Filters

Scheidsrechters

Calleeuw Kristof (16-17 sep)

Group Date Time Team
33008 U12 A 16/09/2023 15:00 KBC Aalter KBC Heist
30010 U16J 16/09/2023 16:00 KBC Aalter KRB Jabbeke A
14008 REG HA 16/09/2023 17:00 KBC Aalter Avanti Lissewege

Claes Pol (16-17 sep)

Group Date Time Team
102 RRL 17/09/2023 10:00 KBC Overpelt PJ Kaulille A

Clarysse Michael (16-17 sep)

Group Date Time Team
12007 LD 16/09/2023 17:00 KBC St. Michiels KBC Opstal
3008 1ND 16/09/2023 18:15 KBC St. Michiels B KBC Heist

Compernolle Roland (16-17 sep)

Group Date Time Team
13010 REG DA 16/09/2023 11:15 Grenskracht Menen Avanti Lissewege
15010 REG DB 16/09/2023 12:30 Grenskracht Menen Avanti Lissewege A
10011 LH 17/09/2023 11:00 KBC St. Michiels D&W Koekelare

D*hoore Alexander (16-17 sep)

Group Date Time Team
33009 U12 A 16/09/2023 09:30 Sporting Brugge KBC St. Michiels
31009 U14M 16/09/2023 10:30 Sporting Brugge KBC St. Michiels
32007 U14JA 16/09/2023 11:30 Sporting Brugge t Klaverken Buggenhout

D*hoore Marc (16-17 sep)

Group Date Time Team
15009 REG DB 17/09/2023 09:00 KBK Ichtegem KBC St. Michiels
2012 1NHB 17/09/2023 10:15 KBK Ichtegem Osiris Aalst
1012 1NHA 17/09/2023 11:30 KBK Ichtegem Osiris Aalst

De Love Sandra (16-17 sep)

Group Date Time Team
30014 U16J 16/09/2023 10:30 KBC St. Michiels A Avanti Lissewege
30015 U16J 16/09/2023 11:30 KBC St. Michiels B KBK Ichtegem B
32006 U14JA 16/09/2023 12:30 KBC St. Michiels KRB Jabbeke

Demunter Marc (16-17 sep)

Group Date Time Team
26011 U18J 16/09/2023 18:45 Sporting Brugge KBC Heist
15008 REG DB 16/09/2023 20:00 Sporting Brugge Avanti Lissewege B

Flameyn Bjorn (16-17 sep)

Group Date Time Team
2009 1NHB 16/09/2023 17:30 KSVV Inter Assebroek WWR Ingelmunster
41009 REG HB 16/09/2023 17:30 KSVV Inter Assebroek Noordster Dudzele
1009 1NHA 16/09/2023 18:45 KSVV Inter Assebroek WWR Ingelmunster
10009 LH 16/09/2023 20:00 KSVV Inter Assebroek KB Moerdamme (2LH)

Gorssen Theo (16-17 sep)

Group Date Time Team
103 RRL 17/09/2023 10:00 PJ Kaulille B HO Grote Brogel

Kerkaert Geert (16-17 sep)

Group Date Time Team
33011 U12 A 16/09/2023 15:30 D&W Koekelare Avanti Lissewege
7011 2NHB 16/09/2023 16:30 D&W Koekelare KBC Male
6011 2NHA 16/09/2023 17:45 D&W Koekelare KBC Male
26008 U18J 16/09/2023 19:00 D&W Koekelare KBC St. Michiels B
29008 U16MA 17/09/2023 09:30 KRB Jabbeke KBK Ichtegem
35008 U16MB 17/09/2023 10:30 KRB Jabbeke KBK Ichtegem

Kindermans Lander (16-17 sep)

Group Date Time Team
34010 U12 B 16/09/2023 13:30 t Botterken Baasrode HO Beitem
32008 U14JA 16/09/2023 14:30 t Botterken Baasrode D&W Koekelare
31010 U14M 16/09/2023 15:30 t Botterken Baasrode HO Beitem
35005 U16MB 16/09/2023 16:30 t Botterken Baasrode Grenskracht Menen

Maenhout Eric (16-17 sep)

Group Date Time Team
7010 2NHB 16/09/2023 13:00 Grenskracht Menen HO Beitem
6010 2NHA 16/09/2023 14:15 Grenskracht Menen HO Beitem
14010 REG HA 16/09/2023 15:30 Grenskracht Menen HO Beitem
15014 REG DB 17/09/2023 09:00 KRB Jabbeke Atlas Varsenare
3012 1ND 17/09/2023 10:15 KRB Jabbeke t Klaverken Buggenhout
13014 REG DA 17/09/2023 10:15 KRB Jabbeke Krachtbal Torhout

Marchand Filip (16-17 sep)

Group Date Time Team
41011 REG HB 16/09/2023 13:15 KBC St. Michiels D&W Koekelare
3007 1ND 16/09/2023 14:30 KBC St. Michiels A KBC Male
2008 1NHB 16/09/2023 15:45 KBC St. Michiels Avanti Lissewege
26012 U18J 17/09/2023 09:00 KRB Jabbeke WWR Ingelmunster
34012 U12 B 17/09/2023 10:15 KRB Jabbeke t Klaverken Buggenhout

Meersman Bert (16-17 sep)

Group Date Time Team
15013 REG DB 16/09/2023 18:45 t Botterken Baasrode KBC Heist
12008 LD 16/09/2023 20:00 t Botterken Baasrode KBK Ichtegem

Niemand Aangeduid (16-17 sep)

Group Date Time Team
3010 1ND 16/09/2023 10:00 Vrij Atlas Varsenare
41008 REG HB 16/09/2023 10:00 Vrij B Vrij A
35006 U16MB 16/09/2023 10:00 D&W Koekelare Vrij
34011 U12 B 16/09/2023 10:00 Vrij Avanti Lissewege
34008 U12 B 16/09/2023 10:00 Vrij Buffalo s Sijsele
31012 U14M 16/09/2023 10:00 Vrij Avanti Lissewege
28005 U18M 16/09/2023 10:00 Vrij KBC St. Michiels
26010 U18J 16/09/2023 10:00 Vrij KBC Male
15012 REG DB 16/09/2023 10:00 Vrij t Klaverken Buggenhout
41012 REG HB 16/09/2023 10:00 Vrij C Helios Halle
6009 2NHA 16/09/2023 10:00 Vrij A t Botterken Baasrode
6012 2NHA 16/09/2023 10:00 Vrij B KBC Opstal
7009 2NHB 16/09/2023 10:00 Vrij A t Botterken Baasrode
7012 2NHB 16/09/2023 10:00 Vrij B KBC Opstal
13008 REG DA 16/09/2023 10:00 Vrij t Klaverken Buggenhout
13009 REG DA 16/09/2023 18:45 Noordster Dudzele KBC St. Michiels
13013 REG DA 16/09/2023 18:45 t Botterken Baasrode KBC Heist
3011 1ND 16/09/2023 20:00 Noordster Dudzele t Botterken Baasrode
14012 REG HA 17/09/2023 09:00 KBK Ichtegem Vrij B
34007 U12 B 17/09/2023 09:00 Krachtbal Snellegem KBK Ichtegem
10012 LH 17/09/2023 09:00 KBK Ichtegem (2LH) Vrij
12005 LD 17/09/2023 09:30 KBK Temse (2LD) Vrij
31007 U14M 17/09/2023 10:00 Krachtbal Snellegem KRB Jabbeke
30012 U16J 17/09/2023 10:30 KRB Jabbeke B Vrij
40007 U14JB 17/09/2023 11:00 Krachtbal Snellegem Krachtbal Torhout
40006 U14JB 17/09/2023 11:15 KBK Ichtegem Vrij
33007 U12 A 17/09/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout Vrij
30018 U16J 17/09/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout KBC Opstal
14007 REG HA 17/09/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout Vrij A

Quintijn Stefaan (16-17 sep)

Group Date Time Team
40008 U14JB 17/09/2023 09:30 Buffalo s Sijsele Avanti Lissewege

Reumers Joris (16-17 sep)

Group Date Time Team
101 RRL 17/09/2023 11:00 PJ Kaulille C KBC Edegem

Roze Eddy (16-17 sep)

Group Date Time Team
1008 1NHA 16/09/2023 17:00 KBC St. Michiels Avanti Lissewege
7008 2NHB 16/09/2023 18:15 KBC St. Michiels KBC Heist
6008 2NHA 16/09/2023 19:30 KBC St. Michiels KBC Heist
13012 REG DA 17/09/2023 10:15 WWR Ingelmunster HO Beitem

Sevenhant Kobe (16-17 sep)

Group Date Time Team
26014 U18J 16/09/2023 10:30 Avanti Lissewege Krachtbal Torhout

Steyaert Piet (16-17 sep)

Group Date Time Team
41007 REG HB 16/09/2023 15:00 Krachtbal Snellegem KRB Jabbeke
30013 U16J 16/09/2023 15:15 Krachtbal Snellegem Krachtbal Torhout
7007 2NHB 16/09/2023 16:15 Krachtbal Snellegem KBK Temse
6007 2NHA 16/09/2023 17:30 Krachtbal Snellegem KBK Temse

Strobbe Luc (16-17 sep)

Group Date Time Team
2011 1NHB 16/09/2023 18:15 D&W Koekelare Sporting Brugge
1011 1NHA 16/09/2023 19:30 D&W Koekelare Sporting Brugge

Timmerman Kurt (16-17 sep)

Group Date Time Team
3009 1ND 16/09/2023 09:00 Grenskracht Menen WWR Ingelmunster
33010 U12 A 16/09/2023 10:15 Grenskracht Menen HO Beitem

Van Deynse Andre (16-17 sep)

Group Date Time Team
29007 U16MA 16/09/2023 12:30 KBC St. Michiels Osiris Aalst
30016 U16J 16/09/2023 13:30 KBC St. Michiels C KBK Ichtegem A
14011 REG HA 16/09/2023 14:30 KBC St. Michiels D&W Koekelare
10008 LH 16/09/2023 18:15 KBC Aalter B (2LH) Buffalo s Sijsele (2LH)
10007 LH 16/09/2023 19:30 KBC Aalter A (2LH) KBK Temse
12006 LD 17/09/2023 10:00 KBC Maldegem-Donk (2LD) KRB Jabbeke

Van Oudenhove Ignace (16-17 sep)

Group Date Time Team
26013 U18J 17/09/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout t Botterken Baasrode
2007 1NHB 17/09/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout KRB Jabbeke
1007 1NHA 17/09/2023 16:15 t Klaverken Buggenhout KRB Jabbeke

Van Torre Louis (16-17 sep)

Group Date Time Team
31008 U14M 17/09/2023 10:15 KBK Ichtegem Buffalo s Sijsele
28004 U18M 17/09/2023 11:15 KBK Ichtegem KBC Male

Van Verre Willy (16-17 sep)

Group Date Time Team
32005 U14JA 17/09/2023 10:45 KBK Temse Grenskracht Menen
30017 U16J 17/09/2023 12:00 KBK Temse t Botterken Baasrode
29005 U16MA 17/09/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout HO Beitem
40005 U14JB 17/09/2023 16:15 t Klaverken Buggenhout HO Beitem

Vandepoele Niels (16-17 sep)

Group Date Time Team
29006 U16MA 16/09/2023 16:00 D&W Koekelare Avanti Lissewege
30011 U16J 16/09/2023 17:00 D&W Koekelare HO Beitem

Vander Stichele Robbe (16-17 sep)

Group Date Time Team
33012 U12 A 17/09/2023 09:00 KBK Ichtegem Krachtbal Torhout
26009 U18J 17/09/2023 10:00 KBK Ichtegem KBC St. Michiels A

Vanhecke Jan (16-17 sep)

Group Date Time Team
2010 1NHB 16/09/2023 17:45 KBC Male HO Beitem
1010 1NHA 16/09/2023 19:00 KBC Male HO Beitem
34009 U12 B 17/09/2023 09:00 Atlas Varsenare Noordster Dudzele
10010 LH 17/09/2023 10:00 Atlas Varsenare Z.A.K.Beveren (2LH)
14009 REG HA 17/09/2023 11:15 Atlas Varsenare t Botterken Baasrode

Vanhoutte Wim (16-17 sep)

Group Date Time Team
13011 REG DA 16/09/2023 15:00 KBC Male D&W Koekelare
15011 REG DB 16/09/2023 16:15 KBC Male D&W Koekelare
41010 REG HB 16/09/2023 17:30 KBC Male HO Beitem

Verpoest John (16-17 sep)

Group Date Time Team
31011 U14M 16/09/2023 15:30 Noordster Dudzele D&W Koekelare
35007 U16MB 16/09/2023 16:30 Noordster Dudzele t Klaverken Buggenhout