Filters

Scheidsrechters

t Botterken Baasrode (1ND)

Date Time Team Ref
3003 09/09/2023 20:00 t Botterken Baasrode Grenskracht Menen Stassijns Jean-Pierre
3014 23/09/2023 20:00 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels A Roggeman Bart
3022 30/09/2023 17:30 t Botterken Baasrode KBC Heist Van Verre Willy
3034 14/10/2023 20:00 t Botterken Baasrode WWR Ingelmunster Stassijns Jean-Pierre
3075 10/2/2024 20:00 t Botterken Baasrode Noordster Dudzele Van Lierde Milan
3094 13/01/2024 20:00 t Botterken Baasrode KRB Jabbeke Meersman Bert
3107 03/02/2024 20:00 t Botterken Baasrode Atlas Varsenare Stassijns Jean-Pierre
3109 17/02/2024 20:00 t Botterken Baasrode Vrij Niemand Aangeduid
3118 24/02/2024 20:00 t Botterken Baasrode KBC Male Niemand Aangeduid
3122 02/03/2024 20:00 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels B Stassijns Jean-Pierre
3129 09/03/2024 20:00 t Botterken Baasrode t Klaverken Buggenhout Niemand Aangeduid

t Botterken Baasrode (2NHA)

Date Time Team Ref
6005 10/09/2023 11:30 t Botterken Baasrode Vrij B Niemand Aangeduid
6023 30/09/2023 20:00 t Botterken Baasrode KBC Opstal Van Verre Willy
6041 21/10/2023 20:00 t Botterken Baasrode KBK Temse Bieseman Helena
6053 04/11/2023 20:00 t Botterken Baasrode Krachtbal Snellegem Niemand Aangeduid
6077 03/12/2023 11:30 t Botterken Baasrode Vrij A Niemand Aangeduid
6083 09/12/2023 16:15 t Botterken Baasrode Grenskracht Menen Niemand Aangeduid
6096 13/01/2024 15:00 t Botterken Baasrode HO Beitem Van Verre Willy
6101 27/01/2024 20:00 t Botterken Baasrode KBC Male Van Verre Willy
6113 17/02/2024 20:00 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels Niemand Aangeduid
6125 02/03/2024 18:45 t Botterken Baasrode KBC Heist Stassijns Jean-Pierre
6132 09/03/2024 16:15 t Botterken Baasrode D&W Koekelare Niemand Aangeduid

t Botterken Baasrode (2NHB)

Date Time Team Ref
7005 10/09/2023 10:15 t Botterken Baasrode Vrij B Niemand Aangeduid
7023 30/09/2023 18:45 t Botterken Baasrode KBC Opstal Van Verre Willy
7041 21/10/2023 18:45 t Botterken Baasrode KBK Temse Bieseman Helena
7053 04/11/2023 18:45 t Botterken Baasrode Krachtbal Snellegem Niemand Aangeduid
7077 03/12/2023 10:15 t Botterken Baasrode Vrij A Niemand Aangeduid
7083 09/12/2023 15:00 t Botterken Baasrode Grenskracht Menen Niemand Aangeduid
7096 13/01/2024 13:45 t Botterken Baasrode HO Beitem Van Verre Willy
7101 27/01/2024 18:45 t Botterken Baasrode KBC Male Van Verre Willy
7113 17/02/2024 18:45 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels Niemand Aangeduid
7125 02/03/2024 17:30 t Botterken Baasrode KBC Heist Stassijns Jean-Pierre
7132 09/03/2024 15:00 t Botterken Baasrode D&W Koekelare Niemand Aangeduid

t Botterken Baasrode (LD)

Date Time Team Ref
12008 16/09/2023 20:00 t Botterken Baasrode KBK Ichtegem Meersman Bert
12016 30/09/2023 16:15 t Botterken Baasrode KRB Jabbeke Stassijns Jean-Pierre
12019 07/10/2023 20:00 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels Oosterlinck Peter
12032 28/10/2023 20:00 t Botterken Baasrode KBC Opstal Van Verre Willy
12040 11/11/2023 18:45 t Botterken Baasrode Vrij Niemand Aangeduid
12051 10/2/2024 18:45 t Botterken Baasrode KBK Temse (2LD) Van Lierde Milan
12056 09/12/2023 20:00 t Botterken Baasrode KBC Maldegem-Donk (2LD) Niemand Aangeduid
12064 13/01/2024 18:45 t Botterken Baasrode KBK Ichtegem Meersman Bert
12072 03/02/2024 18:45 t Botterken Baasrode KRB Jabbeke Stassijns Jean-Pierre
12075 17/02/2024 16:15 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels Niemand Aangeduid

t Botterken Baasrode (REG DA)

Date Time Team Ref
13013 16/09/2023 18:45 t Botterken Baasrode KBC Heist Niemand Aangeduid
13033 07/10/2023 18:45 t Botterken Baasrode KBC Male Oosterlinck Peter
13056 28/10/2023 18:45 t Botterken Baasrode KRB Jabbeke Van Verre Willy
13069 16/12/2023 20:00 t Botterken Baasrode Krachtbal Torhout Van Lierde Milan
13089 10/2/2024 17:30 t Botterken Baasrode Grenskracht Menen Van Lierde Milan
13097 09/12/2023 18:45 t Botterken Baasrode t Klaverken Buggenhout Niemand Aangeduid
13111 13/01/2024 17:30 t Botterken Baasrode D&W Koekelare Meersman Bert
13118 27/01/2024 16:15 t Botterken Baasrode Avanti Lissewege Niemand Aangeduid
13131 17/02/2024 15:00 t Botterken Baasrode Noordster Dudzele Beyens Timo
13140 24/02/2024 17:30 t Botterken Baasrode Vrij Niemand Aangeduid
13154 09/03/2024 18:45 t Botterken Baasrode HO Beitem Niemand Aangeduid
13167 13/04/2024 20:00 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels Niemand Aangeduid
13173 20/04/2024 20:00 t Botterken Baasrode WWR Ingelmunster Niemand Aangeduid

t Botterken Baasrode (REG DB)

Date Time Team Ref
15013 16/09/2023 18:45 t Botterken Baasrode KBC Heist Meersman Bert
15033 07/10/2023 17:30 t Botterken Baasrode KBC Male Oosterlinck Peter
15056 28/10/2023 17:30 t Botterken Baasrode KRB Jabbeke Van Verre Willy
15069 16/12/2023 18:45 t Botterken Baasrode Atlas Varsenare Niemand Aangeduid
15089 10/2/2024 16:15 t Botterken Baasrode Grenskracht Menen Van Lierde Milan
15097 09/12/2023 17:30 t Botterken Baasrode Avanti Lissewege B Niemand Aangeduid
15111 13/01/2024 16:15 t Botterken Baasrode D&W Koekelare Niemand Aangeduid
15118 27/01/2024 15:00 t Botterken Baasrode Avanti Lissewege A Stassijns Jean-Pierre
15131 17/02/2024 13:45 t Botterken Baasrode KBK Ichtegem Beyens Timo
15140 24/02/2024 18:45 t Botterken Baasrode Sporting Brugge Niemand Aangeduid
15154 09/03/2024 17:30 t Botterken Baasrode t Klaverken Buggenhout Niemand Aangeduid
15167 13/04/2024 18:45 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels Niemand Aangeduid
15173 20/04/2024 16:15 t Botterken Baasrode Vrij Niemand Aangeduid

t Botterken Baasrode (REG HA)

Date Time Team Ref
14005 09/09/2023 18:45 t Botterken Baasrode KBK Ichtegem Stassijns Jean-Pierre
14023 01/10/2023 09:00 t Botterken Baasrode Vrij B Niemand Aangeduid
14041 21/10/2023 09:00 t Botterken Baasrode Vrij A Niemand Aangeduid
14053 04/11/2023 17:30 t Botterken Baasrode t Klaverken Buggenhout Niemand Aangeduid
14077 10/2/2024 15:00 t Botterken Baasrode Atlas Varsenare Niemand Aangeduid
14083 09/12/2023 13:45 t Botterken Baasrode Grenskracht Menen Niemand Aangeduid
14096 13/01/2024 12:30 t Botterken Baasrode HO Beitem Van Verre Willy
14101 27/01/2024 17:30 t Botterken Baasrode D&W Koekelare Van Verre Willy
14113 17/02/2024 17:30 t Botterken Baasrode KBC Aalter Niemand Aangeduid
14125 02/03/2024 16:15 t Botterken Baasrode Avanti Lissewege Stassijns Jean-Pierre
14132 09/03/2024 13:45 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels Niemand Aangeduid

t Botterken Baasrode (U18J)

Date Time Team Ref
26004 09/09/2023 17:30 t Botterken Baasrode KBC Heist Stassijns Jean-Pierre
26019 23/09/2023 18:45 t Botterken Baasrode D&W Koekelare Roggeman Bart
26040 14/10/2023 18:45 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels B Stassijns Jean-Pierre
26045 21/10/2023 17:30 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels A Niemand Aangeduid
26059 04/11/2023 11:00 t Botterken Baasrode Vrij Niemand Aangeduid
26066 16/12/2023 17:30 t Botterken Baasrode KBK Ichtegem Niemand Aangeduid
26086 10/2/2024 13:45 t Botterken Baasrode Krachtbal Torhout Maes Matthias
26102 16/3/2024 17:30 t Botterken Baasrode t Klaverken Buggenhout Niemand Aangeduid
26116 27/01/2024 13:45 t Botterken Baasrode WWR Ingelmunster Niemand Aangeduid
26124 03/02/2024 17:30 t Botterken Baasrode KRB Jabbeke Stassijns Jean-Pierre
26143 02/03/2024 15:00 t Botterken Baasrode KBC Male Stassijns Jean-Pierre
26164 13/04/2024 17:30 t Botterken Baasrode Avanti Lissewege Niemand Aangeduid
26170 20/04/2024 18:45 t Botterken Baasrode Sporting Brugge Niemand Aangeduid

t Botterken Baasrode (U16J)

Date Time Team Ref
30003 09/09/2023 16:30 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels C Stassijns Jean-Pierre
30020 23/09/2023 17:45 t Botterken Baasrode KBC Aalter Bieseman Helena
30037 07/10/2023 16:15 t Botterken Baasrode t Klaverken Buggenhout Stassijns Jean-Pierre
30048 14/10/2023 17:45 t Botterken Baasrode KBK Ichtegem A Stassijns Jean-Pierre
30066 28/10/2023 16:30 t Botterken Baasrode Avanti Lissewege Van Verre Willy
30084 12/11/2023 10:00 t Botterken Baasrode Vrij Niemand Aangeduid
30102 25/11/2023 19:00 t Botterken Baasrode KBC Opstal Van Lierde Milan
30120 09/12/2023 13:45 t Botterken Baasrode KRB Jabbeke B Niemand Aangeduid
30138 13/01/2024 14:30 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels A Niemand Aangeduid

t Botterken Baasrode (U16J-1)

Date Time Team Ref
45002 17/02/2024 13:45 t Botterken Baasrode t Klaverken Buggenhout Niemand Aangeduid
45009 23/03/2024 18:45 t Botterken Baasrode Krachtbal Snellegem Niemand Aangeduid
45012 13/04/2024 16:30 t Botterken Baasrode HO Beitem Niemand Aangeduid

t Botterken Baasrode (U16MB)

Date Time Team Ref
35005 16/09/2023 16:30 t Botterken Baasrode Grenskracht Menen Kindermans Lander
35013 30/09/2023 15:15 t Botterken Baasrode t Klaverken Buggenhout Stassijns Jean-Pierre
35022 14/10/2023 16:45 t Botterken Baasrode KRB Jabbeke Kindermans Lander
35029 28/10/2023 15:00 t Botterken Baasrode Vrij Niemand Aangeduid
35037 16/12/2023 16:30 t Botterken Baasrode KBK Ichtegem Niemand Aangeduid
35046 25/11/2023 18:00 t Botterken Baasrode D&W Koekelare Van Lierde Milan
35053 09/12/2023 12:45 t Botterken Baasrode Noordster Dudzele Niemand Aangeduid
35061 13/01/2024 13:30 t Botterken Baasrode Grenskracht Menen Van Lierde Milan
35069 03/02/2024 16:30 t Botterken Baasrode t Klaverken Buggenhout Stassijns Jean-Pierre
35078 24/02/2024 17:30 t Botterken Baasrode KRB Jabbeke Niemand Aangeduid

t Botterken Baasrode (U14JA)

Date Time Team Ref
32008 16/09/2023 14:30 t Botterken Baasrode D&W Koekelare Kindermans Lander
32016 30/09/2023 14:15 t Botterken Baasrode KRB Jabbeke Stassijns Jean-Pierre
32019 07/10/2023 14:15 t Botterken Baasrode Sporting Brugge Stassijns Jean-Pierre
32032 28/10/2023 14:30 t Botterken Baasrode t Klaverken Buggenhout Bosman Dirk
32040 16/12/2023 15:30 t Botterken Baasrode Grenskracht Menen Van Lierde Milan
32051 10/2/2024 13:45 t Botterken Baasrode KBK Temse Niemand Aangeduid
32056 09/12/2023 12:45 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels Niemand Aangeduid
32064 13/01/2024 12:30 t Botterken Baasrode D&W Koekelare Van Lierde Milan
32072 03/02/2024 14:30 t Botterken Baasrode KRB Jabbeke Stassijns Jean-Pierre
32075 17/02/2024 12:45 t Botterken Baasrode Sporting Brugge Niemand Aangeduid

t Botterken Baasrode (U14M)

Date Time Team Ref
31010 16/09/2023 15:30 t Botterken Baasrode HO Beitem Kindermans Lander
31016 23/09/2023 16:45 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels Bieseman Helena
31020 30/09/2023 13:15 t Botterken Baasrode KBK Ichtegem Stassijns Jean-Pierre
31026 07/10/2023 15:15 t Botterken Baasrode Krachtbal Snellegem Stassijns Jean-Pierre
31036 14/10/2023 15:45 t Botterken Baasrode Buffalo s Sijsele Kindermans Lander
31047 28/10/2023 15:30 t Botterken Baasrode D&W Koekelare Bosman Dirk
31050 04/11/2023 16:30 t Botterken Baasrode Noordster Dudzele Niemand Aangeduid
31070 25/11/2023 17:00 t Botterken Baasrode Avanti Lissewege Van Lierde Milan
31108 03/02/2024 15:30 t Botterken Baasrode Sporting Brugge Niemand Aangeduid
31123 02/03/2024 14:00 t Botterken Baasrode Vrij Niemand Aangeduid
31130 09/03/2024 13:45 t Botterken Baasrode KRB Jabbeke Niemand Aangeduid

t Botterken Baasrode (U12B)

Date Time Team Ref
34010 16/09/2023 13:30 t Botterken Baasrode HO Beitem Kindermans Lander
34016 23/09/2023 15:45 t Botterken Baasrode Noordster Dudzele Bieseman Helena
34026 07/10/2023 13:15 t Botterken Baasrode Krachtbal Snellegem Stassijns Jean-Pierre
34036 14/10/2023 14:45 t Botterken Baasrode Buffalo s Sijsele Kindermans Lander
34047 28/10/2023 13:30 t Botterken Baasrode Avanti Lissewege Bosman Dirk
34050 04/11/2023 13:00 t Botterken Baasrode Vrij Niemand Aangeduid

t Botterken Baasrode (U12 2B)

Date Time Team Ref
43006 10/2/2024 12:45 t Botterken Baasrode Krachtbal Snellegem Maes Matthias
43015 03/02/2024 13:30 t Botterken Baasrode HO Beitem Stassijns Jean-Pierre
43018 17/02/2024 12:45 t Botterken Baasrode KRB Jabbeke Beyens Timo
43024 02/03/2024 14:00 t Botterken Baasrode KBK Ichtegem Stassijns Jean-Pierre
43027 09/03/2024 12:45 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels Niemand Aangeduid