Filters
- Osiris Aalst
- KBC Aalter
- KSVV Inter Assebroek
- t Botterken Baasrode
- HO Beitem
- Z.A.K.Beveren
- Lozen Bocholt
- Molenkracht Bree
- Sporting Brugge
- t Klaverken Buggenhout
- Noordster Dudzele
- Helios Halle
- KBC Heist
- KBK Ichtegem
- WWR Ingelmunster
- KRB Jabbeke
- D&W Koekelare
- Avanti Lissewege
- KBC Maldegem-Donk
- KBC Male
- Grenskracht Menen
- KB Moerdamme
- KBC Opstal
- Buffalo s Sijsele
- KBC St. Michiels
- Krachtbal Snellegem
- KBK Temse
- Krachtbal Torhout
- Atlas Varsenare
- 2-3 nov
- 1º Nationale Heren
- 1º Nationale Heren Beloften
- 1º Nationale Dames
- 2º Nationale Heren
- 2º Nationale Heren Beloften
- Landelijke Heren
- Landelijke Dames
- Regionale Dames A
- Regionale Heren A
- Regionale Dames B
- U18 jongens
- U18 meisjes
- U16 meisjes A
- U16 jongens
- U 14 meisjes
- U14 jongens A
- U12 reeks A
- U12 reeks B
- U16 meisjes B
- U14 jongens B
- Regionale Heren B
- Recrea Limburg
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=0&kal_datum=8&kal_reeks=0
Kalender en uitslagen
2-3 nov
1º Nationale Heren
- 1NHA
- 28/10/2023
- 20:00
- Avanti Lissewege
- 23 - 12
- Osiris Aalst
Roze Eddy
- 1NHA
- 29/10/2023
- 16:15
- t Klaverken Buggenhout
- 19 - 27
- KBK Ichtegem
Bogaert Maarten
- 1NHA
- 28/10/2023
- 11:15
- KBC St. Michiels
- 41 - 6
- WWR Ingelmunster
Flameyn Bjorn
- 1NHA
- 28/10/2023
- 19:00
- KBC Male
- 36 - 29
- Sporting Brugge
Maenhout Eric
- 1NHA
- 28/10/2023
- 18:45
- D&W Koekelare
- 16 - 19
- KSVV Inter Assebroek
Steyaert Piet
1º Nationale Heren Beloften
- 1NHB
- 28/10/2023
- 18:45
- Avanti Lissewege
- 19 - 24
- Osiris Aalst
Roze Eddy
- 1NHB
- 29/10/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 13 - 12
- KBK Ichtegem
Bogaert Maarten
- 1NHB
- 28/10/2023
- 10:00
- KBC St. Michiels
- 37 - 10
- WWR Ingelmunster
Flameyn Bjorn
- 1NHB
- 28/10/2023
- 17:45
- KBC Male
- 27 - 8
- Sporting Brugge
Maenhout Eric
- 1NHB
- 28/10/2023
- 17:30
- D&W Koekelare
- 23 - 22
- KSVV Inter Assebroek
Steyaert Piet
1º Nationale Dames
- 1ND
- 28/10/2023
- 15:00
- KBC Heist
- 18 - 24
- t Klaverken Buggenhout
Demunter Marc
- 1ND
- 28/10/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels A
- 31 - 20
- KRB Jabbeke
D*hoore Marc
- 1ND
- 28/10/2023
- 19:30
- KBC St. Michiels B
- 29 - 16
- WWR Ingelmunster
Vander Stichele Robbe
- 1ND
- 28/10/2023
- 20:00
- KBC Male
- 26 - 13
- Atlas Varsenare
Maenhout Eric
- 1ND
- 28/10/2023
- 20:00
- Noordster Dudzele
- 18 - 28
- Grenskracht Menen
Van Deynse Andre
2º Nationale Heren
- 2NHA
- 28/10/2023
- 19:30
- KBC St. Michiels
- 18 - 20
- t Botterken Baasrode
Reybrouck Erik
- 2NHA
- 29/10/2023
- 10:45
- KBK Temse
- 21 - 18
- HO Beitem
Bieseman Helena
- 2NHA
- 28/10/2023
- 13:15
- Grenskracht Menen
- 24 - 18
- KBC Male
Vander Stichele Robbe
2º Nationale Heren Beloften
- 2NHB
- 28/10/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 16 - 38
- t Botterken Baasrode
Reybrouck Erik
- 2NHB
- 29/10/2023
- 09:30
- KBK Temse
- 12 - 12
- HO Beitem
Bieseman Helena
- 2NHB
- 28/10/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 6 - 25
- KBC Male
Vander Stichele Robbe
Landelijke Heren
- LH
- 29/10/2023
- 10:45
- KBK Temse
- 23 - 12
- Atlas Varsenare
Maes Matthias
- LH
- 29/10/2023
- 09:30
- Z.A.K.Beveren (2LH)
- 8 - 37
- D&W Koekelare
Van den Berghe Ronald
- LH
- 29/10/2023
- 11:00
- KBC St. Michiels
- 19 - 16
- KSVV Inter Assebroek
Van Deynse Andre
Landelijke Dames
- LD
- 29/10/2023
- 09:30
- KBK Temse (2LD)
- 12 - 25
- KRB Jabbeke
Maes Matthias
- LD
- 28/10/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 17 - 17
- KBK Ichtegem
Reybrouck Erik
Regionale Dames A
- REG DA
- 28/10/2023
- 18:45
- Noordster Dudzele
- 22 - 12
- Krachtbal Torhout
Van Deynse Andre
- REG DA
- 28/10/2023
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 17 - 16
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
- REG DA
- 28/10/2023
- 10:45
- Grenskracht Menen
- 19 - 8
- t Klaverken Buggenhout
D*hoore Marc
- REG DA
- 28/10/2023
- 16:30
- KBC Male
- 30 - 0
- HO Beitem
Maenhout Eric
- REG DA
- 28/10/2023
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 14 - 18
- KRB Jabbeke
Van Verre Willy
Regionale Dames B
- REG DB
- 29/10/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem
- 30 - 0
- Atlas Varsenare
Strobbe Luc
- REG DB
- 28/10/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 21 - 9
- D&W Koekelare
D*hoore Marc
- REG DB
- 28/10/2023
- 12:00
- Grenskracht Menen
- 23 - 7
- Avanti Lissewege B
D*hoore Marc
- REG DB
- 28/10/2023
- 16:15
- KBC Male
- 10 - 23
- t Klaverken Buggenhout
Nog toe te kennen
- REG DB
- 28/10/2023
- 17:30
- Avanti Lissewege A
- 16 - 24
- KBC Heist
Roze Eddy
- REG DB
- 28/10/2023
- 17:30
- t Botterken Baasrode
- 28 - 12
- KRB Jabbeke
Van Verre Willy
Regionale Heren A
- REG HA
- 29/10/2023
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 13 - 23
- KBK Ichtegem
Bogaert Maarten
- REG HA
- 28/10/2023
- 14:30
- Grenskracht Menen
- 14 - 17
- D&W Koekelare
Vander Stichele Robbe
- REG HA
- 28/10/2023
- 14:30
- KBC St. Michiels
- 19 - 16
- Atlas Varsenare
Kerkaert Geert
Regionale Heren B
- REG HB
- 28/10/2023
- 17:30
- KBC Male
- 14 - 12
- D&W Koekelare
Nog toe te kennen
- REG HB
- 28/10/2023
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 18 - 26
- KSVV Inter Assebroek
Vander Stichele Robbe
Recrea Limburg
U18 jongens
- U18J
- 29/10/2023
- 11:30
- KBK Ichtegem
- 21 - 16
- Krachtbal Torhout
Roze Eddy
- U18J
- 28/10/2023
- 09:45
- KBC St. Michiels A
- 11 - 15
- Sporting Brugge
Vanhoutte Wim
- U18J
- 28/10/2023
- 10:30
- KBC Male
- 32 - 8
- t Botterken Baasrode
Van Deynse Andre
U18 meisjes
- U18M
- 28/10/2023
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 29 - 14
- KBC Male
Kerkaert Geert
U16 jongens
- U16J
- 29/10/2023
- 09:00
- KRB Jabbeke A
- 14 - 11
- Krachtbal Torhout
Van Deynse Andre
- U16J
- 28/10/2023
- 16:30
- t Botterken Baasrode
- 22 - 10
- Avanti Lissewege
Van Verre Willy
- U16J
- 29/10/2023
- 09:00
- KBK Ichtegem A
- 20 - 5
- KBK Ichtegem B
Van Torre Louis
- U16J
- 28/10/2023
- 11:00
- KBC St. Michiels A
- 16 - 18
- KRB Jabbeke B
Vanhoutte Wim
- U16J
- 28/10/2023
- 12:00
- KBC St. Michiels B
- 14 - 9
- D&W Koekelare
Vanhoutte Wim
- U16J
- 29/10/2023
- 12:00
- KBK Temse
- 15 - 16
- HO Beitem
Bieseman Helena
- U16J
- 29/10/2023
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 6 - 12
- Krachtbal Snellegem
Neckebroeck Bart
U16 meisjes A
- U16MA
- 29/10/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 12 - 13
- Avanti Lissewege
Neckebroeck Bart
- U16MA
- 28/10/2023
- 12:30
- KBC St. Michiels
- 29 - 6
- KBK Ichtegem
Flameyn Bjorn
- U16MA
- 29/10/2023
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 11 - 20
- Osiris Aalst
Compernolle Roland
U16 meisjes B
- U16MB
- 28/10/2023
- 18:30
- D&W Koekelare
- 31 - 14
- Grenskracht Menen
Dhaese Antoon
- U16MB
- 28/10/2023
- 17:45
- Noordster Dudzele
- 26 - 6
- KBK Ichtegem
Van Deynse Andre
- U16MB
- 29/10/2023
- 11:15
- KRB Jabbeke
- 4 - 20
- t Klaverken Buggenhout
Compernolle Roland
U14 jongens A
- U14JA
- 29/10/2023
- 12:00
- KBK Temse
- 15 - 5
- KRB Jabbeke
Maes Matthias
- U14JA
- 28/10/2023
- 13:30
- KBC St. Michiels
- 8 - 11
- Grenskracht Menen
Kerkaert Geert
- U14JA
- 28/10/2023
- 11:30
- Sporting Brugge
- 4 - 10
- D&W Koekelare
Maenhout Eric
- U14JA
- 28/10/2023
- 14:30
- t Botterken Baasrode
- 10 - 8
- t Klaverken Buggenhout
Bosman Dirk
U14 jongens B
- U14JB
- 29/10/2023
- 10:30
- Krachtbal Snellegem
- 11 - 17
- Avanti Lissewege
Verpoest John
- U14JB
- 29/10/2023
- 09:30
- Buffalo s Sijsele
- 22 - 10
- Krachtbal Torhout
Quintijn Stefaan
U 14 meisjes
- U14M
- 28/10/2023
- 10:30
- Buffalo s Sijsele
- 10 - 17
- Avanti Lissewege
Verpoest John
- U14M
- 29/10/2023
- 10:00
- KBK Ichtegem
- 17 - 9
- KBC St. Michiels
Van Torre Louis
- U14M
- 29/10/2023
- 09:15
- KRB Jabbeke
- 15 - 10
- HO Beitem
Compernolle Roland
- U14M
- 28/10/2023
- 15:30
- t Botterken Baasrode
- 14 - 14
- D&W Koekelare
Bosman Dirk
- U14M
- 28/10/2023
- 16:45
- Noordster Dudzele
- 26 - 3
- Sporting Brugge
Van Deynse Andre
U12 reeks A
- U12 A
- 28/10/2023
- 16:15
- KBC Heist
- 13 - 20
- Krachtbal Torhout
Demunter Marc
- U12 A
- 29/10/2023
- 12:30
- t Klaverken Buggenhout
- 12 - 16
- KBK Ichtegem
Bogaert Maarten
- U12 A
- 28/10/2023
- 09:45
- Grenskracht Menen
- 5 - 14
- Avanti Lissewege
D*hoore Marc
U12 reeks B
- U12 B
- 28/10/2023
- 09:30
- Buffalo s Sijsele
- 3 - 7
- t Klaverken Buggenhout
Verpoest John
- U12 B
- 29/10/2023
- 09:30
- Krachtbal Snellegem
- 3 - 15
- KRB Jabbeke
Verpoest John
- U12 B
- 28/10/2023
- 13:30
- t Botterken Baasrode
- 4 - 24
- Avanti Lissewege
Bosman Dirk