Filters
- Bas Wietse
- Beyens Timo
- Bieseman Helena
- Blommaert Joren
- Blommaert Marc
- Bogaert Maarten
- Bonne Curt
- Borra Julie
- Bosman Dirk
- Braem Walter
- Bruckner Louis
- Calleeuw Kristof
- Catry Senne
- Claes Pol
- Claeys Koen
- Claeys Maarten
- Clarysse Michael
- Compernolle Roland
- Cool Kelly
- Cox Jos
- D*hoore Alexander
- D*hoore Marc
- De Cremer Thomas
- De Haes Aron
- De Love Sandra
- De Smet Jasper
- Defreyne Lies
- Deleu Lars
- Deleye Karel
- Demeulenaere Luc
- Demunter Marc
- Demunter Marc
- Devoldere Arwen
- Dhaese Anja
- Dhaese Antoon
- Emanuel Geert
- Flameyn Bjorn
- Flameyn Julie
- Florkin Jimmy
- Gerlo Jonathan
- Goedgezelschap Sara
- Gorssen Theo
- Kerkaert Geert
- Kindermans Lander
- Maenhout Eric
- Maes Matthias
- Marchand Filip
- Meersman Bert
- Mouton Finn
- Neckebroeck Bart
- Niemand Aangeduid
- Nog niet gekend
- nog niet gekend
- Nog toe te kennen
- Oosterlinck Peter
- Pauwels Lies
- Quintijn Stefaan
- Reumers Joris
- Reybrouck Erik
- Roggeman Bart
- Roze Eddy
- Sevenhant Kobe
- Stagiair
- Stassijns Jean-Pierre
- Stevens Stefan
- Steyaert Piet
- Strobbe Luc
- Strubbe Celesta
- Tamsin Frederik
- Timmerman Dirk
- Timmerman Kurt
- Van Bosstraeten Charlot
- Van den Berghe Ronald
- Van Deynse Andre
- Van Lierde Milan
- Van Nieuwkerke Stefaan
- Van Oudenhove Ignace
- Van Torre Louis
- Van Verre Willy
- Vandenberghe Thomas
- Vandepoele Kurt
- Vandepoele Niels
- Vander Stichele Robbe
- Vanhecke Jan
- Vanhoutte Wim
- Vanneste Andreas
- Verpoest John
- Wuyts Eric
- 14-15 sep
- 21-22 sep
- 28-29 sep
- 5-6 okt
- 12-13 okt
- 19-20 okt
- 26-27 okt
- 2-3 nov
- 9-10 nov
- 16-17 nov
- 23-24 nov
- 30 nov - 1 dec
- 7-8 dec
- 14-15 dec
- 21-22 dec
- 11-12 jan
- 18-19 jan
- 25-26 jan
- 1-2 feb
- 8-9 feb
- 15-16 feb
- 22-23 feb
- 1-2 maa
- 8-9 maa
- 15-16 maa
- 22-23 maa
- 29-30 maa
- 5-6 apr
- 12-13 apr
- 19-20 apr
- 21 apr
- 26-27 apr
- 1 mei
- 3-4 mei
- 7 mei
- 10-11 mei
- 14 mei
- 17-18 mei
- 21 mei
- 24 mei
- Osiris Aalst
- KBC Aalter
- KSVV Inter Assebroek
- t Botterken Baasrode
- HO Beitem
- Z.A.K.Beveren
- Lozen Bocholt
- Molenkracht Bree
- Sporting Brugge
- t Klaverken Buggenhout
- Noordster Dudzele
- KBC Edegem
- HO Grote Brogel
- Helios Halle
- KBC Heist
- KBK Ichtegem
- WWR Ingelmunster
- KRB Jabbeke
- PJ Kaulille
- D&W Koekelare
- Avanti Lissewege
- KRB Loppem
- KBC Maldegem-Donk
- KBC Male
- Grenskracht Menen
- KB Moerdamme
- KBC Opstal
- KBC Overpelt
- Buffalo s Sijsele
- KBC St. Michiels
- Krachtbal Snellegem
- KBK Temse
- Krachtbal Torhout
- Atlas Varsenare
- Vrij
- NTB
Scheidsrechters
Bieseman Helena (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
7046 | 2NHB | 29/10/2023 | 09:30 | KBK Temse | HO Beitem |
6046 | 2NHA | 29/10/2023 | 10:45 | KBK Temse | HO Beitem |
30071 | U16J | 29/10/2023 | 12:00 | KBK Temse | HO Beitem |
Bogaert Maarten (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
33044 | U12 A | 29/10/2023 | 12:30 | t Klaverken Buggenhout | KBK Ichtegem |
14044 | REG HA | 29/10/2023 | 13:45 | t Klaverken Buggenhout | KBK Ichtegem |
2044 | 1NHB | 29/10/2023 | 15:00 | t Klaverken Buggenhout | KBK Ichtegem |
1044 | 1NHA | 29/10/2023 | 16:15 | t Klaverken Buggenhout | KBK Ichtegem |
Bosman Dirk (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
34047 | U12 B | 28/10/2023 | 13:30 | t Botterken Baasrode | Avanti Lissewege |
32032 | U14JA | 28/10/2023 | 14:30 | t Botterken Baasrode | t Klaverken Buggenhout |
31047 | U14M | 28/10/2023 | 15:30 | t Botterken Baasrode | D&W Koekelare |
Compernolle Roland (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
31046 | U14M | 29/10/2023 | 09:15 | KRB Jabbeke | HO Beitem |
29032 | U16MA | 29/10/2023 | 10:15 | KRB Jabbeke | Osiris Aalst |
35032 | U16MB | 29/10/2023 | 11:15 | KRB Jabbeke | t Klaverken Buggenhout |
D*hoore Marc (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
33047 | U12 A | 28/10/2023 | 09:45 | Grenskracht Menen | Avanti Lissewege |
13053 | REG DA | 28/10/2023 | 10:45 | Grenskracht Menen | t Klaverken Buggenhout |
15053 | REG DB | 28/10/2023 | 12:00 | Grenskracht Menen | Avanti Lissewege B |
3044 | 1ND | 28/10/2023 | 14:30 | KBC St. Michiels A | KRB Jabbeke |
15052 | REG DB | 28/10/2023 | 15:45 | KBC St. Michiels | D&W Koekelare |
Deleye Karel (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
33045 | U12 A | 28/10/2023 | 16:00 | KBC Aalter | KBC St. Michiels |
14045 | REG HA | 28/10/2023 | 17:00 | KBC Aalter | t Botterken Baasrode |
10045 | LH | 28/10/2023 | 18:15 | KBC Aalter B (2LH) | KB Moerdamme (2LH) |
10044 | LH | 28/10/2023 | 19:30 | KBC Aalter A (2LH) | KBK Ichtegem (2LH) |
Demunter Marc (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
3043 | 1ND | 28/10/2023 | 15:00 | KBC Heist | t Klaverken Buggenhout |
33043 | U12 A | 28/10/2023 | 16:15 | KBC Heist | Krachtbal Torhout |
Dhaese Antoon (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
29030 | U16MA | 28/10/2023 | 17:30 | D&W Koekelare | HO Beitem |
35030 | U16MB | 28/10/2023 | 18:30 | D&W Koekelare | Grenskracht Menen |
Flameyn Bjorn (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
2045 | 1NHB | 28/10/2023 | 10:00 | KBC St. Michiels | WWR Ingelmunster |
1045 | 1NHA | 28/10/2023 | 11:15 | KBC St. Michiels | WWR Ingelmunster |
29031 | U16MA | 28/10/2023 | 12:30 | KBC St. Michiels | KBK Ichtegem |
Kerkaert Geert (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
32030 | U14JA | 28/10/2023 | 13:30 | KBC St. Michiels | Grenskracht Menen |
14048 | REG HA | 28/10/2023 | 14:30 | KBC St. Michiels | Atlas Varsenare |
28022 | U18M | 28/10/2023 | 15:45 | KBC St. Michiels | KBC Male |
Maenhout Eric (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
32031 | U14JA | 28/10/2023 | 11:30 | Sporting Brugge | D&W Koekelare |
13054 | REG DA | 28/10/2023 | 16:30 | KBC Male | HO Beitem |
2047 | 1NHB | 28/10/2023 | 17:45 | KBC Male | Sporting Brugge |
1047 | 1NHA | 28/10/2023 | 19:00 | KBC Male | Sporting Brugge |
3046 | 1ND | 28/10/2023 | 20:00 | KBC Male | Atlas Varsenare |
Maes Matthias (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
12029 | LD | 29/10/2023 | 09:30 | KBK Temse (2LD) | KRB Jabbeke |
10046 | LH | 29/10/2023 | 10:45 | KBK Temse | Atlas Varsenare |
32029 | U14JA | 29/10/2023 | 12:00 | KBK Temse | KRB Jabbeke |
Marchand Filip (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
41046 | REG HB | 29/10/2023 | 09:00 | KRB Jabbeke | HO Beitem |
2046 | 1NHB | 29/10/2023 | 10:15 | KRB Jabbeke | HO Beitem |
1046 | 1NHA | 29/10/2023 | 11:30 | KRB Jabbeke | HO Beitem |
Neckebroeck Bart (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
29029 | U16MA | 29/10/2023 | 12:30 | t Klaverken Buggenhout | Avanti Lissewege |
30072 | U16J | 29/10/2023 | 15:00 | t Klaverken Buggenhout | Krachtbal Snellegem |
Niemand Aangeduid (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
3047 | 1ND | 28/10/2023 | 10:00 | Vrij | t Botterken Baasrode |
41043 | REG HB | 28/10/2023 | 10:00 | Vrij A | Helios Halle |
34048 | U12 B | 28/10/2023 | 10:00 | Vrij | Atlas Varsenare |
34045 | U12 B | 28/10/2023 | 10:00 | Vrij | Noordster Dudzele |
33046 | U12 A | 28/10/2023 | 10:00 | Vrij | HO Beitem |
41045 | REG HB | 28/10/2023 | 10:00 | Vrij B | Noordster Dudzele |
26053 | U18J | 28/10/2023 | 10:00 | Vrij | KBC St. Michiels B |
14046 | REG HA | 28/10/2023 | 10:00 | Vrij A | HO Beitem |
13050 | REG DA | 28/10/2023 | 10:00 | Vrij | WWR Ingelmunster |
7048 | 2NHB | 28/10/2023 | 10:00 | D&W Koekelare | Vrij A |
6048 | 2NHA | 28/10/2023 | 10:00 | D&W Koekelare | Vrij A |
30070 | U16J | 28/10/2023 | 13:30 | KBC St. Michiels C | KBC Opstal |
14043 | REG HA | 28/10/2023 | 14:00 | Avanti Lissewege | Vrij B |
35029 | U16MB | 28/10/2023 | 15:00 | t Botterken Baasrode | Vrij |
41044 | REG HB | 28/10/2023 | 15:00 | Krachtbal Snellegem | Vrij C |
30064 | U16J | 28/10/2023 | 16:00 | KBC Aalter | Vrij |
13055 | REG DA | 28/10/2023 | 16:15 | Avanti Lissewege | KBC Heist |
7044 | 2NHB | 28/10/2023 | 16:15 | Krachtbal Snellegem | Vrij B |
33048 | U12 A | 28/10/2023 | 16:30 | D&W Koekelare | Sporting Brugge |
6044 | 2NHA | 28/10/2023 | 17:30 | Krachtbal Snellegem | Vrij B |
15050 | REG DB | 28/10/2023 | 20:00 | Sporting Brugge | Vrij |
31044 | U14M | 29/10/2023 | 10:00 | Krachtbal Snellegem | Vrij |
12030 | LD | 29/10/2023 | 10:00 | KBC Maldegem-Donk (2LD) | Vrij |
10043 | LH | 29/10/2023 | 10:30 | Buffalo s Sijsele (2LH) | Vrij |
28024 | U18M | 29/10/2023 | 11:00 | Noordster Dudzele | Vrij |
40029 | U14JB | 29/10/2023 | 12:30 | t Klaverken Buggenhout | Vrij |
26056 | U18J | 29/10/2023 | 13:45 | t Klaverken Buggenhout | Avanti Lissewege |
Nog toe te kennen (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
15054 | REG DB | 28/10/2023 | 16:15 | KBC Male | t Klaverken Buggenhout |
41047 | REG HB | 28/10/2023 | 17:30 | KBC Male | D&W Koekelare |
Quintijn Stefaan (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
40032 | U14JB | 29/10/2023 | 09:30 | Buffalo s Sijsele | Krachtbal Torhout |
Reybrouck Erik (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
12031 | LD | 28/10/2023 | 17:00 | KBC St. Michiels | KBK Ichtegem |
7045 | 2NHB | 28/10/2023 | 18:15 | KBC St. Michiels | t Botterken Baasrode |
6045 | 2NHA | 28/10/2023 | 19:30 | KBC St. Michiels | t Botterken Baasrode |
Roze Eddy (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
15055 | REG DB | 28/10/2023 | 17:30 | Avanti Lissewege A | KBC Heist |
2043 | 1NHB | 28/10/2023 | 18:45 | Avanti Lissewege | Osiris Aalst |
1043 | 1NHA | 28/10/2023 | 20:00 | Avanti Lissewege | Osiris Aalst |
28023 | U18M | 29/10/2023 | 10:15 | KBK Ichtegem | HO Beitem |
26051 | U18J | 29/10/2023 | 11:30 | KBK Ichtegem | Krachtbal Torhout |
Steyaert Piet (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
2048 | 1NHB | 28/10/2023 | 17:30 | D&W Koekelare | KSVV Inter Assebroek |
1048 | 1NHA | 28/10/2023 | 18:45 | D&W Koekelare | KSVV Inter Assebroek |
26050 | U18J | 28/10/2023 | 20:00 | D&W Koekelare | KRB Jabbeke |
Strobbe Luc (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
15051 | REG DB | 29/10/2023 | 09:00 | KBK Ichtegem | Atlas Varsenare |
34046 | U12 B | 29/10/2023 | 10:15 | KBK Ichtegem | HO Beitem |
40030 | U14JB | 29/10/2023 | 11:15 | KBK Ichtegem | HO Beitem |
Van den Berghe Ronald (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
10047 | LH | 29/10/2023 | 09:30 | Z.A.K.Beveren (2LH) | D&W Koekelare |
Van Deynse Andre (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
26055 | U18J | 28/10/2023 | 10:30 | KBC Male | t Botterken Baasrode |
31048 | U14M | 28/10/2023 | 16:45 | Noordster Dudzele | Sporting Brugge |
35031 | U16MB | 28/10/2023 | 17:45 | Noordster Dudzele | KBK Ichtegem |
13051 | REG DA | 28/10/2023 | 18:45 | Noordster Dudzele | Krachtbal Torhout |
3048 | 1ND | 28/10/2023 | 20:00 | Noordster Dudzele | Grenskracht Menen |
30065 | U16J | 29/10/2023 | 09:00 | KRB Jabbeke A | Krachtbal Torhout |
10048 | LH | 29/10/2023 | 11:00 | KBC St. Michiels | KSVV Inter Assebroek |
Van Torre Louis (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
30067 | U16J | 29/10/2023 | 09:00 | KBK Ichtegem A | KBK Ichtegem B |
31045 | U14M | 29/10/2023 | 10:00 | KBK Ichtegem | KBC St. Michiels |
Van Verre Willy (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
30066 | U16J | 28/10/2023 | 16:30 | t Botterken Baasrode | Avanti Lissewege |
15056 | REG DB | 28/10/2023 | 17:30 | t Botterken Baasrode | KRB Jabbeke |
13056 | REG DA | 28/10/2023 | 18:45 | t Botterken Baasrode | KRB Jabbeke |
12032 | LD | 28/10/2023 | 20:00 | t Botterken Baasrode | KBC Opstal |
Vander Stichele Robbe (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
7047 | 2NHB | 28/10/2023 | 12:00 | Grenskracht Menen | KBC Male |
6047 | 2NHA | 28/10/2023 | 13:15 | Grenskracht Menen | KBC Male |
14047 | REG HA | 28/10/2023 | 14:30 | Grenskracht Menen | D&W Koekelare |
41048 | REG HB | 28/10/2023 | 17:00 | KBC St. Michiels | KSVV Inter Assebroek |
13052 | REG DA | 28/10/2023 | 18:15 | KBC St. Michiels | D&W Koekelare |
3045 | 1ND | 28/10/2023 | 19:30 | KBC St. Michiels B | WWR Ingelmunster |
Vanhoutte Wim (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
26052 | U18J | 28/10/2023 | 09:45 | KBC St. Michiels A | Sporting Brugge |
30068 | U16J | 28/10/2023 | 11:00 | KBC St. Michiels A | KRB Jabbeke B |
30069 | U16J | 28/10/2023 | 12:00 | KBC St. Michiels B | D&W Koekelare |
26054 | U18J | 28/10/2023 | 17:30 | KBC Heist | WWR Ingelmunster |
7043 | 2NHB | 28/10/2023 | 18:45 | KBC Heist | KBC Opstal |
6043 | 2NHA | 28/10/2023 | 20:00 | KBC Heist | KBC Opstal |
Verpoest John (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
34043 | U12 B | 28/10/2023 | 09:30 | Buffalo s Sijsele | t Klaverken Buggenhout |
31043 | U14M | 28/10/2023 | 10:30 | Buffalo s Sijsele | Avanti Lissewege |
34044 | U12 B | 29/10/2023 | 09:30 | Krachtbal Snellegem | KRB Jabbeke |
40031 | U14JB | 29/10/2023 | 10:30 | Krachtbal Snellegem | Avanti Lissewege |
Wuyts Eric (2-3 nov)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
104 | RRL | 28/10/2023 | 20:00 | Molenkracht Bree | Lozen Bocholt |