Filters
- Bas Wietse
- Beyens Timo
- Bieseman Helena
- Blommaert Joren
- Blommaert Marc
- Bogaert Maarten
- Bonne Curt
- Borra Julie
- Bosman Dirk
- Braem Walter
- Bruckner Louis
- Calleeuw Kristof
- Catry Senne
- Claes Pol
- Claeys Koen
- Claeys Maarten
- Clarysse Michael
- Compernolle Roland
- Cool Kelly
- Cox Jos
- D*hoore Alexander
- D*hoore Marc
- De Cremer Thomas
- De Love Sandra
- De Smet Jasper
- Defreyne Lies
- Deleu Lars
- Deleye Karel
- Demeulenaere Luc
- Demunter Marc
- Demunter Marc
- Devoldere Arwen
- Dhaese Anja
- Dhaese Antoon
- Emanuel Geert
- Flameyn Bjorn
- Flameyn Julie
- Florkin Jimmy
- Gerlo Jonathan
- Goedgezelschap Sara
- Gorssen Theo
- Kerkaert Geert
- Kindermans Lander
- Maenhout Eric
- Maes Matthias
- Marchand Filip
- Meersman Bert
- Mouton Finn
- Neckebroeck Bart
- Niemand Aangeduid
- nog niet gekend
- Nog toe te kennen
- Oosterlinck Peter
- Pauwels Lies
- Quintijn Stefaan
- Reumers Joris
- Reybrouck Erik
- Roggeman Bart
- Roze Eddy
- Sevenhant Kobe
- Stagiair
- Stassijns Jean-Pierre
- Stevens Stefan
- Steyaert Piet
- Strobbe Luc
- Strubbe Celesta
- Tamsin Frederik
- Timmerman Dirk
- Timmerman Kurt
- Van Bosstraeten Charlot
- Van den Berghe Ronald
- Van Deynse Andre
- Van Lierde Milan
- Van Nieuwkerke Stefaan
- Van Oudenhove Ignace
- Van Torre Louis
- Van Verre Willy
- Vandenberghe Thomas
- Vandepoele Kurt
- Vandepoele Niels
- Vander Stichele Robbe
- Vanhecke Jan
- Vanhoutte Wim
- Vanneste Andreas
- Verpoest John
- Wuyts Eric
- 9-10 sep
- 16-17 sep
- 23-24 sep
- 30 sep - 1 okt
- 7-8 okt
- 14-15 okt
- 21-22 okt
- 28-29 okt
- 4-5 nov
- 11-12 nov
- 18-19 nov
- 25-26 nov
- 2-3 dec
- 9-10 dec
- 16-17 dec
- 6-7 jan
- 13-14 jan
- 20-21 jan
- 27-28 jan
- 3-4 feb
- 10-11 feb
- 17-18 feb
- 24-25 feb
- 2-3 maa
- 9-10 maa
- 16-17 maa
- 23-24 maa
- 30 maa apr
- 1 apr
- 6-7 apr
- 13-14 apr
- 20-21 apr
- 27-28 apr
- 1 mei
- 4-5 mei
- 8 mei
- 9 mei
- 11-12 mei
- 15 mei
- 18-19 mei
- 22 mei
- Osiris Aalst
- KBC Aalter
- KSVV Inter Assebroek
- t Botterken Baasrode
- HO Beitem
- Z.A.K.Beveren
- Lozen Bocholt
- Molenkracht Bree
- Sporting Brugge
- t Klaverken Buggenhout
- Noordster Dudzele
- KBC Edegem
- HO Grote Brogel
- Helios Halle
- KBC Heist
- KBK Ichtegem
- WWR Ingelmunster
- KRB Jabbeke
- PJ Kaulille
- D&W Koekelare
- Avanti Lissewege
- KRB Loppem
- KBC Maldegem-Donk
- KBC Male
- Grenskracht Menen
- KB Moerdamme
- KBC Opstal
- KBC Overpelt
- Buffalo s Sijsele
- KBC St. Michiels
- Krachtbal Snellegem
- KBK Temse
- Krachtbal Torhout
- Atlas Varsenare
- Vrij
- NTB
Scheidsrechters
Demunter Marc
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
26011 | U18J | 16/09/2023 | 18:45 | Sporting Brugge | KBC Heist |
15008 | REG DB | 16/09/2023 | 20:00 | Sporting Brugge | Avanti Lissewege B |
15017 | REG DB | 23/09/2023 | 14:30 | KBC St. Michiels | KBC Male |
13017 | REG DA | 23/09/2023 | 15:45 | KBC St. Michiels | KBC Male |
29015 | U16MA | 30/09/2023 | 12:00 | KBC St. Michiels | HO Beitem |
30034 | U16J | 30/09/2023 | 13:00 | KBC St. Michiels C | Avanti Lissewege |
15030 | REG DB | 07/10/2023 | 20:00 | Sporting Brugge | KBK Ichtegem |
29024 | U16MA | 14/10/2023 | 12:30 | KBC St. Michiels | D&W Koekelare |
30051 | U16J | 14/10/2023 | 13:30 | KBC St. Michiels B | HO Beitem |
28018 | U18M | 14/10/2023 | 17:30 | Noordster Dudzele | KBC Male |
13037 | REG DA | 14/10/2023 | 18:45 | Noordster Dudzele | t Botterken Baasrode |
31038 | U14M | 21/10/2023 | 15:30 | Noordster Dudzele | Buffalo s Sijsele |
35027 | U16MB | 21/10/2023 | 16:30 | Noordster Dudzele | t Botterken Baasrode |
15044 | REG DB | 21/10/2023 | 20:00 | Sporting Brugge | t Botterken Baasrode |
3043 | 1ND | 28/10/2023 | 15:00 | KBC Heist | t Klaverken Buggenhout |
33043 | U12 A | 28/10/2023 | 16:15 | KBC Heist | Krachtbal Torhout |
33053 | U12 A | 04/11/2023 | 10:30 | KBC St. Michiels | t Klaverken Buggenhout |
26062 | U18J | 04/11/2023 | 11:30 | KBC St. Michiels B | KBK Ichtegem |
34049 | U12 B | 04/11/2023 | 15:15 | Avanti Lissewege | KBK Ichtegem |
26063 | U18J | 04/11/2023 | 16:15 | Avanti Lissewege | D&W Koekelare |
29048 | U16MA | 25/11/2023 | 12:30 | KBC St. Michiels | KRB Jabbeke |
30106 | U16J | 25/11/2023 | 13:30 | KBC St. Michiels C | KBC St. Michiels A |
15081 | REG DB | 25/11/2023 | 14:30 | KBC St. Michiels | Avanti Lissewege B |
26079 | U18J | 25/11/2023 | 18:45 | Sporting Brugge | t Botterken Baasrode |
15078 | REG DB | 25/11/2023 | 20:00 | Sporting Brugge | KBC Male |
26067 | U18J | 16/12/2023 | 10:00 | KBC Male | KBC St. Michiels A |
28030 | U18M | 16/12/2023 | 11:15 | KBC Male | HO Beitem |
13067 | REG DA | 16/12/2023 | 16:15 | Avanti Lissewege | KBC St. Michiels |
15070 | REG DB | 16/12/2023 | 17:30 | Avanti Lissewege B | KBC Male |
35063 | U16MB | 13/01/2024 | 16:30 | Noordster Dudzele | t Klaverken Buggenhout |
41096 | REG HB | 13/01/2024 | 17:30 | Noordster Dudzele | HO Beitem |
13107 | REG DA | 13/01/2024 | 18:45 | Noordster Dudzele | Avanti Lissewege |
42008 | U12 2A | 14/01/2024 | 10:00 | Noordster Dudzele | Krachtbal Torhout |
28048 | U18M | 14/01/2024 | 11:00 | Noordster Dudzele | KBC Male |
44017 | U12 2C | 27/01/2024 | 10:30 | Sporting Brugge | Grenskracht Menen B |
44020 | U12 2C | 28/01/2024 | 10:00 | Noordster Dudzele | D&W Koekelare |
35071 | U16MB | 03/02/2024 | 16:30 | Noordster Dudzele | Grenskracht Menen |
42014 | U12 2A | 03/02/2024 | 17:30 | Noordster Dudzele | HO Beitem |
40051 | U14JB | 11/2/2024 | 09:30 | Buffalo s Sijsele | t Klaverken Buggenhout |
10073 | LH | 11/2/2024 | 10:30 | Buffalo s Sijsele (2LH) | KBC Aalter B (2LH) |
44026 | U12 2C | 17/02/2024 | 10:30 | KBC Heist | t Klaverken Buggenhout A |
3114 | 1ND | 18/02/2024 | 10:00 | Atlas Varsenare | KBC Male |
15127 | REG DB | 18/02/2024 | 11:15 | Atlas Varsenare | D&W Koekelare |
31120 | U14M | 24/02/2024 | 15:30 | Noordster Dudzele | t Botterken Baasrode |
35080 | U16MB | 24/02/2024 | 16:30 | Noordster Dudzele | D&W Koekelare |
44032 | U12 2C | 25/02/2024 | 10:00 | Atlas Varsenare | t Klaverken Buggenhout B |
13147 | REG DA | 03/03/2024 | 09:00 | KRB Jabbeke | t Botterken Baasrode |
15147 | REG DB | 03/03/2024 | 10:15 | KRB Jabbeke | t Botterken Baasrode |
12081 | LD | 03/03/2024 | 11:30 | KRB Jabbeke | KBK Ichtegem |
15148 | REG DB | 09/03/2024 | 20:00 | Sporting Brugge | KRB Jabbeke |
14086 | REG HA | 17/3/2024 | 10:00 | Atlas Varsenare | t Klaverken Buggenhout |
15099 | REG DB | 17/3/2024 | 11:15 | Atlas Varsenare | KRB Jabbeke |
26159 | U18J | 23/03/2024 | 17:30 | KBC Heist | KBC St. Michiels B |
26168 | U18J | 13/04/2024 | 11:15 | KBC St. Michiels B | WWR Ingelmunster |
15174 | REG DB | 20/04/2024 | 17:30 | Avanti Lissewege B | KBC St. Michiels |
26175 | U18J | 20/04/2024 | 18:45 | Avanti Lissewege | KBK Ichtegem |