Filters

Scheidsrechters

Verpoest John

Group Date Time Team
30006 U16J 09/09/2023 09:30 Avanti Lissewege Krachtbal Snellegem
40003 U14JB 09/09/2023 10:30 Avanti Lissewege Krachtbal Snellegem
29001 U16MA 09/09/2023 11:30 Avanti Lissewege t Klaverken Buggenhout
31011 U14M 16/09/2023 15:30 Noordster Dudzele D&W Koekelare
35007 U16MB 16/09/2023 16:30 Noordster Dudzele t Klaverken Buggenhout
34013 U12 B 23/09/2023 09:30 Buffalo s Sijsele KBK Ichtegem
31013 U14M 23/09/2023 10:30 Buffalo s Sijsele KRB Jabbeke
40011 U14JB 23/09/2023 15:15 Avanti Lissewege t Klaverken Buggenhout
13020 REG DA 23/09/2023 16:15 Avanti Lissewege Noordster Dudzele
12009 LD 24/09/2023 09:15 KRB Jabbeke KBC St. Michiels
3018 1ND 24/09/2023 10:30 KRB Jabbeke Noordster Dudzele
10024 LH 01/10/2023 09:30 Atlas Varsenare KBK Ichtegem (2LH)
3024 1ND 01/10/2023 10:45 Atlas Varsenare KRB Jabbeke
34023 U12 B 30/09/2023 15:30 Noordster Dudzele t Klaverken Buggenhout
35015 U16MB 30/09/2023 16:30 Noordster Dudzele Grenskracht Menen
41023 REG HB 30/09/2023 17:30 Noordster Dudzele Helios Halle
40023 U14JB 14/10/2023 09:00 Avanti Lissewege HO Beitem
15042 REG DB 14/10/2023 10:00 Avanti Lissewege A KRB Jabbeke
12021 LD 15/10/2023 09:00 KRB Jabbeke KBC Opstal
32021 U14JA 15/10/2023 10:15 KRB Jabbeke t Klaverken Buggenhout
10042 LH 22/10/2023 09:30 Atlas Varsenare D&W Koekelare
14037 REG HA 22/10/2023 10:45 Atlas Varsenare Grenskracht Menen
34043 U12 B 28/10/2023 09:30 Buffalo s Sijsele t Klaverken Buggenhout
31043 U14M 28/10/2023 10:30 Buffalo s Sijsele Avanti Lissewege
34044 U12 B 29/10/2023 09:30 Krachtbal Snellegem KRB Jabbeke
40031 U14JB 29/10/2023 10:30 Krachtbal Snellegem Avanti Lissewege
7049 2NHB 04/11/2023 13:30 KBC Male KBK Temse
6049 2NHA 04/11/2023 14:45 KBC Male KBK Temse
26083 U18J 25/11/2023 10:30 KBC Male Krachtbal Torhout
31071 U14M 25/11/2023 15:30 Noordster Dudzele HO Beitem
35048 U16MB 25/11/2023 16:30 Noordster Dudzele KRB Jabbeke
13119 REG DA 28/01/2024 09:00 KRB Jabbeke D&W Koekelare
12065 LD 28/01/2024 10:15 KRB Jabbeke KBC St. Michiels
31106 U14M 04/02/2024 09:30 KRB Jabbeke KBC St. Michiels
29072 U16MA 04/02/2024 10:30 KRB Jabbeke Avanti Lissewege
44010 U12 2C 11/2/2024 10:00 Noordster Dudzele Grenskracht Menen B
10114 LH 18/02/2024 09:30 Atlas Varsenare KBK Temse
14110 REG HA 18/02/2024 10:45 Atlas Varsenare KBC St. Michiels
10115 LH 25/02/2024 10:30 Buffalo s Sijsele (2LH) KBK Ichtegem (2LH)
44034 U12 2C 25/02/2024 9:30 Buffalo s Sijsele D&W Koekelare
12082 LD 03/03/2024 10:00 KBC Maldegem-Donk (2LD) t Botterken Baasrode
31127 U14M 09/03/2024 10:30 Buffalo s Sijsele HO Beitem
44044 U12 2C 09/03/2024 9:30 Buffalo s Sijsele KBC Heist
31085 U14M 16/3/2024 10:30 Buffalo s Sijsele D&W Koekelare
47015 23/03/2024 10:00 Avanti Lissewege KBC St. Michiels A
26161 U18J 23/03/2024 11:00 Avanti Lissewege KRB Jabbeke
32041 U14JA 24/3/2024 10:15 KRB Jabbeke t Botterken Baasrode
31062 U14M 24/3/2024 9:15 KRB Jabbeke t Botterken Baasrode