Filters

Scheidsrechters

KBC St. Michiels (1NHA)

Date Time Team Ref
1008 16/09/2023 17:00 KBC St. Michiels Avanti Lissewege Roze Eddy
1020 30/09/2023 16:45 KBC St. Michiels KBC Male Calleeuw Kristof
1032 14/10/2023 17:00 KBC St. Michiels Osiris Aalst Vanhoutte Wim
1045 28/10/2023 11:15 KBC St. Michiels WWR Ingelmunster Flameyn Bjorn
1057 16/12/2023 17:00 KBC St. Michiels Sporting Brugge Flameyn Bjorn
1061 23/3/2024 17:00 KBC St. Michiels t Klaverken Buggenhout Flameyn Bjorn
1068 25/11/2023 17:00 KBC St. Michiels KRB Jabbeke Marchand Filip
1080 09/12/2023 17:00 KBC St. Michiels KSVV Inter Assebroek Deleye Karel
1092 13/01/2024 17:15 KBC St. Michiels D&W Koekelare Reybrouck Erik
1105 03/02/2024 17:00 KBC St. Michiels KBK Ichtegem Bonne Curt
1117 24/02/2024 17:00 KBC St. Michiels HO Beitem Reybrouck Erik

KBC St. Michiels (1NHB)

Date Time Team Ref
2008 16/09/2023 15:45 KBC St. Michiels Avanti Lissewege Marchand Filip
2020 30/09/2023 15:30 KBC St. Michiels KBC Male Calleeuw Kristof
2032 14/10/2023 15:45 KBC St. Michiels Osiris Aalst Vanhoutte Wim
2045 28/10/2023 10:00 KBC St. Michiels WWR Ingelmunster Flameyn Bjorn
2057 16/12/2023 15:45 KBC St. Michiels Sporting Brugge Flameyn Bjorn
2061 23/3/2024 15:45 KBC St. Michiels t Klaverken Buggenhout Flameyn Bjorn
2068 25/11/2023 15:45 KBC St. Michiels KRB Jabbeke Marchand Filip
2080 09/12/2023 15:45 KBC St. Michiels KSVV Inter Assebroek Calleeuw Kristof
2092 13/01/2024 16:00 KBC St. Michiels D&W Koekelare Reybrouck Erik
2105 03/02/2024 15:45 KBC St. Michiels KBK Ichtegem Bonne Curt
2117 24/02/2024 15:45 KBC St. Michiels HO Beitem Reybrouck Erik

KBC St. Michiels A (1ND)

Date Time Team Ref
3007 16/09/2023 14:30 KBC St. Michiels A KBC Male Marchand Filip
3019 30/09/2023 14:15 KBC St. Michiels A Grenskracht Menen Calleeuw Kristof
3031 14/10/2023 14:30 KBC St. Michiels A Noordster Dudzele Vanhoutte Wim
3044 28/10/2023 14:30 KBC St. Michiels A KRB Jabbeke D*hoore Marc
3053 04/11/2023 13:45 KBC St. Michiels A WWR Ingelmunster Roze Eddy
3056 16/12/2023 14:30 KBC St. Michiels A Atlas Varsenare Flameyn Bjorn
3067 25/11/2023 14:30 KBC St. Michiels A KBC Heist Marchand Filip
3079 09/12/2023 14:30 KBC St. Michiels A t Botterken Baasrode Calleeuw Kristof
3091 13/01/2024 14:30 KBC St. Michiels A Vrij Niemand Aangeduid
3104 03/02/2024 14:30 KBC St. Michiels A t Klaverken Buggenhout Bonne Curt
3128 09/03/2024 13:00 KBC St. Michiels A KBC St. Michiels B Van Bosstraeten Charlot

KBC St. Michiels B (1ND)

Date Time Team Ref
3008 16/09/2023 18:15 KBC St. Michiels B KBC Heist Clarysse Michael
3020 30/09/2023 17:00 KBC St. Michiels B Vrij Niemand Aangeduid
3032 14/10/2023 18:15 KBC St. Michiels B t Klaverken Buggenhout Demeulenaere Luc
3045 28/10/2023 19:30 KBC St. Michiels B WWR Ingelmunster Vander Stichele Robbe
3057 16/12/2023 16:00 KBC St. Michiels B t Botterken Baasrode Sevenhant Kobe
3061 23/3/2024 18:15 KBC St. Michiels B KBC St. Michiels A Flameyn Bjorn
3068 25/11/2023 19:30 KBC St. Michiels B KBC Male Marchand Filip
3080 09/12/2023 18:15 KBC St. Michiels B Grenskracht Menen Deleye Karel
3092 13/01/2024 14:45 KBC St. Michiels B Noordster Dudzele Reybrouck Erik
3105 03/02/2024 18:15 KBC St. Michiels B KRB Jabbeke Maenhout Eric
3117 24/02/2024 15:45 KBC St. Michiels B Atlas Varsenare Calleeuw Kristof

KBC St. Michiels (2NHA)

Date Time Team Ref
6008 16/09/2023 19:30 KBC St. Michiels KBC Heist Roze Eddy
6020 30/09/2023 19:15 KBC St. Michiels Grenskracht Menen Flameyn Bjorn
6032 14/10/2023 19:30 KBC St. Michiels KBC Opstal D*hoore Marc
6045 28/10/2023 19:30 KBC St. Michiels t Botterken Baasrode Reybrouck Erik
6057 16/12/2023 19:30 KBC St. Michiels KBC Male Steyaert Piet
6061 23/3/2024 19:30 KBC St. Michiels Krachtbal Snellegem Vander Stichele Robbe
6068 25/11/2023 19:30 KBC St. Michiels KBK Temse Flameyn Bjorn
6080 09/12/2023 19:30 KBC St. Michiels Vrij A Niemand Aangeduid
6092 13/01/2024 19:45 KBC St. Michiels D&W Koekelare Steyaert Piet
6105 03/02/2024 18:15 KBC St. Michiels Vrij B Niemand Aangeduid
6117 24/02/2024 19:30 KBC St. Michiels HO Beitem Timmerman Kurt

KBC St. Michiels (2NHB)

Date Time Team Ref
7008 16/09/2023 18:15 KBC St. Michiels KBC Heist Roze Eddy
7020 30/09/2023 18:00 KBC St. Michiels Grenskracht Menen Flameyn Bjorn
7032 14/10/2023 18:15 KBC St. Michiels KBC Opstal D*hoore Marc
7045 28/10/2023 18:15 KBC St. Michiels t Botterken Baasrode Reybrouck Erik
7057 16/12/2023 18:15 KBC St. Michiels KBC Male Steyaert Piet
7061 23/3/2024 18:15 KBC St. Michiels Krachtbal Snellegem Vander Stichele Robbe
7068 25/11/2023 18:15 KBC St. Michiels KBK Temse Flameyn Bjorn
7080 09/12/2023 18:00 KBC St. Michiels Vrij A Niemand Aangeduid
7092 13/01/2024 18:30 KBC St. Michiels D&W Koekelare Steyaert Piet
7105 03/02/2024 18:00 KBC St. Michiels Vrij B Niemand Aangeduid
7117 24/02/2024 18:15 KBC St. Michiels HO Beitem Timmerman Kurt

KBC St. Michiels (LH)

Date Time Team Ref
10011 17/09/2023 11:00 KBC St. Michiels D&W Koekelare Compernolle Roland
10018 22/09/2023 20:00 KBC St. Michiels KBK Ichtegem (2LH) Maenhout Eric
10027 08/10/2023 11:00 KBC St. Michiels KBC Aalter B (2LH) Van Deynse Andre
10038 22/10/2023 11:00 KBC St. Michiels Buffalo s Sijsele (2LH) Dhaese Antoon
10048 29/10/2023 11:00 KBC St. Michiels KSVV Inter Assebroek Van Deynse Andre
10059 12/11/2023 11:00 KBC St. Michiels Vrij Niemand Aangeduid
10064 24/3/2024 11:00 KBC St. Michiels KB Moerdamme (2LH) Vanneste Andreas
10071 26/11/2023 11:00 KBC St. Michiels Atlas Varsenare Marchand Filip
10088 07/01/2024 11:00 KBC St. Michiels KBK Temse Niemand Aangeduid
10098 28/01/2024 11:00 KBC St. Michiels KBC Aalter A (2LH) D*hoore Alexander
10120 25/02/2024 11:00 KBC St. Michiels Z.A.K.Beveren (2LH) Calleeuw Kristof

KBC St. Michiels (LD)

Date Time Team Ref
12007 16/09/2023 17:00 KBC St. Michiels KBC Opstal Clarysse Michael
12015 30/09/2023 19:30 KBC St. Michiels Vrij Niemand Aangeduid
12024 14/10/2023 17:00 KBC St. Michiels KBC Maldegem-Donk (2LD) Demeulenaere Luc
12027 21/10/2023 18:15 KBC St. Michiels KBK Temse (2LD) Flameyn Bjorn
12031 28/10/2023 17:00 KBC St. Michiels KBK Ichtegem Reybrouck Erik
12039 16/12/2023 14:45 KBC St. Michiels KRB Jabbeke Sevenhant Kobe
12048 25/11/2023 18:15 KBC St. Michiels t Botterken Baasrode Marchand Filip
12063 13/01/2024 13:30 KBC St. Michiels KBC Opstal Niemand Aangeduid
12071 03/02/2024 19:30 KBC St. Michiels Vrij Niemand Aangeduid
12080 24/02/2024 14:30 KBC St. Michiels KBC Maldegem-Donk (2LD) Calleeuw Kristof
12083 02/03/2024 13:45 KBC St. Michiels KBK Temse (2LD) Calleeuw Kristof

KBC St. Michiels (REG DA)

Date Time Team Ref
13003 09/09/2023 15:15 KBC St. Michiels Grenskracht Menen Reybrouck Erik
13017 23/09/2023 15:45 KBC St. Michiels KBC Male Demunter Marc
13024 30/09/2023 15:45 KBC St. Michiels Vrij Niemand Aangeduid
13038 14/10/2023 15:45 KBC St. Michiels HO Beitem Sevenhant Kobe
13045 21/10/2023 17:00 KBC St. Michiels KBC Heist Flameyn Bjorn
13052 28/10/2023 18:15 KBC St. Michiels D&W Koekelare Vander Stichele Robbe
13060 04/11/2023 15:00 KBC St. Michiels WWR Ingelmunster Roze Eddy
13074 20/01/2024 18:15 KBC St. Michiels t Botterken Baasrode Niemand Aangeduid
13081 25/11/2023 17:00 KBC St. Michiels t Klaverken Buggenhout Flameyn Bjorn
13101 06/01/2024 15:45 KBC St. Michiels Noordster Dudzele Niemand Aangeduid
13122 03/02/2024 17:00 KBC St. Michiels Krachtbal Torhout Maenhout Eric
13158 23/03/2024 15:00 KBC St. Michiels Avanti Lissewege Roze Eddy
13179 04/05/2024 15:45 KBC St. Michiels KRB Jabbeke Niemand Aangeduid

KBC St. Michiels (REG DB)

Date Time Team Ref
15003 09/09/2023 14:00 KBC St. Michiels Grenskracht Menen Reybrouck Erik
15017 23/09/2023 14:30 KBC St. Michiels KBC Male Demunter Marc
15024 30/09/2023 15:15 KBC St. Michiels Sporting Brugge Kerkaert Geert
15038 14/10/2023 14:30 KBC St. Michiels t Klaverken Buggenhout Sevenhant Kobe
15045 21/10/2023 15:45 KBC St. Michiels KBC Heist Van Bosstraeten Charlot
15052 28/10/2023 15:45 KBC St. Michiels D&W Koekelare D*hoore Marc
15074 20/01/2024 15:45 KBC St. Michiels t Botterken Baasrode Niemand Aangeduid
15081 25/11/2023 14:30 KBC St. Michiels Avanti Lissewege B Demunter Marc
15101 06/01/2024 14:30 KBC St. Michiels KBK Ichtegem Niemand Aangeduid
15122 03/02/2024 15:45 KBC St. Michiels Atlas Varsenare Maenhout Eric
15150 09/03/2024 18:15 KBC St. Michiels Vrij Niemand Aangeduid
15158 23/03/2024 16:15 KBC St. Michiels Avanti Lissewege A Roze Eddy
15179 04/05/2024 14:30 KBC St. Michiels KRB Jabbeke Niemand Aangeduid

KBC St. Michiels (REG HA)

Date Time Team Ref
14011 16/09/2023 14:30 KBC St. Michiels D&W Koekelare Van Deynse Andre
14027 07/10/2023 12:45 KBC St. Michiels KBC Aalter Van Bosstraeten Charlot
14038 21/10/2023 14:30 KBC St. Michiels Avanti Lissewege Van Bosstraeten Charlot
14048 28/10/2023 14:30 KBC St. Michiels Atlas Varsenare Kerkaert Geert
14059 11/11/2023 14:30 KBC St. Michiels Vrij B Niemand Aangeduid
14064 23/3/2024 13:30 KBC St. Michiels t Botterken Baasrode Van Deynse Andre
14071 25/11/2023 15:45 KBC St. Michiels HO Beitem Flameyn Bjorn
14082 09/12/2023 13:15 KBC St. Michiels KBK Ichtegem Van Bosstraeten Charlot
14088 06/01/2024 14:30 KBC St. Michiels Vrij A Niemand Aangeduid
14098 27/01/2024 15:15 KBC St. Michiels t Klaverken Buggenhout Roze Eddy
14120 24/02/2024 13:30 KBC St. Michiels Grenskracht Menen Flameyn Bjorn

KBC St. Michiels (REG HB)

Date Time Team Ref
41011 16/09/2023 13:15 KBC St. Michiels D&W Koekelare Marchand Filip
41027 07/10/2023 10:00 KBC St. Michiels Vrij B Niemand Aangeduid
41038 21/10/2023 10:00 KBC St. Michiels Vrij A Niemand Aangeduid
41048 28/10/2023 17:00 KBC St. Michiels KSVV Inter Assebroek Vander Stichele Robbe
41059 16/12/2023 13:15 KBC St. Michiels Helios Halle De Love Sandra
41064 23/3/2024 14:00 KBC St. Michiels Noordster Dudzele Roze Eddy
41071 25/11/2023 11:15 KBC St. Michiels HO Beitem Compernolle Roland
41082 09/12/2023 10:00 KBC St. Michiels Vrij C Niemand Aangeduid
41088 06/01/2024 12:00 KBC St. Michiels KRB Jabbeke Niemand Aangeduid
41098 27/01/2024 14:00 KBC St. Michiels Krachtbal Snellegem Roze Eddy
41120 24/02/2024 13:15 KBC St. Michiels KBC Male Steyaert Piet

KBC St. Michiels A (U18J)

Date Time Team Ref
26003 09/09/2023 10:00 KBC St. Michiels A Vrij Niemand Aangeduid
26017 23/09/2023 10:00 KBC St. Michiels A KBC Heist De Love Sandra
26024 30/09/2023 10:00 KBC St. Michiels A D&W Koekelare Defreyne Lies
26038 14/10/2023 10:15 KBC St. Michiels A WWR Ingelmunster Van Deynse Andre
26052 28/10/2023 09:45 KBC St. Michiels A Sporting Brugge Vanhoutte Wim
26074 20/01/2024 10:00 KBC St. Michiels A t Klaverken Buggenhout Niemand Aangeduid
26081 25/11/2023 10:00 KBC St. Michiels A KBC St. Michiels B Compernolle Roland
26101 16/3/2024 10:00 KBC St. Michiels A KBK Ichtegem Strubbe Celesta
26122 03/02/2024 10:00 KBC St. Michiels A Krachtbal Torhout Timmerman Kurt
26136 24/02/2024 11:00 KBC St. Michiels A t Botterken Baasrode Niemand Aangeduid
26150 09/03/2024 10:30 KBC St. Michiels A KRB Jabbeke Deleu Lars
26158 23/03/2024 11:00 KBC St. Michiels A KBC Male Borra Julie
26179 04/05/2024 10:30 KBC St. Michiels A Avanti Lissewege Niemand Aangeduid

KBC St. Michiels B (U18J)

Date Time Team Ref
26007 09/09/2023 11:15 KBC St. Michiels B t Klaverken Buggenhout Timmerman Kurt
26021 23/09/2023 11:15 KBC St. Michiels B Avanti Lissewege De Love Sandra
26028 30/09/2023 11:15 KBC St. Michiels B Krachtbal Torhout Defreyne Lies
26034 07/10/2023 11:30 KBC St. Michiels B Sporting Brugge Van Bosstraeten Charlot
26048 21/10/2023 11:15 KBC St. Michiels B KBC Male D*hoore Marc
26062 04/11/2023 11:30 KBC St. Michiels B KBK Ichtegem Demunter Marc
26070 16/12/2023 10:45 KBC St. Michiels B KBC Heist De Love Sandra
26090 10/2/2024 12:30 KBC St. Michiels B KRB Jabbeke Steyaert Piet
26105 16/3/2024 11:15 KBC St. Michiels B D&W Koekelare Strubbe Celesta
26132 17/02/2024 11:00 KBC St. Michiels B t Botterken Baasrode Defreyne Lies
26146 02/03/2024 11:15 KBC St. Michiels B Vrij Niemand Aangeduid
26168 13/04/2024 11:15 KBC St. Michiels B WWR Ingelmunster Niemand Aangeduid
26174 20/04/2024 10:30 KBC St. Michiels B KBC St. Michiels A Niemand Aangeduid

KBC St. Michiels (U18M)

Date Time Team Ref
28001 09/09/2023 12:30 KBC St. Michiels KBK Ichtegem Timmerman Kurt
28010 30/09/2023 14:00 KBC St. Michiels HO Beitem Kerkaert Geert
28019 21/10/2023 12:30 KBC St. Michiels Vrij Niemand Aangeduid
28022 28/10/2023 15:45 KBC St. Michiels KBC Male Kerkaert Geert
28028 16/12/2023 12:00 KBC St. Michiels Noordster Dudzele De Love Sandra
28031 23/3/2024 12:15 KBC St. Michiels KBK Ichtegem Van Deynse Andre
28040 09/12/2023 12:00 KBC St. Michiels HO Beitem Van Bosstraeten Charlot
28049 27/01/2024 12:30 KBC St. Michiels Vrij Niemand Aangeduid
28052 03/02/2024 13:15 KBC St. Michiels KBC Male Demeulenaere Luc
28058 24/02/2024 12:15 KBC St. Michiels Noordster Dudzele Flameyn Bjorn

KBC St. Michiels B (U16J)

Date Time Team Ref
30015 16/09/2023 11:30 KBC St. Michiels B KBK Ichtegem B De Love Sandra
30033 30/09/2023 11:00 KBC St. Michiels B Krachtbal Torhout De Love Sandra
30051 14/10/2023 13:30 KBC St. Michiels B HO Beitem Demunter Marc
30069 28/10/2023 12:00 KBC St. Michiels B D&W Koekelare Vanhoutte Wim
30087 16/12/2023 11:30 KBC St. Michiels B Krachtbal Snellegem Van Bosstraeten Charlot
30117 02/12/2023 12:30 KBC St. Michiels B KBC St. Michiels C Niemand Aangeduid
30134 06/01/2024 11:00 KBC St. Michiels B KBC Aalter Niemand Aangeduid
30151 27/01/2024 11:00 KBC St. Michiels B t Botterken Baasrode Timmerman Kurt

KBC St. Michiels C (U16J)

Date Time Team Ref
30016 16/09/2023 13:30 KBC St. Michiels C KBK Ichtegem A Van Deynse Andre
30034 30/09/2023 13:00 KBC St. Michiels C Avanti Lissewege Demunter Marc
30052 14/10/2023 14:00 KBC St. Michiels C Vrij Niemand Aangeduid
30070 28/10/2023 13:30 KBC St. Michiels C KBC Opstal Niemand Aangeduid
30088 16/12/2023 13:30 KBC St. Michiels C KRB Jabbeke B Van Bosstraeten Charlot
30106 25/11/2023 13:30 KBC St. Michiels C KBC St. Michiels A Demunter Marc
30135 06/01/2024 13:15 KBC St. Michiels C KBK Temse Niemand Aangeduid
30152 27/01/2024 13:00 KBC St. Michiels C KRB Jabbeke A Roze Eddy

KBC St. Michiels A (U16J)

Date Time Team Ref
30014 16/09/2023 10:30 KBC St. Michiels A Avanti Lissewege De Love Sandra
30032 30/09/2023 10:00 KBC St. Michiels A Vrij Niemand Aangeduid
30050 14/10/2023 11:30 KBC St. Michiels A KBC Opstal Van Deynse Andre
30068 28/10/2023 11:00 KBC St. Michiels A KRB Jabbeke B Vanhoutte Wim
30099 20/01/2024 11:15 KBC St. Michiels A KBC St. Michiels B Niemand Aangeduid
30116 02/12/2023 11:30 KBC St. Michiels A KBK Temse Niemand Aangeduid
30133 06/01/2024 10:00 KBC St. Michiels A KRB Jabbeke A Niemand Aangeduid
30150 27/01/2024 10:00 KBC St. Michiels A KBK Ichtegem A Niemand Aangeduid

KBC St. Michiels A (U16J-3)

Date Time Team Ref
47001 17/02/2024 13:15 KBC St. Michiels A D&W Koekelare Deleu Lars
47005 24/02/2024 11:15 KBC St. Michiels A KBC Aalter Steyaert Piet
47010 9/03/2024 11:45 KBC St. Michiels A KBC Opstal Strubbe Celesta

KBC St. Michiels B (U16J-3)

Date Time Team Ref
47003 17/02/2024 12:15 KBC St. Michiels B Avanti Lissewege Deleu Lars
47009 2/03/2024 15:00 KBC St. Michiels B KBC St. Michiels A Calleeuw Kristof
47012 9/03/2024 10:45 KBC St. Michiels B KBC Aalter Strubbe Celesta

KBC St. Michiels (U16MA)

Date Time Team Ref
29007 16/09/2023 12:30 KBC St. Michiels Osiris Aalst Van Deynse Andre
29015 30/09/2023 12:00 KBC St. Michiels HO Beitem Demunter Marc
29024 14/10/2023 12:30 KBC St. Michiels D&W Koekelare Demunter Marc
29027 21/10/2023 12:30 KBC St. Michiels t Klaverken Buggenhout Van Bosstraeten Charlot
29031 28/10/2023 12:30 KBC St. Michiels KBK Ichtegem Flameyn Bjorn
29039 16/12/2023 12:30 KBC St. Michiels Avanti Lissewege Van Bosstraeten Charlot
29048 25/11/2023 12:30 KBC St. Michiels KRB Jabbeke Demunter Marc
29063 13/01/2024 12:30 KBC St. Michiels Osiris Aalst Bonne Curt
29071 03/02/2024 11:15 KBC St. Michiels HO Beitem Timmerman Kurt
29080 24/02/2024 12:15 KBC St. Michiels D&W Koekelare Steyaert Piet
29083 02/03/2024 11:30 KBC St. Michiels t Klaverken Buggenhout Vandenberghe Thomas

KBC St. Michiels (U14JA)

Date Time Team Ref
32006 16/09/2023 12:30 KBC St. Michiels KRB Jabbeke De Love Sandra
32014 30/09/2023 12:30 KBC St. Michiels D&W Koekelare Kerkaert Geert
32017 07/10/2023 10:30 KBC St. Michiels KBK Temse Niemand Aangeduid
32026 21/10/2023 10:15 KBC St. Michiels t Botterken Baasrode D*hoore Marc
32030 28/10/2023 13:30 KBC St. Michiels Grenskracht Menen Kerkaert Geert
32038 16/12/2023 10:30 KBC St. Michiels t Klaverken Buggenhout Van Bosstraeten Charlot
32049 10/2/2024 10:30 KBC St. Michiels Sporting Brugge Steyaert Piet
32062 13/01/2024 10:30 KBC St. Michiels KRB Jabbeke Dhaese Anja
32070 03/02/2024 12:15 KBC St. Michiels D&W Koekelare Demeulenaere Luc
32073 17/02/2024 10:00 KBC St. Michiels KBK Temse Deleu Lars
32082 02/03/2024 10:30 KBC St. Michiels t Botterken Baasrode Vandenberghe Thomas

KBC St. Michiels (U14M)

Date Time Team Ref
31005 09/09/2023 11:00 KBC St. Michiels Vrij Niemand Aangeduid
31023 30/09/2023 10:00 KBC St. Michiels Avanti Lissewege De Love Sandra
31041 21/10/2023 13:30 KBC St. Michiels KRB Jabbeke Van Bosstraeten Charlot
31053 04/11/2023 12:45 KBC St. Michiels Krachtbal Snellegem Roze Eddy
31077 10/2/2024 11:30 KBC St. Michiels Sporting Brugge Niemand Aangeduid
31083 09/12/2023 11:00 KBC St. Michiels t Botterken Baasrode Van Bosstraeten Charlot
31096 13/01/2024 11:30 KBC St. Michiels HO Beitem Dhaese Anja
31101 27/01/2024 12:00 KBC St. Michiels D&W Koekelare Roze Eddy
31113 17/02/2024 12:15 KBC St. Michiels KBK Ichtegem Defreyne Lies
31125 02/03/2024 12:30 KBC St. Michiels Buffalo s Sijsele Calleeuw Kristof
31132 09/03/2024 11:45 KBC St. Michiels Noordster Dudzele Deleu Lars

KBC St. Michiels (U12A)

Date Time Team Ref
33005 09/09/2023 10:15 KBC St. Michiels KBK Ichtegem Timmerman Kurt
33023 30/09/2023 09:00 KBC St. Michiels Krachtbal Torhout Defreyne Lies
33041 21/10/2023 09:00 KBC St. Michiels Vrij Niemand Aangeduid
33053 04/11/2023 10:30 KBC St. Michiels t Klaverken Buggenhout Demunter Marc

KBC St. Michiels (U12 2B)

Date Time Team Ref
43004 10/2/2024 9:30 KBC St. Michiels KRB Jabbeke Steyaert Piet
43011 27/01/2024 10:00 KBC St. Michiels t Botterken Baasrode Timmerman Kurt
43016 17/02/2024 10:00 KBC St. Michiels HO Beitem Defreyne Lies
43023 02/03/2024 9:30 KBC St. Michiels Krachtbal Snellegem Vandenberghe Thomas
43029 23/03/2024 10:00 KBC St. Michiels KBK Ichtegem Borra Julie