13/01/2024
- 18:30
- KBC St. Michiels
- 16 - 24
- D&W Koekelare
Steyaert Piet
- 2NHB
- 13/01/2024
- 13:45
- t Botterken Baasrode
- 33 - 10
- HO Beitem
Van Verre Willy
1-2 feb
- 2NHB
- 27/01/2024
- 16:00
- Krachtbal Snellegem
- 19 - 21
- D&W Koekelare
Calleeuw Kristof
- 2NHB
- 28/01/2024
- 09:00
- HO Beitem
- 0 - 0
- Vrij A
Vrij - geen SR nodig
8-9 feb
- 2NHB
- 03/02/2024
- 16:15
- Krachtbal Snellegem
- 25 - 21
- KBC Opstal
Vanhoutte Wim
- 2NHB
- 04/02/2024
- 09:30
- KBK Temse
- 12 - 25
- t Botterken Baasrode
Van Verre Willy
- 2NHB
- 03/02/2024
- 13:30
- KBC Male
- 22 - 15
- HO Beitem
Calleeuw Kristof
15-16 feb
- 2NHB
- 10/2/2024
- 18:45
- KBC Heist
- 32 - 10
- KBC St. Michiels
Vander Stichele Robbe
- 2NHB
- 10/2/2024
- 13:30
- KBC Male
- 12 - 14
- D&W Koekelare
Vanhoutte Wim
- 2NHB
- 11/2/2024
- 09:00
- HO Beitem
- 4 - 21
- Grenskracht Menen
Marchand Filip
22-23 feb
- 2NHB
- 17/02/2024
- 13:30
- KBC Male
- 26 - 15
- Grenskracht Menen
Timmerman Kurt
1-2 maa
- 2NHB
- 24/02/2024
- 16:15
- Krachtbal Snellegem
- 17 - 24
- t Botterken Baasrode
Marchand Filip
- 2NHB
- 24/02/2024
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 3 - 24
- HO Beitem
Timmerman Kurt
8-9 maa
- 2NHB
- 02/03/2024
- 13:30
- KBC Male
- 21 - 17
- KBC St. Michiels
Maenhout Eric
15-16 maa
- 2NHB
- 09/03/2024
- 16:15
- Krachtbal Snellegem
- 27 - 28
- KBC St. Michiels
Calleeuw Kristof
- 2NHB
- 09/03/2024
- 13:30
- KBC Male
- 36 - 12
- KBC Opstal
Timmerman Kurt
- 2NHB
- 09/03/2024
- 15:00
- t Botterken Baasrode
- 32 - 5
- D&W Koekelare
Kindermans Lander
29-30 maa
- 2NHB
- 23/3/2024
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 27 - 20
- Krachtbal Snellegem
Vander Stichele Robbe
- 2NHB
- 23/3/2024
- 15:45
- D&W Koekelare
- 0 - 30
- t Botterken Baasrode
Strobbe Luc
19-20 apr
- 2NHB
- 6/4/2024
- 17:45
- D&W Koekelare
- 22 - 15
- KBC Heist
Van Nieuwkerke Stefaan
21 apr
- 2NHB
- 13/4/2024
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 18 - 14
- D&W Koekelare
Deleye Karel
- 2NHB
- 13/4/2024
- 14:00
- t Botterken Baasrode
- 32 - 17
- Krachtbal Snellegem
Van Verre Willy
- 2NHB
- 14/4/2024
- 09:00
- HO Beitem
- 20 - 15
- KBC St. Michiels
Sevenhant Kobe
26-27 apr
- 2NHB
- 20/4/2024
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 22 - 20
- KBC St. Michiels
Bonne Curt
- 2NHB
- 21/4/2024
- 09:00
- HO Beitem
- 29 - 14
- Krachtbal Snellegem
Roze Eddy
1 mei
- 2NHB
- 27-4-2024
- 16:15
- t Botterken Baasrode
- 24 - 17
- Grenskracht Menen
Stassijns Jean-Pierre
7 mei
- 2NHB
- 4/5/2024
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 29 - 19
- KBC St. Michiels
Kindermans Lander
- 2NHB
- 4/5/2024
- 18:45
- D&W Koekelare
- 17 - 22
- Grenskracht Menen
Vanhecke Jan