Filters

Scheidsrechters

Niemand Aangeduid

Group Date Time Team
33002 U12 A 09/09/2023 10:00 Vrij KBC Aalter
15005 REG DB 09/09/2023 10:00 Avanti Lissewege A Vrij
12002 LD 09/09/2023 10:00 Vrij KBC Maldegem-Donk (2LD)
30008 U16J 09/09/2023 10:00 Vrij D&W Koekelare
14002 REG HA 09/09/2023 10:00 Vrij A KBC Aalter
14004 REG HA 09/09/2023 10:00 Vrij B Grenskracht Menen
28002 U18M 09/09/2023 10:00 HO Beitem Vrij
26003 U18J 09/09/2023 10:00 KBC St. Michiels A Vrij
10004 LH 09/09/2023 10:00 Vrij Z.A.K.Beveren (2LH)
40001 U14JB 09/09/2023 10:00 Vrij t Klaverken Buggenhout
41001 REG HB 09/09/2023 10:00 Vrij A Krachtbal Snellegem
35001 U16MB 09/09/2023 10:00 Vrij t Botterken Baasrode
31005 U14M 09/09/2023 11:00 KBC St. Michiels Vrij
7003 2NHB 09/09/2023 13:30 KBC Male Vrij A
6003 2NHA 09/09/2023 14:45 KBC Male Vrij A
34006 U12 B 09/09/2023 15:00 HO Beitem Vrij
41005 REG HB 09/09/2023 17:30 Noordster Dudzele Vrij C
41002 REG HB 10/09/2023 09:00 KRB Jabbeke Vrij B
10002 LH 10/09/2023 09:30 KBK Temse KBC Aalter B (2LH)
34002 U12 B 10/09/2023 10:15 KBK Ichtegem Vrij
7005 2NHB 10/09/2023 10:15 t Botterken Baasrode Vrij B
6005 2NHA 10/09/2023 11:30 t Botterken Baasrode Vrij B
15006 REG DB 10/09/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout KRB Jabbeke
13001 REG DA 10/09/2023 14:15 Krachtbal Torhout Vrij
3004 1ND 10/09/2023 16:15 t Klaverken Buggenhout Vrij
34008 U12 B 16/09/2023 10:00 Vrij Buffalo s Sijsele
34011 U12 B 16/09/2023 10:00 Vrij Avanti Lissewege
6009 2NHA 16/09/2023 10:00 Vrij A t Botterken Baasrode
6012 2NHA 16/09/2023 10:00 Vrij B KBC Opstal
26010 U18J 16/09/2023 10:00 Vrij KBC Male
7009 2NHB 16/09/2023 10:00 Vrij A t Botterken Baasrode
7012 2NHB 16/09/2023 10:00 Vrij B KBC Opstal
31012 U14M 16/09/2023 10:00 Vrij Avanti Lissewege
15012 REG DB 16/09/2023 10:00 Vrij t Klaverken Buggenhout
3010 1ND 16/09/2023 10:00 Vrij Atlas Varsenare
28005 U18M 16/09/2023 10:00 Vrij KBC St. Michiels
13008 REG DA 16/09/2023 10:00 Vrij t Klaverken Buggenhout
35006 U16MB 16/09/2023 10:00 D&W Koekelare Vrij
41012 REG HB 16/09/2023 10:00 Vrij C Helios Halle
41008 REG HB 16/09/2023 10:00 Vrij B Vrij A
13013 REG DA 16/09/2023 18:45 t Botterken Baasrode KBC Heist
10012 LH 17/09/2023 09:00 KBK Ichtegem (2LH) Vrij
34007 U12 B 17/09/2023 09:00 Krachtbal Snellegem KBK Ichtegem
14012 REG HA 17/09/2023 09:00 KBK Ichtegem Vrij B
12005 LD 17/09/2023 09:30 KBK Temse (2LD) Vrij
31007 U14M 17/09/2023 10:00 Krachtbal Snellegem KRB Jabbeke
30012 U16J 17/09/2023 10:30 KRB Jabbeke B Vrij
40007 U14JB 17/09/2023 11:00 Krachtbal Snellegem Krachtbal Torhout
40006 U14JB 17/09/2023 11:15 KBK Ichtegem Vrij
33007 U12 A 17/09/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout Vrij
14007 REG HA 17/09/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout Vrij A
30018 U16J 17/09/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout KBC Opstal
7015 2NHB 23/09/2023 10:00 Vrij A KBC St. Michiels
31018 U14M 23/09/2023 10:00 Vrij Noordster Dudzele
30025 U16J 23/09/2023 10:00 Vrij Krachtbal Snellegem
10017 LH 23/09/2023 10:00 Vrij Atlas Varsenare
7018 2NHB 23/09/2023 10:00 Vrij B D&W Koekelare
14017 REG HA 23/09/2023 10:00 Vrij B HO Beitem
3016 1ND 23/09/2023 10:00 Vrij WWR Ingelmunster
12010 LD 23/09/2023 10:00 Vrij t Botterken Baasrode
26018 U18J 23/09/2023 10:00 Vrij KRB Jabbeke
6015 2NHA 23/09/2023 10:00 Vrij A KBC St. Michiels
6018 2NHA 23/09/2023 10:00 Vrij B D&W Koekelare
28007 U18M 23/09/2023 10:00 Vrij Noordster Dudzele
41018 REG HB 23/09/2023 10:00 Vrij C KBC St. Michiels
41013 REG HB 23/09/2023 10:00 Vrij A KRB Jabbeke
35009 U16MB 23/09/2023 10:00 Vrij Noordster Dudzele
40009 U14JB 23/09/2023 10:00 Vrij Krachtbal Snellegem
15018 REG DB 23/09/2023 12:00 Grenskracht Menen Vrij
14013 REG HA 23/09/2023 14:00 Avanti Lissewege Vrij A
29012 U16MA 23/09/2023 15:30 Osiris Aalst D&W Koekelare
33013 U12 A 23/09/2023 16:15 KBC Heist Vrij
41015 REG HB 23/09/2023 16:15 KSVV Inter Assebroek Vrij B
13019 REG DA 23/09/2023 16:30 KBC Heist Vrij
2017 1NHB 23/09/2023 16:45 Osiris Aalst HO Beitem
1017 1NHA 23/09/2023 18:00 Osiris Aalst HO Beitem
34015 U12 B 24/09/2023 09:00 Atlas Varsenare Vrij
34018 U12 B 24/09/2023 09:30 KRB Jabbeke Vrij
41017 REG HB 24/09/2023 10:00 Helios Halle HO Beitem
14023 REG HA 01/10/2023 09:00 t Botterken Baasrode Vrij B
2023 1NHB 01/10/2023 09:00 WWR Ingelmunster Osiris Aalst
15023 REG DB 01/10/2023 09:00 KBK Ichtegem Vrij
7024 2NHB 01/10/2023 09:00 HO Beitem Vrij B
40016 U14JB 01/10/2023 09:30 Buffalo s Sijsele Vrij
34021 U12 B 01/10/2023 10:15 KBK Ichtegem Vrij
6024 2NHA 01/10/2023 10:15 HO Beitem Vrij B
35016 U16MB 01/10/2023 11:15 KRB Jabbeke Vrij
41024 REG HB 01/10/2023 11:30 HO Beitem Vrij C
15027 REG DB 01/10/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout KBC Heist
30032 U16J 30/09/2023 10:00 KBC St. Michiels A Vrij
34020 U12 B 30/09/2023 10:00 Vrij t Botterken Baasrode
33021 U12 A 30/09/2023 10:00 Vrij D&W Koekelare
14021 REG HA 30/09/2023 10:00 Vrij A KBC St. Michiels
41020 REG HB 30/09/2023 10:00 Vrij B KBC Male
41022 REG HB 30/09/2023 10:00 D&W Koekelare Vrij A
31024 U14M 30/09/2023 13:30 HO Beitem Vrij
28012 U18M 30/09/2023 15:00 KBC Male Vrij
13024 REG DA 30/09/2023 15:45 KBC St. Michiels Vrij
7019 2NHB 30/09/2023 16:15 Krachtbal Snellegem Vrij A
3020 1ND 30/09/2023 17:00 KBC St. Michiels B Vrij
26025 U18J 30/09/2023 17:30 KBC Heist Vrij
6019 2NHA 30/09/2023 17:30 Krachtbal Snellegem Vrij A
13023 REG DA 30/09/2023 18:45 Noordster Dudzele WWR Ingelmunster
2022 1NHB 30/09/2023 18:45 Sporting Brugge Avanti Lissewege
10023 LH 30/09/2023 19:00 KB Moerdamme (2LH) Vrij
12015 LD 30/09/2023 19:30 KBC St. Michiels Vrij
35018 U16MB 07/10/2023 09:45 Grenskracht Menen Vrij
41025 REG HB 07/10/2023 10:00 Vrij A KSVV Inter Assebroek
41029 REG HB 07/10/2023 10:00 Vrij C D&W Koekelare
41027 REG HB 07/10/2023 10:00 KBC St. Michiels Vrij B
3026 1ND 07/10/2023 10:00 Vrij KBC St. Michiels A
12018 LD 07/10/2023 10:00 Vrij KRB Jabbeke
31029 U14M 07/10/2023 10:00 Vrij D&W Koekelare
13030 REG DA 07/10/2023 10:00 Vrij Noordster Dudzele
34027 U12 B 07/10/2023 10:00 Vrij Vrij
30042 U16J 07/10/2023 10:00 Vrij KBC St. Michiels B
15031 REG DB 07/10/2023 10:00 Vrij KBC Heist
7029 2NHB 07/10/2023 10:00 Vrij B KBC Male
10028 LH 07/10/2023 10:00 Vrij KBK Temse
6029 2NHA 07/10/2023 10:00 Vrij B KBC Male
14028 REG HA 07/10/2023 10:00 Vrij B Vrij A
32017 U14JA 07/10/2023 10:30 KBC St. Michiels KBK Temse
40018 U14JB 07/10/2023 13:00 HO Beitem Vrij
26035 U18J 07/10/2023 14:00 Avanti Lissewege Vrij
7025 2NHB 07/10/2023 18:45 KBC Heist Vrij A
6025 2NHA 07/10/2023 20:00 KBC Heist Vrij A
26031 U18J 08/10/2023 09:00 KRB Jabbeke t Botterken Baasrode
33028 U12 A 08/10/2023 10:00 Krachtbal Torhout Vrij
41028 REG HB 08/10/2023 10:00 Helios Halle KRB Jabbeke
28013 U18M 08/10/2023 11:30 KBK Ichtegem Vrij
15032 REG DB 08/10/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout Avanti Lissewege A
6035 2NHA 14/10/2023 10:00 Vrij A HO Beitem
26039 U18J 14/10/2023 10:00 Vrij D&W Koekelare
28017 U18M 14/10/2023 10:00 Vrij HO Beitem
7035 2NHB 14/10/2023 10:00 Vrij A HO Beitem
33033 U12 A 14/10/2023 10:00 Vrij KBK Ichtegem
14033 REG HA 14/10/2023 10:00 Vrij A KBK Ichtegem
3036 1ND 14/10/2023 10:00 Vrij KBC Heist
34032 U12 B 14/10/2023 10:00 Vrij t Klaverken Buggenhout
41032 REG HB 14/10/2023 10:00 Vrij B Helios Halle
40021 U14JB 14/10/2023 10:00 Vrij Krachtbal Torhout
35021 U16MB 14/10/2023 10:00 Vrij t Klaverken Buggenhout
13039 REG DA 14/10/2023 10:45 Grenskracht Menen Vrij
15036 REG DB 14/10/2023 12:00 D&W Koekelare Atlas Varsenare
30052 U16J 14/10/2023 14:00 KBC St. Michiels C Vrij
15041 REG DB 14/10/2023 16:15 KBC Male Vrij
14032 REG HA 14/10/2023 17:00 KBC Aalter Vrij B
10032 LH 14/10/2023 18:15 KBC Aalter B (2LH) Vrij
41036 REG HB 14/10/2023 18:45 KBC Male Vrij A
41033 REG HB 15/10/2023 09:00 KRB Jabbeke Vrij C
34031 U12 B 15/10/2023 09:00 Krachtbal Snellegem Vrij
31033 U14M 15/10/2023 09:00 KRB Jabbeke Vrij
7033 2NHB 15/10/2023 09:30 KBK Temse Vrij B
12023 LD 15/10/2023 10:15 KBK Ichtegem Vrij
113 RRL 15/10/2023 10:30 KBC Edegem Lozen Bocholt
6033 2NHA 15/10/2023 10:45 KBK Temse Vrij B
32022 U14JA 15/10/2023 12:00 KBK Temse t Botterken Baasrode
33041 U12 A 21/10/2023 09:00 KBC St. Michiels Vrij
14041 REG HA 21/10/2023 09:00 t Botterken Baasrode Vrij A
6037 2NHA 21/10/2023 10:00 Vrij A Grenskracht Menen
6040 2NHA 21/10/2023 10:00 Vrij B KBC St. Michiels
15046 REG DB 21/10/2023 10:00 Vrij D&W Koekelare
10039 LH 21/10/2023 10:00 Vrij KBC Aalter A (2LH)
30059 U16J 21/10/2023 10:00 Vrij KBK Temse
14039 REG HA 21/10/2023 10:00 Vrij B t Klaverken Buggenhout
7037 2NHB 21/10/2023 10:00 Vrij A Grenskracht Menen
7040 2NHB 21/10/2023 10:00 Vrij B KBC St. Michiels
13044 REG DA 21/10/2023 10:00 Vrij t Botterken Baasrode
34038 U12 B 21/10/2023 10:00 Vrij Buffalo s Sijsele
31040 U14M 21/10/2023 10:00 Vrij KBK Ichtegem
41040 REG HB 21/10/2023 10:00 Vrij C Vrij B
40025 U14JB 21/10/2023 10:00 Vrij Avanti Lissewege
41038 REG HB 21/10/2023 10:00 KBC St. Michiels Vrij A
35025 U16MB 21/10/2023 10:00 Vrij KBK Ichtegem
28019 U18M 21/10/2023 12:30 KBC St. Michiels Vrij
3037 1ND 21/10/2023 13:15 Grenskracht Menen Vrij
26044 U18J 21/10/2023 15:00 D&W Koekelare t Klaverken Buggenhout
34042 U12 B 21/10/2023 15:00 HO Beitem Avanti Lissewege
30062 U16J 21/10/2023 16:15 D&W Koekelare KBC St. Michiels A
33038 U12 A 21/10/2023 16:30 D&W Koekelare KBC Heist
26045 U18J 21/10/2023 17:30 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels A
12028 LD 21/10/2023 18:30 KBC Opstal Vrij
34040 U12 B 22/10/2023 09:30 KRB Jabbeke Vrij
41039 REG HB 22/10/2023 10:00 Helios Halle Krachtbal Snellegem
26043 U18J 22/10/2023 13:00 Krachtbal Torhout Vrij
33046 U12 A 28/10/2023 10:00 Vrij HO Beitem
3047 1ND 28/10/2023 10:00 Vrij t Botterken Baasrode
7048 2NHB 28/10/2023 10:00 D&W Koekelare Vrij A
13050 REG DA 28/10/2023 10:00 Vrij WWR Ingelmunster
14046 REG HA 28/10/2023 10:00 Vrij A HO Beitem
34045 U12 B 28/10/2023 10:00 Vrij Noordster Dudzele
34048 U12 B 28/10/2023 10:00 Vrij Atlas Varsenare
6048 2NHA 28/10/2023 10:00 D&W Koekelare Vrij A
26053 U18J 28/10/2023 10:00 Vrij KBC St. Michiels B
41043 REG HB 28/10/2023 10:00 Vrij A Helios Halle
41045 REG HB 28/10/2023 10:00 Vrij B Noordster Dudzele
30070 U16J 28/10/2023 13:30 KBC St. Michiels C KBC Opstal
14043 REG HA 28/10/2023 14:00 Avanti Lissewege Vrij B
35029 U16MB 28/10/2023 15:00 t Botterken Baasrode Vrij
41044 REG HB 28/10/2023 15:00 Krachtbal Snellegem Vrij C
30064 U16J 28/10/2023 16:00 KBC Aalter Vrij
7044 2NHB 28/10/2023 16:15 Krachtbal Snellegem Vrij B
13055 REG DA 28/10/2023 16:15 Avanti Lissewege KBC Heist
33048 U12 A 28/10/2023 16:30 D&W Koekelare Sporting Brugge
6044 2NHA 28/10/2023 17:30 Krachtbal Snellegem Vrij B
15050 REG DB 28/10/2023 20:00 Sporting Brugge Vrij
12030 LD 29/10/2023 10:00 KBC Maldegem-Donk (2LD) Vrij
31044 U14M 29/10/2023 10:00 Krachtbal Snellegem Vrij
10043 LH 29/10/2023 10:30 Buffalo s Sijsele (2LH) Vrij
28024 U18M 29/10/2023 11:00 Noordster Dudzele Vrij
40029 U14JB 29/10/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout Vrij
26056 U18J 29/10/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout Avanti Lissewege
33049 U12 A 04/11/2023 09:00 Avanti Lissewege Vrij
31052 U14M 04/11/2023 10:00 Vrij Buffalo s Sijsele
6052 2NHA 04/11/2023 10:00 Vrij B KBC Heist
3050 1ND 04/11/2023 10:00 Vrij Noordster Dudzele
15060 REG DB 04/11/2023 10:00 Vrij KBC St. Michiels
14051 REG HA 04/11/2023 10:00 Vrij B Atlas Varsenare
14049 REG HA 04/11/2023 10:00 D&W Koekelare Vrij A
10051 LH 04/11/2023 10:00 Vrij KSVV Inter Assebroek
30076 U16J 04/11/2023 10:00 Vrij KRB Jabbeke A
28025 U18M 04/11/2023 10:00 Vrij KBC Male
12034 LD 04/11/2023 10:00 Vrij KBK Temse (2LD)
7052 2NHB 04/11/2023 10:00 Vrij B KBC Heist
40033 U14JB 04/11/2023 10:00 Vrij KBK Ichtegem
41052 REG HB 04/11/2023 10:00 Vrij C Vrij A
35033 U16MB 04/11/2023 10:00 Vrij D&W Koekelare
26059 U18J 04/11/2023 11:00 t Botterken Baasrode Vrij
34050 U12 B 04/11/2023 13:00 t Botterken Baasrode Vrij
33054 U12 A 04/11/2023 14:00 HO Beitem KBC Aalter
30077 U16J 04/11/2023 15:00 HO Beitem KBC Aalter
34054 U12 B 04/11/2023 15:00 HO Beitem Vrij
7051 2NHB 04/11/2023 18:45 KBC Opstal Vrij A
30078 U16J 04/11/2023 19:00 KBC Opstal KBK Temse
30079 U16J 04/11/2023 19:45 D&W Koekelare KBC St. Michiels C
6051 2NHA 04/11/2023 20:00 KBC Opstal Vrij A
13063 REG DA 05/11/2023 09:00 KRB Jabbeke Vrij
30080 U16J 05/11/2023 09:15 KRB Jabbeke B KBC St. Michiels B
33051 U12 A 05/11/2023 10:00 Krachtbal Torhout Sporting Brugge
34053 U12 B 05/11/2023 10:00 Noordster Dudzele Krachtbal Snellegem
34052 U12 B 05/11/2023 10:15 KRB Jabbeke Buffalo s Sijsele
30073 U16J 05/11/2023 10:15 KBK Ichtegem B t Klaverken Buggenhout
33052 U12 A 05/11/2023 11:30 KBK Ichtegem KBC Heist
41054 REG HB 05/11/2023 11:30 HO Beitem Vrij B
30075 U16J 05/11/2023 12:00 Krachtbal Torhout t Botterken Baasrode
34051 U12 B 05/11/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout Atlas Varsenare
34055 U12 B 11/11/2023 09:30 Buffalo s Sijsele Noordster Dudzele
33058 U12 A 11/11/2023 09:30 Sporting Brugge Vrij
15068 REG DB 11/11/2023 10:00 Vrij KRB Jabbeke
7060 2NHB 11/11/2023 10:00 Vrij B Grenskracht Menen
13064 REG DA 11/11/2023 10:00 Vrij HO Beitem
31060 U14M 11/11/2023 10:00 Vrij t Botterken Baasrode
6060 2NHA 11/11/2023 10:00 Vrij B Grenskracht Menen
26065 U18J 11/11/2023 10:00 Vrij Sporting Brugge
6058 2NHA 11/11/2023 10:00 Vrij A KBK Temse
28029 U18M 11/11/2023 10:00 Vrij KBK Ichtegem
7058 2NHB 11/11/2023 10:00 Vrij A KBK Temse
34059 U12 B 11/11/2023 10:00 Vrij t Klaverken Buggenhout
41060 REG HB 11/11/2023 10:00 Vrij C KBC Male
34057 U12 B 11/11/2023 10:00 Vrij Avanti Lissewege
41055 REG HB 11/11/2023 10:00 Vrij A Noordster Dudzele
41057 REG HB 11/11/2023 10:00 Vrij B D&W Koekelare
14059 REG HA 11/11/2023 14:30 KBC St. Michiels Vrij B
33057 U12 A 11/11/2023 15:00 KBC Aalter Avanti Lissewege
33059 U12 A 11/11/2023 16:30 D&W Koekelare Krachtbal Torhout
35039 U16MB 11/11/2023 16:30 Noordster Dudzele Vrij
33055 U12 A 11/11/2023 17:30 KBC Heist KBC St. Michiels
12040 LD 11/11/2023 18:45 t Botterken Baasrode Vrij
33060 U12 A 12/11/2023 09:00 KBK Ichtegem Grenskracht Menen
34058 U12 B 12/11/2023 09:00 Atlas Varsenare KBK Ichtegem
34056 U12 B 12/11/2023 09:30 Krachtbal Snellegem HO Beitem
30084 U16J 12/11/2023 10:00 t Botterken Baasrode Vrij
34060 U12 B 12/11/2023 10:15 KRB Jabbeke t Botterken Baasrode
14058 REG HA 12/11/2023 10:45 Atlas Varsenare Vrij A
10059 LH 12/11/2023 11:00 KBC St. Michiels Vrij
40039 U14JB 12/11/2023 11:00 Krachtbal Snellegem Vrij
3060 1ND 12/11/2023 11:30 KRB Jabbeke Vrij
33056 U12 A 12/11/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout HO Beitem
33063 U12 A 18/11/2023 09:30 Sporting Brugge KBK Ichtegem
33062 U12 A 18/11/2023 10:00 Vrij Grenskracht Menen
14062 REG HA 18/11/2023 10:00 Vrij A Grenskracht Menen
14065 REG HA 18/11/2023 10:00 Vrij B D&W Koekelare
6063 2NHA 18/11/2023 10:00 Vrij A Vrij B
10065 LH 18/11/2023 10:00 Vrij D&W Koekelare
33065 U12 A 18/11/2023 10:00 Krachtbal Torhout Avanti Lissewege
30093 U16J 18/11/2023 10:00 Vrij KBK Ichtegem A
12042 LD 18/11/2023 10:00 Vrij KBC St. Michiels
13072 REG DA 18/11/2023 10:00 D&W Koekelare Vrij
28032 U18M 18/11/2023 10:00 HO Beitem Vrij
7063 2NHB 18/11/2023 10:00 Vrij A Vrij B
41061 REG HB 18/11/2023 10:00 Vrij B Krachtbal Snellegem
35041 U16MB 18/11/2023 10:00 Vrij KRB Jabbeke
34061 U12 B 18/11/2023 10:00 Vrij Krachtbal Snellegem
34064 U12 B 18/11/2023 10:00 Vrij Noordster Dudzele
40041 U14JB 18/11/2023 10:00 Vrij Buffalo s Sijsele
31063 U14M 18/11/2023 10:30 Sporting Brugge Vrij
33066 U12 A 18/11/2023 14:00 HO Beitem KBC Heist
34066 U12 B 18/11/2023 15:00 HO Beitem Buffalo s Sijsele
41063 REG HB 18/11/2023 16:15 KSVV Inter Assebroek Vrij C
33064 U12 A 18/11/2023 16:30 D&W Koekelare KBC St. Michiels
33061 U12 A 18/11/2023 17:15 KBC Aalter t Klaverken Buggenhout
3062 1ND 18/11/2023 17:30 KBC Male Vrij
34063 U12 B 19/11/2023 09:00 Atlas Varsenare KRB Jabbeke
26073 U18J 19/11/2023 10:00 KBK Ichtegem Vrij
15071 REG DB 19/11/2023 11:15 Atlas Varsenare Vrij
41066 REG HB 19/11/2023 11:30 HO Beitem Vrij A
34062 U12 B 19/11/2023 11:30 KBK Ichtegem t Botterken Baasrode
34065 U12 B 19/11/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout Avanti Lissewege
40045 U14JB 25/11/2023 10:00 Vrij HO Beitem
41068 REG HB 25/11/2023 10:00 Vrij B KRB Jabbeke
41072 REG HB 25/11/2023 10:00 Vrij C Noordster Dudzele
35045 U16MB 25/11/2023 10:00 Vrij Grenskracht Menen
6072 2NHA 25/11/2023 10:00 Vrij B t Botterken Baasrode
6069 2NHA 25/11/2023 10:00 Vrij A KBC Male
7072 2NHB 25/11/2023 10:00 Vrij B t Botterken Baasrode
28035 U18M 25/11/2023 10:00 Vrij KBC St. Michiels
3070 1ND 25/11/2023 10:00 Vrij t Klaverken Buggenhout
7069 2NHB 25/11/2023 10:00 Vrij A KBC Male
15084 REG DB 25/11/2023 10:00 Vrij t Botterken Baasrode
15083 REG DB 25/11/2023 10:00 Avanti Lissewege A Atlas Varsenare
13078 REG DA 25/11/2023 10:00 Vrij KBC Male
31072 U14M 25/11/2023 10:00 Vrij KBC St. Michiels
26082 U18J 25/11/2023 10:00 Vrij WWR Ingelmunster
13082 REG DA 25/11/2023 10:45 Grenskracht Menen HO Beitem
14070 REG HA 25/11/2023 14:30 Grenskracht Menen Vrij B
26078 U18J 25/11/2023 14:30 D&W Koekelare KBC Heist
41067 REG HB 25/11/2023 15:00 Krachtbal Snellegem Vrij A
13079 REG DA 25/11/2023 15:45 D&W Koekelare KBC Heist
14068 REG HA 25/11/2023 17:00 KBC Aalter Vrij A
14069 REG HA 25/11/2023 17:00 D&W Koekelare Atlas Varsenare
30100 U16J 25/11/2023 17:15 KBC Aalter KRB Jabbeke B
10069 LH 25/11/2023 20:00 KSVV Inter Assebroek D&W Koekelare
10070 LH 26/11/2023 09:30 Z.A.K.Beveren (2LH) Vrij
30104 U16J 26/11/2023 10:00 KBK Ichtegem B Vrij
12045 LD 26/11/2023 10:15 KRB Jabbeke Vrij
201 RRL 26/11/2023 10:30 KBC Edegem PJ Kaulille C
14067 REG HA 26/11/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout Avanti Lissewege
31076 U14M 02/12/2023 09:00 Avanti Lissewege Vrij
28037 U18M 02/12/2023 10:00 Vrij Noordster Dudzele
12050 LD 02/12/2023 10:00 Vrij KBK Ichtegem
30110 U16J 02/12/2023 10:00 Vrij Avanti Lissewege
13085 REG DA 02/12/2023 10:00 Vrij Avanti Lissewege
10076 LH 02/12/2023 10:00 Vrij KBK Ichtegem (2LH)
14076 REG HA 02/12/2023 10:00 Vrij B KBK Ichtegem
14074 REG HA 02/12/2023 10:00 Vrij A t Klaverken Buggenhout
41073 REG HB 02/12/2023 10:00 Vrij A Vrij B
30109 U16J 02/12/2023 11:00 Krachtbal Torhout t Klaverken Buggenhout
30116 U16J 02/12/2023 11:30 KBC St. Michiels A KBK Temse
30117 U16J 02/12/2023 12:30 KBC St. Michiels B KBC St. Michiels C
30115 U16J 02/12/2023 14:00 Krachtbal Snellegem KBC Aalter
30111 U16J 02/12/2023 15:00 HO Beitem KBK Ichtegem B
15090 REG DB 02/12/2023 17:30 Avanti Lissewege B Vrij
30113 U16J 02/12/2023 17:45 D&W Koekelare t Botterken Baasrode
7076 2NHB 02/12/2023 18:45 KBC Opstal Vrij B
30112 U16J 02/12/2023 19:00 KBC Opstal KBK Ichtegem A
6076 2NHA 02/12/2023 20:00 KBC Opstal Vrij B
30114 U16J 03/12/2023 09:00 KRB Jabbeke B KRB Jabbeke A
3078 1ND 03/12/2023 10:00 Atlas Varsenare Vrij
41076 REG HB 03/12/2023 10:00 Helios Halle Vrij C
7077 2NHB 03/12/2023 10:15 t Botterken Baasrode Vrij A
40052 U14JB 03/12/2023 11:00 Krachtbal Torhout Vrij
6077 2NHA 03/12/2023 11:30 t Botterken Baasrode Vrij A
35052 U16MB 03/12/2023 12:30 t Klaverken Buggenhout Vrij
26089 U18J 03/12/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout Vrij
40055 U14JB 09/12/2023 09:00 Avanti Lissewege Vrij
35054 U16MB 09/12/2023 09:45 Grenskracht Menen t Klaverken Buggenhout
41080 REG HB 09/12/2023 10:00 Vrij B KSVV Inter Assebroek
41082 REG HB 09/12/2023 10:00 KBC St. Michiels Vrij C
14081 REG HA 09/12/2023 10:00 Vrij A Avanti Lissewege
12054 LD 09/12/2023 10:00 Vrij KBC Opstal
15096 REG DB 09/12/2023 10:00 Vrij Avanti Lissewege A
7082 2NHB 09/12/2023 10:00 D&W Koekelare Vrij B
13092 REG DA 09/12/2023 10:00 Vrij Krachtbal Torhout
6082 2NHA 09/12/2023 10:00 D&W Koekelare Vrij B
26094 U18J 09/12/2023 10:00 Vrij KBC St. Michiels A
32054 U14JA 09/12/2023 10:45 Grenskracht Menen t Klaverken Buggenhout
30120 U16J 09/12/2023 13:45 t Botterken Baasrode KRB Jabbeke B
28042 U18M 09/12/2023 15:00 KBC Male Vrij
31082 U14M 09/12/2023 15:30 Noordster Dudzele Vrij
30118 U16J 09/12/2023 16:00 KBC Aalter KBC St. Michiels A
30123 U16J 09/12/2023 17:30 Avanti Lissewege HO Beitem
7080 2NHB 09/12/2023 18:00 KBC St. Michiels Vrij A
6080 2NHA 09/12/2023 19:30 KBC St. Michiels Vrij A
26095 U18J 09/12/2023 20:00 KBC Heist t Botterken Baasrode
3083 1ND 10/12/2023 09:00 WWR Ingelmunster Vrij
41081 REG HB 10/12/2023 09:00 KRB Jabbeke Vrij A
10084 LH 10/12/2023 09:30 Atlas Varsenare Vrij
31080 U14M 10/12/2023 10:15 KBK Ichtegem Sporting Brugge
35055 U16MB 10/12/2023 11:00 KBK Ichtegem Vrij
29055 U16MA 10/12/2023 11:15 KBK Ichtegem Avanti Lissewege
14084 REG HA 10/12/2023 11:30 HO Beitem Vrij B
30124 U16J 10/12/2023 12:00 Krachtbal Torhout Vrij
30125 U16J 10/12/2023 12:00 KBK Temse KBC St. Michiels B
26097 U18J 10/12/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout KBC St. Michiels B
29038 U16MA 16/12/2023 15:30 D&W Koekelare Osiris Aalst
35037 U16MB 16/12/2023 16:30 t Botterken Baasrode KBK Ichtegem
26066 U18J 16/12/2023 17:30 t Botterken Baasrode KBK Ichtegem
15069 REG DB 16/12/2023 18:45 t Botterken Baasrode Atlas Varsenare
2055 1NHB 16/12/2023 18:45 Avanti Lissewege WWR Ingelmunster
12037 LD 17/12/2023 09:30 KBK Temse (2LD) KBK Ichtegem
122 RRL 17/12/2023 10:30 Lozen Bocholt PJ Kaulille A
32037 U14JA 17/12/2023 10:45 KBK Temse D&W Koekelare
29037 U16MA 17/12/2023 11:30 t Klaverken Buggenhout KBK Ichtegem
30089 U16J 17/12/2023 12:00 KBK Temse D&W Koekelare
26069 U18J 17/12/2023 13:45 t Klaverken Buggenhout Krachtbal Torhout
30090 U16J 17/12/2023 15:00 t Klaverken Buggenhout KBC St. Michiels A
40037 U14JB 17/12/2023 16:15 t Klaverken Buggenhout Avanti Lissewege
41090 REG HB 06/01/2024 10:00 Vrij C HO Beitem
40057 U14JB 06/01/2024 10:00 Vrij t Klaverken Buggenhout
41085 REG HB 06/01/2024 10:00 Vrij A D&W Koekelare
35057 U16MB 06/01/2024 10:00 Vrij t Botterken Baasrode
7086 2NHB 06/01/2024 10:00 Vrij A Krachtbal Snellegem
31090 U14M 06/01/2024 10:00 Vrij HO Beitem
14089 REG HA 06/01/2024 10:00 Vrij B t Botterken Baasrode
6090 2NHA 06/01/2024 10:00 Vrij B HO Beitem
3087 1ND 06/01/2024 10:00 Vrij KBC St. Michiels B
6086 2NHA 06/01/2024 10:00 Vrij A Krachtbal Snellegem
10089 LH 06/01/2024 10:00 Vrij KB Moerdamme (2LH)
7090 2NHB 06/01/2024 10:00 Vrij B HO Beitem
30133 U16J 06/01/2024 10:00 KBC St. Michiels A KRB Jabbeke A
30127 U16J 06/01/2024 10:00 Vrij t Klaverken Buggenhout
12058 LD 06/01/2024 10:00 Vrij KBC Maldegem-Donk (2LD)
26103 U18J 06/01/2024 10:30 KBC Male Vrij
30134 U16J 06/01/2024 11:00 KBC St. Michiels B KBC Aalter
30135 U16J 06/01/2024 13:15 KBC St. Michiels C KBK Temse
30132 U16J 06/01/2024 14:00 Krachtbal Snellegem t Botterken Baasrode
14088 REG HA 06/01/2024 14:30 KBC St. Michiels Vrij A
30130 U16J 06/01/2024 15:15 D&W Koekelare KBK Ichtegem B
30128 U16J 06/01/2024 15:30 HO Beitem Krachtbal Torhout
30129 U16J 06/01/2024 16:30 KBC Opstal Avanti Lissewege
41087 REG HB 06/01/2024 18:45 KBC Male Vrij B
30131 U16J 07/01/2024 09:15 KRB Jabbeke B KBK Ichtegem A
28043 U18M 07/01/2024 11:30 KBK Ichtegem Vrij
15104 REG DB 07/01/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout Vrij
13105 REG DA 07/01/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout Vrij
6095 2NHA 13/01/2024 10:00 Vrij A KBC Heist
30143 U16J 13/01/2024 10:00 Vrij HO Beitem
31094 U14M 13/01/2024 10:00 D&W Koekelare Vrij
14093 REG HA 13/01/2024 10:00 Vrij A Vrij B
28047 U18M 13/01/2024 10:00 Vrij HO Beitem
13106 REG DA 13/01/2024 10:00 Vrij KBC Heist
7095 2NHB 13/01/2024 10:00 Vrij A KBC Heist
15109 REG DB 13/01/2024 10:00 Vrij Grenskracht Menen
41092 REG HB 13/01/2024 10:00 Vrij B KBC St. Michiels
41094 REG HB 13/01/2024 10:00 D&W Koekelare Vrij C
35062 U16MB 13/01/2024 10:00 D&W Koekelare Vrij
7094 2NHB 13/01/2024 13:30 KBC Male Vrij B
12063 LD 13/01/2024 13:30 KBC St. Michiels KBC Opstal
3091 1ND 13/01/2024 14:30 KBC St. Michiels A Vrij
30138 U16J 13/01/2024 14:30 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels A
6094 2NHA 13/01/2024 14:45 KBC Male Vrij B
15108 REG DB 13/01/2024 16:15 KBC Male KBC St. Michiels
15111 REG DB 13/01/2024 16:15 t Botterken Baasrode D&W Koekelare
41095 REG HB 13/01/2024 16:15 KSVV Inter Assebroek Vrij A
2094 1NHB 13/01/2024 18:45 Sporting Brugge KBK Ichtegem
14095 REG HA 13/01/2024 20:00 Avanti Lissewege Atlas Varsenare
26109 U18J 14/01/2024 09:15 KRB Jabbeke Vrij
12061 LD 14/01/2024 09:30 KBK Temse (2LD) Vrij
10093 LH 14/01/2024 10:45 KBK Temse Vrij
40062 U14JB 14/01/2024 11:15 KBK Ichtegem Vrij
44013 U12 2C 14/01/2024 11:30 t Klaverken Buggenhout A Noordster Dudzele
15110 REG DB 14/01/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout Atlas Varsenare
30091 U16J 20/01/2024 10:00 Avanti Lissewege t Klaverken Buggenhout
30099 U16J 20/01/2024 11:15 KBC St. Michiels A KBC St. Michiels B
30092 U16J 20/01/2024 12:00 Krachtbal Torhout KBK Ichtegem B
30098 U16J 20/01/2024 14:00 Krachtbal Snellegem KBC St. Michiels C
30094 U16J 20/01/2024 16:00 HO Beitem t Botterken Baasrode
30096 U16J 20/01/2024 16:15 D&W Koekelare KBC Aalter
30095 U16J 20/01/2024 16:30 KBC Opstal KRB Jabbeke A
30097 U16J 21/01/2024 09:15 KRB Jabbeke B KBK Temse
30150 U16J 27/01/2024 10:00 KBC St. Michiels A KBK Ichtegem A
10099 LH 27/01/2024 10:00 Vrij KBC Aalter B (2LH)
15117 REG DB 27/01/2024 10:00 Vrij KBK Ichtegem
31100 U14M 27/01/2024 10:00 Vrij KRB Jabbeke
14099 REG HA 27/01/2024 10:00 Vrij B KBC Aalter
13114 REG DA 27/01/2024 10:00 Vrij KBC St. Michiels
12066 LD 27/01/2024 10:00 Vrij t Botterken Baasrode
26115 U18J 27/01/2024 10:00 Vrij KBC Heist
40065 U14JB 27/01/2024 10:00 Vrij Krachtbal Snellegem
35065 U16MB 27/01/2024 10:00 Vrij Noordster Dudzele
41100 REG HB 27/01/2024 10:00 Vrij C KRB Jabbeke
41097 REG HB 27/01/2024 10:00 Vrij A KBC Male
28049 U18M 27/01/2024 12:30 KBC St. Michiels Vrij
26116 U18J 27/01/2024 13:45 t Botterken Baasrode WWR Ingelmunster
30146 U16J 27/01/2024 17:00 KBC Opstal Vrij
3097 1ND 27/01/2024 19:00 KBC Heist Vrij
14100 REG HA 28/01/2024 09:00 KBK Ichtegem Vrij A
41099 REG HB 28/01/2024 10:00 Helios Halle Vrij B
44019 U12 2C 28/01/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout B KBC Heist
41105 REG HB 03/02/2024 10:00 Vrij B Vrij C
41103 REG HB 03/02/2024 10:00 Vrij A KBC St. Michiels
26123 U18J 03/02/2024 10:00 Vrij Avanti Lissewege
3108 1ND 03/02/2024 10:00 Vrij Grenskracht Menen
14106 REG HA 03/02/2024 10:00 Vrij A t Botterken Baasrode
26126 U18J 03/02/2024 10:30 KBC Male WWR Ingelmunster
7108 2NHB 03/02/2024 12:00 Grenskracht Menen Vrij A
6108 2NHA 03/02/2024 13:15 Grenskracht Menen Vrij A
31108 U14M 03/02/2024 15:30 t Botterken Baasrode Sporting Brugge
15124 REG DB 03/02/2024 17:45 KBC Heist Vrij
7105 2NHB 03/02/2024 18:00 KBC St. Michiels Vrij B
6105 2NHA 03/02/2024 18:15 KBC St. Michiels Vrij B
13121 REG DA 03/02/2024 18:45 Noordster Dudzele Vrij
12071 LD 03/02/2024 19:30 KBC St. Michiels Vrij
10104 LH 03/02/2024 19:30 KBC Aalter A (2LH) Vrij
12069 LD 04/02/2024 09:30 KBK Temse (2LD) KBC Opstal
40072 U14JB 04/02/2024 09:30 Buffalo s Sijsele Vrij
31105 U14M 04/02/2024 10:00 KBK Ichtegem Vrij
10106 LH 04/02/2024 10:45 KBK Temse KB Moerdamme (2LH)
28054 U18M 04/02/2024 11:00 Noordster Dudzele Vrij
35072 U16MB 04/02/2024 11:15 KRB Jabbeke Vrij
14104 REG HA 04/02/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout Vrij B
31077 U14M 10/2/2024 11:30 KBC St. Michiels Sporting Brugge
32051 U14JA 10/2/2024 13:45 t Botterken Baasrode KBK Temse
29050 U16MA 10/2/2024 14:30 HO Beitem KBK Ichtegem
14077 REG HA 10/2/2024 15:00 t Botterken Baasrode Atlas Varsenare
26091 U18J 10/2/2024 16:15 Avanti Lissewege KBC St. Michiels A
13086 REG DA 10/2/2024 16:30 KBC Heist Krachtbal Torhout
35049 U16MB 10/2/2024 16:30 Noordster Dudzele D&W Koekelare
26087 U18J 10/2/2024 17:30 KBC Heist KBK Ichtegem
15086 REG DB 10/2/2024 17:45 KBC Heist Atlas Varsenare
2076 1NHB 10/2/24 16:45 Osiris Aalst KBK Ichtegem
2073 1NHB 10/2/24 18:45 Avanti Lissewege KBC St. Michiels
7074 2NHB 11/2/2024 09:30 KBK Temse Krachtbal Snellegem
26088 U18J 11/2/2024 11:30 WWR Ingelmunster Sporting Brugge
13090 REG DA 11/2/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout WWR Ingelmunster
15088 REG DB 11/2/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout D&W Koekelare
35074 U16MB 17/02/2024 09:45 Grenskracht Menen Vrij
41112 REG HB 17/02/2024 10:00 Vrij C Krachtbal Snellegem
7110 2NHB 17/02/2024 10:00 Vrij A D&W Koekelare
28055 U18M 17/02/2024 10:00 Vrij KBC Male
10111 LH 17/02/2024 10:00 Vrij Buffalo s Sijsele (2LH)
31112 U14M 17/02/2024 10:00 Vrij Krachtbal Snellegem
15129 REG DB 17/02/2024 10:00 Vrij KBC Male
6112 2NHA 17/02/2024 10:00 Vrij B Krachtbal Snellegem
6110 2NHA 17/02/2024 10:00 Vrij A D&W Koekelare
14111 REG HA 17/02/2024 10:00 Vrij B Avanti Lissewege
26128 U18J 17/02/2024 10:00 D&W Koekelare Vrij
12074 LD 17/02/2024 10:00 Vrij KRB Jabbeke
7112 2NHB 17/02/2024 10:00 Vrij B Krachtbal Snellegem
13128 REG DA 17/02/2024 10:00 Vrij Grenskracht Menen
40074 U14JB 17/02/2024 13:00 HO Beitem Vrij
47002 U16J-3 17/02/2024 16:30 KBC Opstal KBC Aalter
41113 REG HB 17/02/2024 17:30 Noordster Dudzele Vrij B
3109 1ND 17/02/2024 20:00 t Botterken Baasrode Vrij
41111 REG HB 18/02/2024 10:00 Helios Halle Vrij A
14114 REG HA 18/02/2024 11:30 HO Beitem Vrij A
44030 U12 2C 18/02/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout B Noordster Dudzele
26131 U18J 18/02/2024 16:15 t Klaverken Buggenhout KBK Ichtegem
14118 REG HA 24/02/2024 10:00 Vrij A D&W Koekelare
28059 U18M 24/02/2024 10:00 Vrij KBK Ichtegem
6119 2NHA 24/02/2024 10:00 Vrij A KBC Opstal
7119 2NHB 24/02/2024 10:00 Vrij A KBC Opstal
15134 REG DB 24/02/2024 10:00 D&W Koekelare Vrij
26137 U18J 24/02/2024 10:00 Vrij Krachtbal Torhout
41115 REG HB 24/02/2024 10:00 Vrij A Vrij C
41117 REG HB 24/02/2024 10:00 Vrij B HO Beitem
40077 U14JB 24/02/2024 10:00 Vrij Krachtbal Torhout
35077 U16MB 24/02/2024 10:00 Vrij t Klaverken Buggenhout
31115 U14M 24/02/2024 10:30 Buffalo s Sijsele Vrij
26136 U18J 24/02/2024 11:00 KBC St. Michiels A t Botterken Baasrode
32080 U14JA 24/02/2024 11:30 Sporting Brugge KBC St. Michiels
28060 U18M 24/02/2024 15:00 KBC Male HO Beitem
41116 REG HB 24/02/2024 15:00 Krachtbal Snellegem Noordster Dudzele
47004 U16J-3 24/02/2024 16:30 D&W Koekelare KBC St. Michiels B
13140 REG DA 24/02/2024 17:30 t Botterken Baasrode Vrij
2119 1NHB 24/02/2024 17:30 KSVV Inter Assebroek Osiris Aalst
7115 2NHB 24/02/2024 18:45 KBC Heist Vrij B
2115 1NHB 24/02/2024 18:45 Avanti Lissewege KBK Ichtegem
6115 2NHA 24/02/2024 20:00 KBC Heist Vrij B
10119 LH 24/02/2024 20:00 KSVV Inter Assebroek Vrij
3120 1ND 24/02/2024 20:00 Noordster Dudzele Vrij
7118 2NHB 25/02/2024 09:30 KBK Temse KBC Male
12079 LD 25/02/2024 10:15 KBK Ichtegem Vrij
225 RRL 25/02/2024 10:30 KBC Edegem KBC Overpelt
14119 REG HA 25/02/2024 10:45 Atlas Varsenare Vrij B
15144 REG DB 02/03/2024 10:00 Vrij Sporting Brugge
14121 REG HA 02/03/2024 10:00 Vrij A Atlas Varsenare
14124 REG HA 02/03/2024 10:00 Vrij B KBC St. Michiels
3123 1ND 02/03/2024 10:00 Vrij KRB Jabbeke
10124 LH 02/03/2024 10:00 Vrij KBC St. Michiels
41122 REG HB 02/03/2024 10:00 D&W Koekelare Vrij B
35081 U16MB 02/03/2024 10:00 Vrij KBK Ichtegem
40081 U14JB 02/03/2024 10:00 Vrij Avanti Lissewege
26146 U18J 02/03/2024 11:15 KBC St. Michiels B Vrij
32083 U14JA 02/03/2024 11:30 Sporting Brugge KBK Temse
7123 2NHB 02/03/2024 12:00 Grenskracht Menen Vrij B
6123 2NHA 02/03/2024 13:15 Grenskracht Menen Vrij B
31123 U14M 02/03/2024 14:00 t Botterken Baasrode Vrij
2124 1NHB 02/03/2024 16:45 Osiris Aalst D&W Koekelare
13142 REG DA 02/03/2024 17:00 D&W Koekelare KBC St. Michiels
41125 REG HB 02/03/2024 17:30 Noordster Dudzele Vrij A
12084 LD 02/03/2024 18:30 KBC Opstal Vrij
41123 REG HB 02/03/2024 18:45 KBC Male Vrij C
7121 2NHB 03/03/2024 09:30 KBK Temse Vrij A
10123 LH 03/03/2024 09:30 Z.A.K.Beveren (2LH) KBK Ichtegem (2LH)
13144 REG DA 03/03/2024 10:15 WWR Ingelmunster Vrij
6121 2NHA 03/03/2024 10:45 KBK Temse Vrij A
208 RRL 3/3/2024 10:30 Lozen Bocholt PJ Kaulille C
205 RRL 3/3/2024 10:30 KBC Edegem HO Grote Brogel
41127 REG HB 09/03/2024 10:00 Vrij A HO Beitem
41131 REG HB 09/03/2024 10:00 Vrij C KSVV Inter Assebroek
14129 REG HA 09/03/2024 10:00 D&W Koekelare Vrij B
10129 LH 09/03/2024 10:00 D&W Koekelare Vrij
26151 U18J 09/03/2024 10:00 Vrij t Botterken Baasrode
6131 2NHA 09/03/2024 10:00 Vrij B Vrij A
7131 2NHB 09/03/2024 10:00 Vrij B Vrij A
31131 U14M 09/03/2024 10:00 Vrij Sporting Brugge
3130 1ND 09/03/2024 10:00 Vrij KBC Male
13148 REG DA 09/03/2024 10:00 Vrij KRB Jabbeke
43027 U12 2B 09/03/2024 12:45 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels
14132 REG HA 09/03/2024 13:45 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels
14130 REG HA 09/03/2024 14:30 Grenskracht Menen Vrij A
41128 REG HB 09/03/2024 15:00 Krachtbal Snellegem Vrij B
26152 U18J 09/03/2024 16:15 KBC Heist Krachtbal Torhout
15150 REG DB 09/03/2024 18:15 KBC St. Michiels Vrij
26148 U18J 09/03/2024 18:15 D&W Koekelare Avanti Lissewege
46011 U16J-2 10/03/2024 12:00 KBK Temse KBK Ichtegem B
14128 REG HA 10/03/2024 13:45 t Klaverken Buggenhout KBC Aalter
32036 U14JA 10/3/2024 12:45 t Klaverken Buggenhout Sporting Brugge
29034 U16MA 9/3/2024 14:00 HO Beitem t Klaverken Buggenhout
28006 U18M 16/3/2024 16:30 Noordster Dudzele HO Beitem
216 RRL 16/3/2024 19:00 Molenkracht Bree KBC Overpelt
213 RRL 17/03/2024 10:30 Lozen Bocholt KBC Edegem
47014 U16J-3 23/03/2024 10:00 KBC Opstal KBC St. Michiels B
15159 REG DB 23/03/2024 16:15 KBC Male Avanti Lissewege B
26156 U18J 23/03/2024 17:30 Sporting Brugge Vrij
2063 1NHB 23/3/2024 17:30 KSVV Inter Assebroek KBK Ichtegem
7065 2NHB 23/3/2024 17:30 KBC Opstal KBC Male
2064 1NHB 23/3/2024 18:15 D&W Koekelare WWR Ingelmunster
14061 REG HA 23/3/2024 18:15 KBC Aalter t Klaverken Buggenhout
13160 REG DA 24/03/2024 09:00 HO Beitem Vrij
15161 REG DB 24/03/2024 09:00 KRB Jabbeke Vrij
7062 2NHB 24/3/2024 09:30 KBK Temse Grenskracht Menen
41065 REG HB 24/3/2024 10:00 Helios Halle D&W Koekelare
26143 U18J 6/4/2024 14:45 t Botterken Baasrode KBC Male
26057 U18J 6/4/2024 17:15 Krachtbal Torhout KBC Heist
502 BvL 7/04/2024 10:00 PJ Kaulille B Lozen Bocholt
15166 REG DB 13/04/2024 10:00 Vrij Atlas Varsenare
13162 REG DA 13/04/2024 10:00 Vrij D&W Koekelare
26163 U18J 13/04/2024 10:00 Vrij KBK Ichtegem
12036 LD 13/4/2024 20:00 KBC Opstal KBC St. Michiels
13097 REG DA 17/4/2024 20:00 t Botterken Baasrode t Klaverken Buggenhout
13171 REG DA 20/04/2024 16:00 KBC Male Vrij
15173 REG DB 20/04/2024 16:15 t Botterken Baasrode Vrij
32056 U14JA 20/4/2024 13:15 t Botterken Baasrode KBC St. Michiels
14083 REG HA 20/4/2024 16:15 t Botterken Baasrode Grenskracht Menen
10085 LH 20/4/2024 17:00 D&W Koekelare Buffalo s Sijsele (2LH)
2086 1NHB 20/4/2024 17:30 KSVV Inter Assebroek t Klaverken Buggenhout
7088 2NHB 20/4/2024 18:15 D&W Koekelare KBK Temse
7085 2NHB 20/4/2024 18:45 KBC Heist KBC Male
26172 U18J 21/04/2024 11:30 WWR Ingelmunster Vrij
13174 REG DA 21/04/2024 12:30 t Klaverken Buggenhout KBC St. Michiels
41089 REG HB 21/4/2024 10:00 Helios Halle Noordster Dudzele
12057 LD 21/4/2024 11:30 KRB Jabbeke KBK Temse (2LD)
26072 U18J 1/5/2024 17:30 Sporting Brugge D&W Koekelare
15182 REG DB 04/05/2024 10:00 Vrij Avanti Lissewege B
26180 U18J 04/05/2024 10:00 Vrij t Klaverken Buggenhout
13181 REG DA 04/05/2024 16:30 Avanti Lissewege Vrij
515 BvL 5/05/2024 10:30 Lozen Bocholt PJ Kaulille A
13101 REG DA 15/5/2024 19:30 KBC St. Michiels Noordster Dudzele
13130 REG DA 22/5/2024 19:30 HO Beitem KBC St. Michiels