Filters

Scheidsrechters

Nog toe te kennen

Group Date Time Team
32010 U14JA 24/09/2022 15:00 D&W Koekelare KRB Jabbeke
15017 REG DB 24/09/2022 15:00 HO Beitem Grenskracht Menen
3010 1ND 24/09/2022 15:30 KBC Male WWR Ingelmunster
26011 U18J 24/09/2022 16:00 D&W Koekelare KBC St. Michiels A
10021 LH 24/09/2022 16:45 KBC Male (1LH) t Klaverken Buggenhout
40014 U14JB 1/10/2022 09:45 Grenskracht Menen t Klaverken Buggenhout
26017 U18J 1/10/2022 10:30 Krachtbal Torhout KBC St. Michiels B
33020 U12A 1/10/2022 14:00 HO Beitem Noordster Dudzele B
15024 REG DB 1/10/2022 15:00 HO Beitem KRB Jabbeke
14017 REG HA 1/10/2022 16:00 HO Beitem B HO Beitem A
13026 REG DA 2/10/2022 10:00 KBC Maldegem-Donk KB Moerdamme
7024 2NHB 8/10/2022 14:30 KBC St. Michiels t Botterken Baasrode
10031 LH 8/10/2022 15:45 D&W Koekelare (1LH) KBC St. Michiels
6024 2NHA 8/10/2022 15:45 KBC St. Michiels t Botterken Baasrode
12030 1LD 8/10/2022 17:00 KBC St. Michiels B KBC St. Michiels A
41021 REG HB 8/10/2022 17:00 D&W Koekelare KRB Jabbeke
3017 1ND 8/10/2022 18:15 KBC St. Michiels HO Beitem
40021 U14JB 15/10/2022 09:00 Avanti Lissewege KBK Temse
15036 REG DB 15/10/2022 10:00 Avanti Lissewege Krachtbal Torhout
33031 U12A 15/10/2022 11:15 Avanti Lissewege KRB Jabbeke
33032 U12A 15/10/2022 13:00 HO Beitem Sporting Brugge
31023 U14MA 16/10/2022 09:00 KRB Jabbeke HO Beitem
12032 1LD 16/10/2022 09:15 Atlas Varsenare KBC Heist
34035 U12B 16/10/2022 10:00 KBK Ichtegem KBK Temse
41028 REG HB 16/10/2022 10:30 Atlas Varsenare Meraki Aalst
42029 U14MB 13/11/2022 11:00 Buffalo s Sijsele Krachtbal Snellegem
13075 REG DA 19/11/2022 11:45 Grenskracht Menen KBC Maldegem-Donk
15075 REG DB 19/11/2022 13:00 Grenskracht Menen KBK Ichtegem
34052 U12B 19/11/2022 15:15 D&W Koekelare Krachtbal Torhout
30036 U16JA 19/11/2022 15:30 KBC Heist KBK Ichtegem
33052 U12A 19/11/2022 16:15 D&W Koekelare Grenskracht Menen
33057 U12A 26/11/2022 13:00 HO Beitem t Klaverken Buggenhout
34057 U12B 26/11/2022 14:00 HO Beitem t Klaverken Buggenhout
15081 REG DB 26/11/2022 15:00 HO Beitem KBC Male
26057 U18J 15/01/2023 10:30 Krachtbal Torhout Avanti Lissewege
10103 LH 21/01/2023 20:00 KSVV Inter Assebroek (1LH) Atlas Varsenare
13108 REG DA 28/01/2023 11:45 Grenskracht Menen Noordster Dudzele
15108 REG DB 28/01/2023 13:00 Grenskracht Menen HO Beitem
12089 1LD 4/02/2023 16:30 KBC Heist KBC St. Michiels A
10117 LH 4/02/2023 18:45 D&W Koekelare (1LH) KBC Aalter
41079 REG HB 12/02/2023 09:15 Atlas Varsenare Helios Halle
32051 U14JA 12/02/2023 10:15 KRB Jabbeke Buffalo s Sijsele
13136 REG DA 4/03/2023 10:00 Noordster Dudzele KBC St. Michiels
45028 U12C(2) 4/03/2023 11:00 KBC St. Michiels Krachtbal Snellegem
3065 1ND 4/03/2023 11:15 Noordster Dudzele t Botterken Baasrode
29081 U16M 4/03/2023 12:30 KBC St. Michiels Avanti Lissewege
14085 REG HA 4/03/2023 12:30 Noordster Dudzele D&W Koekelare
7082 2NHB 4/03/2023 14:30 Krachtbal Snellegem KBC Opstal
51001 U14J (5-8) 4/03/2023 14:45 D&W Koekelare Krachtbal Torhout
26084 U18J 4/03/2023 15:00 Avanti Lissewege KBK Ichtegem
54001 U14M (1-4) 4/03/2023 15:15 D&W Koekelare A t Klaverken Buggenhout
6082 2NHA 4/03/2023 15:45 Krachtbal Snellegem KBC Opstal
13134 REG DA 4/03/2023 16:15 Avanti Lissewege D&W Koekelare
54002 U14M (1-4) 4/03/2023 16:15 D&W Koekelare B KBC St. Michiels
47001 U16J (5-8) 4/03/2023 17:00 Krachtbal Snellegem WWR Ingelmunster
41084 REG HB 4/03/2023 17:30 Avanti Lissewege Helios Halle
57001 U14M (13-1 4/03/2023 18:00 Krachtbal Snellegem Krachtbal Torhout
15140 REG DB 4/03/2023 20:00 Sporting Brugge KRB Jabbeke
28049 U18M 5/03/2023 09:00 KRB Jabbeke KBC St. Michiels
15139 REG DB 5/03/2023 09:00 KBK Ichtegem KBC Male
55002 U14M (5-8) 5/03/2023 10:00 KBK Ichtegem Noordster Dudzele
12098 1LD 5/03/2023 10:15 KRB Jabbeke Avanti Lissewege
12100 1LD 5/03/2023 10:15 KBK Ichtegem KBC Opstal
29083 U16M 5/03/2023 11:30 KBK Ichtegem Osiris Aalst
47006 U16J (5-8) 19/03/2023 10:00 WWR Ingelmunster HO Beitem
28059 U18M 25/03/2023 13:30 KBC St. Michiels KBK Ichtegem
12115 1LD 25/03/2023 14:15 Grenskracht Menen KBK Ichtegem
50007 U14J (1-4) 25/03/2023 14:45 KBC St. Michiels KBK Ichtegem
58201 2NHB (1-4) 25/03/2023 15:15 KBC St. Michiels Krachtbal Snellegem
58001 2NHA (1-4) 25/03/2023 16:30 KBC St. Michiels Krachtbal Snellegem
62002 U18J (8-10 25/03/2023 16:30 D&W Koekelare Krachtbal Torhout
51008 U14J (5-8) 26/03/2023 10:00 Krachtbal Torhout D&W Koekelare
47008 U16J (5-8) 26/03/2023 10:15 WWR Ingelmunster Krachtbal Snellegem
15157 REG DB 26/03/2023 10:30 KRB Loppem KBC St. Michiels
48008 U16J (9-12 26/03/2023 11:00 Krachtbal Torhout t Botterken Baasrode
44044 U12B(2) 26/03/2023 12:00 Krachtbal Torhout Grenskracht Menen