Filters

Scheidsrechters

Steyaert Piet

Group Date Time Team
32003 U14JA 09/09/2023 15:30 D&W Koekelare Sporting Brugge
31003 U14M 09/09/2023 16:30 D&W Koekelare Sporting Brugge
29003 U16MA 10/09/2023 09:00 KBK Ichtegem KBC St. Michiels
30005 U16J 10/09/2023 10:00 KBK Ichtegem B KBC St. Michiels A
30007 U16J 10/09/2023 12:00 Krachtbal Torhout KRB Jabbeke B
26001 U18J 10/09/2023 13:00 Krachtbal Torhout D&W Koekelare
41007 REG HB 16/09/2023 15:00 Krachtbal Snellegem KRB Jabbeke
30013 U16J 16/09/2023 15:15 Krachtbal Snellegem Krachtbal Torhout
7007 2NHB 16/09/2023 16:15 Krachtbal Snellegem KBK Temse
6007 2NHA 16/09/2023 17:30 Krachtbal Snellegem KBK Temse
30031 U16J 30/09/2023 14:00 Krachtbal Snellegem HO Beitem
41019 REG HB 30/09/2023 15:00 Krachtbal Snellegem KSVV Inter Assebroek
26029 U18J 08/10/2023 13:00 Krachtbal Torhout KBC St. Michiels A
13029 REG DA 08/10/2023 14:15 Krachtbal Torhout KBC St. Michiels
2048 1NHB 28/10/2023 17:30 D&W Koekelare KSVV Inter Assebroek
1048 1NHA 28/10/2023 18:45 D&W Koekelare KSVV Inter Assebroek
26050 U18J 28/10/2023 20:00 D&W Koekelare KRB Jabbeke
10072 LH 26/11/2023 09:00 KBK Ichtegem (2LH) KB Moerdamme (2LH)
31068 U14M 26/11/2023 10:15 KBK Ichtegem KRB Jabbeke
30103 U16J 26/11/2023 11:15 KBK Ichtegem A HO Beitem
43002 U12 2B 09/12/2023 14:00 Krachtbal Snellegem KBK Ichtegem
41079 REG HB 09/12/2023 15:00 Krachtbal Snellegem D&W Koekelare
7079 2NHB 09/12/2023 16:15 Krachtbal Snellegem KBC Male
10083 LH 09/12/2023 19:00 KB Moerdamme (2LH) Z.A.K.Beveren (2LH)
7057 2NHB 16/12/2023 18:15 KBC St. Michiels KBC Male
6057 2NHA 16/12/2023 19:30 KBC St. Michiels KBC Male
7092 2NHB 13/01/2024 18:30 KBC St. Michiels D&W Koekelare
6092 2NHA 13/01/2024 19:45 KBC St. Michiels D&W Koekelare
2096 1NHB 14/01/2024 09:00 WWR Ingelmunster HO Beitem
1096 1NHA 14/01/2024 10:15 WWR Ingelmunster HO Beitem
2098 1NHB 27/01/2024 17:30 D&W Koekelare t Klaverken Buggenhout
1098 1NHA 27/01/2024 18:45 D&W Koekelare t Klaverken Buggenhout
26114 U18J 27/01/2024 20:00 D&W Koekelare KBC St. Michiels A
10100 LH 28/01/2024 09:00 KBK Ichtegem (2LH) KBK Temse
2100 1NHB 28/01/2024 10:15 KBK Ichtegem KRB Jabbeke
1100 1NHA 28/01/2024 11:30 KBK Ichtegem KRB Jabbeke
26125 U18J 03/02/2024 17:30 KBC Heist t Klaverken Buggenhout
7103 2NHB 03/02/2024 18:45 KBC Heist D&W Koekelare
6103 2NHA 03/02/2024 20:00 KBC Heist D&W Koekelare
32049 U14JA 10/2/2024 10:30 KBC St. Michiels Sporting Brugge
26090 U18J 10/2/2024 12:30 KBC St. Michiels B KRB Jabbeke
43004 U12 2B 10/2/2024 9:30 KBC St. Michiels KRB Jabbeke
2113 1NHB 18/02/2024 09:00 WWR Ingelmunster KBC St. Michiels
1113 1NHA 18/02/2024 10:15 WWR Ingelmunster KBC St. Michiels
26130 U18J 18/02/2024 11:30 WWR Ingelmunster KBC St. Michiels A
47005 U16J-3 24/02/2024 11:15 KBC St. Michiels A KBC Aalter
29080 U16MA 24/02/2024 12:15 KBC St. Michiels D&W Koekelare
41120 REG HB 24/02/2024 13:15 KBC St. Michiels KBC Male
26147 U18J 02/03/2024 17:30 Avanti Lissewege t Klaverken Buggenhout
29081 U16MA 02/03/2024 18:45 Avanti Lissewege KBK Ichtegem
2125 1NHB 03/03/2024 09:00 WWR Ingelmunster Avanti Lissewege
1125 1NHA 03/03/2024 10:15 WWR Ingelmunster Avanti Lissewege
15153 REG DB 09/03/2024 10:00 Avanti Lissewege A D&W Koekelare
42025 U12 2A 09/03/2024 11:15 Avanti Lissewege B HO Beitem
42027 U12 2A 09/03/2024 9:00 Avanti Lissewege A Krachtbal Torhout
31066 U14M 23/3/2024 13:30 HO Beitem Buffalo s Sijsele
29042 U16MA 23/3/2024 14:30 HO Beitem KBC St. Michiels