Filters

Scheidsrechters

D&W Koekelare (1NHA)

Date Time Team Ref
1011 16/09/2023 19:30 D&W Koekelare Sporting Brugge Strobbe Luc
1027 07/10/2023 18:45 D&W Koekelare KBC St. Michiels Van Deynse Andre
1038 21/10/2023 18:45 D&W Koekelare Avanti Lissewege Niemand Aangeduid
1048 28/10/2023 18:45 D&W Koekelare KSVV Inter Assebroek Steyaert Piet
1059 16/12/2023 18:45 D&W Koekelare Osiris Aalst Roze Eddy
1064 23/3/2024 19:30 D&W Koekelare WWR Ingelmunster Bonne Curt
1071 25/11/2023 18:45 D&W Koekelare HO Beitem Dhaese Antoon
1082 09/12/2023 18:45 D&W Koekelare KBK Ichtegem Niemand Aangeduid
1088 06/01/2024 18:45 D&W Koekelare KRB Jabbeke Niemand Aangeduid
1098 27/01/2024 18:45 D&W Koekelare t Klaverken Buggenhout Steyaert Piet
1120 24/02/2024 18:45 D&W Koekelare KBC Male Niemand Aangeduid

D&W Koekelare (1NHB)

Date Time Team Ref
2011 16/09/2023 18:15 D&W Koekelare Sporting Brugge Strobbe Luc
2027 07/10/2023 17:30 D&W Koekelare KBC St. Michiels Van Deynse Andre
2038 21/10/2023 17:30 D&W Koekelare Avanti Lissewege Niemand Aangeduid
2048 28/10/2023 17:30 D&W Koekelare KSVV Inter Assebroek Steyaert Piet
2059 16/12/2023 17:30 D&W Koekelare Osiris Aalst Roze Eddy
2064 23/3/2024 18:15 D&W Koekelare WWR Ingelmunster Bonne Curt
2071 25/11/2023 17:30 D&W Koekelare HO Beitem Dhaese Antoon
2082 09/12/2023 17:30 D&W Koekelare KBK Ichtegem Niemand Aangeduid
2088 06/01/2024 17:30 D&W Koekelare KRB Jabbeke Niemand Aangeduid
2098 27/01/2024 17:30 D&W Koekelare t Klaverken Buggenhout Steyaert Piet
2120 24/02/2024 17:30 D&W Koekelare KBC Male Niemand Aangeduid

D&W Koekelare (2NHA)

Date Time Team Ref
6011 16/09/2023 17:45 D&W Koekelare KBC Male Kerkaert Geert
6027 07/10/2023 19:30 D&W Koekelare KBC St. Michiels Demeulenaere Luc
6031 14/10/2023 16:00 D&W Koekelare Krachtbal Snellegem Nog toe te kennen
6038 21/10/2023 19:30 D&W Koekelare KBC Heist Niemand Aangeduid
6048 28/10/2023 10:00 D&W Koekelare Vrij A Niemand Aangeduid
6059 16/12/2023 19:30 D&W Koekelare KBC Opstal Vanhecke Jan
6064 23/3/2024 17:00 D&W Koekelare t Botterken Baasrode Strobbe Luc
6071 25/11/2023 19:30 D&W Koekelare HO Beitem Vanhoutte Wim
6082 09/12/2023 10:00 D&W Koekelare Vrij B Niemand Aangeduid
6088 06/01/2024 19:30 D&W Koekelare KBK Temse Niemand Aangeduid
6120 24/02/2024 19:30 D&W Koekelare Grenskracht Menen Niemand Aangeduid

D&W Koekelare (2NHB)

Date Time Team Ref
7011 16/09/2023 16:30 D&W Koekelare KBC Male Kerkaert Geert
7027 07/10/2023 18:15 D&W Koekelare KBC St. Michiels Demeulenaere Luc
7031 14/10/2023 14:45 D&W Koekelare Krachtbal Snellegem Nog toe te kennen
7038 21/10/2023 18:15 D&W Koekelare KBC Heist Niemand Aangeduid
7048 28/10/2023 10:00 D&W Koekelare Vrij A Niemand Aangeduid
7059 16/12/2023 18:15 D&W Koekelare KBC Opstal Vanhecke Jan
7064 23/3/2024 15:45 D&W Koekelare t Botterken Baasrode Strobbe Luc
7071 25/11/2023 18:15 D&W Koekelare HO Beitem Vanhoutte Wim
7082 09/12/2023 10:00 D&W Koekelare Vrij B Niemand Aangeduid
7088 06/01/2024 18:15 D&W Koekelare KBK Temse Niemand Aangeduid
7120 24/02/2024 18:15 D&W Koekelare Grenskracht Menen Niemand Aangeduid

D&W Koekelare (LH)

Date Time Team Ref
10003 09/09/2023 18:15 D&W Koekelare KSVV Inter Assebroek Vanhoutte Wim
10014 23/09/2023 18:15 D&W Koekelare KBC Aalter A (2LH) Van Deynse Andre
10034 14/10/2023 12:15 D&W Koekelare KB Moerdamme (2LH) Vanhecke Jan
10049 04/11/2023 18:15 D&W Koekelare KBK Temse Niemand Aangeduid
10075 10/2/2024 18:15 D&W Koekelare KBC St. Michiels Van Deynse Andre
10085 06/01/2024 17:00 D&W Koekelare Buffalo s Sijsele (2LH) Niemand Aangeduid
10094 13/01/2024 17:30 D&W Koekelare KBK Ichtegem (2LH) Vanhecke Jan
10107 03/02/2024 18:15 D&W Koekelare Atlas Varsenare Nog toe te kennen
10109 17/02/2024 18:15 D&W Koekelare Z.A.K.Beveren (2LH) Strobbe Luc
10122 02/03/2024 18:15 D&W Koekelare KBC Aalter B (2LH) Vander Stichele Robbe
10129 09/03/2024 10:00 D&W Koekelare Vrij Niemand Aangeduid

D&W Koekelare (REG DA)

Date Time Team Ref
13002 09/09/2023 17:00 D&W Koekelare Noordster Dudzele Vanhoutte Wim
13016 23/09/2023 17:00 D&W Koekelare t Botterken Baasrode Van Deynse Andre
13022 30/09/2023 17:00 D&W Koekelare KRB Jabbeke Vander Stichele Robbe
13036 14/10/2023 13:30 D&W Koekelare Krachtbal Torhout Vanhecke Jan
13046 21/10/2023 20:00 D&W Koekelare WWR Ingelmunster Niemand Aangeduid
13058 04/11/2023 17:00 D&W Koekelare Avanti Lissewege Niemand Aangeduid
13072 18/11/2023 10:00 D&W Koekelare Vrij Niemand Aangeduid
13079 25/11/2023 15:45 D&W Koekelare KBC Heist Niemand Aangeduid
13100 16/3/2024 19:00 D&W Koekelare KBC Male D*hoore Marc
13120 03/02/2024 17:30 D&W Koekelare t Klaverken Buggenhout Strobbe Luc
13142 02/03/2024 17:00 D&W Koekelare KBC St. Michiels Vander Stichele Robbe
13156 23/03/2024 17:00 D&W Koekelare Grenskracht Menen Timmerman Kurt
13177 04/05/2024 17:00 D&W Koekelare HO Beitem Niemand Aangeduid

D&W Koekelare (REG DB)

Date Time Team Ref
15002 09/09/2023 17:30 D&W Koekelare KBK Ichtegem Clarysse Michael
15016 23/09/2023 17:30 D&W Koekelare t Botterken Baasrode Braem Walter
15022 30/09/2023 17:30 D&W Koekelare KRB Jabbeke Braem Walter
15036 14/10/2023 12:00 D&W Koekelare Atlas Varsenare Niemand Aangeduid
15058 04/11/2023 17:30 D&W Koekelare Avanti Lissewege A Niemand Aangeduid
15072 20/01/2024 20:00 D&W Koekelare Sporting Brugge Niemand Aangeduid
15079 25/11/2023 20:00 D&W Koekelare KBC Heist Dhaese Antoon
15100 16/3/2024 17:45 D&W Koekelare KBC Male D*hoore Marc
15120 03/02/2024 20:00 D&W Koekelare Avanti Lissewege B Deleu Lars
15134 24/02/2024 10:00 D&W Koekelare Vrij Niemand Aangeduid
15142 02/03/2024 17:30 D&W Koekelare KBC St. Michiels Deleu Lars
15156 23/03/2024 18:15 D&W Koekelare Grenskracht Menen Timmerman Kurt
15177 04/05/2024 18:15 D&W Koekelare t Klaverken Buggenhout Niemand Aangeduid

D&W Koekelare (REG HA)

Date Time Team Ref
14014 23/09/2023 18:45 D&W Koekelare t Klaverken Buggenhout Braem Walter
14022 30/09/2023 18:15 D&W Koekelare Avanti Lissewege Vander Stichele Robbe
14034 14/10/2023 14:15 D&W Koekelare t Botterken Baasrode Devoldere Arwen
14049 04/11/2023 10:00 D&W Koekelare Vrij A Niemand Aangeduid
14069 25/11/2023 17:00 D&W Koekelare Atlas Varsenare Niemand Aangeduid
14075 10/2/2024 17:00 D&W Koekelare KBC St. Michiels Van Deynse Andre
14094 13/01/2024 18:45 D&W Koekelare KBK Ichtegem Vanhecke Jan
14107 03/02/2024 18:45 D&W Koekelare HO Beitem Deleu Lars
14109 17/02/2024 18:45 D&W Koekelare Grenskracht Menen Dhaese Antoon
14122 02/03/2024 18:45 D&W Koekelare KBC Aalter Deleu Lars
14129 09/03/2024 10:00 D&W Koekelare Vrij B Niemand Aangeduid

D&W Koekelare (REG HB)

Date Time Team Ref
41003 09/09/2023 18:45 D&W Koekelare KSVV Inter Assebroek Clarysse Michael
41014 23/09/2023 19:30 D&W Koekelare Krachtbal Snellegem Van Deynse Andre
41022 30/09/2023 10:00 D&W Koekelare Vrij A Niemand Aangeduid
41034 14/10/2023 15:30 D&W Koekelare Noordster Dudzele Devoldere Arwen
41049 04/11/2023 19:30 D&W Koekelare KRB Jabbeke Niemand Aangeduid
41075 10/2/2024 19:30 D&W Koekelare KBC St. Michiels Van Deynse Andre
41094 13/01/2024 10:00 D&W Koekelare Vrij C Niemand Aangeduid
41107 03/02/2024 19:30 D&W Koekelare HO Beitem Nog toe te kennen
41109 17/02/2024 19:30 D&W Koekelare KBC Male Deleu Lars
41122 02/03/2024 10:00 D&W Koekelare Vrij B Niemand Aangeduid
41129 09/03/2024 19:30 D&W Koekelare Helios Halle Catry Senne

D&W Koekelare (U18J)

Date Time Team Ref
26008 16/09/2023 19:00 D&W Koekelare KBC St. Michiels B Kerkaert Geert
26030 07/10/2023 20:00 D&W Koekelare KBK Ichtegem Van Deynse Andre
26044 21/10/2023 15:00 D&W Koekelare t Klaverken Buggenhout Niemand Aangeduid
26050 28/10/2023 20:00 D&W Koekelare KRB Jabbeke Steyaert Piet
26064 16/12/2023 20:00 D&W Koekelare WWR Ingelmunster Roze Eddy
26078 25/11/2023 14:30 D&W Koekelare KBC Heist Niemand Aangeduid
26085 10/2/2024 20:00 D&W Koekelare KBC Male Dhaese Antoon
26092 09/12/2023 20:00 D&W Koekelare Krachtbal Torhout Niemand Aangeduid
26106 13/01/2024 20:00 D&W Koekelare t Botterken Baasrode Vanhecke Jan
26114 27/01/2024 20:00 D&W Koekelare KBC St. Michiels A Steyaert Piet
26128 17/02/2024 10:00 D&W Koekelare Vrij Niemand Aangeduid
26148 09/03/2024 18:15 D&W Koekelare Avanti Lissewege Catry Senne
26162 13/04/2024 18:15 D&W Koekelare Sporting Brugge Niemand Aangeduid

D&W Koekelare (U16J)

Date Time Team Ref
30011 16/09/2023 17:00 D&W Koekelare HO Beitem Vandepoele Niels
30045 07/10/2023 16:15 D&W Koekelare KRB Jabbeke B Demeulenaere Luc
30049 14/10/2023 13:15 D&W Koekelare Krachtbal Snellegem Maenhout Eric
30062 21/10/2023 16:15 D&W Koekelare KBC St. Michiels A Niemand Aangeduid
30079 04/11/2023 19:45 D&W Koekelare KBC St. Michiels C Niemand Aangeduid
30096 20/01/2024 16:15 D&W Koekelare KBC Aalter Niemand Aangeduid
30113 02/12/2023 17:45 D&W Koekelare t Botterken Baasrode Niemand Aangeduid
30130 06/01/2024 15:15 D&W Koekelare KBK Ichtegem B Niemand Aangeduid
30147 27/01/2024 16:30 D&W Koekelare Krachtbal Torhout Deleye Karel

D&W Koekelare (U16J-3)

Date Time Team Ref
47004 24/02/2024 16:30 D&W Koekelare KBC St. Michiels B Niemand Aangeduid
47011 9/03/2024 15:15 D&W Koekelare Avanti Lissewege Braem Walter

D&W Koekelare (U16MA)

Date Time Team Ref
29006 16/09/2023 16:00 D&W Koekelare Avanti Lissewege Vandepoele Niels
29014 30/09/2023 16:00 D&W Koekelare KBK Ichtegem Roze Eddy
29017 07/10/2023 15:30 D&W Koekelare t Klaverken Buggenhout Tamsin Frederik
29026 21/10/2023 15:30 D&W Koekelare KRB Jabbeke Niemand Aangeduid
29030 28/10/2023 17:30 D&W Koekelare HO Beitem Dhaese Antoon
29038 16/12/2023 15:30 D&W Koekelare Osiris Aalst Niemand Aangeduid
29049 10/2/2024 16:45 D&W Koekelare KBC St. Michiels Dhaese Antoon
29062 13/01/2024 16:30 D&W Koekelare Avanti Lissewege Roze Eddy
29070 03/02/2024 16:15 D&W Koekelare KBK Ichtegem Nog toe te kennen
29073 17/02/2024 17:45 D&W Koekelare t Klaverken Buggenhout Dhaese Antoon
29082 02/03/2024 16:00 D&W Koekelare KRB Jabbeke Braem Walter

D&W Koekelare (U16MB)

Date Time Team Ref
35006 16/09/2023 10:00 D&W Koekelare Vrij Niemand Aangeduid
35014 30/09/2023 15:00 D&W Koekelare KBK Ichtegem Roze Eddy
35017 07/10/2023 17:15 D&W Koekelare t Botterken Baasrode Demeulenaere Luc
35024 14/10/2023 11:15 D&W Koekelare Noordster Dudzele Vanhoutte Wim
35026 21/10/2023 17:15 D&W Koekelare KRB Jabbeke Niemand Aangeduid
35030 28/10/2023 18:30 D&W Koekelare Grenskracht Menen Dhaese Antoon
35038 16/12/2023 17:15 D&W Koekelare t Klaverken Buggenhout Stagiair
35062 13/01/2024 10:00 D&W Koekelare Vrij Niemand Aangeduid
35070 03/02/2024 17:15 D&W Koekelare KBK Ichtegem Nog toe te kennen
35073 17/02/2024 17:15 D&W Koekelare t Botterken Baasrode Strobbe Luc
35082 02/03/2024 15:00 D&W Koekelare KRB Jabbeke Braem Walter

D&W Koekelare (U14JA)

Date Time Team Ref
32003 09/09/2023 15:30 D&W Koekelare Sporting Brugge Steyaert Piet
32011 23/09/2023 16:00 D&W Koekelare KBK Temse Van Deynse Andre
32023 14/10/2023 11:00 D&W Koekelare Grenskracht Menen Maenhout Eric
32035 9/3/2024 14:15 D&W Koekelare t Botterken Baasrode Braem Walter
32043 23/3/2024 16:00 D&W Koekelare KBC St. Michiels Timmerman Kurt
32047 25/11/2023 16:30 D&W Koekelare t Klaverken Buggenhout Dhaese Antoon
32055 09/12/2023 15:30 D&W Koekelare KRB Jabbeke Niemand Aangeduid
32059 16/3/2024 17:00 D&W Koekelare Sporting Brugge Vanhecke Jan
32067 27/01/2024 15:30 D&W Koekelare KBK Temse Deleye Karel
32079 24/02/2024 17:15 D&W Koekelare Grenskracht Menen Niemand Aangeduid

D&W Koekelare (U14M)

Date Time Team Ref
31003 09/09/2023 16:30 D&W Koekelare Sporting Brugge Steyaert Piet
31014 23/09/2023 16:30 D&W Koekelare Krachtbal Snellegem Braem Walter
31022 30/09/2023 16:30 D&W Koekelare Buffalo s Sijsele Braem Walter
31034 14/10/2023 10:15 D&W Koekelare KBC St. Michiels Vanhoutte Wim
31049 04/11/2023 16:30 D&W Koekelare KRB Jabbeke Niemand Aangeduid
31075 10/2/2024 15:45 D&W Koekelare Noordster Dudzele Dhaese Antoon
31094 13/01/2024 10:00 D&W Koekelare Vrij Niemand Aangeduid
31107 03/02/2024 16:30 D&W Koekelare HO Beitem Strobbe Luc
31109 17/02/2024 16:15 D&W Koekelare t Botterken Baasrode Bonne Curt
31122 02/03/2024 16:30 D&W Koekelare KBK Ichtegem Deleu Lars
31129 09/03/2024 17:15 D&W Koekelare Avanti Lissewege Catry Senne

D&W Koekelare (U12A)

Date Time Team Ref
33011 16/09/2023 15:30 D&W Koekelare Avanti Lissewege Kerkaert Geert
33027 07/10/2023 16:30 D&W Koekelare KBC Aalter Tamsin Frederik
33038 21/10/2023 16:30 D&W Koekelare KBC Heist Niemand Aangeduid
33048 28/10/2023 16:30 D&W Koekelare Sporting Brugge Niemand Aangeduid
33059 11/11/2023 16:30 D&W Koekelare Krachtbal Torhout Niemand Aangeduid
33064 18/11/2023 16:30 D&W Koekelare KBC St. Michiels Niemand Aangeduid

D&W Koekelare (U12B)

D&W Koekelare (U12 2C)

Date Time Team Ref

D&W Koekelare (U12 2C)

Date Time Team Ref
Date Time Team Ref
44002 09/12/2023 16:30 D&W Koekelare Sporting Brugge Niemand Aangeduid
44012 13/01/2024 15:30 D&W Koekelare t Klaverken Buggenhout B Roze Eddy
44027 17/02/2024 15:15 D&W Koekelare Grenskracht Menen A Bonne Curt
44038 02/03/2024 14:00 D&W Koekelare Grenskracht Menen B Braem Walter
44041 09/03/2024 16:15 D&W Koekelare t Klaverken Buggenhout A Braem Walter