Filters

Scheidsrechters

t Klaverken Buggenhout (1NHA)

Date Time Team Ref
1007 17/09/2023 16:15 t Klaverken Buggenhout KRB Jabbeke Van Oudenhove Ignace
1019 01/10/2023 16:15 t Klaverken Buggenhout KSVV Inter Assebroek Meersman Bert
1031 15/10/2023 16:15 t Klaverken Buggenhout D&W Koekelare Blommaert Marc
1044 29/10/2023 16:15 t Klaverken Buggenhout KBK Ichtegem Bogaert Maarten
1056 17/12/2023 16:15 t Klaverken Buggenhout HO Beitem Blommaert Marc
1067 26/11/2023 16:15 t Klaverken Buggenhout Avanti Lissewege Blommaert Marc
1079 10/12/2023 16:15 t Klaverken Buggenhout Sporting Brugge Van Oudenhove Ignace
1091 14/01/2024 16:15 t Klaverken Buggenhout KBC Male Blommaert Joren
1104 04/02/2024 16:15 t Klaverken Buggenhout Osiris Aalst Blommaert Marc
1116 25/02/2024 16:15 t Klaverken Buggenhout WWR Ingelmunster Bogaert Maarten
1128 10/03/2024 16:15 t Klaverken Buggenhout KBC St. Michiels Niemand Aangeduid

t Klaverken Buggenhout (1NHB)

Date Time Team Ref
2007 17/09/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout KRB Jabbeke Van Oudenhove Ignace
2019 01/10/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout KSVV Inter Assebroek Meersman Bert
2031 15/10/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout D&W Koekelare Blommaert Marc
2044 29/10/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout KBK Ichtegem Bogaert Maarten
2056 17/12/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout HO Beitem Blommaert Marc
2067 26/11/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout Avanti Lissewege Blommaert Marc
2079 10/12/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout Sporting Brugge Van Oudenhove Ignace
2091 14/01/2024 15:00 t Klaverken Buggenhout KBC Male Blommaert Joren
2104 04/02/2024 15:00 t Klaverken Buggenhout Osiris Aalst Blommaert Marc
2116 25/02/2024 15:00 t Klaverken Buggenhout WWR Ingelmunster Bogaert Maarten
2128 10/03/2024 15:00 t Klaverken Buggenhout KBC St. Michiels Niemand Aangeduid

t Klaverken Buggenhout (1ND)

Date Time Team Ref
3004 10/09/2023 16:15 t Klaverken Buggenhout Vrij Niemand Aangeduid
3028 08/10/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout KBC Male Van Verre Willy
3039 22/10/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout KBC St. Michiels A Van Oudenhove Ignace
3051 05/11/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout Grenskracht Menen Niemand Aangeduid
3065 24/3/2024 15:00 t Klaverken Buggenhout t Botterken Baasrode Niemand Aangeduid
3076 11/2/2024 15:00 t Klaverken Buggenhout KRB Jabbeke Meersman Bert
3084 10/12/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout Atlas Varsenare Stassijns Jean-Pierre
3089 17/3/2024 15:00 t Klaverken Buggenhout WWR Ingelmunster Niemand Aangeduid
3099 28/01/2024 15:00 t Klaverken Buggenhout KBC St. Michiels B Stassijns Jean-Pierre
3111 18/02/2024 15:00 t Klaverken Buggenhout KBC Heist Bosman Dirk
3124 03/03/2024 15:00 t Klaverken Buggenhout Noordster Dudzele Neckebroeck Bart

t Klaverken Buggenhout (REG DA)

Date Time Team Ref
13007 10/09/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout t Botterken Baasrode Van Verre Willy
13021 24/09/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout KRB Jabbeke Stassijns Jean-Pierre
13028 01/10/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout Krachtbal Torhout Stassijns Jean-Pierre
13034 08/10/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout D&W Koekelare Van Verre Willy
13048 22/10/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout Avanti Lissewege Van Oudenhove Ignace
13062 05/11/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout Noordster Dudzele Niemand Aangeduid
13070 17/12/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout KBC Male Van Verre Willy
13090 11/2/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout WWR Ingelmunster Niemand Aangeduid
13105 07/01/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout Vrij Niemand Aangeduid
13132 18/02/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout KBC Heist Bosman Dirk
13146 03/03/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout Grenskracht Menen Oosterlinck Peter
13168 14/04/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout HO Beitem Niemand Aangeduid
13174 21/04/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout KBC St. Michiels Niemand Aangeduid

t Klaverken Buggenhout (REG DB)

Date Time Team Ref
15006 10/09/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout KRB Jabbeke Niemand Aangeduid
15027 01/10/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout KBC Heist Niemand Aangeduid
15032 08/10/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout Avanti Lissewege A Niemand Aangeduid
15047 22/10/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout KBK Ichtegem Van Oudenhove Ignace
15061 05/11/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout t Botterken Baasrode Niemand Aangeduid
15076 21/01/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout Avanti Lissewege B Niemand Aangeduid
15088 11/2/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout D&W Koekelare Niemand Aangeduid
15104 07/01/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout Vrij Niemand Aangeduid
15110 14/01/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout Atlas Varsenare Niemand Aangeduid
15130 18/02/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout KBC St. Michiels Bosman Dirk
15145 03/03/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout KBC Male Neckebroeck Bart
15160 24/03/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout Sporting Brugge Niemand Aangeduid
15172 21/04/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout Grenskracht Menen Niemand Aangeduid

t Klaverken Buggenhout (REG HA)

Date Time Team Ref
14007 17/09/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout Vrij A Niemand Aangeduid
14019 01/10/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout Atlas Varsenare Meersman Bert
14031 15/10/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout KBC St. Michiels Meersman Bert
14044 29/10/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout KBK Ichtegem Bogaert Maarten
14056 17/12/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout HO Beitem Blommaert Marc
14067 26/11/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout Avanti Lissewege Niemand Aangeduid
14079 10/12/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout D&W Koekelare Van Oudenhove Ignace
14091 14/01/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout Grenskracht Menen Stassijns Jean-Pierre
14104 04/02/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout Vrij B Niemand Aangeduid
14116 25/02/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout t Botterken Baasrode Bogaert Maarten
14128 10/03/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout KBC Aalter Niemand Aangeduid

t Klaverken Buggenhout (U16J)

Date Time Team Ref
26013 17/09/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout t Botterken Baasrode Van Oudenhove Ignace
26033 08/10/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout KBC Heist Blommaert Marc
26056 29/10/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout Avanti Lissewege Niemand Aangeduid
26069 17/12/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout Krachtbal Torhout Niemand Aangeduid
26089 03/12/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout Vrij Niemand Aangeduid
26097 10/12/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout KBC St. Michiels B Niemand Aangeduid
26111 14/01/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout Sporting Brugge Blommaert Joren
26118 28/01/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout KBC Male Stassijns Jean-Pierre
26131 18/02/2024 16:15 t Klaverken Buggenhout KBK Ichtegem Niemand Aangeduid
26140 25/02/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout D&W Koekelare Meersman Bert
26154 10/03/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout WWR Ingelmunster Niemand Aangeduid
26167 14/04/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout KBC St. Michiels A Niemand Aangeduid
26173 21/04/2024 15:00 t Klaverken Buggenhout KRB Jabbeke Niemand Aangeduid

t Klaverken Buggenhout (U16J)

Date Time Team Ref
30018 17/09/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout KBC Opstal Niemand Aangeduid
30036 01/10/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout D&W Koekelare Stassijns Jean-Pierre
30054 15/10/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout KRB Jabbeke B Stassijns Jean-Pierre
30072 29/10/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout Krachtbal Snellegem Neckebroeck Bart
30090 17/12/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout KBC St. Michiels A Niemand Aangeduid
30108 26/11/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout KBC St. Michiels B Blommaert Joren
30126 10/12/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout KBC St. Michiels C Stassijns Jean-Pierre
30144 14/01/2024 15:00 t Klaverken Buggenhout KBK Temse Stassijns Jean-Pierre

t Klaverken Buggenhout (U16J-1)

Date Time Team Ref
45003 25/02/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout HO Beitem Bogaert Maarten
45008 10/03/2024 16:15 t Klaverken Buggenhout t Botterken Baasrode Niemand Aangeduid
45011 14/04/2024 15:00 t Klaverken Buggenhout Krachtbal Snellegem Niemand Aangeduid

t Klaverken Buggenhout (U16MA)

Date Time Team Ref
29005 17/09/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout HO Beitem Van Verre Willy
29013 01/10/2023 11:30 t Klaverken Buggenhout Osiris Aalst Meersman Bert
29022 15/10/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout KRB Jabbeke Stassijns Jean-Pierre
29029 29/10/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout Avanti Lissewege Neckebroeck Bart
29037 17/12/2023 11:30 t Klaverken Buggenhout KBK Ichtegem Niemand Aangeduid
29046 26/11/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout D&W Koekelare Blommaert Joren
29053 10/12/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout KBC St. Michiels Stassijns Jean-Pierre
29061 14/01/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout HO Beitem Stassijns Jean-Pierre
29069 04/02/2024 15:00 t Klaverken Buggenhout Osiris Aalst Blommaert Joren
29078 25/02/2024 15:00 t Klaverken Buggenhout KRB Jabbeke Meersman Bert

t Klaverken Buggenhout (U16MB)

Date Time Team Ref
35004 10/09/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout KRB Jabbeke Van Verre Willy
35012 24/09/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout D&W Koekelare Blommaert Joren
35020 08/10/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout KBK Ichtegem Blommaert Marc
35028 22/10/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout Grenskracht Menen Bosman Dirk
35036 10/3/2024 15:00 t Klaverken Buggenhout Noordster Dudzele Niemand Aangeduid
35044 24/3/2024 15:00 t Klaverken Buggenhout t Botterken Baasrode Niemand Aangeduid
35052 03/12/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout Vrij Niemand Aangeduid
35060 17/3/2024 13:00 t Klaverken Buggenhout KRB Jabbeke Niemand Aangeduid
35068 28/01/2024 16:15 t Klaverken Buggenhout D&W Koekelare Stassijns Jean-Pierre
35076 18/02/2024 15:00 t Klaverken Buggenhout KBK Ichtegem Blommaert Joren
35084 03/03/2024 15:00 t Klaverken Buggenhout Grenskracht Menen Oosterlinck Peter

t Klaverken Buggenhout (U14JA)

Date Time Team Ref
32004 10/09/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout t Botterken Baasrode Blommaert Marc
32012 24/09/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout KBC St. Michiels Stassijns Jean-Pierre
32020 08/10/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout D&W Koekelare Blommaert Marc
32028 22/10/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout Grenskracht Menen Bosman Dirk
32036 10/3/2024 12:45 t Klaverken Buggenhout Sporting Brugge Niemand Aangeduid
32044 24/3/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout KBK Temse Niemand Aangeduid
32052 11/2/2024 14;00 t Klaverken Buggenhout KRB Jabbeke Meersman Bert
32060 17/3/2024 14:00 t Klaverken Buggenhout t Botterken Baasrode Niemand Aangeduid
32068 28/01/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout KBC St. Michiels Van Verre Willy
32076 18/02/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout D&W Koekelare Blommaert Joren
32084 03/03/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout Grenskracht Menen Oosterlinck Peter

t Klaverken Buggenhout (U14JB)

Date Time Team Ref
40005 17/09/2023 16:15 t Klaverken Buggenhout HO Beitem Van Verre Willy
40013 01/10/2023 16:15 t Klaverken Buggenhout Krachtbal Torhout Stassijns Jean-Pierre
40022 15/10/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout Buffalo s Sijsele Stassijns Jean-Pierre
40029 29/10/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout Vrij Niemand Aangeduid
40037 17/12/2023 16:15 t Klaverken Buggenhout Avanti Lissewege Niemand Aangeduid
40046 26/11/2023 16:15 t Klaverken Buggenhout KBK Ichtegem Blommaert Joren
40053 10/12/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout Krachtbal Snellegem Van Oudenhove Ignace
40061 14/01/2024 16:15 t Klaverken Buggenhout HO Beitem Stassijns Jean-Pierre
40069 04/02/2024 16:15 t Klaverken Buggenhout Krachtbal Torhout Blommaert Joren
40078 25/02/2024 16:15 t Klaverken Buggenhout Buffalo s Sijsele Meersman Bert

t Klaverken Buggenhout (U12A)

Date Time Team Ref
33007 17/09/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout Vrij Niemand Aangeduid
33019 01/10/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout Sporting Brugge Meersman Bert
33031 15/10/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout D&W Koekelare Meersman Bert
33044 29/10/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout KBK Ichtegem Bogaert Maarten
33056 12/11/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout HO Beitem Niemand Aangeduid

t Klaverken Buggenhout (U12B)

Date Time Team Ref
34004 10/09/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout t Botterken Baasrode Blommaert Marc
34017 24/09/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout HO Beitem Blommaert Joren
34039 22/10/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout Krachtbal Snellegem Bosman Dirk
34051 05/11/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout Atlas Varsenare Niemand Aangeduid
34065 19/11/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout Avanti Lissewege Niemand Aangeduid

t Klaverken Buggenhout A (U12 2C)

Date Time Team Ref
44003 10/12/2023 11:30 t Klaverken Buggenhout A Atlas Varsenare Stassijns Jean-Pierre
44013 14/01/2024 11:30 t Klaverken Buggenhout A Noordster Dudzele Niemand Aangeduid
44023 04/02/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout A Grenskracht Menen B Blommaert Marc
44031 25/02/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout A Sporting Brugge Meersman Bert
44040 03/03/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout A Buffalo s Sijsele Neckebroeck Bart

t Klaverken Buggenhout B (U12 2C)

Date Time Team Ref
44009 11/2/2024 13:00 t Klaverken Buggenhout B t Klaverken Buggenhout A Meersman Bert
44019 28/01/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout B KBC Heist Niemand Aangeduid
44030 18/02/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout B Noordster Dudzele Niemand Aangeduid
44043 10/03/2024 12:45 t Klaverken Buggenhout B Grenskracht Menen A Niemand Aangeduid