Filters

Scheidsrechters

Roze Eddy

Group Date Time Team
31006 U14M 09/09/2023 13:30 HO Beitem Noordster Dudzele
29002 U16MA 09/09/2023 14:30 HO Beitem D&W Koekelare
30004 U16J 10/09/2023 09:00 KBK Ichtegem A KBC St. Michiels B
35003 U16MB 10/09/2023 10:00 KBK Ichtegem Noordster Dudzele
1008 1NHA 16/09/2023 17:00 KBC St. Michiels Avanti Lissewege
7008 2NHB 16/09/2023 18:15 KBC St. Michiels KBC Heist
6008 2NHA 16/09/2023 19:30 KBC St. Michiels KBC Heist
13012 REG DA 17/09/2023 10:15 WWR Ingelmunster HO Beitem
40010 U14JB 23/09/2023 13:00 HO Beitem Buffalo s Sijsele
29010 U16MA 23/09/2023 14:00 HO Beitem KRB Jabbeke
15019 REG DB 23/09/2023 16:15 KBC Heist Sporting Brugge
3013 1ND 23/09/2023 17:30 KBC Heist KBC Male
7013 2NHB 23/09/2023 18:45 KBC Heist KBK Temse
6013 2NHA 23/09/2023 20:00 KBC Heist KBK Temse
40014 U14JB 01/10/2023 09:00 KBK Ichtegem Avanti Lissewege
26023 U18J 01/10/2023 10:00 KBK Ichtegem KRB Jabbeke
28011 U18M 01/10/2023 11:15 KBK Ichtegem Noordster Dudzele
35014 U16MB 30/09/2023 15:00 D&W Koekelare KBK Ichtegem
29014 U16MA 30/09/2023 16:00 D&W Koekelare KBK Ichtegem
33030 U12 A 07/10/2023 14:00 HO Beitem KBC St. Michiels
34030 U12 B 07/10/2023 15:00 HO Beitem Noordster Dudzele
28014 U18M 07/10/2023 16:00 HO Beitem KBC Male
15055 REG DB 28/10/2023 17:30 Avanti Lissewege A KBC Heist
2043 1NHB 28/10/2023 18:45 Avanti Lissewege Osiris Aalst
1043 1NHA 28/10/2023 20:00 Avanti Lissewege Osiris Aalst
28023 U18M 29/10/2023 10:15 KBK Ichtegem HO Beitem
26051 U18J 29/10/2023 11:30 KBK Ichtegem Krachtbal Torhout
31053 U14M 04/11/2023 12:45 KBC St. Michiels Krachtbal Snellegem
3053 1ND 04/11/2023 13:45 KBC St. Michiels A WWR Ingelmunster
13060 REG DA 04/11/2023 15:00 KBC St. Michiels WWR Ingelmunster
2083 1NHB 10/12/2023 09:00 WWR Ingelmunster KBC Male
1083 1NHA 10/12/2023 10:15 WWR Ingelmunster KBC Male
13096 REG DA 10/12/2023 11:30 WWR Ingelmunster Avanti Lissewege
2059 1NHB 16/12/2023 17:30 D&W Koekelare Osiris Aalst
1059 1NHA 16/12/2023 18:45 D&W Koekelare Osiris Aalst
26064 U18J 16/12/2023 20:00 D&W Koekelare WWR Ingelmunster
44012 U12 2C 13/01/2024 15:30 D&W Koekelare t Klaverken Buggenhout B
29062 U16MA 13/01/2024 16:30 D&W Koekelare Avanti Lissewege
31093 U14M 14/01/2024 09:15 KRB Jabbeke Avanti Lissewege
35064 U16MB 14/01/2024 10:15 KRB Jabbeke KBK Ichtegem
13112 REG DA 14/01/2024 11:15 KRB Jabbeke t Klaverken Buggenhout
31101 U14M 27/01/2024 12:00 KBC St. Michiels D&W Koekelare
30152 U16J 27/01/2024 13:00 KBC St. Michiels C KRB Jabbeke A
41098 REG HB 27/01/2024 14:00 KBC St. Michiels Krachtbal Snellegem
14098 REG HA 27/01/2024 15:15 KBC St. Michiels t Klaverken Buggenhout
15119 REG DB 28/01/2024 09:15 KRB Jabbeke D&W Koekelare
32065 U14JA 28/01/2024 10:30 KRB Jabbeke Sporting Brugge
3100 1ND 28/01/2024 11:30 KRB Jabbeke KBC Male
26120 U18J 03/02/2024 17:30 Sporting Brugge KBC St. Michiels B
2107 1NHB 03/02/2024 18:45 Sporting Brugge HO Beitem
1107 1NHA 03/02/2024 20:00 Sporting Brugge HO Beitem
2127 1NHB 09/03/2024 18:45 Avanti Lissewege HO Beitem
1127 1NHA 09/03/2024 20:00 Avanti Lissewege HO Beitem
26100 U18J 16/3/2024 15:15 KBC Heist Sporting Brugge
13102 REG DA 16/3/2024 16:30 KBC Heist t Botterken Baasrode
13158 REG DA 23/03/2024 15:00 KBC St. Michiels Avanti Lissewege
15158 REG DB 23/03/2024 16:15 KBC St. Michiels Avanti Lissewege A
41064 REG HB 23/3/2024 14:00 KBC St. Michiels Noordster Dudzele
10117 LH 6/4/2024 18:15 KBC Aalter B (2LH) Atlas Varsenare
10116 LH 6/4/2024 19:30 KBC Aalter A (2LH) KB Moerdamme (2LH)
15164 REG DB 14/04/2024 09:00 KRB Jabbeke KBC Heist
13164 REG DA 14/04/2024 10:15 KRB Jabbeke KBC Heist
26166 U18J 14/04/2024 11:30 KRB Jabbeke Krachtbal Torhout
7126 2NHB 21/4/2024 09:00 HO Beitem Krachtbal Snellegem
6126 2NHA 21/4/2024 10:15 HO Beitem Krachtbal Snellegem
45001 U16J-1 21/4/2024 11:30 HO Beitem Krachtbal Snellegem
13046 REG DA 9/5/2024 17:00 D&W Koekelare WWR Ingelmunster
15142 REG DB 9/5/2024 18:15 D&W Koekelare KBC St. Michiels