Filters

Scheidsrechters

Maenhout Eric

Group Date Time Team
13004 REG DA 09/09/2023 16:30 KBC Heist KBC Male
15004 REG DB 09/09/2023 17:45 KBC Heist KBC Male
3001 1ND 09/09/2023 19:00 KBC Heist KBC St. Michiels A
2006 1NHB 10/09/2023 09:00 HO Beitem D&W Koekelare
1006 1NHA 10/09/2023 10:15 HO Beitem D&W Koekelare
14006 REG HA 10/09/2023 11:30 HO Beitem KBC St. Michiels
7010 2NHB 16/09/2023 13:00 Grenskracht Menen HO Beitem
6010 2NHA 16/09/2023 14:15 Grenskracht Menen HO Beitem
14010 REG HA 16/09/2023 15:30 Grenskracht Menen HO Beitem
15014 REG DB 17/09/2023 09:00 KRB Jabbeke Atlas Varsenare
3012 1ND 17/09/2023 10:15 KRB Jabbeke t Klaverken Buggenhout
13014 REG DA 17/09/2023 10:15 KRB Jabbeke Krachtbal Torhout
10018 LH 22/09/2023 20:00 KBC St. Michiels KBK Ichtegem (2LH)
15021 REG DB 23/09/2023 17:30 Avanti Lissewege B KRB Jabbeke
2013 1NHB 23/09/2023 18:45 Avanti Lissewege KRB Jabbeke
1013 1NHA 23/09/2023 20:00 Avanti Lissewege KRB Jabbeke
3017 1ND 24/09/2023 10:00 Atlas Varsenare t Klaverken Buggenhout
15015 REG DB 24/09/2023 11:15 Atlas Varsenare t Klaverken Buggenhout
14020 REG HA 30/09/2023 17:00 KBC Aalter Grenskracht Menen
10020 LH 30/09/2023 18:15 KBC Aalter B (2LH) Z.A.K.Beveren (2LH)
10019 LH 30/09/2023 19:30 KBC Aalter A (2LH) KSVV Inter Assebroek
34025 U12 B 07/10/2023 09:30 Buffalo s Sijsele Atlas Varsenare
31025 U14M 07/10/2023 10:30 Buffalo s Sijsele Sporting Brugge
34029 U12 B 08/10/2023 10:15 KRB Jabbeke Avanti Lissewege
32023 U14JA 14/10/2023 11:00 D&W Koekelare Grenskracht Menen
30049 U16J 14/10/2023 13:15 D&W Koekelare Krachtbal Snellegem
3033 1ND 14/10/2023 16:30 KBC Male KRB Jabbeke
2036 1NHB 14/10/2023 17:45 KBC Male Avanti Lissewege
1036 1NHA 14/10/2023 19:00 KBC Male Avanti Lissewege
7042 2NHB 22/10/2023 09:00 HO Beitem KBC Male
6042 2NHA 22/10/2023 10:15 HO Beitem KBC Male
14042 REG HA 22/10/2023 11:30 HO Beitem D&W Koekelare
32031 U14JA 28/10/2023 11:30 Sporting Brugge D&W Koekelare
13054 REG DA 28/10/2023 16:30 KBC Male HO Beitem
2047 1NHB 28/10/2023 17:45 KBC Male Sporting Brugge
1047 1NHA 28/10/2023 19:00 KBC Male Sporting Brugge
3046 1ND 28/10/2023 20:00 KBC Male Atlas Varsenare
28036 U18M 25/11/2023 17:30 Noordster Dudzele HO Beitem
13080 REG DA 25/11/2023 18:45 Noordster Dudzele KRB Jabbeke
3071 1ND 25/11/2023 20:00 Noordster Dudzele Atlas Varsenare
30101 U16J 26/11/2023 09:15 KRB Jabbeke A D&W Koekelare
3072 1ND 26/11/2023 10:15 KRB Jabbeke WWR Ingelmunster
40056 U14JB 10/12/2023 09:30 Buffalo s Sijsele KBK Ichtegem
44005 U12 2C 10/12/2023 10:30 Buffalo s Sijsele Noordster Dudzele
41056 REG HB 16/12/2023 15:00 Krachtbal Snellegem HO Beitem
7056 2NHB 16/12/2023 16:15 Krachtbal Snellegem HO Beitem
6056 2NHA 16/12/2023 17:30 Krachtbal Snellegem HO Beitem
31056 U14M 16/12/2023 18:45 Krachtbal Snellegem HO Beitem
14060 REG HA 17/12/2023 09:00 KBK Ichtegem Grenskracht Menen
2060 1NHB 17/12/2023 10:15 KBK Ichtegem KBC Male
1060 1NHA 17/12/2023 11:30 KBK Ichtegem KBC Male
41091 REG HB 13/01/2024 15:00 Krachtbal Snellegem KBC Male
7091 2NHB 13/01/2024 16:15 Krachtbal Snellegem Grenskracht Menen
6091 2NHA 13/01/2024 17:30 Krachtbal Snellegem Grenskracht Menen
41093 REG HB 14/01/2024 09:00 KRB Jabbeke Helios Halle
2093 1NHB 14/01/2024 10:15 KRB Jabbeke Osiris Aalst
1093 1NHA 14/01/2024 11:30 KRB Jabbeke Osiris Aalst
40066 U14JB 27/01/2024 13:00 HO Beitem Buffalo s Sijsele
31102 U14M 27/01/2024 14:00 HO Beitem Sporting Brugge
30145 U16J 27/01/2024 15:00 HO Beitem t Klaverken Buggenhout
43010 U12 2B 27/01/2024 16:00 HO Beitem Krachtbal Snellegem
10102 LH 28/01/2024 09:30 Atlas Varsenare KSVV Inter Assebroek
44022 U12 2C 03/02/2024 10:30 Sporting Brugge Grenskracht Menen A
32071 U14JA 03/02/2024 11:30 Sporting Brugge Grenskracht Menen
15122 REG DB 03/02/2024 15:45 KBC St. Michiels Atlas Varsenare
13122 REG DA 03/02/2024 17:00 KBC St. Michiels Krachtbal Torhout
3105 1ND 03/02/2024 18:15 KBC St. Michiels B KRB Jabbeke
12070 LD 04/02/2024 10:00 KBC Maldegem-Donk (2LD) KBK Ichtegem
42006 U12 2A 10/2/2024 10:00 Avanti Lissewege A Noordster Dudzele
42005 U12 2A 10/2/2024 11:00 Avanti Lissewege B KBC Aalter
3073 1ND 10/2/2024 19:00 KBC Heist KBC St. Michiels B
2078 1NHB 11/2/2024 09:00 HO Beitem KBC Male
41078 REG HB 11/2/2024 11:30 HO Beitem KBC Male
1078 1NHA 11/2/24 10:15 HO Beitem KBC Male
41110 REG HB 17/02/2024 16:15 KSVV Inter Assebroek KBC St. Michiels
2110 1NHB 17/02/2024 17:30 KSVV Inter Assebroek D&W Koekelare
15128 REG DB 17/02/2024 20:00 Sporting Brugge Grenskracht Menen
3113 1ND 18/02/2024 09:00 WWR Ingelmunster KBC St. Michiels B
13129 REG DA 18/02/2024 10:15 WWR Ingelmunster KBC Male
42019 U12 2A 24/02/2024 16:00 KBC Aalter Avanti Lissewege B
14117 REG HA 24/02/2024 17:00 KBC Aalter HO Beitem
41118 REG HB 25/02/2024 09:00 KRB Jabbeke D&W Koekelare
2118 1NHB 25/02/2024 10:15 KRB Jabbeke Sporting Brugge
1118 1NHA 25/02/2024 11:30 KRB Jabbeke Sporting Brugge
7122 2NHB 02/03/2024 13:30 KBC Male KBC St. Michiels
6122 2NHA 02/03/2024 14:45 KBC Male KBC St. Michiels
3121 1ND 02/03/2024 16:30 KBC Male Grenskracht Menen
10125 LH 02/03/2024 19:00 KB Moerdamme (2LH) Buffalo s Sijsele (2LH)
46009 U16J-2 1/03/2024 19:00 KRB Jabbeke A KRB Jabbeke B
15151 REG DB 09/03/2024 12:00 Grenskracht Menen KBC Heist
7130 2NHB 09/03/2024 13:15 Grenskracht Menen KBK Temse
6130 2NHA 09/03/2024 14:30 Grenskracht Menen KBK Temse
10132 LH 09/03/2024 19:00 KB Moerdamme (2LH) KBC St. Michiels
2132 1NHB 10/03/2024 09:00 WWR Ingelmunster D&W Koekelare
1132 1NHA 10/03/2024 10:15 WWR Ingelmunster D&W Koekelare
15102 REG DB 16/3/2024 17:45 KBC Heist t Botterken Baasrode
3085 1ND 16/3/2024 19:00 KBC Heist t Botterken Baasrode
35042 U16MB 23/3/2024 10:00 Grenskracht Menen Noordster Dudzele
32042 U14JA 23/3/2024 11:00 Grenskracht Menen Sporting Brugge
3063 1ND 23/3/2024 12:00 Grenskracht Menen KRB Jabbeke
42029 U12 2A 24/03/2024 12:00 Krachtbal Torhout Avanti Lissewege B
26155 U18J 24/03/2024 13:00 Krachtbal Torhout t Klaverken Buggenhout
13155 REG DA 24/03/2024 14:15 Krachtbal Torhout t Botterken Baasrode